خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

Red face از مشاور چی میخواستی ؟ برات چی کار کرد ؟

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

بحث در مورد مشاور داشتن یا نداشتن و فواید اون خیلی زیاد هستش و به دفعات در این انجمن و جاهای مختلف بحث شده.

به نظر خودم اول از همه باید انتظارات خودمون رو از یک مشاور مشخص کنیم و بدونیم از اون چی میخوایم و دنبال چی هستیم. من خودم از یک مشاور توقع دارم پیگیر درس خوندن من باشه و به عنوان یک اهرم فشار عمل کنه . تو مواقعی هم که انگیزه نداشتم و یه جوری افت مطالعاتی دارم کمکم کنه.

دوستانی که مشاور داشتن یا به دنبال گرفتن یک مشاور هستن، لطفا انتظارات خودشون از مشاور رو بگن. همچنین بگن مشاوری که داشتن براشون چی کار می کرده؟

خیلی ممنون از همه شما دوستان

یا به اندازه خواسته هایت تلاش کن

یا به اندازه تلاشت آرزو کن

سعی کن آنچه را که دوست داری به دست آوری

وگرنه روزی مجبور خواهی شد آنچه را که به دست آورده ای دوست داشته باشی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      مشاور خوب باید آدمو درک کنه و خوب آدمو بشناسه جوری که اگه یه مدت خسته شدی بدونه چه جوری باید دوباره درستت کنه
      برنامه ی از پیش تعیین شده نباید به همه دانش اموزاش بده
      جدای بحث پول گرفتن باید دل سوز باشه
      از طرفی خیلی ام نباید گیر بده و پیگیری زیاد بکنه که دانش آموز از اون ور بوم بیوفته
      چیزایی که یادم بود

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedh نمایش پست ها
      با سلام خدمت همه دوستان عزیز

بحث در مورد مشاور داشتن یا نداشتن و فواید اون خیلی زیاد هستش و به دفعات در این انجمن و جاهای مختلف بحث شده.

به نظر خودم اول از همه باید انتظارات خودمون رو از یک مشاور مشخص کنیم و بدونیم از اون چی میخوایم و دنبال چی هستیم. من خودم از یک مشاور توقع دارم پیگیر درس خوندن من باشه و به عنوان یک اهرم فشار عمل کنه . تو مواقعی هم که انگیزه نداشتم و یه جوری افت مطالعاتی دارم کمکم کنه.

دوستانی که مشاور داشتن یا به دنبال گرفتن یک مشاور هستن، لطفا انتظارات خودشون از مشاور رو بگن. همچنین بگن مشاوری که داشتن براشون چی کار می کرده؟

خیلی ممنون از همه شما دوستان
      سلام
      گزارش کار شبانه(نه صرفن تحویلش بررسیش کنه و با هم بحث کنیم سر مشکلاتم)
      دلسووووز باشه(دوستت باشه نه صرفن کسی ک داره بهت برنامه میده واسه پولی ک دریافت میکنه)
      انگیزه بهم بده تو بازه های زمانی مختلف
      کمک کنه تو تحلیل کار نامه ازمونم(ک متاسفانه مشاور خودم تو این زمینه ی کوچولو کم کاری میکرد.)
      فعلن اینا یادم بود
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هیچ مشاوری حتی بهترین مشاورا هیچ مسئولیتی درقبال کارایی که انجام میدن به عهده نمیگیرن اگه قبول شدی که خب به خاطر اینه که به حرفاشون دونه به دونه گوش کردی کلاس ازمون کتاب اگه هم نشدی مقصر اول واخر فقط خودتی وخانواده ت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن