خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      قشم اسمش قشنگه ، بعدم منطقه آزاد هست ، خوب شانسی داشته رفته اونجا ، منظور من مناطق روستایی و کوهستانی ایران بود ، اقوام بنده هم داخل یکی از روستاهای ایران توی استان فارس طرحش رو گذروند با ماهی 5 میلیون تومان!
      ان شالله که همینطور باشه سعیدجان
      کسی واس تدریس رتبتو نمیپرسه ، بعدم کی هست که راستشو بگه ، همشون واس خودنمایی یه رتبه ی خوب تحویل دانش آموزا میدن ، یک معلم شیمی ، یا فیزیک ، یا حتی زیست توی یک شهرستان ، ماهیانه 10 میلیون در میاره ، شما فکر کن یک دبیر ماهیانه 50 تا شاگرد داشته باشه ، از هر 50 نفر بخاطر اون درس 500هزارتومان بگیره ، میشه 25 میلیون تومان ! حالا اصلا 50 تا نه ، 20 نفر ، میشه 10میلیون تومان نیاز به رتبه برتر هم نداره عزیزم ، نیاز به سواد بالا داره که برای پول دار بودن توی تمام رشته ها لازم هست حتی همین پزشکی یا دندون یا غیره
      دو نوع کار داریم ، یکی نون بازوش رو میخوره ، یکی نون مغزش رو ! جفتش هرچقدر بیشتر تلاش کنی و فشار بیاری بیشتر در میاری.
      خوبه انگار معلماتون میلیاردرن اونجا������ اینجا متاسفانه جزو اقشار پایینن بجز چندتاشون که معروفن
      طرحم الان انقدر میدن شاید قبلا کمتر بوده
      حالا خودت چیکاره ای؟کنکور میدی ؟دانشجویی؟یا همینطوری واسه خودت هستی

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      خوبه انگار معلماتون میلیاردرن اونجا������ اینجا متاسفانه جزو اقشار پایینن بجز چندتاشون که معروفن
      طرحم الان انقدر میدن شاید قبلا کمتر بوده
      حالا خودت چیکاره ای؟کنکور میدی ؟دانشجویی؟یا همینطوری واسه خودت هستی
      معلم های معمولی نه ولی مدرس های خصوصی و کنکور تیو تمام شهر ها درآمد بالایی دارن
      من مهندسی معماری خوندم ، دانشجو بودم یادش بخیر ، حالا دوباره دانشجو میشم سال آینده
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      معلم های معمولی نه ولی مدرس های خصوصی و کنکور تیو تمام شهر ها درآمد بالایی دارن
      من مهندسی معماری خوندم ، دانشجو بودم یادش بخیر ، حالا دوباره دانشجو میشم سال آینده
      شماهم جزو عشاق پزشکید؟

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شماهم جزو عشاق پزشکید؟
      من از 17 سالگی میخواستم پزشکی بخوانم ، بیشتر به چشم پزشکی علاقه داشتم ، اون زمان مدیر مدرسمون نگذاشت (خدا ازش نگذره خیلی اذیتم کرد توی انتخاب رشته و نمره خخخ)
      خلاصه از فنی و حرفه ای ، معماری خوندم ، با دیپلم فنی نمیشه کنکور تجربی داد ، مجبور شدم دانشگاه هم معماری خوندم تا با مدرکش کنکور بدم البته معماری رو هم دوست ندارم ولی سخته برام بیخیال پزشک شدن بشم ، حالا هرچی خدا خواست دیگه ... من واسم حقوق و درآمدش مهم نیس ، همین قدری که بشه یک زندگی رو چرخوند و محتاج نبود کافیه ... حالا توی متن نمیشه روحیات رو توصیف کرد خخ
      |

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من از 17 سالگی میخواستم پزشکی بخوانم ، بیشتر به چشم پزشکی علاقه داشتم ، اون زمان مدیر مدرسمون نگذاشت (خدا ازش نگذره خیلی اذیتم کرد توی انتخاب رشته و نمره خخخ)
      خلاصه از فنی و حرفه ای ، معماری خوندم ، با دیپلم فنی نمیشه کنکور تجربی داد ، مجبور شدم دانشگاه هم معماری خوندم تا با مدرکش کنکور بدم البته معماری رو هم دوست ندارم ولی سخته برام بیخیال پزشک شدن بشم ، حالا هرچی خدا خواست دیگه ... من واسم حقوق و درآمدش مهم نیس ، همین قدری که بشه یک زندگی رو چرخوند و محتاج نبود کافیه ... حالا توی متن نمیشه روحیات رو توصیف کرد خخ
      بالاخره هممون اشتباهاتی داشتیم مهم اینه که درس بگیریم وتلاشمون بیشتر کنیم
      هرچه سریع تر شروع کن خودت درگیر افکار منفی نکن

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بالاخره هممون اشتباهاتی داشتیم مهم اینه که درس بگیریم وتلاشمون بیشتر کنیم
      هرچه سریع تر شروع کن خودت درگیر افکار منفی نکن
      بله حتما . تشکر
      |

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن