خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

استثناهای شیمی در کنکور 93

جهت اطلاع دوستان کنکوری و پرهیز از حفظ کردن تمام اطلاعات جدول تناوبی ، به لینک زیر مراجعه کنید
      سایت کنکور

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین من میگم استثنا ها اگر مذبوط به ارایش الکترونی ولایه اصلی باشد تخته
      گاز تا 109 عنصر برو نکته ها به شماره:
      1- 2 10 18 36 54 86 رادون وگازهای نجیب اعداد
      2- دوره 4 استثناها دو جا تکی 24 29
      3-دوره 5 عجیب دوجا دوبل 41 42 46 47 46 خاصترین پالادیوم s2 صفر میشود
      4- دوره 6و7 دوره به باد رفتن استثنا ها به غیر از طلا ها بلاتین 78 79 79 سال
      طلا بود وبلاتین هم دیگر مثل 46 پالادیوم نیست که s2 صفر کند همون 46 خاص میمونه
      دوره 6و7 دوره ضهور d1 است وعناصر کمیاب و استثنا 90 که d2 دارد اعداد ماورا کمیاب ها 68 و100 است
      5- نحوه ضهور d1 در 90 91 92 93 است امسال سال اورانیم بمب اتم است مبارکه 92 را میگم 93 سال نپتون 94 سال پلوتون است که d1 به باد مرود
      نحوه ضهور d1 : شما اول وسط واخر 15 ایتم کمیاب را دارید که ضهور d1 است برا اول 57 و 58 است برا وسط بعلاوه 7 کن برا اخر بعلاوه 14 کن پشت سر هم d1 ها فقط همین
      اولهایند در جاهای دیگر کارهای استثنایی مثل d را 5تایی کنم نداریمها گفتم که دوره 6و7 دوره به باد رفتن استثنا ها ست واعداد 57 و89 که ار محکمات کنکور است یعنی نمیدانید؟همه 6و7 ها به غیر از طلاها یک ضرب s2 هستند
      خوب حالا رسم لایه های اصلی از روی
      ارایش زیر لایهای است که نه این نه ان را
      به شما نگفتم اما تکنیک اینه اول زیر لایه بعد فرمول اصلی بعد اصلی واقعی خودتان
      این دو چبز کفته نشده را بیابید

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سال 89 خودش اوله اره d1 است ارایه یکی از اندو چیز گفته نشده:
      2
      28
      288
      28818
      2881818
      2881836
      فرملها غلط خودتون بیابید
      نه پست قبلی فقط این پست

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      انا چیه نوشتید مسعود ارجمند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من که چیزی متوجه نشدم

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش اينايي كه تو ميكي اصن تو بحثاي كنكور نيس

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اینا که گفتم رمزی است که ما قادر خواهیم ارایش لایه اصلی وزیر لایه ای 109 عنصر شیمی را رسم کنیم بدون پارازیت
      بله درسته در کنکور سوال نمیاد ولی تسلط بر 109 عنصر وحفظ راحت نه کاراکتر به کاراکتر باعث قدرت میشود واما اعداد 89 و57 که از محکمات کنکور است؟یعنی
      نمیدونید به هر حال من پیکر اصلی رمز را گفتم دبگه توضیحات نمیدم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه رمز دیگه : اولا نوعی ارایش منظم وبه ترتیب برا اتم در نظر بگیر همین که مسلا لایه 4 اول s بعد p وdوf خوبه راحته ابنم کاربرد داره واما رمز مربوط به حفظ افباست
      که به درد رسم ارایش نمخورد به درد خود افبا مخورد فهمیدی حالا من همه رمز را نمیگم شالوده رمز : دنباله دو ایتمی رادر نظر گبرید که فرمولش این است که حرکت از یک جمله به بعدی
      این طورست که ایتم اول در مراتبی صعود میکند وایتم بعدی در مراتبی نزول میکند مثلا 5f بعدش 6d است ایتم رقمی صعود کرد ایتم حرفی نزول کرد به همین ترتیب جملات بعدی معلوم میشود جمله اول این دنباله سر رشته نامیده میشود شما سر رشته ها رابیابید وترتیب را انهارا حفظ کنید ونیز حفظ کنید ته رشته از جمع عدد کوانتمی اربیتالی با ایتم اول بدست میاد
      و معلومه s است دیگر d اولش د دارد و 2 است 2است 2است پس بجای حفظ افبا یا فرمولهای دیگر سر رشته ها را بیابید وترتیبشان را حفظ کنید
      حالا مثلا این فرمول که n+L کمتر ... هم حفظ شود اما نه برای منتاج افبا ونیز بدانید که 7p بعدش 8s درست اما وجود خارجی ندارند تو همون 6d همه
      109 عنصر تمام میشود.

9. Top | #9
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود ارجمند نمایش پست ها
      یه رمز دیگه : اولا نوعی ارایش منظم وبه ترتیب برا اتم در نظر بگیر همین که مسلا لایه 4 اول s بعد p وdوf خوبه راحته ابنم کاربرد داره واما رمز مربوط به حفظ افباست
      که به درد رسم ارایش نمخورد به درد خود افبا مخورد فهمیدی حالا من همه رمز را نمیگم شالوده رمز : دنباله دو ایتمی رادر نظر گبرید که فرمولش این است که حرکت از یک جمله به بعدی
      این طورست که ایتم اول در مراتبی صعود میکند وایتم بعدی در مراتبی نزول میکند مثلا 5f بعدش 6d است ایتم رقمی صعود کرد ایتم حرفی نزول کرد به همین ترتیب جملات بعدی معلوم میشود جمله اول این دنباله سر رشته نامیده میشود شما سر رشته ها رابیابید وترتیب را انهارا حفظ کنید ونیز حفظ کنید ته رشته از جمع عدد کوانتمی اربیتالی با ایتم اول بدست میاد
      و معلومه s است دیگر d اولش د دارد و 2 است 2است 2است پس بجای حفظ افبا یا فرمولهای دیگر سر رشته ها را بیابید وترتیبشان را حفظ کنید
      حالا مثلا این فرمول که n+L کمتر ... هم حفظ شود اما نه برای منتاج افبا ونیز بدانید که 7p بعدش 8s درست اما وجود خارجی ندارند تو همون 6d همه
      109 عنصر تمام میشود.
      درود و سلام بر شما ، فایلی که گذاشته شده حاصل نیاز بچه ها در کلاس کنکور هستش و با درخواست یک دانش آموز در ذهن من جرقه خورده که این استثنا ها را در یک فایل جمع بندی کنم . حالا به موارد زیر دقت کنید
      1) من اگه جای تو بودم این فایل را دانلود می کردم و عوض این مطالب ، در صدد نقد و بررسی مطالب نوشته شده بر میامدم که شاید مطلب اشتباهی در آن درج شده باشد . ( گمان نکنم ) بچه ها کنکور دارند ، نه ماراتن حفظ کل جدول تناوبی
      2 ) من مجبور شدم این فایل را در سایت بذارم تا بچه های کنکوری استفاده کنند ، حالا اجبار تو چیست که این مطالب بی سر و ته را در سایت می گذاری ؟؟!!
      3 ) تجربه چند ساعت تدریس کلاس کنکور شیمی را داری ، بذار کارمونو بکنیم تا شاید و بلکه انگیزه شیمی را در بچه ها افزایش دهیم .
      4) حالا من چند ساعت تجربه تدریس شیمی را دارم ؟ 2 برابر سن شما
      5 ) من با این حس و حال ، شیمی کنکور 92 را 100% احتمال دادم !!!!
      6 ) اگر رک و صریح با شما برخورد کردم ، اینو به حساب معلمی و جذبه علمی من بذارید .
      7 ) دوستت دارم ، ما را کمک کن که به کنکوری های 93 ، راه صاف و همواری را نشون بدیم و شیمی را برای آنها سبک و روان کنیم
      8 ) من خود کنکور شیمی 93 هستم .وعده ما خرداد 93 با تست های احتمالی شیمی 93

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کانون شیمی گرگان نمایش پست ها
      درود و سلام بر شما ، فایلی که گذاشته شده حاصل نیاز بچه ها در کلاس کنکور هستش و با درخواست یک دانش آموز در ذهن من جرقه خورده که این استثنا ها را در یک فایل جمع بندی کنم . حالا به موارد زیر دقت کنید
      1) من اگه جای تو بودم این فایل را دانلود می کردم و عوض این مطالب ، در صدد نقد و بررسی مطالب نوشته شده بر میامدم که شاید مطلب اشتباهی در آن درج شده باشد . ( گمان نکنم ) بچه ها کنکور دارند ، نه ماراتن حفظ کل جدول تناوبی
      2 ) من مجبور شدم این فایل را در سایت بذارم تا بچه های کنکوری استفاده کنند ، حالا اجبار تو چیست که این مطالب بی سر و ته را در سایت می گذاری ؟؟!!
      3 ) تجربه چند ساعت تدریس کلاس کنکور شیمی را داری ، بذار کارمونو بکنیم تا شاید و بلکه انگیزه شیمی را در بچه ها افزایش دهیم .
      4) حالا من چند ساعت تجربه تدریس شیمی را دارم ؟ 2 برابر سن شما
      5 ) من با این حس و حال ، شیمی کنکور 92 را 100% احتمال دادم !!!!
      6 ) اگر رک و صریح با شما برخورد کردم ، اینو به حساب معلمی و جذبه علمی من بذارید .
      7 ) دوستت دارم ، ما را کمک کن که به کنکوری های 93 ، راه صاف و همواری را نشون بدیم و شیمی را برای آنها سبک و روان کنیم
      8 ) من خود کنکور شیمی 93 هستم .وعده ما خرداد 93 با تست های احتمالی شیمی 93
      شما داری اشتباه میکنی من تاپیک نزدم اعلامیه نکردم که ها بیایید بهتان مطلب یاد بدم اگر بخوام از این مطالب عناوین تاپیکی نشر میدهم
      اوه اوه اوه من همواره معتقدم من مطالب درج شده پولی وغیر پولی باید پالایش شود و
      اقا تو اینترنت بالا پایین کردن کار درستی نیست باید باشد برا مراحل اخر که ما بیاییم توی این مطالب بگردیم ونظری هم ندهیم چرا که اینها اب تو هاونگ کوبیدن است
      خوبه شاید مفید باشه شما وامثال تان مطلب بده ما استفاده میکنیم
      ولی یحتمل ما وقتش را نداریم من به شما مشکوکم که مطالب اسپم گونه میدهی من خودم که مطلب نمیدم که شرط لازم اسپم باشد من چیزی را تو این سایتا بررسی
      نمیکنم حتی انبوه pdf های دانلودی شیمی را از یرنامه ام کنار زدم وبه همان کتاب حجیم کاج تست کنکور اکتفا کردم هر چند این کتاب حاوی درس نامه است که قناعت میکنم
      ونیز این کتاب به نطرم کلاهبرداری هم است اما چیز هایی هم ازش یاد میگیرم واین جمله نمادین در زیر را تحویل بگیر :
      و در انجا افراد گزاره هایی صرفا درست یا غلط را بیان میکردند وما به هیچکسی اطمینان نداشتیم واز همه استفاده میکردیم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مسعله این است که نحوه اموزشها نه شاید با قصد سو نیت باشد بلکه شاید ضرب المثل دوستی خاله خرسه باشد
      یا با سلایق ما جور در نمیاید

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جااااااااااااااااااااااان ؟؟
      بابا همون کتاب از همه چی بهتره

14. Top | #14
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ostadmomeni نمایش پست ها
      جهت اطلاع دوستان کنکوری و پرهیز از حفظ کردن تمام اطلاعات جدول تناوبی ، به لینک زیر مراجعه کنید
      سایت کنکور
      درود بر کنکوری های 94 ، مصلحت بر این بود که این پست نیز تازه شود

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      دانلود کردم ولی نتونستم extract کنم. فایل مشکل داشت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن