خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

پشت کنکوری های 98-پسران

سلام
      دوستان گل گلاب من امسال متاسفانه نتونستم دانشگاه دولتی قبول بشم (رشته تجربی) اما واقعا انگیزه ای برای پشت کنکور موندن ندارم و از انتختب رشته ای که کردم بشدت پشیمونم اما کاریه که شده و نمیشه دیگه کاریش کرد... منتها سوالم از دوستانی که قراره پشت کنکور بمونن اینه که چطوری به خودشون انگیزه میدن و من این فکر که سال دیگه از امسال بدتر بشم(چون انگیزه ندارم و دوستام رفتن دانشگاه و...) خیلی رو مخمه
      از پشت کنکوریا و یا اونایی که پشت کنکوری بودن و قبول شدن میخوام بگم چطوری انگیزه مرده شون رو زنده میکردن؟
      برای این گفتم پسران که فشار بیشتری طبیعتا روی ما هست تا دخترا(فشار زندگی و زن و بچه)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      السلام علیک یا برادر
      یک راه برات دارم شارژ شی
      فیلم انگیزشی ببین مخصوصا اریک توماس بمب میشی میزنی میترکونی
      https://www.aparat.com/v/4SlZV/سخنرا...28بخش_۱%29

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrnima نمایش پست ها
      سلام
      دوستان گل گلاب من امسال متاسفانه نتونستم دانشگاه دولتی قبول بشم (رشته تجربی) اما واقعا انگیزه ای برای پشت کنکور موندن ندارم و از انتختب رشته ای که کردم بشدت پشیمونم اما کاریه که شده و نمیشه دیگه کاریش کرد... منتها سوالم از دوستانی که قراره پشت کنکور بمونن اینه که چطوری به خودشون انگیزه میدن و من این فکر که سال دیگه از امسال بدتر بشم(چون انگیزه ندارم و دوستام رفتن دانشگاه و...) خیلی رو مخمه
      از پشت کنکوریا و یا اونایی که پشت کنکوری بودن و قبول شدن میخوام بگم چطوری انگیزه مرده شون رو زنده میکردن؟
      برای این گفتم پسران که فشار بیشتری طبیعتا روی ما هست تا دخترا(فشار زندگی و زن و بچه)
      ببین داداش انگیزه گرفتن جادو نیست یه چیزی بگم یهو انگیزت فوران کنه دلایل زیادی داره یکیش نداشتن هدفه اینکه ندونی امسال بازم ایا قبول میشی نمیشی و فلان یه روش ساده بهش میگم همین الان یه کاعذ بیار رشته دلخواهت دو دقیق بنویس با رتبه ای که باید کسب کنی اون چیزی رو بنویس که می خوای بنویس نه اون چیزی که میتونی بهش برسی بعدش رتبه ای که هدفت بود رو بر سه تقسیم کن چون معمولا ادما می ترسن اهداف جاه طلبانه بنویسن اگه این چیزایی که گفتم رو درست انجام بدی انگیزت چند برابر میشه اما
      حالا اهدافت رو ریز می کنی مثلا تو برای قبولی در رشته مورد علاقت مثلا باید ترازت تو قلم چی 7000 باشه اما الان 4000 خب سه هزار اختلاف و ده ماه وفت داری ماهی سیصد تا افزایش تراز باید داشته باشی خب تو یه برگه کاغذ بنویس که می خوای تا پایان ماه به تراز 4300 برسی با انجام همین کارا انگیزه لازم رو پیدا می کنی اما خواهش می کنم یه کاغذ بیار شروع کن به نوشتن الکی رویا پردازی نکن تو ذهنت تا وقتی هدفت رو روی کاغذ نیاری مطمئنا هیچ هدفی نداری فقط رویاس
      و نکته دوم تغذیه ذهنته این چه ورودی هایی دارن وارد ذهنت میشن خیلی مهمه حرفای دوستات مطالبی که می خونی و فیلم هایی که می بینی ادمای منفی باف رو از زندگیت دور کن فیلم ها و اخبار هایی که جنبه های منفی دارن به هیچ وجه نبین و باید روزانه ذهنت تغذیه شه مثلا خودم روزی 20 دقیقه فیلم های انگیزشی می بینم ببین یه شبه چیزی عوض نمیشه تا یه ماه روزی یه دونه کلیپ انگیزشی نگاه کن نه بیشتر بعد یه مدت تاثیر رو کامل می فهمی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bozorgvar aziz نمایش پست ها
      السلام علیک یا برادر
      یک راه برات دارم شارژ شی
      فیلم انگیزشی ببین مخصوصا اریک توماس بمب میشی میزنی میترکونی
      https://www.aparat.com/v/4SlZV/سخنرا...28بخش_۱%29
      اینا موقتیه دادا

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi9090 نمایش پست ها
      ببین داداش انگیزه گرفتن جادو نیست یه چیزی بگم یهو انگیزت فوران کنه دلایل زیادی داره یکیش نداشتن هدفه اینکه ندونی امسال بازم ایا قبول میشی نمیشی و فلان یه روش ساده بهش میگم همین الان یه کاعذ بیار رشته دلخواهت دو دقیق بنویس با رتبه ای که باید کسب کنی اون چیزی رو بنویس که می خوای بنویس نه اون چیزی که میتونی بهش برسی بعدش رتبه ای که هدفت بود رو بر سه تقسیم کن چون معمولا ادما می ترسن اهداف جاه طلبانه بنویسن اگه این چیزایی که گفتم رو درست انجام بدی انگیزت چند برابر میشه اما
      حالا اهدافت رو ریز می کنی مثلا تو برای قبولی در رشته مورد علاقت مثلا باید ترازت تو قلم چی 7000 باشه اما الان 4000 خب سه هزار اختلاف و ده ماه وفت داری ماهی سیصد تا افزایش تراز باید داشته باشی خب تو یه برگه کاغذ بنویس که می خوای تا پایان ماه به تراز 4300 برسی با انجام همین کارا انگیزه لازم رو پیدا می کنی اما خواهش می کنم یه کاغذ بیار شروع کن به نوشتن الکی رویا پردازی نکن تو ذهنت تا وقتی هدفت رو روی کاغذ نیاری مطمئنا هیچ هدفی نداری فقط رویاس
      و نکته دوم تغذیه ذهنته این چه ورودی هایی دارن وارد ذهنت میشن خیلی مهمه حرفای دوستات مطالبی که می خونی و فیلم هایی که می بینی ادمای منفی باف رو از زندگیت دور کن فیلم ها و اخبار هایی که جنبه های منفی دارن به هیچ وجه نبین و باید روزانه ذهنت تغذیه شه مثلا خودم روزی 20 دقیقه فیلم های انگیزشی می بینم ببین یه شبه چیزی عوض نمیشه تا یه ماه روزی یه دونه کلیپ انگیزشی نگاه کن نه بیشتر بعد یه مدت تاثیر رو کامل می فهمی
      شما پشت کنکوری بودید یا هستید برا 98؟
      اینکه دوستام مثلا دانشگاه تهران و بهشتی دارن عشق و حال میکنن یه حس عقب موندن از زندگی بهم دست میده (اما یاد اون جمله معروف میفتم که هیچکس از اون یکی جلوتر نیست و...)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما پشت کنکوری بودید یا هستید برا 98؟
      اینکه دوستام مثلا دانشگاه تهران و بهشتی دارن عشق و حال میکنن یه حس عقب موندن از زندگی بهم دست میده (اما یاد اون جمله معروف میفتم که هیچکس از اون یکی جلوتر نیست و...)
      من پشت کنکوری هستم البته نظام جدید روزای جمعه روز تفریحمه وگرنه زیاد انلاین نیستم اما من خودم از تراز 4500 به 7000 هزار الان رسیدم نمی خوام پز بدم بد برداشت نکن اما یاد گرفتم چجوری میشه پیشرفت کرد ببین چجوری بگم باور کن همین دورانت می تونه بهترین دوران زندگیت باشه لازم نیس جهنم باشه برات فک کردی مثلا کسایی که موفق شدن الان دیگه دارن عشق وحال می کنن نهه افراد موفق بازم هدف بزرگ تری در نظر می گیرن اصن لذتش به همین سختی کشیدن الانشه فک کردی پزشکی قبول شی چقد شاد میشی نهایتا یه ماه بعدش عادی میشه این لذت داره که مثلا یه برنامه می چینی اخر شم می بینی کل برنامه رو انجام دادی این شادی واقیعه وقتی که اخر هفته به هدفی که واسش تلاش کردی رسیدی یه حس فوق العاده میده البته موقتیه به قول دارن هاردی می گفت هیچ وقت نمی تونی موفقیت رو بدست بیاری فقط می تونی قرضش بگیری

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من پشت کنکوری هستم البته نظام جدید روزای جمعه روز تفریحمه وگرنه زیاد انلاین نیستم اما من خودم از تراز 4500 به 7000 هزار الان رسیدم نمی خوام پز بدم بد برداشت نکن اما یاد گرفتم چجوری میشه پیشرفت کرد ببین چجوری بگم باور کن همین دورانت می تونه بهترین دوران زندگیت باشه لازم نیس جهنم باشه برات فک کردی مثلا کسایی که موفق شدن الان دیگه دارن عشق وحال می کنن نهه افراد موفق بازم هدف بزرگ تری در نظر می گیرن اصن لذتش به همین سختی کشیدن الانشه فک کردی پزشکی قبول شی چقد شاد میشی نهایتا یه ماه بعدش عادی میشه این لذت داره که مثلا یه برنامه می چینی اخر شم می بینی کل برنامه رو انجام دادی این شادی واقیعه وقتی که اخر هفته به هدفی که واسش تلاش کردی رسیدی یه حس فوق العاده میده البته موقتیه به قول دارن هاردی می گفت هیچ وقت نمی تونی موفقیت رو بدست بیاری فقط می تونی قرضش بگیری
      پشت کنکوری نظام جدید یعنی چطور؟
      قدیم خوندی جدید میخوای امتحان بدی؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      داداشی همچین نوشتی پسران فکرکردم پارتنردرسی میخوای
      خب معلومه کسی که هدفش تنهاعشقش باشه ناامیدی واسش بی معنیهفایل پیوست 82392
      مشکل من الان اینه که نسبت به درسا رغبت ندارم... یعنی بگن بیل بزن میرسی به هدف بیل میزنم.. ولی انگار زده شدم از درس

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پشت کنکوری نظام جدید یعنی چطور؟
      قدیم خوندی جدید میخوای امتحان بدی؟
      تعریف شما از پشت کنکوری چیه؟
      خب امسال دوازدهم میشم و با شما قاعدتا کنکور دارم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تعریف شما از پشت کنکوری چیه؟
      خب امسال دوازدهم میشم و با شما قاعدتا کنکور دارم
      پشت کنکور کسیه که برای بار nبزرگتر مساوی 2 میخواد کنکور بده
      به شما میگن کنکوری
      به نا میگن پشت کنکوری

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مطمئن باشیدروزی میرسه که پشیمون میشیدخب شایدیه پارتنردرسی حضوری بتونه کمکتون کنه ولی من دیدم مشاوراتواین مواقع میگن استراحت کنیدیه مدت ولی حتی رتبه1هم خسته میشه ولی مهم اینه که ادامه میدهفایل پیوست 82393
      پارنتر حضوری
      برم پیش رفیقام پس...
      شما رتبه تون چند شد چرا موندین؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پشت کنکور کسیه که برای بار nبزرگتر مساوی 2 میخواد کنکور بده
      به شما میگن کنکوری
      به نا میگن پشت کنکوری
      خدا شاهده شوخیت گرفته اقا می خوای موفق بشی یا نه چیکار داری پشت کنکوری و کنکوری تفاوتشون چیه یا اصن من کیم کارایی که گفتم رو انجام بده
      یه مشکل جدیدا تو بچه های انجمن هست حس می کنم برای فرار از درس خوندن میان اینجا مثلا هزاران باره دارن قلم چی و گاج رو مقایسه می کنن تحلیل منابع چگونه ماه محرم درس خوند جدیدا خیلی بد شده انجمن

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      انگیزه نمیخواد ، بیا برو سربازیت ، تموم ک شد خودش انگیزه میاد ، کنکور 98 از بقیه کنکورا سخت تر هست و قبولیشم سخت تره چون دوتا کنکور هستهر چیزی رو که نباید انگیزه داد دیگه خخخ والا انقدر ملت ه هم انگیزه دادن که 700 هزارنفر میان تجربی به امید 600 نفر پزشکی !!!
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ب جان هرکی میپرستیدهنوزسنجش هم نمیدونه 98چندتاکنکوره
      انگیزه داشتن خوبه ولی نه انقدری که دیگه از حقایق دور بشیم
      براي کنکور سال بعد بمانم يا نه؟-پیک سنجش
      متن اصلی:
      گفتني است که سال آينده، داوطلبان با رقابت سنگين‌تر و فشرده‌تري مواجه هستند؛ زيرا سال آينده، دو نوع سؤال طرح خواهد شد و سهميه داوطلباني که سال دوازدهم هستند، با داوطلبان پشت کنکوري متفاوت خواهد بود. بدون شک، در سال آينده، سهم اصلي پذيرش، متعلق به داوطلبان سال دوازدهم است که براي بار اول کنکور مي‌دهند، و سهميۀ پذيرش داوطلبان پشت کنکوري محدود خواهد بود.
      اینم حرف سنجش محترم
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیا با هم هماهنگ کنیم حرف بزنیم
      @mamade_reza

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن