خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل با فیزیک نظام قدیم

سلام دوستان.
      من کنکور 97، فیزیک رو 41 درصد زدم. شاید درصد فاجعه ای نباشه، اما راستش رو بخواید من یک جورایی خوش اقبال بودم و سر جلسه کنکور یه سری مسائل (مثل فیزیک دو) رو با روش کاملاً اشتباه پیش رفتم ولی به جواب درست رسیدم.
      اما می خوام برای کنکور سال آینده کار به اینجا نکشه و درصد بالای 50 رو کسب کنم. راستیش فیزیکم خوب نیست. علل خصوص پایه ( و به ویژه فیزیک دو)
      کتابی که استفاده می کردم گاج نقره ای بود. بعلاوه اینکه کلاس کنکوری می رفتم سال گذشته ولی به خاطر زلزله(سرپل ذهابی هستم) ناقص تموم شد و اصلاً بازدهی خوبی برای من نداشت.
      خواستم بپرسم برای درصد خوب، چه کتابی رو سراغ دارید که هم تست های هم سطح کنکور داشته باشه و از همه مهم تر درسنامه قوی و مناسب داشته باشه.
      ممنون میشم راهنمایی کنید. سپاس

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LORD KORD نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      من کنکور 97، فیزیک رو 41 درصد زدم. شاید درصد فاجعه ای نباشه، اما راستش رو بخواید من یک جورایی خوش اقبال بودم و سر جلسه کنکور یه سری مسائل (مثل فیزیک دو) رو با روش کاملاً اشتباه پیش رفتم ولی به جواب درست رسیدم.
      اما می خوام برای کنکور سال آینده کار به اینجا نکشه و درصد بالای 50 رو کسب کنم. راستیش فیزیکم خوب نیست. علل خصوص پایه ( و به ویژه فیزیک دو)
      کتابی که استفاده می کردم گاج نقره ای بود. بعلاوه اینکه کلاس کنکوری می رفتم سال گذشته ولی به خاطر زلزله(سرپل ذهابی هستم) ناقص تموم شد و اصلاً بازدهی خوبی برای من نداشت.
      خواستم بپرسم برای درصد خوب، چه کتابی رو سراغ دارید که هم تست های هم سطح کنکور داشته باشه و از همه مهم تر درسنامه قوی و مناسب داشته باشه.
      سلام دوست عزیز
      کتاب های خوب فیزیک بازار گاج.خیلی سبز و مبتکران هستند.کتاب فیزیک پیش نشر دریافت هم کتاب خیلی خوبیه ولی بیشتر اموزشه و حجمش زیاده.
      به نظر بنده فیزیک مبتکران از همشون بهتر و استاندارد تره.و مثل کتاب های گاج و خیلی سبز ذهن دانش اموز رو پر از فرمول نمیکنه و برعکس با درسنامه های کوتاه و اموزش داخل تست ها فیزیک رو مفهومی تو ضیح میده.چون برای پاسخ گویی به سوالات فیزیک باید مفهوم تست رو متوجه بشین تا بتوننید حل کنید.نسبت به کتاب گاج و خیلی سبز حجم کمتری داره و دارای پاسخ های فوق تشریحی هس.حتما این کتاب رو در نظر داشته باشید.این کتابا منو به فیزیک علاقه مند کرد برعکس گاج و خیلی سبز که هیچی از تست ها نمیفهمیدم و فقط عدد گذاری میکردم.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LORD KORD نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      سلام...
      همون گاج نقره ای هم بهترین تست ها رو داره هم بهترین درسنامه....اگه درسنامه مفصل تر میخوای خیلی سبز خوبه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      کتابی بهتراز گاج نقره ای نیست ، ینی نسبت به درسنامه و تستش ، برای صد زدن کافیه همون کتاب
      خیلی سبز هم یکم درسنامه اش بیشتره ...
      به قول گاج ، یک کتاب رو چند بار بخوانی بهتره تا چن تا کتاب رو یک بار
      شما همون گاج نقره ای رو سه دور بخوان بالای 60 میزنی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خط ویژه گاج و میکرو گاج

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن