خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مشکل بزرگ -------> زبان فارسی

دوستان من تو زبان فارسی خیلی مشکل ذارم اگر کتابی میشناسین معرفی کنید یا اگر جزوه ای دارین بفرستین لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااا یا اگر تو سایت آلا فیلم مناسبی هست معرفی کنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.sh نمایش پست ها
      دوستان من تو زبان فارسی خیلی مشکل ذارم اگر کتابی میشناسین معرفی کنید یا اگر جزوه ای دارین بفرستین لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااا یا اگر تو سایت آلا فیلم مناسبی هست معرفی کنید
      اگه رشتتون انسانی هست نقره ای گاج خوبه اگه نیست کتاب هامون سبطی (اینا نظرات شخصیه منه انتخاب باخودتونه)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هم زبان فارسی نقطه ضعف ادبیاتم بوده و هست. هر یک شب در میان خارج از برنامه ازمونی زبان فارسی لقمه مهر رو ماه رو در حال خوندنم. کتاب خوبیه به نظرم.
      !Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad gavad نمایش پست ها
      اگه رشتتون انسانی هست نقره ای گاج خوبه اگه نیست کتاب هامون سبطی (اینا نظرات شخصیه منه انتخاب باخودتونه)
      میتونید چند ص از کتاب هامون سبطی رو بزارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفاااااا

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کتاب زبان فارسی دریافت بی نظیره واس آموزش ولی عیبی ک داره حجمش خیلی زیاده و تست شم ک مه
      اگ آموزش خوب و جمع و جور میخوای لقمه خوبه ب نظرم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یک کاری میگم دوای دردته منو که درمون کرد
      هامون سبطی(نشر دریافت)رو بردار یکی دو سه روز فقط و فقط اونو بخون و فقط سعی کن یادبگیری و لذت ببری نیاز به حفظ چیزی نیست ازموناشم نزن بعد از تموم کردنش ازموناشو بزن از اون به بعد با لقمه مرور کن من اینجوری هر پنج تست زبان فارسی رو زدم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میتونید چند ص از کتاب هامون سبطی رو بزارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفاااااا
      کتاب زبان فارسی نشر دریافت منظورم بود

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      منم تو استعاره ها مشکل داشتم
      از این جزوه استفاده کردم :
      دانلود جزوه درس استعاره بخش تشخیص زبان فارسی

البته این جزوه هم خیلی خوبه

دانلود جزوه زبان فارسی سوم دبیرستان

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      من پیشنهاد میکنم برید سمت سوالات کنکور چند سال اخیر همه رشته ها...کتابو بخونید بعد برید تستای کنکور کارکنید حدودن100تا تست تکواژ ک کار کردین دیگ خیلی براتون اسون میشه و میتونید سوالاتشو بزنید(میدونم مشکل دارید و بلد نیستید ولی برید تست بزنید اصن همشم غلط ولی نکاتشو یادداشت کنید مرور کنید و یاد بگیرید)در کل وقت گذاشتن رو درسنامه و این چیزا کار درستی نیس یادگیری تو تسته...فیلمای آلا خوبن...(داریوش راوش دیدم خوشم اومد)
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      زبان فارسی سیرتاپیاز گاج من استفاده کردم واقا عالیه

کتاب همایش نشر دریافت نوشته دکتر هامون سبطی هم شنیدم خیلی خوبه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کتاب لقمه رو دارم ولی خیلی نکات ریزو درشت داره شما تمام نکاتشو حفظ میکنید؟؟؟؟ همون بخش تکواژ و واژش فقط من رو متوقف میکنه از بس که نکته داره
      کتاب هامون سبطی هم همینطوره؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nili1 نمایش پست ها
      من کتاب لقمه رو دارم ولی خیلی نکات ریزو درشت داره شما تمام نکاتشو حفظ میکنید؟؟؟؟ همون بخش تکواژ و واژش فقط من رو متوقف میکنه از بس که نکته داره
      کتاب هامون سبطی هم همینطوره؟؟؟
      خیر به هیچ وجه نکته محور نیست مفهوم محوره و پر از مثال های حل شده کنکوریه بر عکس لقمه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      اگه میخوای واقعا مشکلت حل بشه کتاب زبان فارسی نشر دریافت از دکتر هامون سبطی رو تهیه کن و از فیلم های اموزشی ایشون تو سایت الا هم استفاده کن تا زبان فارسی رو فول بشی.
      شاید با نگاه اول فک کنید خیلی حجمه کتابش زیاده ولی به خاطر درشت بودن فونت هاش هس و خیلی کتاب روونیه....در ضمن حجم مطالبش از کتاب زبان فارسی لقمه مهر و ماه هم کمتره.

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      مشکل منم بود تا راهشو پیدا کردم
      لقمه واسه اموزش و تست زیاد بزن کلا زبان فارسی با تست راه میوفتی
      اشتباهاتت مثه تکواژو تو یه برگه بنویس بعدا واسه مرور خیلی کمکت میکنه
      سبطی هم یه ماهه خوندم تو ۴۵ ساعت اصلا طرفش نرو رویکرد تستی نداره و هیچ کمکی بهم نکرد
      آیدی تلگرام و اینستا <> amirho3einrezaee

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن