خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 68
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منبع فیزیک نظام جدید

سلام خسته نباشید همگی...
      دوستان نظرتون راجبه فیزیک میکرو دهم و یازدهم چیه؟من فک میکنم سوالاش بیشتر به درد 20امتحان نهایی میخوره تا کنکور سطح سوالاش خیلی پایینه البته به جز یک قدم تا صد که البته اونام همش تسوای کنکوره و مولف زحمت خاصی نکشیده البته درسنامه اش بنظرم خیلی خوبه....حس میکنم تابستون الکی روش وقت گذاشتم...کسی هس کتاب دیگه ای بخونه؟اگه میشه نظرش و بگه ممنونم از همه..

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.kh.k نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید همگی...
      دوستان نظرتون راجبه فیزیک میکرو دهم و یازدهم چیه؟من فک میکنم سوالاش بیشتر به درد 20امتحان نهایی میخوره تا کنکور سطح سوالاش خیلی پایینه البته به جز یک قدم تا صد که البته اونام همش تسوای کنکوره و مولف زحمت خاصی نکشیده البته درسنامه اش بنظرم خیلی خوبه....حس میکنم تابستون الکی روش وقت گذاشتم...کسی هس کتاب دیگه ای بخونه؟اگه میشه نظرش و بگه ممنونم از همه..
      موج ازمون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تست هاش برا شما راحته یا طبق نظرات شنیده شده ازش ،همچین حسی داری؟
      من خیلی سبز گرفتم کتاب خیلی خوبیه خصوصا آموزشش برا منی که چیزی بلد نبودم عالی بود
      تست هاشم با روند دلچسبی سخت میشه
      اگه فکر میکنی نیاز به تعویض منبع داری یه نگاه بنداز بهش

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      من خیلی سبز گرفتم کتاب خیلی خوبیه خصوصا آموزشش برا منی که چیزی بلد نبودم عالی بود
      نه خودم کار کردم والا بنظرم بی نهایت ساده ان...بیشتر بدرد امتحانای مدرسه میخوره تا کنکور...خودم نظرم رو خیلی سبزه البته جامع خیلی سبز...چون قبلا تکی خریدم اصلا کیفیت نداشت...شما جامع دارین؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      نه خودم کار کردم والا بنظرم بی نهایت ساده ان...بیشتر بدرد امتحانای مدرسه میخوره تا کنکور...خودم نظرم رو خیلی سبزه البته جامع خیلی سبز...چون قبلا تکی خریدم اصلا کیفیت نداشت...شما جامع دارین؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها
      چی شده عزیز؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه واقعا گاج واست آسونه که بسی عجیبه، خیلی سبز هست و بعدشم IQ
      الگو ام فکر کنم فیزیکه سنگینی داشت

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      والا نمیدونم چرا واسه شما عجیبه حتی دوستمم که ترازش 6700به بالاس میگه خیلی ساده اس...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      مثلا شما تستای به غیر از یک قدم تا صدش واستون سخته؟من اونارو نهایت چهارتا نزده تو کل فصل داشته باشم خیلی آبکین...تستای یک قدم تا صدش هم دو فصل اول بی نهایت ساده اس دو فصل آخر سخته..که اونم اولا فشار و گرما خودشون فصولی سختین ثانیا تستای خود مولف نیس و ماله کنکوره و عجیبم نیس سطحش بالا باشه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مثلا شما تستای به غیر از یک قدم تا صدش واستون سخته؟من اونارو نهایت چهارتا نزده تو کل فصل داشته باشم خیلی آبکین...تستای یک قدم تا صدش هم دو فصل اول بی نهایت ساده اس دو فصل آخر سخته..که اونم اولا فشار و گرما خودشون فصولی سختین ثانیا تستای خود مولف نیس و ماله کنکوره و عجیبم نیس سطحش بالا باشه
      دوستان من میرم11تجربی برافیزیک دوتاکتاب تست معرفی کنید.بهتریناش
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      خب حتما سطح فیزیکت بالاس
      بستگی به خودت داره،والا من که کلا واسه فیزیکم گاج کار کردم،البته من کتاب واسه نظام جدیدا رو ندیدم شایدم واقعا ضعیف تر شده باشه نمیدونم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره خیلی سبز پایه
      شروع مطلب با تستایی هست که فقط جای گذاری میخواد (که تعداد تستای کنکوریش به این سبک کم نیست!)
      نم نم سخت تر میشه
      ولی حتما تستاش رو ببین که بهترین تصمیم رو بگیری

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان...
      کتاب کاملا سلیقه اییه ....
      وقتی می بینی سوالات گاج‌ واست آسونه برو‌خودت کتابای دیگه رو هم ببین یه مبحثو که تسلط داری انتخاب کن و سوااش رو حل کن و مقایسه کن و بعد تصمیم بگیر و کتاب رو بگیر...
      اونجوری کاملا کتاب رو براساس ویژگی‌های خودت گرفتی ....
      بنده خودم پایه دهم واسه فیزیک خیلی سبز داشتم ولی زیاد باهاش راحت نبودم (البته درسنامش خوب بود) بعد رفتم آبی کانون رو گرفتم که بیشتر سوالاش کنکور بود....
      پایه ی یازدهم رفتم گاج نقره ای فیزیک رو گرفتم ولی کمی نسبت به دهم عوض شده بود (اینکه کتاب رو به دو قسمت فاز ۱‌و‌۲ تقسیم کرده بودن)
      تو اواخر سال هم به پیشنهاد دبیرم سیرتاپیاز رو گرفتم که خیلی کتاب خوبیه بنظر من که این طوره هم تستاش و هم درسنامه هاش عالین.... الآن هم سیرتاپیاز پایه رو گرفتم....
      درصد فیزیکم هم تو این تابستان تو کانون بین ۸۰ و ۱۰۰ بوده است....

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina1030 نمایش پست ها
      سلام دوستان...
      کتاب کاملا سلیقه اییه ....
      وقتی می بینی سوالات گاج‌ واست آسونه برو‌خودت کتابای دیگه رو هم ببین یه مبحثو که تسلط داری انتخاب کن و سوااش رو حل کن و مقایسه کن و بعد تصمیم بگیر و کتاب رو بگیر...
      اونجوری کاملا کتاب رو براساس ویژگی‌های خودت گرفتی ....
      بنده خودم پایه دهم واسه فیزیک خیلی سبز داشتم ولی زیاد باهاش راحت نبودم (البته درسنامش خوب بود) بعد رفتم آبی کانون رو گرفتم که بیشتر سوالاش کنکور بود....
      پایه ی یازدهم رفتم گاج نقره ای فیزیک رو گرفتم ولی کمی نسبت به دهم عوض شده بود (اینکه کتاب رو به دو قسمت فاز ۱‌و‌۲ تقسیم کرده بودن)
      تو اواخر سال هم به پیشنهاد دبیرم سیرتاپیاز رو گرفتم که خیلی کتاب خوبیه بنظر من که این طوره هم تستاش و هم درسنامه هاش عالین.... الآن هم سیرتاپیاز پایه رو گرفتم....
      درصد فیزیکم هم تو این تابستان تو کانون بین ۸۰ و ۱۰۰ بوده است....
      خیلی ممنون بابت راهنماییتون...یه سوال بپرسم؟چون محدوده ترازمون یکیه...تونستین تابستون پایه رو خب جمع کنین؟

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن