خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

هیچ کدوم از گواهی ها و هیچ کدوم از اصل ریزنمرات رو ندارم !!

با سلام خدمت دوستان همونطور که همه میدونیم برای ثبت نام دانشگاه نیاز به مدارک زیر هست و همینطور توضیحاتی که بنده در پرانتز دادم رو هم ببینید :

گواهی موقت دیپلم (من سال تحصیلی 94-95 این گواهی رو گرفتم و با توجه به اینکه فقط 6 ماه اعتبار داره پس الان از درجه اعتبار ساقطه حالا چه کنم برم مدرسه واسم دوباره صادر میشه ؟ یا همینی که وقتش تموم شده رو قبول میکنه دانشگاه ؟)

گواهی موقت پیش دانشگاهی (اینو کلا ندارم و به نظرم مدرسه صادر کنه)

اصل ریزنمرات دیپلم (کپیشو دارم با مهر و امضا و اصلش نیست با توجه به اینکه مدرسه اصل مدارک رو نمیده و برای اصل مدارک باید کارت پایان خدمت ببری حالا چه کنم اینو ؟ )

اصل ریزنمرات پیش دانشگاهی (اینو هم کپیشو دارم بدون مهر و امضا !!)

از دوستانی که تجربه دارن و میدونن چه باید کرد تمنا میکنم جواب بدن چون قطعا جواب خیلیهایی که شرایط مشابه من دارند هست .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خودم تجربه ندارم . اما خواهرم هر چی که لازم بود مدرسه بهش داد . شما هم برید مدرستون بپرسید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_ نمایش پست ها
      خودم تجربه ندارم . اما خواهرم هر چی که لازم بود مدرسه بهش داد . شما هم برید مدرستون بپرسید
      آخه به دخترا میدن اصل مدارکو چون خدمتی نمیرن که بخوان کارت پایان خدمت ارائه بدن برای گرفتن اصل مدارک !!!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آپ

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شما برو مدرسه همش رو بهت میدن من خودم گرفتم پروندم رو هم بم دادن با اصل دیپلم
      اگه مدرسه کرم ریخت باید بری دانشگاه نامه رسمی دریافت مدارک بگیری تا بهت بدن ( تجربهی شخصی )

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واسه ثبت نام باید ریز نمرات رو هم داشته باشیم؟؟؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط awmirmowhammad نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان همونطور که همه میدونیم برای ثبت نام دانشگاه نیاز به مدارک زیر هست و همینطور توضیحاتی که بنده در پرانتز دادم رو هم ببینید :

گواهی موقت دیپلم (من سال تحصیلی 94-95 این گواهی رو گرفتم و با توجه به اینکه فقط 6 ماه اعتبار داره پس الان از درجه اعتبار ساقطه حالا چه کنم برم مدرسه واسم دوباره صادر میشه ؟ یا همینی که وقتش تموم شده رو قبول میکنه دانشگاه ؟)

گواهی موقت پیش دانشگاهی (اینو کلا ندارم و به نظرم مدرسه صادر کنه)

اصل ریزنمرات دیپلم (کپیشو دارم با مهر و امضا و اصلش نیست با توجه به اینکه مدرسه اصل مدارک رو نمیده و برای اصل مدارک باید کارت پایان خدمت ببری حالا چه کنم اینو ؟ )

اصل ریزنمرات پیش دانشگاهی (اینو هم کپیشو دارم بدون مهر و امضا !!)

از دوستانی که تجربه دارن و میدونن چه باید کرد تمنا میکنم جواب بدن چون قطعا جواب خیلیهایی که شرایط مشابه من دارند هست .

برو مدرسه اگه نتونستن کاری بکنن
      میری اداره آموزش و پروش....یکم دنگ و فنگ داره اما بدات دوباره گواهی صادر میکنن یا بجاش گواهی دیگه میدن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن