خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: گاج یا قلمچی برای فارغ التحصیلان

رأی دهندگان
    41. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

15 36.59%
    • قلمچی

26 63.41%
    صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 86
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

گاج یا قلمچی

سلام دوستان میخواستم ببینم نظر شما برای فارغ التحصیلان کدوم ازمونه؟
      من تا حالا فکر میکردم تنها حسن قلمچی جامعه اماری بالاست و کیفیت سوالات گاج بهتره اما دیروز فهمیدم سوالات قلمچی رو راحتتر میشه جواب داد میخواستم ببینم من فقط اینجوریم؟کسی هست سوالات گاج رو دیده باشه؟

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      از ی ماه پیش تا حالا هف هش تا تاپیک مقایسه بین گاج و قلم زده شده سرچ کنین پیدا میکنین.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاپیک زده شده اما هیچکدوم درست حسابی این دو تا ازمون رو بررسی نکردن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام عزیز من پارسال ۹ آزمون گاج بودم و۹ آزمون کانون
      یه قضیه داره که بهت میگم

من اول مهر توازمون های گاج شرکت کردم اما خیلی شیمیش سطح بالا بود و اعصابمو داغون میکرد؛دلم میخواست برم کانون
      رفتم کانون ثبت نام کردم
      تا اینجا این شد که من هردوتاشو شرکت کردم
      اما مزایای این دو آزمون:
      آزمون گاج حاشیه های کمتری داره،پاسخنام‌ش خیلی تشریح و تحلیل کرده سوالارو،بلافاصله بعد آزمون داده میشه،قیمت مناسب تری نسبت به کانون داره،امسال برنامه بهتری نسبت به کانون داره(نظرشخصی)
      اما کانون
      سابقه خوبی داره،بچه های قوی توکانون هسن،برارقابت حس بهتر داره،خدمات سایت کانون بهتره،سوالای زیست کانون
      آسون تره

البته اینم بگم عزیزان شیمی گاج درسطح کنکور۹۷ بودنه سخت تر(تنبلی ازمن بود)

درکل اینومیخوام بگم:جفتش خوبه و بستگی به خود شما داره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alibirjand1999 نمایش پست ها
      سلام عزیز من پارسال ۹ آزمون گاج بودم و۹ آزمون کانون
      یه قضیه داره که بهت میگم

من اول مهر توازمون های گاج شرکت کردم اما خیلی شیمیش سطح بالا بود و اعصابمو داغون میکرد؛دلم میخواست برم کانون
      رفتم کانون ثبت نام کردم
      تا اینجا این شد که من هردوتاشو شرکت کردم
      اما مزایای این دو آزمون:
      آزمون گاج حاشیه های کمتری داره،پاسخنام‌ش خیلی تشریح و تحلیل کرده سوالارو،بلافاصله بعد آزمون داده میشه،قیمت مناسب تری نسبت به کانون داره،امسال برنامه بهتری نسبت به کانون داره(نظرشخصی)
      اما کانون
      سابقه خوبی داره،بچه های قوی توکانون هسن،برارقابت حس بهتر داره،خدمات سایت کانون بهتره،سوالای زیست کانون
      آسون تره

البته اینم بگم عزیزان شیمی گاج درسطح کنکور۹۷ بودنه سخت تر(تنبلی ازمن بود)

درکل اینومیخوام بگم:جفتش خوبه و بستگی به خود شما داره
      عجب

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برنامشون زیاد فرق نداره فکر کنم قلمچی بهتر باشه گاج اصلا مرور نداره یکی از بچه های همین انجمن میگفت جامعه اماری گاج تو اخرین ازمونش 1200نفربوده شاید در چندسال اینده گاج از قلمچی بزنه بالا ولی فکر نمیکنم توی یه سال قلمچی جامعه اماریش از بین بره ...جدا از شیمیش سوالای دیگش هم به نظرم بدتر از کانونه در هرصورت با اینکه میخواستم برم گاج ولی سال اخر رو نمیخوام ریسک کنم قلمچی امتحانشو پس داده نمیدونم چیکارکنم؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_79ez نمایش پست ها
      من تا حالا فکر میکردم تنها حسن قلمچی جامعه اماری بالاست و کیفیت سوالات گاج بهتره اما دیروز فهمیدم سوالات قلمچی رو راحتتر میشه جواب داد میخواستم ببینم من فقط اینجوریم؟کسی هست سوالات گاج رو دیده باشه؟
      ببین دوست عزیز چیزی که مهمه اینه که شما باید سوالات در راستای کنکور رو ببینید و جواب بدین و همچنین دفترچه سوالات ازمون های ازمایشی خیلی مهمه که شبیه کنکور باشه که قلمچی اینجوری نیست اونم با اون کاغذاش .بعدشم قلمچی جواب تشریحی نمیده و باید چشمات درد بیاد تا توی کامپیوتر ببینی .قلمچی مسسخره است فقط پول میگیره .برو سنجش

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین گاج و قلمچی بنظر من هیچ فرقی ندارن و اینا یه ابزار واسه موفقیت هستن چیزی که مهمه سعی و تلاش خودت هست من افرادی رو میشناسم که گاج میرفتن پزشکی قبول شدن و همچنین افرادی رو میشناسم که قلمچی میرفتن پزشکی قبول شدن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من خودم گاج بودم ... سوالاش واقعا خوب و استاندارده ولی قلم چی رو پیشنهاد می کنم (به خاطر جامعه آماری بالا و جو رقابتی)
      چون شما سوالای خوب رو میتونید تو منابع و کتابای خوب پیدا کنین و ببینین ، ولی تعداد بالای رقباتون توی قلم چی رو نمی تونید جای دیگه ای پیدا کنین ...
      هرگز فراموش نکن که «چه‌کسی» هستی؛ چون"دنیا" فراموش نمی‌کنه. /

«رندی» دیدم نشسته بر خنگ زمین
      نه کفر و نه اسلام، نه دنیا و نه دین
      نه حق، نه حقیقت، نه شریعت نه یقین
      اندر دو جهان که را بود زهره این

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برنامشون زیاد فرق نداره فکر کنم قلمچی بهتر باشه گاج اصلا مرور نداره یکی از بچه های همین انجمن میگفت جامعه اماری گاج تو اخرین ازمونش 1200نفربوده شاید در چندسال اینده گاج از قلمچی بزنه بالا ولی فکر نمیکنم توی یه سال قلمچی جامعه اماریش از بین بره ...جدا از شیمیش سوالای دیگش هم به نظرم بدتر از کانونه در هرصورت با اینکه میخواستم برم گاج ولی سال اخر رو نمیخوام ریسک کنم قلمچی امتحانشو پس داده نمیدونم چیکارکنم؟
      مشخصع كه يه نگاه هم به برنامه گاج ننداختين كه دارين تحليل ميكنين! يه نگاه بندازين بعد ببينين اصلا مرور داره يا اصلا مرور نداره

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

قلمچی

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl77 نمایش پست ها
      ببین دوست عزیز چیزی که مهمه اینه که شما باید سوالات در راستای کنکور رو ببینید و جواب بدین و همچنین دفترچه سوالات ازمون های ازمایشی خیلی مهمه که شبیه کنکور باشه که قلمچی اینجوری نیست اونم با اون کاغذاش .بعدشم قلمچی جواب تشریحی نمیده و باید چشمات درد بیاد تا توی کامپیوتر ببینی .قلمچی مسسخره است فقط پول میگیره .برو سنجش

سنجش ک افتضاحه برادر

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      مشخصع كه يه نگاه هم به برنامه گاج ننداختين كه دارين تحليل ميكنين! يه نگاه بندازين بعد ببينين اصلا مرور داره يا اصلا مرور نداره
      حجم مباحث فوق سنگین تو گاج در همه دروس، ولی قلم چی فقط زیستش سنگینه. گاج مرور هاش معمولن بعد از چن ازمونه ک فراموشی میاره. ولی قلم چی هر مبحثیو تا دو سه ازمون بعد مرور کرده تا کاااملا تو ذهن دانش اموز نقش ببنده. گاج فقط زود جمع کرده ک بگه تا عید تمومه!
      ویرایش توسط Phatums : 22 شهریور 1397 در ساعت 14:42

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patada نمایش پست ها
      حجم مباحث فوق سنگین تو گاج و مرور هاش معمولن بعد از چن ازمونه. ولی قلم چی هر مبحثیو تا دو سه ازمون بعد مرور کرده تا کاااملا تو ذهن دانش اموز نقش ببنده. گاج فقط زود جمع کرده ک بگه تا عید تمومه!
      مرور بعده عيد گاج و قلمچى رو مقايسه كن
      اصولش همينه كه قبله عيد تموم كنى درسارو! حالا نه اينكه بعده عيد تموم كنى هيچي نميشى نه! معمولا ميگن فارغ التحصيلا قبل عيد تموم كنن! حالا واسه كسى كه فارغ التحصليه و دوست داره تا عيد تموم كنه شما برو ببين گاج بهتره يا قلمچى!
      بعدشم فقط برنامه نيست كه من با خيليييى از مسائل قلمچى امسال مشكل داشتم!

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن