خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Unhappy درامد و وضعیت رشته ی علوم آزمایشگاهی

وقت بخیر دوستان
      من کارشناسی علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی مشهد قبول شدم (روزانه) ولی الآن خیلی به شک افتادم و فکر میکنم شاید بهتر بود پرتوشناسی رو میزدم چون میگن از نظر درامد وضعیت بهتری داره
      نظر شما چیه لطفا بهم بگید حدود درامد تو رشته ی علوم ازمایشگاهی چقدر هست؟ اونایی که ارشد و دکتری دارن چطور؟
      این رو هم در نظربگیرید که سخت کوش هستم و برای رویا هام تلاش میکنم ولی سرمایه ای برای تاسیس ازمایشگاه ندارم(مگر اینکه بعدا سرمایه گذار یا شریک پیدا کنم)

شرایط خروج از کشور و مهاجرت چطوره برای رشته ام؟
      لطفا این موضوع رو هم تو پاسختون در نظر بگیرید که دانشگاه علوم پزشکی مشهد تو ایران رتبه ی سوم رو داره از نظر علمی و قاعدتا باید جای پیشرفت داشته باشه با تلاش
      𝓘𝓵𝓵𝓮𝓼𝓽 𝓲𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝓰𝓪𝓶𝓮

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ... والا منم تو بازار که نیستم ولی امسال کلی تحقیق کردم مثل اینکه لیسانسش خیلی وضع خوبی نداره مخصوصا واسه پسرا ... ولی تا دکترا بری اوکی میشه ... شریک هم مجبوری پیدا کنی چون به دکترای ع ا تنها مجوز نمیدن یا باید 5 تا دکترا با گرایش های مختلف باشید یا خودتون با یه متخصص پاتولوژی ...به هر حال مبارکه ... دانشگاهتون هم واقعا عالیه و ایشالا با تلاش به ارزو هاتون خواهید رسید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی بستگی داره کجا کار کنی
      کلا لیسانس ها چند تا راه دارند
      اگر بخش دولتی مشغول به کار شی درآمد ماهایانه بین 3-4 تومن در ماه می شه. جای خصوصی کار کنی حقوق اداره کار می دن بین 1 تا 1/5 میلیون شروعشه. باز می گم بستگی داره! شما ممکنه متخصص گذاشتن یک تست خاص باشی یا اینکه محیط کاری قرارداد می بندی بهت اجازه بده که سر قراردادت چونه بزنی. من یکی از دوستانم سوپروایزر شد یک آزمایشگاهی تو قراردادش درصد از سود آزمایشگاه رو نوشت.
      یا اینکه کارشناس فروش و بازیابی شرکت ها و اصناف تجهیزات پزشکی آزمایشگاهی می شن حالا یا حقوق ثابت یا درصد فروش بازاریابی
      ارشد و دکترا خبر خاصی نیست. مگر اینکه هیئت علمی شی. البته خیلی هم سخته هم احتمالش کمه. حقوقش هم دیگه از 3 4 تومن شروع می شه باز. اگر حق التدریسی باشی کمتر می شه.
      در مورد آزمایشگاه زدن شما با لیسانس هم می تونی آزمایشگاه بزنی. به عنوان موسس مشغول به کار شین و یک مسئول فنی استخدام کنی. یکسری دکترای رشته های خاص اگر چند تاشون با هم شن حق مسئول فنی رو خودشون می تونن بگیرن. کلا آزمایشگاه زدن سرمایه می خواهد.
      این تاپیک ذو ببین یک سری توضحات کلی دادم
      http://forum.konkur.in/thread26067.html

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظر من رشته خوبی نیست تا دکتری نگیری باید برای یک نفر کار کنی رشته خود اشتغال نیست و این باعث ميشه كه توی کار همیشه استرس پول و اخراج شدن داشته باشی رشته باید خود اشتغال باشه نه این رشته ها مثلا مثل شنوایی سنجی

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.apr نمایش پست ها
      وقت بخیر دوستان
      من کارشناسی علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی مشهد قبول شدم (روزانه) ولی الآن خیلی به شک افتادم و فکر میکنم شاید بهتر بود پرتوشناسی رو میزدم چون میگن از نظر درامد وضعیت بهتری داره
      نظر شما چیه لطفا بهم بگید حدود درامد تو رشته ی علوم ازمایشگاهی چقدر هست؟ اونایی که ارشد و دکتری دارن چطور؟
      این رو هم در نظربگیرید که سخت کوش هستم و برای رویا هام تلاش میکنم ولی سرمایه ای برای تاسیس ازمایشگاه ندارم(مگر اینکه بعدا سرمایه گذار یا شریک پیدا کنم)

شرایط خروج از کشور و مهاجرت چطوره برای رشته ام؟
      لطفا این موضوع رو هم تو پاسختون در نظر بگیرید که دانشگاه علوم پزشکی مشهد تو ایران رتبه ی سوم رو داره از نظر علمی و قاعدتا باید جای پیشرفت داشته باشه با تلاش
      تاسيس آزمایشگاه رو به لیسانس یا ارشد نمیدن باید دکتری بگیری یا این که با يه دکتر شریک شی که فکر نکنم کسی شراکت کنه خودشون میزنن و افراد رو برای کار کردن استخدام می کنن درباره خروج هم با لیسانس هيچي در ضمن خروج هم پول و سرمایه می خواد الکی نیست که مگر این که بورسيه شی از طرف دانشگاه که اونم دردسر های خاص خودشو داره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن