خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: دروس نظام جدید سخت ترن یا نظام قدیم؟

رأی دهندگان
    156. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • نظام جدید

28 17.95%
    • نظام قدیم

128 82.05%
    صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 167
    1. Top | #151
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad19 نمایش پست ها
      آفرین دختر خوب به حرف معلمات گوش بده!!!
      مرسی

2. Top | #152
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Nyusha_ نمایش پست ها
      مرسی
      نیوشا مهربون شدی باز؟

3. Top | #153
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نیوشا مهربون شدی باز؟
      من مهربون هستم

4. Top | #154
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نیوشا دیدی توقیف شدم؟ 1ماه زیاده 1هفته باید میزد

5. Top | #155
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نیوشا دیدی توقیف شدم؟ 1ماه زیاده 1هفته باید میزد
      آره اینجا پیام نده اسپم میده از موضوع خارجه

6. Top | #156
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باش.آقا نظام قدیم سخت تره همه میدونن همه

7. Top | #157
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها

ممنون بله از روز خبر قطعی با pdf ها کتاب های درسی شروع کردم به خوندن و کمک درسی کمی البته
      الان عمومیا ها دوم رو خوندم یه دور جز عربی که مبحثی به نظرم سخت نشده تغییرات داشته ولی روانه زیستم دو شروع کردم یه خورده اولش اذیت میکنه اصطلاحات ولی سر جمع کل سه سال پشت رو سه برگ a4 نیست هر شب مرورش میکنم ریاضی و فیزیکم خورد شروع کردم مشکلم منبع اصلا منبع خوب و عای نظام جدید نمیشناسم من فیزیک شهریاری رو خیلی قبول دارم اموزش راحتی داره نظام جدیدشو ندیدم که همین طوره ؟اصلا تغییراتش انقدر زیاده که ارزش تعویض داشته باشه از رو اون بخونم بعد منبع دوم یه تست قوی تر یا کلا عوض کنم ریاضی هم با این سطح نمیدونم کدوم بهتره هم اموزش هم تست واقعا صفر تا صد داشته باشه و ... خلاصه درگیر منابع ام اگه از مدرس های نظام جدید که واقعا عالی هستند اطلاع دارید بگید.نظر یکی از دوستان این انجمن این بود فیلم اموزشی شیمی نظام قدیم بهتره نظرتون چیه؟
      اون درصدا واسه نظام قدیم بود که گفتم البته عمومیا دست پایین وگرنه الان جز عربی بقیه شون بالای 50 هستند(مطابق ازمون 98 ق و ج )
      ریاضی مهروماه خوبه.
      فیزیک باید ببینی با درسنامه کدوم راحت تری اونو بخری.
      شهریاری کتابش خوبه. اگه خواستی نگهش داری، کتاب نظام جدیدو روخونی کن ببین کجاهاش حذف شده تا وقت روی قسمتهای حذف شده نذاری. بعدا اگه خواستی فیزیک جمعبندی بگیری کتاب جمعبندی نظام جدید بگیر.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان
      ویرایش توسط sina_u : 19 مرداد 1398 در ساعت 16:24

8. Top | #158
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مطالب نظام جدید گلچین شده هستن ،پس یعنی مطالب اسون وتست خیز نظام قدیم را ندارن
      عشق فقط یه پلاک ... که بیرون زده از دل خاک

9. Top | #159
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها

ممنون بله از روز خبر قطعی با pdf ها کتاب های درسی شروع کردم به خوندن و کمک درسی کمی البته
      الان عمومیا ها دوم رو خوندم یه دور جز عربی که مبحثی به نظرم سخت نشده تغییرات داشته ولی روانه زیستم دو شروع کردم یه خورده اولش اذیت میکنه اصطلاحات ولی سر جمع کل سه سال پشت رو سه برگ a4 نیست هر شب مرورش میکنم ریاضی و فیزیکم خورد شروع کردم مشکلم منبع اصلا منبع خوب و عای نظام جدید نمیشناسم من فیزیک شهریاری رو خیلی قبول دارم اموزش راحتی داره نظام جدیدشو ندیدم که همین طوره ؟اصلا تغییراتش انقدر زیاده که ارزش تعویض داشته باشه از رو اون بخونم بعد منبع دوم یه تست قوی تر یا کلا عوض کنم ریاضی هم با این سطح نمیدونم کدوم بهتره هم اموزش هم تست واقعا صفر تا صد داشته باشه و ... خلاصه درگیر منابع ام اگه از مدرس های نظام جدید که واقعا عالی هستند اطلاع دارید بگید.نظر یکی از دوستان این انجمن این بییود فیلم اموزشی شیمی نظام قدیم بهتره نظرتون چیه؟
      اون درصدا واسه نظام قدیم بود که گفتم البته عمومیا دست پایین وگرنه الان جز عربی بقیه شون بالای 50 هستند(مطابق ازمون 98 ق و ج )
      اون اصطلاح های تغییر یافته زیست رو لطفا بفرست

10. Top | #160
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ssamank نمایش پست ها
      اون اصطلاح های تغییر یافته زیست رو لطفا بفرست
      اخر کتاب های درسی هر سال زده لغاتو تو‌زیست
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

11. Top | #161
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اون 27 نفری که نظام جدیدو زدن دیگه خار مادر تعصب رو با هم یکی کردن!
      بابا تعصبم حدی داره.این واقعا یه چیز خیلی واضح بود اصلا نیازی به نظر سنجی هم نداشت.
      فاز و ساقی استارترو هم خریدارم

12. Top | #162
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      برای اکثر دروس مباحث نظام قدیم هم نظام جدید رو شامل میشه و هم یه سری مباحث سخت تر.درواقع نظام جدید گلچینی از نظام قدیمه ( اکثرش نه همش )پس قطعا ساده تره.حالا درمورد چالشی تر شدن کنکور ها چیزی مشخص نیست

13. Top | #163
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منی که نظام قدیم بودم و امسال کتاب های نظام جدید رو خوندم درس به درس میگم:
      ادبیات: حدود 40 درصد آسونتر شده
      عربی: هم سخت و هم آسون: سخت به خاطر سوال های ضبط کلمات و حفظ لغت، آسون به خاطر حذف شدن مباحثی مثل معتلات. ولی در کل آسونتر شده
      دینی: بخاطر کم شدن تعداد آیات آسونتر شده ولی سطح سوالات تغییر خاصی نکرده، هر چند یه ذره آسونتر شده
      زبان: تغییر خاصی نکرده سختیش
      زمین: به جای دو تا کتاب، یه کتاب میخونی یعنی خیلییی تغییر
      ریاضی: حذف انتگرال خیلی تاثیری نداشت چون فصل سختی نبود، کم شدن هندسه آسونترش کرده، حذف شدن و کم شدن مثلثات هم آسونترش کرده. از همه مهمتر حذف شدن قسمت های هذلولی و سهمی بود که به جرعت جزو سختترین بخش ها بود
      زیست: حذف مسائل ژنتیک و دودمانه اصلا خوب نبود چون جزو معدود تست هایی بود که صد در صد مطمعن بودی که درست زدی، ولی حذف شدن باکتری و ویروس و آغازیان و قارچ ها خیلی ساده ترش کرده. حذف مسائل عددی فتوسنتز و تنفس سلولی هم آسونترش کرده. تولید مثل گیاهی هم به جای 4 گونه فقط شده یکی
      فیزیک: تغییر خاصی نداشت، آینه های کروی هم یکی از تست های نه چندان سخت بود که حذف شد. دینامیک و سینماتیک ولی خیلی ساده تر شد
      شیمی: حفظیاتش خیلی بیشتر شده، هر چند توی کتاب درسی اومده که ساختار ها رو لازم نیست حفظ کنیم ولی توی کنکور میدن. مسائل هم فکر کنم فقط غلظت مولال حذف شده وگرنه همونه.

--------
      وقتی میگم تغییر خاصی نکرده منظورم متن کتاب نیست، منظورم سختی سوالات هست.

14. Top | #164
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

به نظر من این نظرسنجی بیهوده اس چون کنکوریهای نظام جدید تاز اول راهن... اون زمان هم که اولای تغییر نظام بود و از ششم و نهم تغییرش دادن به راهنمایی و دبیرستان ( واقعا فازشون نمیفهمم هی نظام عوض میکنن انگار انقلابه!) یعنی سالهای ۹۰ به قبل اینا سوالا آسون بود چون غرض ورزی تو طراحی سوالا زیاد نبود . ولی خوب از یه جایی به بعد که خوب چم و خم کتابا اومد تو دست طراحا داوطلب ها رو بدبخت کردن و جزوه هاشون بیشتر فروختن/: . الآنم برا نظام جدیدا همین جوریه چون کتابا تازه اس و هنوز طراحا با کتابا زیاد احساس راحتی نکردن و کفن چی هنوز تله اش خوب پهن نکرده دارن آسون میگیرن و گرنه قول میدم چند سال بعد وضعشون از نظام قدیما هم بدتر میشه!
      پس نظام جدیدای عزیز از فرصت گیج شدن فعلی طراحا استفاده کنید و خودتون برسونید به دانشگاه مورد علاقتون وگرنه هر سال بیشتر تو منجلاب طراحا گیر میوفتین مثل ما نظام قدیما به طوریکه یه سوالایی تو کنکور میاد که در هیچ جای کتاب درسی نیست بلکه فقط تو جزوه های فروشی طراحان گرام پیدا میشه سوالام میکنی این از کجا اومده میگن بابا این همون مطالب کتابه فقط لباساش عوض کرده
      ویرایش توسط _Saturn_ : 16 مرداد 1399 در ساعت 13:56

15. Top | #165
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Saturn_ نمایش پست ها

به نظر من این نظرسنجی بیهوده اس چون کنکوریهای نظام جدید تاز اول راهن... اون زمان هم که اولای تغییر نظام بود و از ششم و نهم تغییرش دادن به راهنمایی و دبیرستان ( واقعا فازشون نمیفهمم هی نظام عوض میکنن انگار انقلابه!) یعنی سالهای ۹۰ به قبل اینا سوالا آسون بود چون غرض ورزی تو طراحی سوالا زیاد نبود . ولی خوب از یه جایی به بعد که خوب چم و خم کتابا اومد تو دست طراحا داوطلب ها رو بدبخت کردن و جزوه هاشون بیشتر فروختن/: . الآنم برا نظام جدیدا همین جوریه چون کتابا تازه اس و هنوز طراحا با کتابا زیاد احساس راحتی نکردن و کفن چی هنوز تله اش خوب پهن نکرده دارن آسون میگیرن و گرنه قول میدم چند سال بعد وضعشون از نظام قدیما هم بدتر میشه!
      پس نظام جدیدای عزیز از فرصت گیج شدن فعلی طراحا استفاده کنید و خودتون برسونید به دانشگاه مورد علاقتون وگرنه هر سال بیشتر تو منجلاب طراحا گیر میوفتین مثل ما نظام قدیما به طوریکه یه سوالایی تو کنکور میاد که در هیچ جای کتاب درسی نیست بلکه فقط تو جزوه های فروشی طراحان گرام پیدا میشه سوالام میکنی این از کجا اومده میگن بابا این همون مطالب کتابه فقط لباساش عوض کرده
      اتفاقا منم داشتم به این فکر میکردم که همیشه تو زیست نظام قدیم یه سری نکات داریم که هیچ وقت تو کتاب حتی به صورت غیرمستقیم گفته نشدن ولی تو کنکور اومدن!!!

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)