خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

علت حذف پرديس پزشكي

سلام دوستان
      وقتتون بخير
      توي دفترچه انتخاب رشته امسال دانشگاه تهران و بهشتي براي پزشكي پرديس نگرفتن
      به نظرتون علتش چيه و اين روند ادامه دارن يني سال ديگه هم به همين شكله!؟فقط دانشگاه ايران گرفته اونم معلوم نيس سال ديگه هست يا نيست.
      من واقعا موندم!! آخه من قصدم اينه تهران قبول شم از طرفي منطقه سه هستم و بومي تهران نيستم و شما فكر كنيد رتبه ١٤ منطقه سه كه بومي اونجا نباشه تازه نيمسال دوم بهشتي قبول شده حتي نه نيمسال اول!!
      واقعا نميدونم چيكار كنم ذهنمو مشغول كرده از طرفي قبول شدن دولتيش براي من منطقه سه خيليي سخته يني رتبه بايد زير بيست باشه
      واقعا چرا اينكارو كردن....

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fta445 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      وقتتون بخير
      به نظرتون علتش چيه و اين روند ادامه دارن يني سال ديگه هم به همين شكله!؟فقط دانشگاه ايران گرفته اونم معلوم نيس سال ديگه هست يا نيست.
      من واقعا موندم!! آخه من قصدم اينه تهران قبول شم از طرفي منطقه سه هستم و بومي تهران نيستم و شما فكر كنيد رتبه ١٤ منطقه سه كه بومي اونجا نباشه تازه نيمسال دوم بهشتي قبول شده حتي نه نيمسال اول!!
      واقعا نميدونم چيكار كنم ذهنمو مشغول كرده از طرفي قبول شدن دولتيش براي من منطقه سه خيليي سخته يني رتبه بايد زير بيست باشه
      دانشگاه تهران چند ساله دانشجو خارجی میگیره
      بهشتی هم همچین برنامه ای داره لابد
      به دلار پول میگیرن اونوقت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه به اين شكل هست خوب طي سال هاي آينده تعداد فارغ التحصيلان از دانشگاه هاي تاپ كشور به حداقل مي رسه كه تازه همونا هم معلوم نيس برگردن به شهر خودشون براي خدمت و يا خير...
      اون وقت شهرستان ها چه گناهي كردن كه مثلا نمي تونن بهره مند باشن از پزشكاني كه توي بهترين دانشگاه ايران درس خوندن...
      واقعا نميتونم خودمو توجيه كنم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      واقعا كه
      لااقل ميتونن يه تعداد از دانشجوهاي خودمونم بگيرن
      خود ماها در به درد دنبال كنكور و قبولي اونا به دنبال دانشجوهاي خارجي

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      واقعا كه������
      لااقل ميتونن يه تعداد از دانشجوهاي خودمونم بگيرن
      خود ماها در به درد دنبال كنكور و قبولي اونا به دنبال دانشجوهاي خارجي

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fta445 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      وقتتون بخير
      سلام
      بهرته ذهنتون رو درگیر این مسائل نکنین. فکر کردن به این مسائل، هیچ فایده ای نداره. فقط وقت و انگیزه تون رو میگیره
      اگر واقعا میخواین تهران قبول شین سعی کنین جزو همون 20 تایی باشین که برمیداره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      سلام
      بهرته ذهنتون رو درگیر این مسائل نکنین. فکر کردن به این مسائل، هیچ فایده ای نداره. فقط وقت و انگیزه تون رو میگیره
      اگر واقعا میخواین تهران قبول شین سعی کنین جزو همون 20 تایی باشین که برمیداره
      درست مي گيد!من به يه گزينه ديگه هم فك مي كردم كه از ايران برم!اما وقتي فك كردم منطقي ديدم احتمال قبولي توي ايران برام بيشتره.ولي الان

واسه همين پرسيدم كه اگه كسي اطلاعاتي داره بگه و دوباره فك كنم و تصميم بگيرم
      به هر حال رتبه زير بيست رقابت خيلي خيلي خيلي شديده و من هم ديگه ١٨ سال نيستم كه بازم بمونم پشت كنكور!

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پردیس پزشکی رو حذف کردن جاش آنجلینا پزشکی میگیرن ، خارجکی باشه که طرف بره تو آمریکا پز بده بگه من از ایران پزشکیمو گرفتم
      حالا پردیس و اقدس رو ول کن ، این همه دانشگاه تو ایران هست ، حتما ک نباید رفت اونجا
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      پردیس پزشکی رو حذف کردن جاش آنجلینا پزشکی میگیرن ، خارجکی باشه که طرف بره تو آمریکا پز بده بگه من از ایران پزشکیمو گرفتم
      حالا پردیس و اقدس رو ول کن ، این همه دانشگاه تو ایران هست ، حتما ک نباید رفت اونجا

البته كه واقعا دوست دارم اونجا باشم
      ولي ببينم خواست خدا و تلاش خودم چي رقم ميزنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)