خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اشتباه کردم تو انتخاب رشتم بنظرتون؟

من امسال رتبم به هیچ وجه به پزشکی نمیخورد انتخاب رشته کردم و مشاورم بهم گف ب احتمال خیلی زیاد پرستاری زاهدانو بیاری ازطرفی پارسال خودم دیدم ک با رتبه من پرستاری تعهد خدمت استانمونو اورده بودن و اخرشم بهداشتو زدم ک یقین داشتم قبول میشم بهداشتا رو ...در بدترین حالت دیگه اگ بالایی ها رو نمیاوردم بهداشتو میاوردم.. لحظه اخر ک خواستم واردشون کنم مامانم گف چن تا پزشکی تعهدی بزن منم بعد تربیت معلم زدمشون وبعدشم رشته های دیگه یعنی همون پیرا پزشکی ...........نتایج اعلام شد ودیدم مردودم حتی اون رشته هایی ک مطمین بودم میارم مثه بهداشتا رو هم نیاوردم الان سوالم اینه نکنه بخاطر اینک یه سری پزشکی اضاف کردم واصلن ب رتبم نمیخورد وهمین باعث شد رشته هایی ک احتمال قبولیم بود چند تا کد رشته رفتن پایین تر .(مثلا بهداشت شد148تا150) و این تاثیر گذاشت رو انتخاب رشتم و باعث شد انتخاب رشته بدی داشته باشم ؟یعنی اگر اون پزشکیا نبودن احتمال قبولی تغییری میکرد ؟؟ ایا تاثیری داشت اون پزشکیا روی اینکه همچین بشه و قبول نشم رشته هایی ک انتظار قبولی شونو داشتم(چون ترتیبا تغییر کرد)؟برا ازادم همینطوریه ؟متاسفانه ازادم همچین اشتباهی کردم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آوردن پزشکی توی انتخاب رشته ات ، ربطی به قبول شدنت نداره اما الویت بندی انتخاب رشته که اول رشته هایی که مطمئن بودی میاری رو بزنی تا رشته هایی که اوردنشون سخت تر بوده ممکنه تاثیر داشته باشه ، الویت بندی هم البته همچنان تاثیری نداره
      ولی مثلا اگر الویت 5 پرستاری زاهدان باشه و الویت 6 پرستاری تهران ، اگر هر دوتاش رو هم قبول بشی ، الویت رو میدن به زاهدان چون اول زدی ... یه همچین چیزی ، اما اینکه اوردن اسم پزشکی توش کارت رو خراب کنه فکر نمیکنم
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      فرقی نداره شما تو کدوم اولویت کد رشته رو زده باشین. اگر رتبه تون میخورد قبول میشدین
      میشه رتبه زیرگروه و منطقه تون رو بگین؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      و رتبه کشوری هم بگو

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      رتبت رو بگو اصلا ربطی به الویت هات نداره

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh 1377 نمایش پست ها
      من امسال رتبم به هیچ وجه به پزشکی نمیخورد انتخاب رشته کردم و مشاورم بهم گف ب احتمال خیلی زیاد پرستاری زاهدانو بیاری ازطرفی پارسال خودم دیدم ک با رتبه من پرستاری تعهد خدمت استانمونو اورده بودن و اخرشم بهداشتو زدم ک یقین داشتم قبول میشم بهداشتا رو ...در بدترین حالت دیگه اگ بالایی ها رو نمیاوردم بهداشتو میاوردم.. لحظه اخر ک خواستم واردشون کنم مامانم گف چن تا پزشکی تعهدی بزن منم بعد تربیت معلم زدمشون وبعدشم رشته های دیگه یعنی همون پیرا پزشکی ...........نتایج اعلام شد ودیدم مردودم حتی اون رشته هایی ک مطمین بودم میارم مثه بهداشتا رو هم نیاوردم الان سوالم اینه نکنه بخاطر اینک یه سری پزشکی اضاف کردم واصلن ب رتبم نمیخورد وهمین باعث شد رشته هایی ک احتمال قبولیم بود چند تا کد رشته رفتن پایین تر .(مثلا بهداشت شد148تا150) و این تاثیر گذاشت رو انتخاب رشتم و باعث شد انتخاب رشته بدی داشته باشم ؟یعنی اگر اون پزشکیا نبودن احتمال قبولی تغییری میکرد ؟؟ ایا تاثیری داشت اون پزشکیا روی اینکه همچین بشه و قبول نشم رشته هایی ک انتظار قبولی شونو داشتم(چون ترتیبا تغییر کرد)؟برا ازادم همینطوریه ؟متاسفانه ازادم همچین اشتباهی کردم

سلام نه اصلا ارتباطی نداره ب الویت بندی من یک بار کاملا این موضوع رو مفصل تو انجمن تاپیکشو زدم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

سلام نه اصلا ارتباطی نداره ب الویت بندی من یک بار کاملا این موضوع رو مفصل تو انجمن تاپیکشو زدم
      میشه ادرسشو بگید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام
      شما 149 تا انتخاب کنین و همه رتبه 1 نیاز داشته باشن, انتخاب 150می تون یه رشته باشه که به رتبتون بخونه, همونو قبول میشید.
      غیر ممکنه مردود بشید
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      عرض سلام دارم خدمت استارترعزیزومحترم راستش من خودم تجربه انتخاب رشته ندارم ولی چیزی که هست فکرنمیکنم ترتیب ربطی نداشته باشه همونطورکه توتاپیک خانم دکترمیبینیمhttp://forum.konkur.in/thread53886.html
      ولی بنظرم قبولی تودانشگاه آزاددردسرکمتری داره قطعاواینکه بابت مردودشدن میتونیدبه سازمان سنجش اعتراض کنیدقطعاازهیچ کاری نکردن بهتره واینکه میتونیدازایشونم @artim کمک بگیریدفکرکنم بیشترازمن درجریان باشندوقطعابهترازمن کمک خواهندکرد
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 23 شهریور 1397 در ساعت 00:03

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه ادرسشو بگید
      انتخاب رشته از دیدگاه من

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      الویت هات هیچ تاثیری ندارن توی مردود شدنت ندارن و انتخاب رشتت موردی نداره
      ( منم با رتبه ی امسالم انتظار داشتم دبیری شیمی یا زیست بیارم ولی اموزش دبستان قبول شدم حالم بده

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abia_morid نمایش پست ها
      الویت هات هیچ تاثیری ندارن توی مردود شدنت ندارن و انتخاب رشتت موردی نداره
      ( منم با رتبه ی امسالم انتظار داشتم دبیری شیمی یا زیست بیارم ولی اموزش دبستان قبول شدم حالم بده
      ای بابا خدارو شکر کن بازم عالیه شنیدم میشه بعد از 4سال اموزش ابتدایی بخونی بعد بری توی دبیری ها....... خوش حال شدم از این ک دیدم نوشتین فرهنگیان قبول شدین

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ای بابا خدارو شکر کن بازم عالیه شنیدم میشه بعد از 4سال اموزش ابتدایی بخونی بعد بری توی دبیری ها....... خوش حال شدم از این ک دیدم نوشتین فرهنگیان قبول شدین
      خیلی ممنون با ارزوی موفقیت برای شما

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خیر همچین چیزی نیست تراز های قبولی به نسبت سال های قبل افزایش داشته
      مشاور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن