خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 81
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تقب هست ولی شما به تراز بسنج الان یه عده میگن خوب ترازتو میاره پایین دوست عزیزالان تراز میانگی 6400به بالا مرز باسه پزشکی اون موقع مثلا یکمی خط اطمینانه (با وجود تقلب )خوب به قول شما اگه تقلب نمیشد ترازتونم حتی بالاتر میرفت دیگه؟خوب بنظرتون اون موقع شما باید با 6400به بالا یه اطمینانی میگرفتین از کارتون؟قطعا اونم میرفت بالا به رتبه زیاد توجه نکنید حتی سر ازمونم خیلیا بدون سوال تقلب میکننن(ماشین حسابو از بقلیو ...)اون ترازه مهمه
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

همه مزایای (به نظر من اندک) قلمچی یه طرف ، مافیای خودی دزد فروش سوالاتشون هم یه طرف
      با یه تیر n+2n نشون زدن که میگن منظور اینجاست

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      داداش از نفوذی های گاج هسی؟

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

یه چیزی رو دقت نمیکنی
      تو کنکور اقلیت تعیین کننده هستن نه اکثریت
      و طبیعیه که توجه و تمرکز هم روی اونا باشه
      با قاطعیت میگم هیچ موسسه ای نمیتونه دانش آموز ضعیف رو به قوی تبدیل کنه
      نه قلمچی نه گاج نه گزینه 2 نه سنجش , هیچکدوم
      این انجمن مملو از دانش آموزان ضعیف هست
      خداییش بدون تعصب یه نگاه بهشون بنداز ببین دلیل ضعیف بودن و رتبه نجومی شدنشون چیه ؟
      فروش سوالات قلمچی هستش یا درس نخوندن خودشون ؟
      بی کیفیت بودن پشتیبان هست یا پشت گوش انداختن های مکرر خودشون ؟
      فونت ریز سوالای کانون و فضایی بودن بعضی سوالاش هست یا جدی نگرفتن زمان توسط خودشون ؟
      ندادن پاسخنامه تشریحی بعد آزمون هست یا تلف کردن وقتشون در اینترنت و فضای مجازی ؟؟
      هر موقع بتونی صادقانه پیش وجدان خودت به این سوالات جواب بدی متوجه میشی
      که چرا به قول خودت رقابت فقط بین تراز بالاها هست
      اون موقع متوجه میشی چرا بعضی دوستان فکر میکنن 3 ماهه میشه پزشکی تهران قبول بشن
      اما وقتی رتبه ها میاد و میبینن نجومی شدن میگن تقلب شده
      فکر نکن این حرف های من به موضوع تاپیکت ربطی نداره
      اگه درست فکر کنی میبینی همه این دلایل مثل زنجیر بهم متصل هستن
      شما که باز داری سرکوفت میزنی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      شما که باز داری سرکوفت میزنی
      سرکوفت
      اینایی که گفتم عین واقعیته
      و واقعیت هم معمولا تلخه
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طبق تجربه ...
      جامعه آماری بالای قلمچی : فــــــــــــــــیـــــــ ـــــــــــــک ...
      در مورد گاجم چیزی نمیگم چون چیزی نمیدونم .. بعد نیاید بگید تبلیغ میکنه ...

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

سرکوفت
      و واقعیت هم معمولا تلخه
      ...
      اصلا عوض نشدی
      فکر کنم دوس داری رییس بشه در اینده
      ملت رو امر و نهی کنی

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

سرکوفت
      و واقعیت هم معمولا تلخه
      حالا جدای از این حرفا (!)
      بصورت کلی همه پدیده ها با هم مرتبطن و ارتباط متقابل و تنگاتنگی دارن ، اینو نمیشه انکار کرد

یه مثال ساده و پیش پا افتاده ، وقتی nk بار سوالات قلمچی (یا سنجش و گزینه دو اصلا ـ اسم موسسه موضوعیت نداره) روز و شب قبل آزمون به فروش میرسه دیگه این موضوع محوریت نداره و اهمیتی پیدا نمیکنه که شما داری با رتبه های برتر و رقبایی که سرشون به تنشون می ارزه رقابت میکنید چون این رقابت دیگه سالم و حقیقی نیست ، فلذا ترازی که شما خیلی روش تاکید میکنید از درجه اعتبار واقعی ساقط میشه و همچنین رتبه داوطلب در منطقه و کشور ، تنها چیزی که داوطلب بصورت واقعی میتونه بهش استناد کنه درصدهای خامش هستش که سر جلسه آزمون زده

صحبت من در این گفتار صرفا کوبیدن و صاف کردن قلمچی نیست ، سنجش هم تا حدودی همین وضعیت رو داره

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      بصورت کلی همه پدیده ها با هم مرتبطن و ارتباط متقابل و تنگاتنگی دارن ، اینو نمیشه انکار کرد

یه مثال ساده و پیش پا افتاده ، وقتی nk بار سوالات قلمچی (یا سنجش و گزینه دو اصلا ـ اسم موسسه موضوعیت نداره) روز و شب قبل آزمون به فروش میرسه دیگه این موضوع محوریت نداره و اهمیتی پیدا نمیکنه که شما داری با رتبه های برتر و رقبایی که سرشون به تنشون می ارزه رقابت میکنید چون این رقابت دیگه سالم و حقیقی نیست ، فلذا ترازی که شما خیلی روش تاکید میکنید از درجه اعتبار واقعی ساقط میشه و همچنین رتبه داوطلب در منطقه و کشور ، تنها چیزی که داوطلب بصورت واقعی میتونه بهش استناد کنه درصدهای خامش هستش که سر جلسه آزمون زده

صحبت من در این گفتار صرفا کوبیدن و صاف کردن قلمچی نیست ، سنجش هم تا حدودی همین وضعیت رو داره

تازه به همون درصدای قلمچی هم نمیشه استناد کرد .. چون من این دوسالی که کنکور دادم سوالای قلمچی سنخیتی با کنکور ندارن .. مثلا من برا 96 تو آزمونای جامعش درصد ادبیاتم از 50 نمیومد بالا .. دو هفته بعدش تو کنکور با اون جو استرسی زدم 84 ... البته بازم سگ سوالاش به سنجش شرف داره ... سنجش که دیگه خعلی شوته ...

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط < ForgotteN > نمایش پست ها
      تازه به همون درصدای قلمچی هم نمیشه استناد کرد .. چون من این دوسالی که کنکور دادم سوالای قلمچی سنخیتی با کنکور ندارن .. مثلا من برا 96 تو آزمونای جامعش درصد ادبیاتم از 50 نمیومد بالا .. دو هفته بعدش تو کنکور با اون جو استرسی زدم 84 ... البته بازم سگ سوالاش به سنجش شرف داره ... سنجش که دیگه خعلی شوته ...
      شاهدم که از غیب رسید

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قلمچی
      جامعه اماریش یه طرف ، برنامه راهبردیش که فوق العاده بود سال کنکور پر تکرار و دوره بود و واقعا عالی بود.‌ دقیقا گاج هم اومد از برنامه قلمچی اسکی رفت
      الان هنوز برنامه طول سال قلمچی رو ندیدم ولی قطعا چیز خوبیه... حاصل چندین سال تجربه برگزاری آزمونه.
      طراحای خوبی تو شیمی ریاضی و اکثر سوالات زیستش داره. من فیزیک خودم خوب نبود برا همین نظری ندارم راجع بهش. عمومیاش ولی بالا پایین داشت یسری ازمون خوب بود یسری ازمونا چرت طراحی میشد.
      در کل خوب بود.
      و یه سوالی که هنوز کسی جواب نداده اینه که حداقل ۵۰ ۶۰ درصد بچه ها رتبه کنکورشون از قلمچیا بدتر میشه ! اگ رقیب فیک تو قلمچی هست و هر ازمون قلمچی رتبه های واقعی ما بهتر ازونه که میده چرا کنکور اینقد فرق میکنه؟!

به نظرم این متقلبا رو میشه نفرات برتر ازمونای دیگه حساب کرد.
      گزینه ۲ که کلا ول معطله برنامش فاجعس سوالاشم ک مال دهه ۸۰ه ... سنجشم فقط جامعاش.
      گاج خیلی خوبه اگه یکم تو طراحی سوالات اختصاصیش زیادی روی نکنه و یکم سطح سوالاشو نزدیک تر به کنکور کنه با اختلاف بهتر از قلمچی هم میشه. ولی متاسفانه تو بعضی درساش افراطی سوالات طرح میشن.
      ولی عمومی گاج بهترینه از نظر من.

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      قلمچی
      جامعه اماریش یه طرف ، برنامه راهبردیش که فوق العاده بود سال کنکور پر تکرار و دوره بود و واقعا عالی بود.‌ دقیقا گاج هم اومد از برنامه قلمچی اسکی رفت
      الان هنوز برنامه طول سال قلمچی رو ندیدم ولی قطعا چیز خوبیه... حاصل چندین سال تجربه برگزاری آزمونه.
      طراحای خوبی تو شیمی ریاضی و اکثر سوالات زیستش داره. من فیزیک خودم خوب نبود برا همین نظری ندارم راجع بهش. عمومیاش ولی بالا پایین داشت یسری ازمون خوب بود یسری ازمونا چرت طراحی میشد.
      در کل خوب بود.
      و یه سوالی که هنوز کسی جواب نداده اینه که حداقل ۵۰ ۶۰ درصد بچه ها رتبه کنکورشون از قلمچیا بدتر میشه ! اگ رقیب فیک تو قلمچی هست و هر ازمون قلمچی رتبه های واقعی ما بهتر ازونه که میده چرا کنکور اینقد فرق میکنه؟!

گزینه ۲ که کلا ول معطله برنامش فاجعس سوالاشم ک مال دهه ۸۰ه ... سنجشم فقط جامعاش.
      گاج خیلی خوبه اگه یکم تو طراحی سوالات اختصاصیش زیادی روی نکنه و یکم سطح سوالاشو نزدیک تر به کنکور کنه با اختلاف بهتر از قلمچی هم میشه. ولی متاسفانه تو بعضی درساش افراطی سوالات طرح میشن.
      نتیجه ای که از صحبتت میگیرم اینکه :

× آزمون مرحله ای :
      انتخاب بین قلمچی و گاج (با توجه به بررسی فاکتورهای مختلف توسط داوطلب)
      × آزمون جامع :
      سنجش

پ.ن : نظرم به نظرت نزدیکه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

یه سوال
      کانالهایی که کلید سوالات ( یا خود سوالات ) رو میذارن
      تعداد زیادی فالوور دارن
      اگه حداقل نصفشون بیان همون کلید رو بزنن ( به شرط اینکه کلید الکی نباشه البته )
      باید در هر آزمون حداقل 3000 نفر تراز بالای 7000 داشته باشیم
      در حالی که در بهترین حالت و شلوغ ترین آزمون ها 300 نفر تراز بالای 7000 داریم
      چرا مطابقت نداره آمار لو رفتن سوالات با تعداد تراز بالاها ؟
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

ویرایش توسط Adolf_Hitler : 21 شهریور 1397 در ساعت 19:34

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      قلمچی
      در کل خوب بود.

با اینکه تا پارسال گاج از برنامه قلم اسکی میرف موافقم .. ولی امسال نه ..
      قلمو بین عمومیاش فقط زبانشو قبول دارم و بین اختصاصیاش ریاضی ... بقیش چرت محض ... مخصوصا دینی و فیزیک و بعضی مواقع زیست ...
      اتفاقا چیزی که شما داری میگی من هردوسال برعکسشو دیدم .. یعنی رتبه کنکورشون اغلب از آزمونا بهتر میشد ...
      گاج عمومیش بهترینه .. چون از مولفای کتاباش که اونام بهترین کتابان استفاده میکنه ...
      در مورد جامع سنجش حداقل امسالش همین بس که بگم حالم از اختصاصیاش سر جلسه بهم خورد میخواستم بلند شم برم ... ریاضیاش سوال هوش بودن .. یا مثلا تو آزمون جامعش اصن سوال احتمال نداشت !!!

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

یه سوال
      کانالهایی که کلید سوالات ( یا خود سوالات ) رو میذارن
      تعداد زیادی فالوور دارن
      اگه حداقل نصفشون بیان همون کلید رو بزنن ( به شرط اینکه کلید الکی نباشه البته )
      باید در هر آزمون حداقل 3000 نفر تراز بالای 7000 داشته باشیم
      در حالی که در بهترین حالت و شلوغ ترین آزمون ها 300 نفر تراز بالای 7000 داریم
      چرا مطابقت نداره آمار لو رفتن سوالات با تعداد تراز بالاها ؟
      300 نفر ؟؟؟ جوک میگی داداش ؟؟؟
      ما تو شهر خودمون که یه شهر نسبتا کوچیکه فقط هر آزمون 20 تا بالا 7000 داشتیم .. حالا شما جاهای بزرگتر و با امکانات آموزشی بیشترو خودت حساب کن ...
      بعدم کلیداشون غلط دارن .. همه جواباش درست نیستن که همه بیان عین همونو بزنن بیان بالا 7000 که ...

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن