خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

علوم پزشکی مشهد

سلام به همه

کسی میدونه ثبت نام علوم پزشکی مشهد کی هستش ؟
      سایتش هنوز اطلاعیه نداده و منم فامیلم با الف شروع میشه واسه همین سنجش گفته اگه اطلاعیه نداده باید شنبه برم
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      بنده هم وضعیت مشابه شما رو دارم و تازه روز شنبه نوبت عمل دارم شیراز
      لطفا اگر اطلاعی بدست آوردید به من هم بدید

ولی بعید میدونم ثبت نام تا قبل از اعلام نتایج دانشگاه ازاد به طور جدی شروع بشه
      فکر میکنم باید منتظر بمونیم تا سایت دانشگاه اطلاعیه ای بده دانشگاه علوم پزشکی مشهد | دانشگاه علوم پزشکی مشهد

من فایل راهنمای ثبت نام سال گذشته ی علوم پزشکی مشهد رو مطالعه کردم و نوشته بود باید به https://ums.mums.ac.ir/stdnew مراجعه کنن برای ثبت نام اینترنتی

خودم اطلاعاتمو زدم تا وارد بشم که اینو جواب داد :
      پذيرش پذيرفته شدگان آزمون سراسري سال تحصيلي97 -98 غيرفعال ميباشد. از تاريخ 1397/06/21 تا تاريخ 1397/07/02 پذيرش فعال ميباشد.
      پس میشه نتیجه گرفت که حالا که ثبت نام اینترنتی هم غیرفعاله پس فرایند ثبت نام شروع نشده و احتمالا باید منتظر اطلاعیه ای از سمت دانشگاه باشیم...در ضمن احتمالا اس ام اس میدن بهمون

𝓘𝓵𝓵𝓮𝓼𝓽 𝓲𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝓰𝓪𝓶𝓮

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.apr نمایش پست ها
      سلام

فکر میکنم باید منتظر بمونیم تا سایت دانشگاه اطلاعیه ای بده دانشگاه علوم پزشکی مشهد | دانشگاه علوم پزشکی مشهد

من فایل راهنمای ثبت نام سال گذشته ی علوم پزشکی مشهد رو مطالعه کردم و نوشته بود باید به https://ums.mums.ac.ir/stdnew مراجعه کنن برای ثبت نام اینترنتی

پذيرش پذيرفته شدگان آزمون سراسري سال تحصيلي97 -98 غيرفعال ميباشد. از تاريخ 1397/06/21 تا تاريخ 1397/07/02 پذيرش فعال ميباشد.
      پس میشه نتیجه گرفت که حالا که ثبت نام اینترنتی هم غیرفعاله پس فرایند ثبت نام شروع نشده و احتمالا باید منتظر اطلاعیه ای از سمت دانشگاه باشیم...در ضمن احتمالا اس ام اس میدن بهمون

پس چرا من این قسمت رو زدم پیام داد داوطلب با این کدملی قبول نشده
      شما بین شماره ها خط فاصله گذاشتید؟
      با اعداد انگلیسی؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان اطلاعیه دادن بزودی ثبت نام الکترونیکی انجام میشه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اطلاعیه جدیدو ببینید
      چهارم باید بریم برای مراجعه حضوری
      𝓘𝓵𝓵𝓮𝓼𝓽 𝓲𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝓰𝓪𝓶𝓮

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.apr نمایش پست ها
      سلام

اسمس اومد برام شنبه ثبت نام اینترنتیه چهارم هم حضوری

داوطلب گرامي!
      با تبريك قبولي شما در آزمون سراسري سال تحصيلي ۹۷_۹۸ ورود شما را به دانشگاه علوم پزشكي مشهد خير مقدم عرض مي نماييم.
      براي اطلاع از چگونگي انجام ثبت نام به تارنما اين مديريت به آدرس http://b2n.ir/mums97 مراجعه نماييد.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن