خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 65
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin97 نمایش پست ها
      رتبه در سهمیه ؟؟
      1956

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      توی انتخاب رشته کجا ها و چه رشته ای رو زدی بر اساس الویت؟؟
      داداش جواب بده
      ویرایش توسط sina_hp : 21 شهریور 1397 در ساعت 16:33

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داداش جواب بده
      ؟؟؟؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      داداش جواب بده
      اول دندون 14 تا زدم همه پردیس تقریبا. بعد پزشکی دانشگاه تیپ 2 روزانه بعد پردیس هاشو زدم. همه جا جز پردیس تیپ 1 مثه تهران و اینا. بعد همه دارو ها ، بعد همه فیزیو ها بعد همه بینایی ها بعد فقط شنوایی های روزانه بعد 5 تا روان بعد 2 تا دام بعد بیوتک ناپیویسته تهران و شیمی شریف
      تعهدی هم نزدم اصن

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      اول دندون 14 تا زدم همه پردیس تقریبا. بعد پزشکی دانشگاه تیپ 2 روزانه بعد پردیس هاشو زدم. همه جا جز پردیس تیپ 1 مثه تهران و اینا. بعد همه دارو ها ، بعد همه فیزیو ها بعد همه بینایی ها بعد فقط شنوایی های روزانه بعد 5 تا روان بعد 2 تا دام بعد بیوتک ناپیویسته تهران و شیمی شریف
      تعهدی هم نزدم اصن
      فیزیوتراپی و بینایی سنجی و شنوایی سنجی و دامپزشکی رو کدوم دانشگاه ها زدی؟؟

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام کنکوری دل شکسته
      اولا یه جوری درمورد روان شناسی شیراز حرف میزنی انگار کشاورزی زاهدانه! روانشناسی شیراز یکی از بهترین های ایران هست
      درمورد اینکه جز 3 تا رشته ی اول تجربی بقیه اش آینده نداره ،بازم اشتباهه ، مگه کل کشور ایران شغل هاشون پزشک و دندون و دارو هست؟ اگر منظورت درآمدشون بود خب زحمت کشیدن و سال های سال درس خواندن و سختی کشیدن مخصوصا رشته ی داروسازی و پزشکی حرفه ای ، پول الکی که نمیگیرن ، عمرشون رو گذاشتن و حداقل 8 سال پیوسته دروس سنگین رو پاس کردن و شب ها بی خوابی کشیدن و حتی بعداز اشتغال هم باز هم مجبورن درس بخوانن و درس رو ول نکنن چون کارشون با جان انسان هست ، مجبورن علوم جدید رو یاد بگیرن و توی دوره های اموزشی شرکت کنن
      اگر یک مهندس ، یک روانشناس ، فرقی نداره چه رشته ای ، دویدن های این 3 تا رشته ای که گفتی رو انجام بده قطعا درآمدش از اون ها بیشتر هست
      باور کن من رفتم بیمارستان خدادوست شیراز پیش یکی از پزشک های فوق تخصص (نام نمیبرم) باهاش درمورد خوندن پزشکی صحبت کردم ، گفت پزشکی پراز مسولیت و استرس هست ، درآمدیم که مردم فکر میکنن نداره چون خیلیخ رج های دیگه هم داره از خرید دستگاه و پول منشیو عوارض و غیره ، گفت دوست من مهندس معمار هست ، درآمدش از من بیشتره و استرس هم نداره! این عینا حرف اون بود!
      یک روانشناس توی همین ایران ساعتی 60 هزارتومن میگیره ، روزی 10 نفر رو بیشتر قبول نمیکنه ینی روزی 600 هزارتومن ، ماهیانه 18 میلیون تومان ، یعنی دو برابر یک پزشک عمومی توی بیمارستان!
      یکی از دوستانم تهران میرفت پیش روانشناس ، گفتم چقدر میگیره گفت یک خانم جوان هست ، ساعتی 100 هزارتومان میدم!
      هر شغلی اگر شخص زحمت بکشه وسطح علمی و سوادش بالا باشه و تلاش کنه ، قطعا درآمد و موقعیت بالایی خواهد داشت حتی کشاورزی!دیگه دوره ی شغل های دولتی و استخدامی رو به پایان هست .
      درمورد اینکه اپلای بشی ، مشکلی نداره ، اگر مدرک زبان انگلیسی داشته باشی (هر کشوری مدرک مورد نیاز انگلیسیش فرق داره ،خیلی جاها دوتا یا سه تا ممکنه بخوان ولی در کل لازم هست) و معدلت توی دانشگاه خوب باشه ، میتوانی درخواست بدی فقط نکاتی که میگم رو در نظر بگیر فکر نکنی خارج از کشور گل و بلبل هست و میری میگن به به خوش اومدی !
      اول : شما یک بیگانه ی خارجی اونجا تلقی میشی ، مثل افغانی ها یا عراقی ها که میان ایران و همه باهاشون لج هستن
      دوم: موقع ورود شما نه با فرهنگشون آشنایی نه با زبانشون نه با روال های اداریشون ،نه با بیمه هاشون ، انگار فردی هستی که تازه دنیا اومدی و داری از 0 شروع میکنی پس حداقل5 سال باید تحمل کنی تا عادت کنی
      سوم: خیلی از مدارک رو مستقیم قبول نمیکنند حتی پزشکی ، یک پزشک وقتی از ایران میره امریکا ، باید توی 2 تا آزمون شرکت کنه که تازه بعنوان یک پزشک عادی بشناسنش و باید حدود 2 سال با کمترین حقوق و مزایا اونجا شیفت بده و کار کنه تا یکم باهاش بهتر بشن !
      چهارم: همه ی کشور ها مثل هم هستن و باید معروف بشی تا مریضت یا مشتریت بیشتر باشه ، قطعا یک روانشناس ، یک پزشک یا یک مهندس غریبه و غیربومی اونجا ، تا 10 سال جایگاه یک فرد هم وطن خودشون رو نداره مگر از نخبگان باشه مثل پروفسور هایی که در اون کشور ها داریم
      شما مصاحبه ی گلشیفته فراهانی رو نگاه بکن ، یک آرتیست هست که کل کشور رو فروخت و کشف حجاب کرد و دقیقا با میل اونها رفت به اون کشور ، میگه من 5 سال زجر کشیدم اینجا ،توی بدترین شرایط زندگی کردم تا اان تونستم یکم آرومتر بشم!
      پس اونور رفتن همچین گل و بلبل نیست و خیلی سختی داره ، حتی بیشتراز این کشور!
      به نظر من ، شما اگر به روانشناسی علاقه داری ، با عشق بخوانش نه با فکرکردن به شنوایی و رشته های دیگه ، وقتی خلاصه روانشناسی کاپلان رو داری میخوانی با خودت بگو فردا چطور مریض هام رو ویزیت کنم نه اینکه سرت روی کتاب فکرت جای دیگه ... روانشناسی شیراز هم خیلی هم خوبه ، از رشته ی کامپیوتر که تقریبا بیشترین بیکاری رو داره بهتره ، یک مهندس کامپیوتر وقتی موفق هست که خیلی حرفه ای باشه توی سخت افزار و برنامه نویسی ، وگرنه بیکارتراز کامپیوتر نداریم ، حداقل با روانشناسی میتوانید با مدرک ارشد کلینیک بزنی ، ولی با کامپیوتر نهایتش یه شرکت یا یه مغازه ...
      خوددانی پسرخوب ، ببین علاقه ات چی هست ، ببین چی میخوای از خودت ، به حرف من و دیگران گوش نده خودت بهتر خودت رو میشناسی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      فیزیوتراپی و بینایی سنجی و شنوایی سنجی و دامپزشکی رو کدوم دانشگاه ها زدی؟؟
      فیزیو بینایی همه رو زدم. اول روزانه بعد هم پردیس هاشون. شنوایی هرچی بود فقط روزانه. دام شیراز و شهرکرد فقط زدم

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      میخواهیدبریدخارج؟؟؟؟؟
      پولشودارید؟؟؟؟؟؟؟
      بنظرم روانشناسی شیرازخوبه هم علاقه داریدهم شیرازدانشگاه خیلی خوبیه
      کامپیوترآزادبریداصلابدردب خورنیست چون شماازکامپیوترملی اومدید
      اینطوری بازم برمیگردیدسرخونه اول حتی خونه بدترازخونه اول
      اینم واسه خارج ازکشورhttps://www.estahbanaty.com/study/ge...5%d8%a7%d9%86/
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 21 شهریور 1397 در ساعت 16:48

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فیزیو بینایی همه رو زدم. اول روزانه بعد هم پردیس هاشون. شنوایی هرچی بود فقط روزانه. دام شیراز و شهرکرد فقط زدم
      اولا اختصاصی هات به جز ریاضی باید بالای 50 بودن در ثانی بد انتخاب رشته کردی

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اولا اختصاصی هات به جز ریاضی باید بالای 50 بودن در ثانی بد انتخاب رشته کردی
      چرا داداش بد انتحاب کردم؟ الان همه ی شنوایی هارو زدم. خب مگه جور دیگه ای میشه انتخاب کرد؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      سلام کنکوری دل شکسته
      اولا یه جوری درمورد روان شناسی شیراز حرف میزنی انگار کشاورزی زاهدانه! روانشناسی شیراز یکی از بهترین های ایران هست
      درمورد اینکه جز 3 تا رشته ی اول تجربی بقیه اش آینده نداره ،بازم اشتباهه ، مگه کل کشور ایران شغل هاشون پزشک و دندون و دارو هست؟ اگر منظورت درآمدشون بود خب زحمت کشیدن و سال های سال درس خواندن و سختی کشیدن مخصوصا رشته ی داروسازی و پزشکی حرفه ای ، پول الکی که نمیگیرن ، عمرشون رو گذاشتن و حداقل 8 سال پیوسته دروس سنگین رو پاس کردن و شب ها بی خوابی کشیدن و حتی بعداز اشتغال هم باز هم مجبورن درس بخوانن و درس رو ول نکنن چون کارشون با جان انسان هست ، مجبورن علوم جدید رو یاد بگیرن و توی دوره های اموزشی شرکت کنن
      اگر یک مهندس ، یک روانشناس ، فرقی نداره چه رشته ای ، دویدن های این 3 تا رشته ای که گفتی رو انجام بده قطعا درآمدش از اون ها بیشتر هست
      باور کن من رفتم بیمارستان خدادوست شیراز پیش یکی از پزشک های فوق تخصص (نام نمیبرم) باهاش درمورد خوندن پزشکی صحبت کردم ، گفت پزشکی پراز مسولیت و استرس هست ، درآمدیم که مردم فکر میکنن نداره چون خیلیخ رج های دیگه هم داره از خرید دستگاه و پول منشیو عوارض و غیره ، گفت دوست من مهندس معمار هست ، درآمدش از من بیشتره و استرس هم نداره! این عینا حرف اون بود!
      یک روانشناس توی همین ایران ساعتی 60 هزارتومن میگیره ، روزی 10 نفر رو بیشتر قبول نمیکنه ینی روزی 600 هزارتومن ، ماهیانه 18 میلیون تومان ، یعنی دو برابر یک پزشک عمومی توی بیمارستان!
      یکی از دوستانم تهران میرفت پیش روانشناس ، گفتم چقدر میگیره گفت یک خانم جوان هست ، ساعتی 100 هزارتومان میدم!
      هر شغلی اگر شخص زحمت بکشه وسطح علمی و سوادش بالا باشه و تلاش کنه ، قطعا درآمد و موقعیت بالایی خواهد داشت حتی کشاورزی!دیگه دوره ی شغل های دولتی و استخدامی رو به پایان هست .
      درمورد اینکه اپلای بشی ، مشکلی نداره ، اگر مدرک زبان انگلیسی داشته باشی (هر کشوری مدرک مورد نیاز انگلیسیش فرق داره ،خیلی جاها دوتا یا سه تا ممکنه بخوان ولی در کل لازم هست) و معدلت توی دانشگاه خوب باشه ، میتوانی درخواست بدی فقط نکاتی که میگم رو در نظر بگیر فکر نکنی خارج از کشور گل و بلبل هست و میری میگن به به خوش اومدی !
      اول : شما یک بیگانه ی خارجی اونجا تلقی میشی ، مثل افغانی ها یا عراقی ها که میان ایران و همه باهاشون لج هستن
      دوم: موقع ورود شما نه با فرهنگشون آشنایی نه با زبانشون نه با روال های اداریشون ،نه با بیمه هاشون ، انگار فردی هستی که تازه دنیا اومدی و داری از 0 شروع میکنی پس حداقل5 سال باید تحمل کنی تا عادت کنی
      سوم: خیلی از مدارک رو مستقیم قبول نمیکنند حتی پزشکی ، یک پزشک وقتی از ایران میره امریکا ، باید توی 2 تا آزمون شرکت کنه که تازه بعنوان یک پزشک عادی بشناسنش و باید حدود 2 سال با کمترین حقوق و مزایا اونجا شیفت بده و کار کنه تا یکم باهاش بهتر بشن !
      چهارم: همه ی کشور ها مثل هم هستن و باید معروف بشی تا مریضت یا مشتریت بیشتر باشه ، قطعا یک روانشناس ، یک پزشک یا یک مهندس غریبه و غیربومی اونجا ، تا 10 سال جایگاه یک فرد هم وطن خودشون رو نداره مگر از نخبگان باشه مثل پروفسور هایی که در اون کشور ها داریم
      شما مصاحبه ی گلشیفته فراهانی رو نگاه بکن ، یک آرتیست هست که کل کشور رو فروخت و کشف حجاب کرد و دقیقا با میل اونها رفت به اون کشور ، میگه من 5 سال زجر کشیدم اینجا ،توی بدترین شرایط زندگی کردم تا اان تونستم یکم آرومتر بشم!
      پس اونور رفتن همچین گل و بلبل نیست و خیلی سختی داره ، حتی بیشتراز این کشور!
      به نظر من ، شما اگر به روانشناسی علاقه داری ، با عشق بخوانش نه با فکرکردن به شنوایی و رشته های دیگه ، وقتی خلاصه روانشناسی کاپلان رو داری میخوانی با خودت بگو فردا چطور مریض هام رو ویزیت کنم نه اینکه سرت روی کتاب فکرت جای دیگه ... روانشناسی شیراز هم خیلی هم خوبه ، از رشته ی کامپیوتر که تقریبا بیشترین بیکاری رو داره بهتره ، یک مهندس کامپیوتر وقتی موفق هست که خیلی حرفه ای باشه توی سخت افزار و برنامه نویسی ، وگرنه بیکارتراز کامپیوتر نداریم ، حداقل با روانشناسی میتوانید با مدرک ارشد کلینیک بزنی ، ولی با کامپیوتر نهایتش یه شرکت یا یه مغازه ...
      خوددانی پسرخوب ، ببین علاقه ات چی هست ، ببین چی میخوای از خودت ، به حرف من و دیگران گوش نده خودت بهتر خودت رو میشناسی
      داداش من مشکل زبان ندارم. انگلیسی کامل بلدم المانی و ایتالیایی هم بلدم. اگه الان میشد با دیپلم خارج شد همین الان میرفتم ایتالیا کنکورشو شرکت میکردم. الان روانشناسی بالینی خب بهترینه تو گرایش های روانشناسی. ولی بالینی ایران تقریبا صفره! قبول ندارن. اون پزشکی ک میره امریکا دو سال میخونه تطبیق بدن رو روان نداره. اصن قبولت نمیکنن ک بخوان تطبیق بدن

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با این وضعیتی که 5 درصدی واسه ما رتبه معمولیا پیش اورد؟ فک نکنم. دام شهرکرد زدم. پارسال با 2500 پنج درصدی دام شیراز اوردن. اگه همون دام شیراز قبول شم فک کنم راحت تر باشه. چون روان شیرازم. نمیدونم واقعا نمیدونم. الان سردرگمم شدید. از طرفی کامپیوتر هم رشته تاپیه واسه اپلای. واسشونم مهم نیست ک کجا خوندی
      آخه من یکی میسوزم با این رتبه بری کامپیوتر آزاد

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      میخواهیدبریدخارج؟؟؟؟؟
      پولشودارید؟؟؟؟؟؟؟
      بنظرم روانشناسی شیرازخوبه هم علاقه داریدهم شیرازدانشگاه خیلی خوبیه
      کامپیوترآزادبریداصلابدردب خورنیست چون شماازکامپیوترملی اومدید
      اینطوری بازم برمیگردیدسرخونه اول حتی خونه بدترازخونه اول
      پول ندارم خودم برم. میخواستم فاند بگیرم از دانشگاه خارج کشور. ولی خب نمیدونم. با روان غیر ممکنه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl96 نمایش پست ها
      آخه من یکی میسوزم با این رتبه بری کامپیوتر آزاد
      خودمم ناراحتم بخدا. از طرفی خونواده ک دیدن خوندم تلاشمو کردم ولی الان میگن بیشترم میتونستی بخونی. من دیگه بیش از 13 14 ساعت چجوری بخونم

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کاش پرستاری زده بودی...خیلی راحت تر بود برای مهاجرت
      راحت میتونستی بری کانادا

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن