خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb کنکور منحصرا زبان 98(انگلیسی)

سلام من چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنین
      یک . من هنرستان کامپیوتر خوندم و کاردانی دارم و کارشناسی برا ثبت نام کنکور باید معدل کاردانی بنویسم یا کارشناسیمو؟؟
      دو. برا زبان تخصصی دو جلدی مبتکران خریدم چطوری برنامه شو بریزم؟
      عمومیارو چند درصد بزنیم .ک حتما دو رقمی باشه رتبه م
      سه . کسایی ک قبول شدن لطف کنن رتبه ها و درصدشون و اینکه درسارو چطوری خوندن تجربه هاشونو بگن
      چهار . دانشگاه علامه و تهران و بهشتی ک عالین بعد از اینا چه دانشگاهایی بنظرتون رتبه علمی بالایی داره

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zohreh74 نمایش پست ها
      سلام من چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنین
      یک . من هنرستان کامپیوتر خوندم و کاردانی دارم و کارشناسی برا ثبت نام کنکور باید معدل کاردانی بنویسم یا کارشناسیمو؟؟
      دو. برا زبان تخصصی دو جلدی مبتکران خریدم چطوری برنامه شو بریزم؟
      عمومیارو چند درصد بزنیم .ک حتما دو رقمی باشه رتبه م
      سه . کسایی ک قبول شدن لطف کنن رتبه ها و درصدشون و اینکه درسارو چطوری خوندن تجربه هاشونو بگن
      چهار . دانشگاه علامه و تهران و بهشتی ک عالین بعد از اینا چه دانشگاهایی بنظرتون رتبه علمی بالایی داره
      درود و وقت بخیر

ج 1 : با مدرک کاردانی هم میتونید در کنکور شرکت کنید و مشکلی نیست
      ج 2 : کنکور زبان تخصصی بدین صورته که یه دفترچه عمومی داره که همونطوری که میدونید شامل 100 تسته و یه دفترچه زبان تخصصی که شامل 70 تست زبان تخصصی ، شما برای شرکت در کنکور زبان باید توجه بیشتری به دروس عمومی داشته باشید (البته باید گفت متاسفانه) مثلا ادبیات و دینی به ترتیب ضریب 4 و 3 دارن ولی زبان عمومی ضریب 2 (!) ، اول این مورد مهم رو مد نظر داشته باشید و دوم اینکه اگر رتبه دو رقمی میخواید تنها به دو جلدی مبتکران اکتفا نکنید. در مورد برنامه ریزی هم اگر صرفا میخواید در کنکور زبان شرکت کنید که وقتتون آزاد و زیاده ، بهتره 65 به 35 برنامه ریزی کنید یعنی 65 درصد تایم خودتون رو اختصاص بدید به جلد 1 مبتکران که طبق گفته مولف کتاب حدود 80 درصد زبان تخصصی کنکور رو تشکیل میده و 35 درصد رو هم به جلد 2 کتاب که مربوط به گرامر میشه.
      نکته بعدی در مورد درصد عمومی ها این که ، دروس عمومی همونطوری که بالا هم عرض کردم در کنکور زبان خیلی تاثیرگذار هستش ، بنابراین شما میانگین 80 درصد برای عمومی ها در نظر داشته باشید
      ج 3 : ـ
      ج 4 : شیراز ، فردوسی (مشهد) ، اصفهان دانشگاهای سطح بالایی هستند به نسبت سایرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن