خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خواهش میشه آجی

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه*ی کنکوری*های عزیز. من مدرس زبان کنکور هستم. خوشحال می*شم اگه بتونم تو این درس بهتون کمک کنم. من تا پارسال کتاب زبان مبتکران رو به شاگردام معرفی می*کردم. ولی امسال گاج کتاب زبانشو عوض کرد. کتاب قبلی که جلدش سفید بود خیلی قدیمی شده بود. ولی کتاب امسال که جلدش طوسیه و مؤلفشم عوض شده خیلی کتاب خوب و جامعیه. هم زبان پیش*دانشگاهی رو توش داره هم زبان سال سوم. خیلی از همکارام هم این کتابو معرفی می*کنن. از بین شما دوستان کسی این کتابو داره؟

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محسن حیدری نمایش پست ها
      سلام به همه*ی کنکوری*های عزیز. من مدرس زبان کنکور هستم. خوشحال می*شم اگه بتونم تو این درس بهتون کمک کنم. من تا پارسال کتاب زبان مبتکران رو به شاگردام معرفی می*کردم. ولی امسال گاج کتاب زبانشو عوض کرد. کتاب قبلی که جلدش سفید بود خیلی قدیمی شده بود. ولی کتاب امسال که جلدش طوسیه و مؤلفشم عوض شده خیلی کتاب خوب و جامعیه. هم زبان پیش*دانشگاهی رو توش داره هم زبان سال سوم. خیلی از همکارام هم این کتابو معرفی می*کنن. از بین شما دوستان کسی این کتابو داره؟

من دارم این کتابو

کتاب خوب و کاملیه!

اما من خیلی سبز میخونم......

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من واسه ی پارسالو دارم.دلم میخواد بخرم
      ینی باید عوض کنمش؟

5. Top | #20
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا999 نمایش پست ها
      من واسه ی پارسالو دارم.دلم میخواد بخرم
      ینی باید عوض کنمش؟
      سلام..کتاب هایی رو که معرفی کردم کدوماشو داری؟ نیازی به خرید کتاب جدید گاج نیست..اگر میخوای کتاب زبان بگیری یکی از اون دو تایی که معرفی کردم رو بگیر فقط.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط روزبه نمایش پست ها
      سلام..کتاب هایی رو که معرفی کردم کدوماشو داری؟ نیازی به خرید کتاب جدید گاج نیست..اگر میخوای کتاب زبان بگیری یکی از اون دو تایی که معرفی کردم رو بگیر فقط.
      گاج 90

7. Top | #22
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا999 نمایش پست ها
      گاج 90
      توصیه می کنم از اون دو تا کتابی که گفتم استفاده کنی..یکیشونم بزنی کافیه..نمی خواد جفتشو تهیه کنی..

8. Top | #23

نمایش مشخصات
      من جامع خیلی سبز دارم ولی ازش خوشم نمیاد چون هیچیش استاندارد نیس
      عوضش کنم؟
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

9. Top | #24
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad.6647 نمایش پست ها
      من جامع خیلی سبز دارم ولی ازش خوشم نمیاد چون هیچیش استاندارد نیس
      عوضش کنم؟
      اگر منظورت کتاب اقای جابری.. باید بگم کتاب خوبیه..ولی برای شروع نه..برای تسلط کافی رو زبان کنکور اول باید همه چیه کتاب رو بلد باشی..کتاب ایشون بعد از گذری روی مفاهیم کتاب سراغ مفاهیم دیگری رفتند که در مراحل بعد نیاز میشه..برای کسانی که میخوان 90 100 بزنن کتاب مفیدی میتونه باشه..ولی اگرفکر میکنی وقت میکنی اول کتاب نوجوان بعد اناری رو بزن.. البته کتاب نوجوان تست هاش پاسخ نامه نداره..ولی کل کتاب رو پوشش داده..و میتونی هر تستی رو که ایراد داری بیای از من در انجمن بپرسی..در خدمتم.. کتاب اقای نوجوان تست های Advance هم داره که برای اونا من پاسخنامه کلیدی گذاشتم.. در کل نظر من اینه که اگه تا کنکور رو این دو کتاب خوب کار کنی بالا 80 میزنی..این قول رو میتونم بهت بدم.. برای سفارش این کتاب باید با این موسسه تماس بگیری و بگی کتاب تست اقای نوجوان + کتاب لغتنامه رو میخوام..البته بگو ویرایش جدید رو میخوام.. 33307999
      برای cloze و reading هم که قبلا گفتم.. 20 30 تا تالیفی بزن بعدش دیگه فقط تست های کنکور از 84 رو بزن.. حتی اگه تونستی 2 بار تا کنکور بزن.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من زبانم خیلی خوب نیست میشه راهنمایی کنید بین جامع خیلی سبز و مبتکران کدوم بخونم تا زبانم قوی بشه؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا جواب بدید

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط leilaa نمایش پست ها
      سلام
      من زبانم خیلی خوب نیست میشه راهنمایی کنید بین جامع خیلی سبز و مبتکران کدوم بخونم تا زبانم قوی بشه؟
      هردو خوبن ولی مبتکران به نظرم بهتره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن