خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

لطفا همه بیاید یک لحظه...

سلام من تو کنکور 97 مردود شدم متاسفانه و از اونجایی که آنچنان انگیزه ای ندارم تمایل خاصی به پشت کنکور موندن ندارم
      و به مدیریت هم علاقه دارم... (اینارو گفتم که شرایطو بدونید)
      من اگه قبول بشم پرستاری آزاد تهران و بخوام به جاش برم مدیریت علوم تحقیقات(مدیریت جزو رشته های تجربی تو انتخاب رشته آزاد نبود و فقط جزو بدون کنکور ها بود)... راهی هست یا ن؟
      کسی میتونه کمک کنه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      Up

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام....
      بهتره از یک مشاور بپرسی...مثلا افشار تو کانالش سوالارو جواب میده میتونی از اون بپرسی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام....
      بهتره از یک مشاور بپرسی...مثلا افشار تو کانالش سوالارو جواب میده میتونی از اون بپرسی
      لینک کانالشو میدی؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrnima نمایش پست ها
      لینک کانالشو میدی؟
      کانال تلگرام مشاوره علیرضا افشار

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هرکی اطلاع داره بگه لطفا

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من تو کنکور 97 مردود شدم متاسفانه و از اونجایی که آنچنان انگیزه ای ندارم تمایل خاصی به پشت کنکور موندن ندارم
      و به مدیریت هم علاقه دارم... (اینارو گفتم که شرایطو بدونید)
      من اگه قبول بشم پرستاری آزاد تهران و بخوام به جاش برم مدیریت علوم تحقیقات(مدیریت جزو رشته های تجربی تو انتخاب رشته آزاد نبود و فقط جزو بدون کنکور ها بود)... راهی هست یا ن؟
      کسی میتونه کمک کنه؟
      سایت دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی که هنوز باز هست ضمنا بعدش هم منتظر تکمیل ظرفیت آزاد میتونید باشید.
      واقعا سر در نمیارم چرا سنجش اینقدر لش تشریف داره!تکمیل ظرفیت رو برداشته حالا کلی آدم پیام نور و شبانه قبول میشن و نمیرن تکلیف بقیه چیه؟مثلا من یک رشته از پیام نور شهر خودم قبول نشدم شهر دورتر قبول شدم (که نمیرم چون با رشته ی دیگری که میخوام بخونم و تازه الان شهرش مشخص شده مکانش فرق میکنه و اولویت با اون رشته ی اصلی هست شهرهای دیگه هم برای این زده بودم که با کارنامه ی سبز جابجا کنم والا نمیخواستم جای کسی رو بگیرم) در حالیکه میدونم هر سال پیام نور شهر من با تکمیل ظرفیت ،جاهای خالی دانشگاهش رو تقریبا پر میکنه.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zealous نمایش پست ها
      سایت دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی که هنوز باز هست ضمنا بعدش هم منتظر تکمیل ظرفیت آزاد میتونید باشید.
      واقعا سر در نمیارم چرا سنجش اینقدر لش تشریف داره!تکمیل ظرفیت رو برداشته حالا کلی آدم پیام نور و شبانه قبول میشن و نمیرن تکلیف بقیه چیه؟مثلا من یک رشته از پیام نور شهر خودم قبول نشدم شهر دورتر قبول شدم (که نمیرم چون با رشته ی دیگری که میخوام بخونم و تازه الان شهرش مشخص شده مکانش فرق میکنه و اولویت با اون رشته ی اصلی هست شهرهای دیگه هم برای این زده بودم که با کارنامه ی سبز جابجا کنم والا نمیخواستم جای کسی رو بگیرم) در حالیکه میدونم هر سال پیام نور شهر من با تکمیل ظرفیت ،جاهای خالی دانشگاهش رو تقریبا پر میکنه.
      من دانشگاه آزادی که میخوام برم بر اساس سوابق تحصیلی نمیگیره من ترازم 7800 شد کنکور تجربی و معدل دیپلمم هم 19 و 11 صدم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من دانشگاه آزادی که میخوام برم بر اساس سوابق تحصیلی نمیگیره من ترازم 7800 شد کنکور تجربی و معدل دیپلمم هم 19 و 11 صدم
      پس باید منتظر تکمیل ظرفیت بمونید .ضمنا پیشنهاد میکنم با دانشگاه ازاد شهر مورد نظرتون تماس بگیرید و بپرسید آیا پارسال مرحله ی تکمیل ظرفیت داشتند یا نه.اینجوری میتونید برای امسال به طور تقریبی تکلیفتون رو مشخص کنید.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zealous نمایش پست ها
      پس باید منتظر تکمیل ظرفیت بمونید .ضمنا پیشنهاد میکنم با دانشگاه ازاد شهر مورد نظرتون تماس بگیرید و بپرسید آیا پارسال مرحله ی تکمیل ظرفیت داشتند یا نه.اینجوری میتونید برای امسال به طور تقریبی تکلیفتون رو مشخص کنید.
      امسال میگن تکمیل ظرفیت نداریم که

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      Up

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امسال میگن تکمیل ظرفیت نداریم که
      سنجش گفت دانشگاه دولتی تکمیل نداره نه آزاد کلا به گفته ی سازمان سنجش ،آزاد هیچ ربطی به سنجش نداره.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن