خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دوستان عزیز تجربی نظرتون رو در مورد کلاس های حضوری ***آقای کرامت** بفرمایید .

سلام .با توجه به اینکه آقای کرامت امسال تبریز تدریس دارن کسی از دوستان رفته کلاسشون /؟ نظرتون؟
      پ.ن:درصد من برای 97 از صفر به 50 رسید تو کنکور .الان برای درصداهای بالاتر میخوام .

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من تدریسش رو دیدم و واقعا خوب بود....همین سال 95 ام واسم ثابت شد که یا طراح کنکوره یا یه روابطی داره :/
      اون موقع قلم چی همایش آنلاین داشت اینم داشت تدریس میکرد گفت حواستون باشه اگه گزینه اینجوری باشه این غلطه ها...بعد دقیقا توی کنکور اومد

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      سلام .با توجه به اینکه آقای کرامت امسال تبریز تدریس دارن کسی از دوستان رفته کلاسشون /؟ نظرتون؟
      پ.ن:درصد من برای 97 از صفر به 50 رسید تو کنکور .الان برای درصداهای بالاتر میخوام .
      کدوم اموزشگاه هست؟شروع شده کلاساش؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      دقیق نمیدونم .فکر کنم آبرسان هست .گزینه برتر .اطلاعات دقیق تری بدست آوردم بهتون خبر میدم.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان با گزینه برتر تماس گرفتم .اونجا تدریس دارن .البته گفت 2 جلسه حل سوال تشکیل شده ولی کلاس اصلی از مهر شروع میشه .

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دقیق نمیدونم .فکر کنم آبرسان هست .گزینه برتر .اطلاعات دقیق تری بدست آوردم بهتون خبر میدم.
      ممنون....در مورد سوالت من جزواتشو دیدم واقعا خوب وقوی هستن.امادبیر پروازی هم مشکلات خودشو داره.بنظرم اگه کلاسای خادم (پژوهش)تونستی بری بهتره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون....در مورد سوالت من جزواتشو دیدم واقعا خوب وقوی هستن.امادبیر پروازی هم مشکلات خودشو داره.بنظرم اگه کلاسای خادم (پژوهش)تونستی بری بهتره
      ممنون .حالا بازم فکر میکنم .

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام

جزوه: قطعا همایش استاد عمارلو از جزوه ی استاد کرامت بهتره(جزوه ی استاد کرامت، اکثرش همون خط کتابه)
      تدریس: با توجه به درصدتون مشکلی در فهم مطالب ندارید، ولی اگه خیلی تمایل داشتید، همون دی وی دی رهپویان ایشون رو به قیمت سه پایه 150 تومن بگیرید.
      درصد مطلوب: مطمینا در کلاس ایشون هم 20 میزنن و هم 80، ولی به نظرم تدریس ایشون بیشتر برای حدود 40 تا 60 مناسبه. اگه خودتون کتاب تستها رو کار کنید، قطعا نتیجه ی بهتری می گیرید، اگه هم نیاز به کلاس داشتید و خواستید با دبیر پیش برید و طبق برنامه و تحت نظارت دبیر برید جلو، در هر درسی، دبیران محلی رو به پروازی ترجیح بدید.

بهتره با دانش آموزان سال قبلشون هم مشورت کنید.

ایشون بسیار شخصیت فهیم، با ادب، خوب و باسوادی هستن ولی زیست کسی در حد شما، نیاز به کلاس ایشون نداره به نظرم.

موفق باشید.

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ق
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      من تدریسش رو دیدم و واقعا خوب بود....همین سال 95 ام واسم ثابت شد که یا طراح کنکوره یا یه روابطی داره :/
      اون موقع قلم چی همایش آنلاین داشت اینم داشت تدریس میکرد گفت حواستون باشه اگه گزینه اینجوری باشه این غلطه ها...بعد دقیقا توی کنکور اومد
      دوست عزیر استاد خوبی برای زیست تو کرج میشناسی؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      ق
      دوست عزیر استاد خوبی برای زیست تو کرج میشناسی؟
      ببین قبلا آرام فر کرج میومد،نمیدونم هنوزم هست یا نه....فکر کنم منشور دانش میرفت اگه اشتباه نکنم طرفای میدون سپاه بود
      من خودم کلاس قلم چی رو رفتم،اسمش هاشمی بود، یه نمه ریز و گردهخوب بود اونم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین قبلا آرام فر کرج میومد،نمیدونم هنوزم هست یا نه....فکر کنم منشور دانش میرفت اگه اشتباه نکنم طرفای میدون سپاه بود
      ممنونت
      قلمچی کجا؟؟
      بنطرت لازمه کلاس؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اشکان هاشمی؟!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      ممنونت
      قلمچی کجا؟؟
      بنطرت لازمه کلاس؟
      بین آزادگان و 4 راه طالقانی بود،خیابون مدنی فکر کنم
      اگه توی آموزش مشکل داشته باشی خب واقعا نیازه،مخصوصا اگه معلمش خوب باشه خیلی میتونه کمکت کنه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      اشکان هاشمی؟!
      نه اشکان هاشمی که همون نشر الگو بود
      این یکی دیگه س تشابه فامیلی دارن فقط

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jhasani نمایش پست ها

سلام

جزوه: قطعا همایش استاد عمارلو از جزوه ی استاد کرامت بهتره(جزوه ی استاد کرامت، اکثرش همون خط کتابه)
      تدریس: با توجه به درصدتون مشکلی در فهم مطالب ندارید، ولی اگه خیلی تمایل داشتید، همون دی وی دی رهپویان ایشون رو به قیمت سه پایه 150 تومن بگیرید.
      درصد مطلوب: مطمینا در کلاس ایشون هم 20 میزنن و هم 80، ولی به نظرم تدریس ایشون بیشتر برای حدود 40 تا 60 مناسبه. اگه خودتون کتاب تستها رو کار کنید، قطعا نتیجه ی بهتری می گیرید، اگه هم نیاز به کلاس داشتید و خواستید با دبیر پیش برید و طبق برنامه و تحت نظارت دبیر برید جلو، در هر درسی، دبیران محلی رو به پروازی ترجیح بدید.

بهتره با دانش آموزان سال قبلشون هم مشورت کنید.

ایشون بسیار شخصیت فهیم، با ادب، خوب و باسوادی هستن ولی زیست کسی در حد شما، نیاز به کلاس ایشون نداره به نظرم.

موفق باشید.
      ممنونم از نظراتتون .دی وی دی رهپویان پیششون رو دیدم .چیزی اضافه تر از چیزایی که بلد بودم نداشت در واقع . چون من کلا خودم خوندم برای 97 زیست رو از اول و هیچ آشنایی هم نداشتم و تست هم نزدم .نتیجه ش شد همون 51 .البته ژنتیکم که مسائلش رو کار نکردم چندان و تو کنکورم خالی گذاشتم.الان نمیدونم خودم تست بزنم و ادامه بدم میتونم به بالای 90-80 برسونم یا نه زور درک مطلب من تا همین 50 بوده و نیاز به دبیر هست .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)