خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 15 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 221
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question منبع خوب معرفی کنید لطفاااااااااااااا(کتاب ، لوح فشرده ،.....................

سلام به همگی
      دوستای گلم تمام هم و غمم رو گذاشتم امسال پزشکی قبول بشم
      پس لطفا کمک کنید منبع خوب استفاده کنم که وقت و انرژیم تلف نشه
      کتاب ، آزمون ، لوح فشرده و حتی استاد خوب
      ممنون از راهنماییاتون
      منبع رو کامل بنویسید
      مثلا اسم کتاب میگید انتشاراتشم بگید لطفا

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برو توی تاپیک های مصاحبه 2 3 سال اخیر رتبه برتر ها هم کتاب رو گفتن هم گاهی اوقات دلیل انتخابش رو

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگارخانم نمایش پست ها
      سلام به همگی
      دوستای گلم تمام هم و غمم رو گذاشتم امسال پزشکی قبول بشم
      پس لطفا کمک کنید منبع خوب استفاده کنم که وقت و انرژیم تلف نشه
      کتاب ، آزمون ، لوح فشرده و حتی استاد خوب
      ممنون از راهنماییاتون
      منبع رو کامل بنویسید
      مثلا اسم کتاب میگید انتشاراتشم بگید لطفا
      شما که می گفتی با افبا قبول شدی؟!

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      شما که می گفتی با افبا قبول شدی؟!
      بله آفبا عالیه من درصدام افتضاح بود خیلی رشد کرد ولی پزشکی نیاوردم
      فقط پزشکی و دندان میخوام

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      برو توی تاپیک های مصاحبه 2 3 سال اخیر رتبه برتر ها هم کتاب رو گفتن هم گاهی اوقات دلیل انتخابش رو
      مرسسسسسی از شما

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      فقط یه چیزی خیلیا میگن اینا پول میگیرن تبلیغی حرف میزنن

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام به رقیب سر سخت
      منبع خوب ، گفتنی نیست ، از قدیم گفتن (علف باید به دهن بزش شیرین بیاد) خخ
      پس ممکنه من منبعی بگم ، برای من راحت باشه برای تو گنگ ، ولی خب من پایین مینیوسم ، شما خودت توی کتاب فروشی از هرکدوم چند ورقی بخوان ببین به دهنت شیرین میاد
      عربی : جامع خیلی سبز -- عربی کامل گاج
      انگلیسی : زبان انگلیسی جامع کنکور مبتکران ، نویسندشم شهاب اناری
      ادبیات: ادبیات موضوعی گاج -- ادبیات جامع خیلی سبز -- به صورت مبحثی هم میتوانی جدا جدا بخری : قرابت معنایی و زبان فارسی و آرایه های ادبی نشرالگو ، تاریخ ادبیات و لعت و املا مهروماه سری لقمه ، البته میتوانی هر پنج تاشو از نشرالگو بخری ، تفاوت زیادی نداره
      دین و زندگی : دین و زندگی گاج
      تخصصی:
      ریاضی: جامع مهر و ماه -- جامع خیلی سبز -- جامع گاج ! هر سه تاش خوبه ولی بنظر من درسنامه خیلی سبز به دهن من شیرین تر اومد البته گاج هم خوبه ، مهر و ماهم که مشهوره دیگه
      شیمی: شیمی مبتکران سری واجب -- شیمی خیلی سبز -- شیمی گاج
      فیزیک: گاج نقره ای
      زیست شناسی: نشرالگو چهار چلدی -- جامع گاج -- آی کیو گاج ( سطح ای کیو بالا هست و تستاش سخته)
      لوح فشرده و این چیزا هم من نمیشناسم دیگه والا
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      سلام به رقیب سر سخت
      منبع خوب ، گفتنی نیست ، از قدیم گفتن (علف باید به دهن بزش شیرین بیاد) خخ
      پس ممکنه من منبعی بگم ، برای من راحت باشه برای تو گنگ ، ولی خب من پایین مینیوسم ، شما خودت توی کتاب فروشی از هرکدوم چند ورقی بخوان ببین به دهنت شیرین میاد
      عربی : جامع خیلی سبز -- عربی کامل گاج
      انگلیسی : زبان انگلیسی جامع کنکور مبتکران ، نویسندشم شهاب اناری
      ادبیات: ادبیات موضوعی گاج -- ادبیات جامع خیلی سبز -- به صورت مبحثی هم میتوانی جدا جدا بخری : قرابت معنایی و زبان فارسی و آرایه های ادبی نشرالگو ، تاریخ ادبیات و لعت و املا مهروماه سری لقمه ، البته میتوانی هر پنج تاشو از نشرالگو بخری ، تفاوت زیادی نداره
      دین و زندگی : دین و زندگی گاج
      تخصصی:
      ریاضی: جامع مهر و ماه -- جامع خیلی سبز -- جامع گاج ! هر سه تاش خوبه ولی بنظر من درسنامه خیلی سبز به دهن من شیرین تر اومد البته گاج هم خوبه ، مهر و ماهم که مشهوره دیگه
      شیمی: شیمی مبتکران سری واجب -- شیمی خیلی سبز -- شیمی گاج
      فیزیک: گاج نقره ای
      زیست شناسی: نشرالگو چهار چلدی -- جامع گاج -- آی کیو گاج ( سطح ای کیو بالا هست و تستاش سخته)
      لوح فشرده و این چیزا هم من نمیشناسم دیگه والا
      مرسسسسسسی
      بعضی که گفتید به دهن منم شیرین اومده
      ولی واسه تدریسم استاد خوب میخوام خودم از آفبا استفاده کردم خداییش رو من خووووب جواب داد
      حالا میخوام ببینم بقیه چکار میکردن
      شما کلاس نرفتی ؟؟؟؟؟
      لوح فشرده ندیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسسسسسسی
      بعضی که گفتید به دهن منم شیرین اومده
      ولی واسه تدریسم استاد خوب میخوام خودم از آفبا استفاده کردم خداییش رو من خووووب جواب داد
      حالا میخوام ببینم بقیه چکار میکردن
      شما کلاس نرفتی ؟؟؟؟؟
      لوح فشرده ندیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      نوش جان
      والا من به کلاس و لوح فشرده اعتقادی ندارم ، بنظرم اکثرا پول اضافی میگیرن ، همه چیز برمیگرده به تلاش خود آدم ، قطعا درسنامه ای که معلم فیزیک یا شیمی یا غیره میده با درسنامه ی کتابی که خریدی یکی نیست ، پس مجبوری دوتا جزوه رو بخوانی و همین خودش وقتت رو بیشتر میگیره
      یک شعار گاج داره که میگه : یک تاب رو چند بار بخوانی بهتره تا چند تا کتاب رو یک بار بخوانی"
      سعی کن خودت از روی کتاب ها بفهمی ، اگر نهایت هیچی نفهمیدی از بچه ها کمک بگیر ، یا برو توی سایت آلا فیلم های اموزشی رایگان داره ببین ، فکر میکنم سایت دکتر ایکیو هم فیلم اموزشی رایگان داره ، بهتره تا چند میلیون خرج کنی و اخرشم ندونی کدوم رو بخوانی و چیکار کنی
      |

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله آفبا عالیه من درصدام افتضاح بود خیلی رشد کرد ولی پزشکی نیاوردم
      فقط پزشکی و دندان میخوام
      خوب اگه اونطور که میگید از فیلماش راضی هستید برای اموزش از همونا استفاده کنید...
      اما برای منبع تست:
      شیمی اگه سطحتون خوبه ای کیو اگه ضعیف هستی مبتکران .
      برای ریاضی کتاب خود اقای معینی یعنی خیلی سبز خوب هست
      برای فیزیک گاج جامع
      برای زیست هم کتابای الگو
      برای ادبیات مبحثی های الگو
      برای دینی گاج جامع
      عربی گاج سفید
      وزبان مبتکران جامع

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      نوش جان
      والا من به کلاس و لوح فشرده اعتقادی ندارم ، بنظرم اکثرا پول اضافی میگیرن ، همه چیز برمیگرده به تلاش خود آدم ، قطعا درسنامه ای که معلم فیزیک یا شیمی یا غیره میده با درسنامه ی کتابی که خریدی یکی نیست ، پس مجبوری دوتا جزوه رو بخوانی و همین خودش وقتت رو بیشتر میگیره
      یک شعار گاج داره که میگه : یک تاب رو چند بار بخوانی بهتره تا چند تا کتاب رو یک بار بخوانی"
      سعی کن خودت از روی کتاب ها بفهمی ، اگر نهایت هیچی نفهمیدی از بچه ها کمک بگیر ، یا برو توی سایت آلا فیلم های اموزشی رایگان داره ببین ، فکر میکنم سایت دکتر ایکیو هم فیلم اموزشی رایگان داره ، بهتره تا چند میلیون خرج کنی و اخرشم ندونی کدوم رو بخوانی و چیکار کنی
      اره دیدم سایتای که میگید رو ولی بیشتر فیلما رو گذاشته برای اینکه معتاد کنه ادمو ولی واقعا کافی نیست یعنی تدریس صفر تا صد نیست خیلی حجمش کمه مطلب رو کامل تدریس نمیکنه بهر حال الکی رایگان نیست که
      آقا من حاضرم الان چند میلیون خرج کنم ولی قطعا دندان بیارم
      بیشتر گیرم رو شیمی و ریاضیه

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اره دیدم سایتای که میگید رو ولی بیشتر فیلما رو گذاشته برای اینکه معتاد کنه ادمو ولی واقعا کافی نیست یعنی تدریس صفر تا صد نیست خیلی حجمش کمه مطلب رو کامل تدریس نمیکنه بهر حال الکی رایگان نیست که
      آقا من حاضرم الان چند میلیون خرج کنم ولی قطعا دندان بیارم
      بیشتر گیرم رو شیمی و ریاضیه
      اینطور نیست ، کامل هستن ، دکتر ایکیو رو ندیدم ولی برای موسسه آلا کامل هست ، قسمت هاشون جدا جدا هست ، مثلا برای فیزیک 100 تا قسمت رو باید دانلود کنی ، یا برای ریاضی 90 تا رو اگر اشتباه نکنم ، من ریاضی آقای امینی رو گرفتم ، با فیزیک دکتر طلوعی رو (که البته ازش راضی نبودم) ولی ریاضی آقای امینی خوب هست ! اما باز هم مثل کتاب خودت درس نمیدن ، بنظرم خیلی وقت هدر میره با فیلم ! ادم یک مطلب کتاب رو پنج دور بخوانه میشه 50 دقیقه ولی یک کلیپ رو برای یک مبحث باید سه ساعت یا چهارساعت نگاه کنی اگر بخوای وقت واس تست و تمرینم بینش بذاری میشه 4-5 ساعت یک مبحث!
      کلاس های آموزشی هم پول میگیرن فقط ، توی کلیپ ها و فیلم ها اگر نفهمیدی میزنی بیاد عقبتر ولی خیلی وقتا آدم روش نمیشه به معلم یا استاد سه بار بگه از اول واسم توضیح بده!!!
      دندان پزشکی و پزشکی هم انقدر دیگه ارزش پول خرج کردن ندارنا خخخ میل خودته ولی بازده آن چنانی ندارن وطول تحصیل زیادی هست ، حالا بگذریم از اینا
      شما همون منابعی که به دهنت شیرین میاد اول بخر و مطالعه کن ، اگر نفهمیدی چنددور روش بخوان بازم اگر نفهمیدی از اینترنت استفاده کن ، از کلیپ های رایگان توی نت
      دوست دختردایی من 5 میلیون خرج درس شیمی و فیزیک کرد ، رتبه اش شد سی هزار !! پس این کلاسا معجزه نمیکنن تا خودت تلاش نکنی ، اکثر رتبه بر تر ها بدون کلاس قبول شدن
      |

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاج سطحش بالا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      شاید من یکم خنگم

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      شاید من یکم خنگم
      نه عزیزدورازجونتون این چ حرفیه ولی گاج متوسطه نه خیلی روبه بالاهم نیست بایدمسلط بشیدبعدازهرمنبعی تست بزنید
      نقره ای هاکه ساده اندمگه1قدم تا100های فیزیک
      ولی آی کیوزیست مثلاواسه آموزشه خودش گفته
      نگران منی به توقرصه دلم

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شاید من یکم خنگم
      بستگی به نوع کتابش داره مثلا سری آیکیو سطحشون بالا هست و برای کسانی خوبه ک درس رو کامل فهمیدن و تستای سخت میخوان
      کتاب های میکروطبقه بندی شده ، کتاب های خوبی هستن درسنامه قابل قبولی دارن و تستاشونم از آسون هست تا سخت
      کتاب های سیرتا پیاز هم که بیشتر درسنامه هستن و برای هر پایه جدا هست ینی دوم ، سوم و پیش جدا هست ، حجمشون زیاد میشه
      خودت رو خنگ نگیر خانومی ، اگه ان شالله دندان پزشکی قبول شدی دیگه توی دانشگاه کسی نیست بدادت برسه ها ، اونجا پول و کتاب بدردت نمیخوره و باید بی خوابی بکشی و درس بخوانی
      |

صفحه 1 از 15 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن