خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 15 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 221
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      دوست عزیز حرف اینایی که همینجوری کتاب ول دادن رو گوش نکن
      شما اول درصدای هر درست رو بگو بعد متناسب با اون باید کتاب گرفت
      مثلا یکی که فیزیک 0 میزنه iq به دردش نمیخوره اون باید آبی قلمچی بخونه!!
      بیشتر بر اساس سلیقه منبع انتخاب میکنن چون اکثر منابع از صفر تا صد رو پوشش میده-بعدشم این انتخاب بر اساس درصدی که شما میگی فقط یکم تو خصوصی ها جواب میده.به عنوان مثال شما برای کسی که دینی رو 20 در صد میزنه با کسی که 70 میزنه پیشنهاد متفاوتی دارین؟منابع اصلی نه ازمون.
      و شما میگین کسی که فیزیک صفر میزنه نباید بره سمت iq-خوب این حرف شما قطعا درسته و هر کسی که اندک هوشی داشته باشه اینو میدونه.ولی این که برای کسی که صفر میزنه ابی قلم چی معرفی میکنید تعجب اوره چون کسی که صفر میزنه اموزش درستی ندیده و باید قشنگ اموزش ببینه همراه باتست که فکر نمیکنم ابی قلم چی براش خوب باشه.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      با فیزیک آبی قلم چی ، منفی 10 درصد میزنه که اگر طرف صفر زده گاج نقره ای براش بهتره ، یا کلاس کنکور فیزیک نهایت یا فیلم های آموزشیش ... بنظرم اگر گاج نقره ای رو برای یک مبحث بخوانه و بعدش خط ویژه رو برای همون فصل بخوانه ، راه میفته ... من کتاب های قلم چی رو دیدم ، واقعا ارزش خرج کردن ندارن
      من خودم با آبی قلم چی شروع کردم تا 20 30 آورد
      بعدش گاج خوندم کنکور 68 زدم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimehr نمایش پست ها
      بیشتر بر اساس سلیقه منبع انتخاب میکنن چون اکثر منابع از صفر تا صد رو پوشش میده-بعدشم این انتخاب بر اساس درصدی که شما میگی فقط یکم تو خصوصی ها جواب میده.به عنوان مثال شما برای کسی که دینی رو 20 در صد میزنه با کسی که 70 میزنه پیشنهاد متفاوتی دارین؟
      و شما میگین کسی که فیزیک صفر میزنه نباید بره سمت iq-خوب این حرف شما قطعا درسته و هر کسی که اندک هوشی داشته باشه اینو میدونه.ولی این که برای کسی که صفر میزنه ابی قلم چی معرفی میکنید تعجب اوره چون کسی که صفر میزنه اموزش درستی ندیده و باید قشنگ اموزش ببینه همراه باتست که فکر نمیکنم ابی قلم چی براش خوب باشه.
      خب پس بیا دعوا
      اره خب مثلا دینی بالا بری پایین بیای مثلا باید گاج بخونی
      خیلیا با آبی قلم چی مشکل دارن ولی خب درک نمیکنم،این کتاب اومده سوالای سراسری رو پوشش داده،با یه درس نامه ی خیلی معمولی،من خودم واسه شروع فیزیک و ریاضی و حتی همون دینی رو با آبی شروع کردم،ولی خب مثلا اینجوری نبود که 4 ماه روی آبی باشم،و بیشتر مباحثی که ضعف داشتم رو از اون کمک میگرفتم
      من حتی واسه فیزیک به خاطر پایه ی ضعیفم دوسالانه قلم چی ام خوندم نمیدونم الان اصن هست یا نه
      این حرفا اصن واسه دفاع و تبلیغ کردن از این کتاب نیستا!

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      30سالهای آبی واسه0کیلومترهاعالیه واقعاحداقل مطلب روتاحدودی میفهمونه
      نگران منی به توقرصه دلم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب پس بیا دعوا
      اره خب مثلا دینی بالا بری پایین بیای مثلا باید گاج بخونی
      خیلیا با آبی قلم چی مشکل دارن ولی خب درک نمیکنم،این کتاب اومده سوالای سراسری رو پوشش داده،با یه درس نامه ی خیلی معمولی،من خودم واسه شروع فیزیک و ریاضی و حتی همون دینی رو با آبی شروع کردم،ولی خب مثلا اینجوری نبود که 4 ماه روی آبی باشم،و بیشتر مباحثی که ضعف داشتم رو از اون کمک میگرفتم
      من حتی واسه فیزیک به خاطر پایه ی ضعیفم دوسالانه قلم چی ام خوندم نمیدونم الان اصن هست یا نه
      این حرفا اصن واسه دفاع و تبلیغ کردن از این کتاب نیستا!
      باشه داداش ادرس بده تا بیام
      ابی قلم چی درسته تست های سراسری رو اورده ولی واسه کسی خوبه که یه درک کلی نسبت به مباحث داره نه کسی که صفره چون اصلا اموزش خوبی نداره.
      واسه عمومی ها منابع خوب زیاد تفاوتی ندارن.
      شما میگی با پایه ضعیف فیزیک قلم چی خوندم و من به شخصه با پایه داغون مبتکران خوندم بعد از عوض کردن خیلی از منابع و به خاطر همینه که میگم سلیقه ای هست.وبه نظر خودم برای کسی که صفره یا پایه خوبی داره خیلی عالیه.
      نه داداش تبلیغ چیه شما نظرتو گفتی منم بر اساس تجربیاتم نظرمو گفتم.

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      30سالهای آبی واسه0کیلومترهاعالیه واقعاحداقل مطلب روتاحدودی میفهمونه
      بله البته همونطور که از اسمش پیداست ، سی سال هم طول میکشه
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بله البته همونطور که از اسمش پیداست ، سی سال هم طول میکشه
      واسه الان من30روزطول میکشه
      نگران منی به توقرصه دلم

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      باشه داداش ادرس بده تا بیام
      ابی قلم چی درسته تست های سراسری رو اورده ولی واسه کسی خوبه که یه درک کلی نسبت به مباحث داره نه کسی که صفره چون اصلا اموزش خوبی نداره.
      واسه عمومی ها منابع خوب زیاد تفاوتی ندارن.
      شما میگی با پایه ضعیف فیزیک قلم چی خوندم و من به شخصه با پایه داغون مبتکران خوندم بعد از عوض کردن خیلی از منابع و به خاطر همینه که میگم سلیقه ای هست.وبه نظر خودم برای کسی که صفره یا پایه خوبی داره خیلی عالیه.
      نه داداش تبلیغ چیه شما نظرتو گفتی منم بر اساس تجربیاتم نظرمو گفتم.

دیگه یه مقدارشم باید گذاشت روی تفاوت آدما یا همون سلیقه ای که میگی
      مثلا من هیچ وقت از مبتکران خوشم نمیومد

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

دیگه یه مقدارشم باید گذاشت روی تفاوت آدما یا همون سلیقه ای که میگی
      مثلا من هیچ وقت از مبتکران خوشم نمیومد
      اتفاقا انقدر مبتکران حرص من رو درآورد که یک تاپیک اختصاصی برای انتقاد از این کتاب مزخرف ایجاد کردم ، ایناهاش خدمت شما:
      http://forum.konkur.in/thread63248.html
      |

10. Top | #40
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال...من که ریاضیم از بیخ خرابه ولی اونایی که میگن دی وی دی خوب نیست با کتاب برید جلو حالا مثلا دیدی فرجی شد من ریاضیم یکم پیشرفت کرد اونوقت من چطور تو یک و نیم دقیقه سوال کاربرد مشتق حل کنم؟اونایی که میگن کتاب امثال من رو درک نمیکنن اونا خودشون فول هستن دیگه میگن کتاب بخون مثلا خودم زیستم خوبه هر کی میگه دی وی دی میگم نه فقط کتاب بخون ولی حالا میفهمم خودمم اشتباه راهنمایی میکنم

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اتفاقا انقدر مبتکران حرص من رو درآورد که یک تاپیک اختصاصی برای انتقاد از این کتاب مزخرف ایجاد کردم ، ایناهاش خدمت شما:
      اره کتابه خسته کننده ای که واقعا اعصاب این جور کتابارو ندارم

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بحث ما رو فیزیک مبتکران بود داداش

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال...من که ریاضیم از بیخ خرابه ولی اونایی که میگن دی وی دی خوب نیست با کتاب برید جلو حالا مثلا دیدی فرجی شد من ریاضیم یکم پیشرفت کرد اونوقت من چطور تو یک و نیم دقیقه سوال کاربرد مشتق حل کنم؟اونایی که میگن کتاب امثال من رو درک نمیکنن اونا خودشون فول هستن دیگه میگن کتاب بخون مثلا خودم زیستم خوبه هر کی میگه دی وی دی میگم نه فقط کتاب بخون ولی حالا میفهمم خودمم اشتباه راهنمایی میکنم
      چه ربطی داره دوست عزیز...الان شما dvd ببینی دیگه سوالات رو با یه چشم به هم زدن حل میکنی دیگه....زهی خیال باطل.این dvd ها همش تبلیغه عزیز من تازه نکاتی هم که میگن شما باید رو اون مبحث تسلط داشته باشی بتونی استفاده کنی.تازه کنکور های سال های اخیر سوالات مفهومی شده ودیگه نمیشه از اون نکات تستی استفاده کرد بر عکس قبلا.
      اونی که به سوالات کنکور تو وقت مناسب جواب میده به خاطر تسلط کامل رو اون مطلبه که سوال رو میخونه میدونه چیکار کنه و سرعت محاسباتش به خاطر تمرین زیاد بالاس نه اونی که dvd دیده و نکته ها رو حفظ کرده.
      برا زیست هم حرفتون کاملا درسته....خوندن زیاد کتاب درسی و فهمیدن ریز و بم مطالب کتاب درسی تو زیست موفقیت میاره نه دیدن dvd.

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بحث ما رو فیزیک مبتکران بود داداش
      درمورد فیزیک کنکور و گاج نقره ای و خط ویژه گاج توضیح دادم داداش ، دوستمون گفت از شیمی مبتکران خوشش نمیاد منم اون رو گفتم
      |

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      میگم دیه،اصن سرطانه لامصب

صفحه 3 از 15 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن