خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 221
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      اینطور نیست ، کامل هستن ، دکتر ایکیو رو ندیدم ولی برای موسسه آلا کامل هست ، قسمت هاشون جدا جدا هست ، مثلا برای فیزیک 100 تا قسمت رو باید دانلود کنی ، یا برای ریاضی 90 تا رو اگر اشتباه نکنم ، من ریاضی آقای امینی رو گرفتم ، با فیزیک دکتر طلوعی رو (که البته ازش راضی نبودم) ولی ریاضی آقای امینی خوب هست ! اما باز هم مثل کتاب خودت درس نمیدن ، بنظرم خیلی وقت هدر میره با فیلم ! ادم یک مطلب کتاب رو پنج دور بخوانه میشه 50 دقیقه ولی یک کلیپ رو برای یک مبحث باید سه ساعت یا چهارساعت نگاه کنی اگر بخوای وقت واس تست و تمرینم بینش بذاری میشه 4-5 ساعت یک مبحث!
      کلاس های آموزشی هم پول میگیرن فقط ، توی کلیپ ها و فیلم ها اگر نفهمیدی میزنی بیاد عقبتر ولی خیلی وقتا آدم روش نمیشه به معلم یا استاد سه بار بگه از اول واسم توضیح بده!!!
      دندان پزشکی و پزشکی هم انقدر دیگه ارزش پول خرج کردن ندارنا خخخ میل خودته ولی بازده آن چنانی ندارن وطول تحصیل زیادی هست ، حالا بگذریم از اینا
      شما همون منابعی که به دهنت شیرین میاد اول بخر و مطالعه کن ، اگر نفهمیدی چنددور روش بخوان بازم اگر نفهمیدی از اینترنت استفاده کن ، از کلیپ های رایگان توی نت
      دوست دختردایی من 5 میلیون خرج درس شیمی و فیزیک کرد ، رتبه اش شد سی هزار !! پس این کلاسا معجزه نمیکنن تا خودت تلاش نکنی ، اکثر رتبه بر تر ها بدون کلاس قبول شدن
      شما خودت پزشک شدی داری رقیب کور میکنی آیااااا

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      نه عزیزدورازجونتون این چ حرفیه ولی گاج متوسطه نه خیلی روبه بالاهم نیست بایدمسلط بشیدبعدازهرمنبعی تست بزنید
      نقره ای هاکه ساده اندمگه1قدم تا100های فیزیک
      ولی آی کیوزیست مثلاواسه آموزشه خودش گفته
      مرسی شما خودت از گاج استفاده میکنی ؟خوب بوده واستون؟

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی به نوع کتابش داره مثلا سری آیکیو سطحشون بالا هست و برای کسانی خوبه ک درس رو کامل فهمیدن و تستای سخت میخوان
      کتاب های میکروطبقه بندی شده ، کتاب های خوبی هستن درسنامه قابل قبولی دارن و تستاشونم از آسون هست تا سخت
      کتاب های سیرتا پیاز هم که بیشتر درسنامه هستن و برای هر پایه جدا هست ینی دوم ، سوم و پیش جدا هست ، حجمشون زیاد میشه
      خودت رو خنگ نگیر خانومی ، اگه ان شالله دندان پزشکی قبول شدی دیگه توی دانشگاه کسی نیست بدادت برسه ها ، اونجا پول و کتاب بدردت نمیخوره و باید بی خوابی بکشی و درس بخوانی
      وای خدایااا من قبول بشم همه نوع بی خوابی رو بجون میخرم

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگارخانم نمایش پست ها
      مرسی شما خودت از گاج استفاده میکنی ؟خوب بوده واستون؟
      بله من تازه خودم روروال درس خوندن افتادمبله فیزیک گاج عالیه اکثررتبه هاهم راضی انداگه گاج نقره ای روتموم کردیدخط ویژه گزینه مناسبیه
      نگران منی به توقرصه دلم

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله من تازه خودم روروال درس خوندن افتادمبله فیزیک گاج عالیه اکثررتبه هاهم راضی انداگه گاج نقره ای روتموم کردیدخط ویژه گزینه مناسبیه
      مولف شیمیش کیه؟
      من دکتر بابایی آفبا رو دیدم کولاکه تدریسش
      ویرایش توسط نگارخانم : 21 شهریور 1397 در ساعت 19:08

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما خودت پزشک شدی داری رقیب کور میکنی آیااااا
      اگر من میخواستم رقیب کور کنم که منابع خوب با توضیحات نمیدادم خدمتت و نمیگفتم سلام رقیب سرسخت منم مثل شما یک کنکوری بیچاره هستم البته دبیرستانی نیستم ، معماری خوندم قبلا، البته شما دندون ، من پزشکی ، فقط اطلاعاتم درمورد خود رشته ی پزشکی و کنکور ، کمی از بقیه دوستان ، اون هم نه از همه ، بیشتره
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مالف شیمیش کیه؟
      افشین احمدی/حسن ایزدی/امیرحسین کریمی این نقره ایه
      بله دکتربابایی ومهندس بازرگانی مبتکران رونوشتندولی متاسفانه از93به اینورهمش تکراریه فقط کنکورهای جدیداضافه میشن
      نگران منی به توقرصه دلم

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      افشین احمدی/حسن ایزدی/امیرحسین کریمی این نقره ایه
      بله دکتربابایی ومهندس بازرگانی مبتکران رونوشتندولی متاسفانه از93به اینورهمش تکراریه فقط کنکورهای جدیداضافه میشن
      واقعااااااا ممنون

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر من میخواستم رقیب کور کنم که منابع خوب با توضیحات نمیدادم خدمتت و نمیگفتم سلام رقیب سرسخت منم مثل شما یک کنکوری بیچاره هستم البته دبیرستانی نیستم ، معماری خوندم قبلا، البته شما دندون ، من پزشکی ، فقط اطلاعاتم درمورد خود رشته ی پزشکی و کنکور ، کمی از بقیه دوستان ، اون هم نه از همه ، بیشتره
      اععععععععععععععععععه فکر کردم آقای دکتری شما
      به کمک هم امسال قبول میشیم من دندان شما هم پزشکی

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اععععععععععععععععععه فکر کردم آقای دکتری شما
      به کمک هم امسال قبول میشیم من دندان شما هم پزشکی
      ان شالله کمکی از دستم بر بیاد اینجا یا خصوصی یا توی تاپیک ها درخدمتم
      برای شیمی هم چون ضعیف هستی ، مبتکران سری واجب رو نگیری بهتره ، من گرفتم الان دنبال مشتری ام بفروشم ، جاش گاج سفارش دادم
      مبتکران 93 به بعد ویرایش خاصی نداشته ، مبتکران چاپ 96 ، آخرین تستی ک توش پیدا میکنی مربوط به سال 94 هست یعنی 95-96-97 کلا تست های سراسری مبحثی رو اضافه نکرده ، فقط آخر کتاب اومده کنکورشو گذاشته ... خیلی هم حجمش زیاد هست حدود 1800 تا صفحه هست ، تازه کاملم نیست ینی مجبوری کتاب درسی هم کنارش بخوانی تا بتوانی تستاشو بزنی
      خیلی سبز هم حجمش با این یکی هست ، من نخواندمش ولی چند صفحه ای رو ورق زدم زیاد با مبتکران فرقی نداشت واس همین پناه اوردم به شیمی گاج ، شیمی گاج درسنامه اش کمتره ولی حداقل اگر کمتره مطمئنی کامل نیس و مجبوری کتاب درسی رو هم بخوانی ، مثل اون دوتا انقدر از خودش تعریف نکرده ولی اگر به دهنت هر کدوم شیرین اومد بگیر ، کار به دهن من نداشته باش
      واس ریاضی هم ، مهر و ماه درسنامه اش خلاصه تر هست و به دهن من ، یکم گنگ بود و مقدمه خوبی نداشت ، اما خیلی سبز بهتر شروع کرده بود ، ریاضی گاج هم خوبه ، خلاصه به دهن من از ریاضی مهر و ماه و شیمی مبتکران راضضی نبودم
      |

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام به همگی
      دوستای گلم تمام هم و غمم رو گذاشتم امسال پزشکی قبول بشم
      پس لطفا کمک کنید منبع خوب استفاده کنم که وقت و انرژیم تلف نشه
      کتاب ، آزمون ، لوح فشرده و حتی استاد خوب
      ممنون از راهنماییاتون
      منبع رو کامل بنویسید
      مثلا اسم کتاب میگید انتشاراتشم بگید لطفا
      سلام
      خسته نباشید و به امیدموفقیتتون
      ادبیات موضوعی های الگو
      عربی:میکرو گاج یا خیلی سبز
      دینی:گاج
      زبان:مبتکران گاچ.شبقره هرسه خوبن
      ریاضی:خیلی سبز
      فیزیک:گاج نقره ای
      زیست:کتااااااب:اگلو+ایکیو
      شیمی دوم الگو...سوم گاج یا خیلی سبز پیش هم گاج
      به نظر من اینا منابع خوب و مناسب و کاملی هستن که کمکتون میکنن دیگ سرسختی و سماجت خودتونو میطلبه
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مولف شیمیش کیه؟
      احساس میکنم یکمدارین تبلیغ میکنین !

آقاجانی رایگان داره کل شیمی رو درس میده ! ب جرات میشه گفت همه هم راضی بودن ( خیلی از رتبه برترهای همین انجمن گفتن ک دیدن شیمی آقاجانیو )

ولی شما کافیه ی سرچ بکنی شیمی آفبا ! اکثریت یا راضی نبودن ! یا کلا نگاه نکردن !

ما فک میکنیم هر چی بیشتر پول بدیم و خرج کنیم دیگ رتبه برتر میشیم !
      شما اومدی تاپیک زدی ک منبع ( فیلم و کتاب معرفی کنین ) بعد همش دارین تبلیغ فیلمای آفبا رو میکنین ! خب اگ خوبن دیگ چرا دنبال فیلم دیگ هستین

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به همگی
      دوستای گلم تمام هم و غمم رو گذاشتم امسال پزشکی قبول بشم
      پس لطفا کمک کنید منبع خوب استفاده کنم که وقت و انرژیم تلف نشه
      کتاب ، آزمون ، لوح فشرده و حتی استاد خوب
      ممنون از راهنماییاتون
      منبع رو کامل بنویسید
      مثلا اسم کتاب میگید انتشاراتشم بگید لطفا
      سلام
      انشاالله موفق باشید
      سلام منابعی که مینوسیم به نظرم من بهترین ها هستند.چون کتابهای خیلی زیادی رو عوض کردم تا به اینها رسیدم.و به شخصه از این ها استفاده میکنم.
      ادبیات:مبحثی های نشر دریافت عالی هستن(لذت بردن از ادبیات همراه با مطالعه).ادبیات 90 به بعد سازمان سنجش.
      دینی:فقط گاج-خط ویژه برای جمه بندی-برای ازمون ازمون خیلی سبز
      عربی:عربی کامل(جامع) گاج یا جامع خیلی سبز>تفاوتی ندارن خیلی سبز خودمونی تر توضیح داده و گاج رسمی تر
      زبان:جامع مبتکران یا شبقره(دکتر کیاسالار)
      شیمی مبتکران همراه با موج ازمون یا ای کیو>وقت بود هر دو تا
      فیزیک:مبتکران(فرید شهریاری)کتابهایی که منو به فیزیک علا قه مند کرد بر عکس کتابهای دیگه-کتابی که مفهومی تو ضیح داده و ذهن دانش اموز رو مثل کتابهای گاج و امثال اون پر از فرمول ها و مطالب خارج از کتاب نمیکنه.حتما در نظر داشته باشید.
      ریاضی :جامع خیلی سبز کتاب خیلی خوبیه(مخصوصا اگه ضعیف هستین)
      زیست:کتاب های خیلی خوبی تو بازار هس.ولی به نظرم این کتابها خیلی خوبن(چون از محدوده کتاب خارج نشدن و نکته ها رو هم گفتن)-کتب همایش نشر دریافت-فار ازمون زیست پیش دانشگاهی
      در ضمن کتاب های 90 به بعد سازمان سنجش کتابهای خیلی عالی هستن با پاسخ های تشریحی خیلی خوب-و خیلی از کتاب های دور دنیا گاج و کانون بهتر هستند.اگر نیاز به کتاب کنکور های گذشته دارید.
      و فک کنم از رو یه کتاب اگه بفهمید مطالعه کنید و پیش برید خیلی از dvd بهتره.از ارایه های ادبی و زبان فارسی دکتر سبطی در سایت الا حتما استفاده کنید.مخصوصا ارایه
      ویرایش توسط Bimehr : 21 شهریور 1397 در ساعت 20:17

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز حرف اینایی که همینجوری کتاب ول دادن رو گوش نکن
      شما اول درصدای هر درست رو بگو بعد متناسب با اون باید کتاب گرفت
      مثلا یکی که فیزیک 0 میزنه iq به دردش نمیخوره اون باید آبی قلمچی بخونه!!

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      دوست عزیز حرف اینایی که همینجوری کتاب ول دادن رو گوش نکن
      شما اول درصدای هر درست رو بگو بعد متناسب با اون باید کتاب گرفت
      مثلا یکی که فیزیک 0 میزنه iq به دردش نمیخوره اون باید آبی قلمچی بخونه!!
      با فیزیک آبی قلم چی ، منفی 10 درصد میزنه که اگر طرف صفر زده گاج نقره ای براش بهتره ، یا کلاس کنکور فیزیک نهایت یا فیلم های آموزشیش ... بنظرم اگر گاج نقره ای رو برای یک مبحث بخوانه و بعدش خط ویژه رو برای همون فصل بخوانه ، راه میفته ... من کتاب های قلم چی رو دیدم ، واقعا ارزش خرج کردن ندارن
      |

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن