خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 49
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali19941808 نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من 16 آذر ثبت نام کردم الان که میرم اطلاعات ثبت‌نامی رو چک میکنم عکسم لود نمیشه سرعت اینترنتم 512 هست امکان داره عکسم فرستاده نشده باشه الان باید چکار کنم؟

با یه مرورگر دیگه امتحان کن ... بعضی وقتا اشکال از مرورگر هست که عکس load نمیشه

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      با مرورگرهای دیگه امتحان کردم باز نمیشه.

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      الان که با فیلتر شکن رفتم عکسم لود شد دیگه مشکلی نیست.

4. Top | #34

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برا شما هم توی قسمت مشاهده و پرینت اطلاعات قبل از شماره دانش آموزیتون یدونه صفر اضافه گذاشتن؟

5. Top | #35

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی نیست جواب منو بده؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اره اول کد منطقه دیپلم بعد صفر بعد شماره دانش اموزی

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال
      برای کد ملی ( من کارت ملی هنوز نگرفتم ) چیکار کنم ؟
      همون شماره ی شناسنامم رو بزنم
      زیر این کادر یه توضیح نوشته که اگه کد ملی خود را نمیدانید با شماره ی 66729593 تماس بگیریدتماس بگیرید ولی هرچی تماس میگیرم کسی جواب نمیده
      چیکار کنم؟

یه سوال دیگه
      برای بند 42 که نوشته سال اخذ مدرک پیش دانشگاهی ( فارغ التحصیل نیستم ) چی بنویسم؟ ..... اگه خالی بزاری اخطار میده
      ممنون
      ویرایش توسط dars khoon : 06 اسفند 1392 در ساعت 14:17

8. Top | #38

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پزشکی تهران نمایش پست ها
      اره اول کد منطقه دیپلم بعد صفر بعد شماره دانش اموزی

کد سوابق تحصیلی نه، خود کد
      دانش آموزی رو برا من اونجوری نوشته، برید چک کنید ببینید برا شما هم همینجوریه؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا جواب بدید
      واجبه
      ممنون

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همون شماره شناسنامه هست.
      بزن 93.

11. Top | #41

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا چندمین باره ک دارم میگم، لطفا یه نفر بره شماره دانش آموزیش رو توی سایت سنجش چک کنه، ینی برا همه یه صفر قبلش نوشتن؟

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط majid74 نمایش پست ها
      آقا چندمین باره ک دارم میگم، لطفا یه نفر بره شماره دانش آموزیش رو توی سایت سنجش چک کنه، ینی برا همه یه صفر قبلش نوشتن؟
      برا منم صفر گذاشته
      چیز مهمی نیس.بی خیال

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من نزدم کاردانی هستم تو ثبت نامم بنظرتون باید بزنم ینی بعدا که قبول شم دانشگاه بخام ثبت نام کنم مشکلی بوجود میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ارایه اولین پیشنهاد جایگزین حذف کنکور تا یک ماه دیگر

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی نظام جامع سنجش و پذیرش دانشجو در مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی، نقطه نظرات خود در رابطه با حذف کنکور تصریح کرد.

به گزارش دریچه خبر ، محمد مهدی زاهدی با اشاره به وجود رشته‌ محل‌های پرطرفدار در کنکور، گفت: کارشناسان حذف کامل کنکور برای پذیرش دانشجو در این رشته‌ها را به نفع نمی‌دانند.
      وی با تاکید بر اینکه اگر کنکور برای رشته‌های پرطرفدار حذف شود به مشکل برمی‌خوریم، اظهار کرد: در صورت حذف کامل کنکور در رشته‌های پرطرفدار با تعداد زیادی داوطلب با شرایط یکسان برای ورود به یک رشته خاص مواجه می‌شویم و این امر ایجاد مشکل می‌کند.
      زاهدی با بیان اینکه این موضوع در جلسات وزارت علوم، بهداشت، آموزش و پرورش و سازمان سنجش پیگیری می‌شود، تصریح کرد: نیاز است در این زمینه برای برخی رشته‌ها به ویژه رشته‌های پرطرفدار تجدیدنظر شود که انشاءالله تا یک ماه آینده اولین پیشنهادات مشخص در این زمینه اعلام می‌شود تا پس از آن در صحن مجلس پیگیری شود.
      زاهدی همچنین در پایان تاکید کرد که بحث تحقیق و تفحص از دانشگاه پیام نور منتفی شده است.

DaricheKhabar.ir
      وقتی داری یواشکی یک غلطی میکنی
      علاوه بر چپ و راست
      به بالا هم یک نگاهی بنداز

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.v نمایش پست ها
      ارایه اولین پیشنهاد جایگزین حذف کنکور تا یک ماه دیگر

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی نظام جامع سنجش و پذیرش دانشجو در مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی، نقطه نظرات خود در رابطه با حذف کنکور تصریح کرد.

به گزارش دریچه خبر ، محمد مهدی زاهدی با اشاره به وجود رشته‌ محل‌های پرطرفدار در کنکور، گفت: کارشناسان حذف کامل کنکور برای پذیرش دانشجو در این رشته‌ها را به نفع نمی‌دانند.
      وی با تاکید بر اینکه اگر کنکور برای رشته‌های پرطرفدار حذف شود به مشکل برمی‌خوریم، اظهار کرد: در صورت حذف کامل کنکور در رشته‌های پرطرفدار با تعداد زیادی داوطلب با شرایط یکسان برای ورود به یک رشته خاص مواجه می‌شویم و این امر ایجاد مشکل می‌کند.
      زاهدی با بیان اینکه این موضوع در جلسات وزارت علوم، بهداشت، آموزش و پرورش و سازمان سنجش پیگیری می‌شود، تصریح کرد: نیاز است در این زمینه برای برخی رشته‌ها به ویژه رشته‌های پرطرفدار تجدیدنظر شود که انشاءالله تا یک ماه آینده اولین پیشنهادات مشخص در این زمینه اعلام می‌شود تا پس از آن در صحن مجلس پیگیری شود.
      زاهدی همچنین در پایان تاکید کرد که بحث تحقیق و تفحص از دانشگاه پیام نور منتفی شده است.

DaricheKhabar.ir
      خدارو شکر که باز به این نتیجه رسیدن..مرسی که خبرو گذاشتی
      -.زندگی یک چمدانیست که می آوریش/
      بار و بندیل سبک میکنی و میبریش/
      خودکشی مرگ قشنگیست که به آن دل بستم/
      دست کم هر دو سه شب سیر به فکرش هستم/

گاه و بیگاه پُر از پنجره های خطرم/
      به سَرم می زند این مرتبه حتما بپرم/
      گاه و بیگاه شقیقه ست و تفنگی که منم/
      قرص مــاهـی که تو باشی و پلنگی که منم/
      چمدان دست تو و ترس به چشمان من ست/
      این غم انگیزترین حالت غمگین شدن ست.-

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن