خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 49
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با اعلام سازمان سنجش ثبت نام کنکور سراسری93 از شنبه 16 اذر اغاز و تا 23 اذر ماه مهلت دارد
      وقتی داری یواشکی یک غلطی میکنی
      علاوه بر چپ و راست
      به بالا هم یک نگاهی بنداز

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      دفترچه ثبت نام اومد..ضریب زمین بازم 0 مونده
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      توصیه توکلی به داوطلبان کنکور 93مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به مهلت ثبت‌نام کنکور 93 تا روز شنبه 23 آذر ماه، گفت: تاکنون 201 هزار داوطلب در این دوره از آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.
      دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا ، با اشاره به مهلت ثبت‌نام در کنکور 93 تا ساعت 24 روز شنبه 23 اذر ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، گفت: به داوطلبانی که تا کنون جهت ثبت نام اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود که هرچه سریعتر به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه لازم است داوطلبان با پرداخت وجه منحصرا به شکل اینترنتی و دریافت اطلاعات کارت اعتباری شامل شماره سریال 12 رقمی نسبت به دریافت دفترچه اقدام کنند، خاطر نشان کرد: لازم است این داوطلبان پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های منتشر شده روی سایت سازمان ابتدا نسبت به تکمیل فرم پیش نویس و تقاضانامه ثبت نام که در صفحه 45 دفترچه راهنما چاپ شده است اقدام کنند.

توکلی افزود: این داوطلبان پس از کنترل اطلاعات تکمیل شده و اطمینان از صحت آن حداکثر تا روز شنبه 23 آذرماه فرصت دارند به سایت سازمان مراجعه و تقاضانامه اینترنتی ثبت‌نام را کامل کنند.
      اخبار دانشگاه - ایسنا
      علاوه بر چپ و راست

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      جزئیات برگزاری آزمون فراگیر ارشد پیام نور

اخباردانشگاه - جزئیات برگزاری آزمون فراگیر ارشد پیام نورمشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور جزییات برگزاری آزمون دوره‌های فراگیر ارشد پیام نور سال 93 را تشریح کرد.
      دکتر حسین توکلی با بیان اینکه ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور در 125 کد رشته امتحانی از 14 مهرماه سال جاری آغاز و 25 مهرماه به پایان رسید، گفت: در این آزمون تعداد 109 هزار و 884 نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد 51 هزار و دو نفر معادل 46.41 درصد داوطلبان زن و 58 هزار و 882 نفر معادل 53.59 درصد داوطلبان مرد هستند.

وی افزود: بر اساس برنامه زمانی این آزمون در صبح روز جمعه، 29 آذرماه 92 در 85 شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد.

توکلی درباره زمان و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون، تصریح کرد: اطلاعیه سازمان سنجش درباره تاریخ و نحوه پرینت کارت شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور و نحوه رفع نقص و محل‌های آن در روز دوشنبه 25 آذرماه روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org‌ قرار داده شده و در نشریه پیک سنجش همان روز نیز منتشر می‌شود.

مشاورعالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوطه از روز سه شنبه 26 آذرماه بر روی سایت سازمان قرار داده می‌شود و کلیه داوطلبان ثبت‌نام کننده باید از این روز تا ساعت 24 روز پنجشنبه، 28 آذرماه به سایت سازمان مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای و ثبت‌نامی خود نسبت به مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوطه اقدام کنند.
      علاوه بر چپ و راست

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ثبت نام 898 هزار نفر در کنکور 93 / امکان ویرایش فرم ثبت نام در اسفند (30 آذر 92)

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آمار نهایی مرحله اول ثبت نام در آزمون سراسری دانشگاهها سال 93 گفت: بر اساس آمار نهایی 897 هزار و 995 نفر در این آزمون ثبت نام کردند. دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: اطلاعات تقاضانامه داوطلبان که در آزمون سراسری 93 ثبت نام کرده اند و شماره پرونده 7 رقمی و کد 16 رقمی از روز شنبه سوم اسفند تا سه شنبه ششم اسفند ماه به منظور مشاهده و کنترل بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

وی یادآور شد: ضرورت دارد داوطلبان در مهلت تعیین شده سوم تا ششم اسفند نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی که نیاز به اصلاح داشته باشد، ویرایش کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: مرحله دوم ثبت نام به منظور ثبت نام آن دسته داوطلبانی که دیپلم خود را در سال 84 و یا بعد از آن اخذ کرده اند و یا اطلاعات آنها در فایل آموزش و پرورش وجود نداشته یا ناقص بوده و به همین دلیل نتوانسته اند در آزمون ثبت نام کنند و همچنین تمام داوطلبانی که علاقمند هستند و به هر علتی در تاریخ مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، از سوم اسفند ماه از طریق سایت سنجش آغاز می شود و در روز ششم اسفندماه پایان می پذیرد.

برگرفته از سایت:.iranmodares.com
      علاوه بر چپ و راست

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فرصتی مجدد برای ثبت‌نام جاماندگان کنکور 93

مرحله دوم ثبت‌نام آزمون سراسری سال 93 تا روز سه‌شنبه ششم اسفندماه ادامه خواهد داشت، توکلی اظهار کرد: داوطلبانی که پیش از این نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند، مجاز به ثبت‌نام مجدد نیستند، اما می‌توانند در زمان اعلام شده نسبت به مشاهده اطلاعات ثبت‌نامی و در صورت نیاز ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.
      علاوه بر چپ و راست

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.v نمایش پست ها
      فرصتی مجدد برای ثبت‌نام جاماندگان کنکور 93

مرحله دوم ثبت‌نام آزمون سراسری سال 93 تا روز سه‌شنبه ششم اسفندماه ادامه خواهد داشت، توکلی اظهار کرد: داوطلبانی که پیش از این نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند، مجاز به ثبت‌نام مجدد نیستند، اما می‌توانند در زمان اعلام شده نسبت به مشاهده اطلاعات ثبت‌نامی و در صورت نیاز ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.
      تیک آزاد کجاست ؟!

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط | DEXTER | نمایش پست ها
      تیک آزاد کجاست ؟!
      نمیدونم دوست عزیز..
      علاوه بر چپ و راست

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط | DEXTER | نمایش پست ها
      تیک آزاد کجاست ؟!
      ازاد که تیک نداره کسی که برای ازمون سراسری ثبت نام کنه در واقع برای ازادم ثبت نام کردم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آزاد تیک نداره به قول دوستمون هر دوشون یکی هستند
      فقط غیر انتفاعی و ÷یام نور تیک دارند

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راجع به ثبت نام مجدد آزاد کسی اطلاع نداره؟
      علی کاویانی
      دانشجوی پزشکی

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      من 16 آذر ثبت نام کردم الان که میرم اطلاعات ثبت‌نامی رو چک میکنم عکسم لود نمیشه سرعت اینترنتم 512 هست امکان داره عکسم فرستاده نشده باشه الان باید چکار کنم؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو گپ خونه گفتم کسی جواب نداد،نگرانم خب:

آقا این گزینه ی هیچ کدامِ اقلیت های مذهبی که من زدم و توکلی گفت:نزنین،مشکلی پیش نمیاره؟؟؟؟

برداشته هم نمیشه.لطفا بگید بچه ها
      کنکور و خدا و تنهایی

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Narcissus نمایش پست ها
      تو گپ خونه گفتم کسی جواب نداد،نگرانم خب:

آقا این گزینه ی هیچ کدامِ اقلیت های مذهبی که من زدم و توکلی گفت:نزنین،مشکلی پیش نمیاره؟؟؟؟

برداشته هم نمیشه.لطفا بگید بچه ها

چ مشکلی پیش بیاد؟؟

ذهنتو درگیر اینجور مسائل نکن!

موفق باشید

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali19941808 نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من 16 آذر ثبت نام کردم الان که میرم اطلاعات ثبت‌نامی رو چک میکنم عکسم لود نمیشه سرعت اینترنتم 512 هست امکان داره عکسم فرستاده نشده باشه الان باید چکار کنم؟
      منم همين مشکلو دارم ، نمي دونم چرا اينجوريه ! سرعت نتم 1 مگ هست ! فکر نمي کنم اشکال از سرعت نت باشه ، شايد سايتشون مشکل داره .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن