خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddd77 نمایش پست ها
      همه رشته هایی که تو واحدهای نزدیک خونمون بود رو انتخاب کردم ( کامپیوتر ، نرم افزار ، مکانیک و.... )
      الان پرینتش گرفتم ، فکر میکردم باید صبر کنم خودشون پیگیری کنن چون بعد ثبت نام یه کد پیگییری داده بود خود سایت ازمون
      پس فردا همراه مدارک به دانشگاه ( ها *) مراجعه کنم ؟
      یا خدا ، یه دونه اش و یک رشته اش کافی بود که ارزونتراز همه اش میشه .
      شما پرینت ثبت نامی توی سایت آزمون رو ، بردار ببر دانشگاهی که ثبت نام کردی ، تا بقیه مراحل ثبت نام رو انجام بدی ، نگرانش نباش تایید میشه ، فقط یکی بیشتر نباید انتخاب میکردی ، چون میگی چندین رشته انتخاب کردی احتمالا مشخص نیست کدومش رو قبول بشی ... دانشگاه آزاد با سوابق تحصیلی ، یک رشته هم که بزنی تایید میشی ... نمیدونم دقیقا چیکار کردی خخخ
      خلاصه نگران نظام وظیفه نباش ، چون ثبت نام کردی توی آزمون ، بقیه اش مشکلی نیست ، میری دانشگاه و ادامه ی مراحل ثبت نام و انتخاب واحد
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      چه کسی گفته که فرستادن دفترچه اعزام میشی؟
      شما حتی اگر در حال گذرون خدمت هم باشی اگر کنکور بدی و قبول بشی بهت معافیت تحصیلی میدن و بعد از اتمام تحصیلت میری ادامه خدمتت رو میگذرونی
      من نگفتم عزام میشی خخخ گفتم مجبوری بری دیگه ، ینی بالاخره براش قدم برداشتی
      این مورد دوم که وسط سربازی بری ادامه تحصیل بدی رو اولین بار هست میشنوم ! جالبه نمیدونستم ... میشه تبصره و ماده ی نظام وظیفه اش رو بگید منم مطالعه کنم؟
      |

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      یا خدا ، یه دونه اش و یک رشته اش کافی بود که ارزونتراز همه اش میشه .
      شما پرینت ثبت نامی توی سایت آزمون رو ، بردار ببر دانشگاهی که ثبت نام کردی ، تا بقیه مراحل ثبت نام رو انجام بدی ، نگرانش نباش تایید میشه ، فقط یکی بیشتر نباید انتخاب میکردی ، چون میگی چندین رشته انتخاب کردی احتمالا مشخص نیست کدومش رو قبول بشی ... دانشگاه آزاد با سوابق تحصیلی ، یک رشته هم که بزنی تایید میشی ... نمیدونم دقیقا چیکار کردی خخخ
      خلاصه نگران نظام وظیفه نباش ، چون ثبت نام کردی توی آزمون ، بقیه اش مشکلی نیست ، میری دانشگاه و ادامه ی مراحل ثبت نام و انتخاب واحد

خیلی ممنون جناب لطف کردی ، از نگرانی خارج شدم
      راستش چون چند تا انتخاب کردم به خاطر معدل نسبتا پایین دیپلم ( 17 ) بود و گفتم هر کدوم که شد برای من مهم نیست قبول کنن که فقط معافیت بگیرم
      این چند رشته هم همش تو یه دانشگاه نیست دو تاش تو یه واحد سه تاش یه واحد دیگ یکیش یه واحد دیگ
      بازم مچکر

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      من نگفتم عزام میشی خخخ گفتم مجبوری بری دیگه ، ینی بالاخره براش قدم برداشتی
      این مورد دوم که وسط سربازی بری ادامه تحصیل بدی رو اولین بار هست میشنوم ! جالبه نمیدونستم ... میشه تبصره و ماده ی نظام وظیفه اش رو بگید منم مطالعه کنم؟
      تنبصره 69 ماده 27

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddd77 نمایش پست ها
      خیلی ممنون جناب لطف کردی ، از نگرانی خارج شدم
      راستش چون چند تا انتخاب کردم به خاطر معدل نسبتا پایین دیپلم ( 17 ) بود و گفتم هر کدوم که شد برای من مهم نیست قبول کنن که فقط معافیت بگیرم
      این چند رشته هم همش تو یه دانشگاه نیست دو تاش تو یه واحد سه تاش یه واحد دیگ یکیش یه واحد دیگ
      بازم مچکر
      خسته نباشی خخخخ امیدوارم زودتر نتیجه اش رو بزنن ، شما هم پی گیری کن ، فردا صبح هم اگر بری دانشگاه تا چک بکنند بد نیست
      این رشته ها ، به حداقل معدل 12 نیاز دارن عزیزم ، حتی رشته های بهتری مثل عمران و معماری و مکانیک با معدل 13 به بالا هم قبول میکنند ، شما با معدل 17 تمامش رو میتوانی بری
      موفق باشی ، خواهش میکنم ، نگران نباش
      |

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      تنبصره 69 ماده 27
      جالبه ، من چنین تبصره و ماده ای پیدا نکردم
      این لینک قوانین نظام وظیفه هست
      سازمان وظیفه عمومی ناجا - مفاد قانون
      تازه ماده 69 هم میگه:
      تعيين هر يك از دستگاه‌ها براي استفاده از خدمت مشمولين اعم از مشمولين بندهاي (الف) و (ب) تبصره ماده (66) و همچنين تعداد نيازمندي آنها بر اساس درخواست دستگاه دولتي و تأييد دولت، پس از بررسي ستاد كل به تصويب فرماندهي كل مي‌رسد.
      ______
      پس هیچ ربطی به چیزی که گفتین نداشت
      لطفا با دلیل و مدرک صحبت کنید ، خدایی نکرده نمیگم از روی شنیده ها و هوا چیزی گفتینا ، فقط من آدمی هستم که عقلم به گوش و چشمم نیست ، باید اصل مدرکش رو ببینم
      به هرحال خوشحال میشم شما اینی که گفتی رو ثابتش کنی تا منم اگر اشتباهی کردم جبران کنم و از این به بعد به دوستان بگم چنین چیزی هم میشه
      |

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان من برای معافیت تحصیلی و کنکور سوم انتخاب رشته پیام نور کردم شهرمون و قبول شدم مراحل بعدش چیه و باید چه کاری برای ثبت نام انجام بدم
      یکی گفت تو سامانه گلستان باید پیش ثبت نام انجام بدی ولی من نمیدونم دقیق مرحلش چیهاگه میشه توضیح بدین
      ممنون

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن