خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چند ابهام مهم در مورد پردیس های پزشکی

سلام دوستان من پزشکی پردیس مشهد قبول شدم
      این چنتا سوالی هست که برام پیش اومده و بعد کلی نحقیق به جواب مطمئنی نرسیدیم اگه میشه جواب بدید

۱- آیا خوابگاه از طرف دانشگاه تعلق میگیره؟ تو سایت دانشگا یجا نوشته میدن یجا نوشته نمیدن نفهمیدم اخر
      ۲-آیا این بچه هام طرح دارند و حقوق دریافت میکنن بابتش مث بچه های دولتی؟٬٬(بچه های ازاد بدبختا طرح دارن ولی یه قرونم نمیدن بهشون)
      ۳-قضیه سربازی این دانشجویان چی میشه؟
      ۴-الان اگه با استفاده از کارنامه سبز یه دانشگاه دیگرو بخوایم بریم انتقالی محسوب میشه؟ چون درصورت انتقالی خسارتای سنگینی به دانشگاه مبدا باید پرداخت شه
      ۵مازاد رو مطمئن هستید تو مدرک درج نمیشه مازاد؟

ممنون میشم پاسخ بدید جواب اینارو جایی پیدا نکردم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      خوابگاه بستگی به دانشگاه داره که کاری کنه یا نه.اصولا برای دانشجویان پردیس خوابگاه با هزینه ی بیشتری داده میشه
      مثل اینکه شما طرح رو با دوران اینترنی قاطی کردی.
      طرح 2 سال خدمت به منتطق محرومه و دوران اینترنی کار تو بیمارستانه به صورت فاعلانه مستقل برای دانشجو تا بتونه تو انجام خدمات بالینی دچار استقلال بشه و ترسش بریزه.
      هم دانشجویان ازاد و هم دانشجویان بین الملل و هم.دانشجویان روزانه طرح خدمت نیروی انسانی رو دارن و بعد از اتمام دوره ی 7 ساله بسته به ظریب محرومیت منطقه ی انتخابی طرح دورانی رو میگذرونند و حقوق هم.دارن براشون.اونی که شما میگی دانشگاه ازادی ها کار میکنن و حقوق نمیگیرن دوران اینترنی هست نه دوران طرح.حقوق دوران اینترنی ماهی 500 تومنه حدودا برا اینترن
      تمام.کسانی که باید برن سربازی میرن سربازی.و طرحشون سربازی حساب میشه با حقوق سربازی برابر کارشناسی ارشد

3. Top | #3
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alfredo نمایش پست ها
      خوابگاه بستگی به دانشگاه داره که کاری کنه یا نه.اصولا برای دانشجویان پردیس خوابگاه با هزینه ی بیشتری داده میشه
      مثل اینکه شما طرح رو با دوران اینترنی قاطی کردی.
      طرح 2 سال خدمت به منتطق محرومه و دوران اینترنی کار تو بیمارستانه به صورت فاعلانه مستقل برای دانشجو تا بتونه تو انجام خدمات بالینی دچار استقلال بشه و ترسش بریزه.
      هم دانشجویان ازاد و هم دانشجویان بین الملل و هم.دانشجویان روزانه طرح خدمت نیروی انسانی رو دارن و بعد از اتمام دوره ی 7 ساله بسته به ظریب محرومیت منطقه ی انتخابی طرح دورانی رو میگذرونند و حقوق هم.دارن براشون.اونی که شما میگی دانشگاه ازادی ها کار میکنن و حقوق نمیگیرن دوران اینترنی هست نه دوران طرح.حقوق دوران اینترنی ماهی 500 تومنه حدودا برا اینترن
      تمام.کسانی که باید برن سربازی میرن سربازی.و طرحشون سربازی حساب میشه با حقوق سربازی برابر کارشناسی ارشد
      اگر از سربازی معاف باشی
      طرح دیگه نداره ؟ (معافیت خاص )

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aghaee77 نمایش پست ها
      سلام دوستان من پزشکی پردیس مشهد قبول شدم
      این چنتا سوالی هست که برام پیش اومده و بعد کلی نحقیق به جواب مطمئنی نرسیدیم اگه میشه جواب بدید

۱- آیا خوابگاه از طرف دانشگاه تعلق میگیره؟ تو سایت دانشگا یجا نوشته میدن یجا نوشته نمیدن نفهمیدم اخر
      ۲-آیا این بچه هام طرح دارند و حقوق دریافت میکنن بابتش مث بچه های دولتی؟٬٬(بچه های ازاد بدبختا طرح دارن ولی یه قرونم نمیدن بهشون)
      ۳-قضیه سربازی این دانشجویان چی میشه؟
      ۴-الان اگه با استفاده از کارنامه سبز یه دانشگاه دیگرو بخوایم بریم انتقالی محسوب میشه؟ چون درصورت انتقالی خسارتای سنگینی به دانشگاه مبدا باید پرداخت شه
      ۵مازاد رو مطمئن هستید تو مدرک درج نمیشه مازاد؟

ممنون میشم پاسخ بدید جواب اینارو جایی پیدا نکردم

سلام
      خیلی خوبه،
      موفق باشی ان شاالله

1. معمولا همه ی دانشگاهها میگن تعهد به دادن خوابگاه نداریم(مخصوصا برای بچه های پردیس)، منتهی خوابگاه میدن ولی خوابگاه خودگردان با قیمت بیشتر؛ در هر حال شرایط دقیقو روز ثبت نام حضوری متوجه میشی.

4. اگه ثبت نام نکنی، که خسارتی نداره پردیس؛ اگه ثبت نام کنی و بخوای دیگه نری، بسته به دانشگاه، باید 50 تا 100 درصد شهریه ی ثابت ترمهای باقیمونده رو بدی(بیشتر دانشگاهها همون 100 درصد؛ حدودا میشه 28 تومن فکر کنم)؛ البته انتقالی نمیدونم چی میشه. نکته ی دیگه هم اینه " گویا " اگه توی همون یک ماه اول انصراف بدی، خسارت نمیگیرن(این مطلب اخیر دقیق نیست و دانشگاه به دانشگاه خیلی متفاوته)

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستانی که اطلاع دارن
      پردیس شرایطتش بهتره یا آزاد؟
      من احتمال زیاد ازاد تهران بیارم شما بودید بین پردیی مشهد و ازاد تهران کدومو انتخاب میکردید؟ خودم ساکن قزوینم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aghaee77 نمایش پست ها
      دوستانی که اطلاع دارن
      پردیس شرایطتش بهتره یا آزاد؟
      من احتمال زیاد ازاد تهران بیارم شما بودید بین پردیی مشهد و ازاد تهران کدومو انتخاب میکردید؟ خودم ساکن قزوینم
      Up

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگر از سربازی معاف باشید میرید طرح ولی با حقوق یک پزشک طرحی
      اگر سربازی داشته باشید پزشک سرباز میشید با حقوق یک سرباز

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.منم یه ابهام دارم
      بچه ها فرضا اگه دولتی شهر دور کسی بیاره و تو انتخابای بعدیش پردیس شهر خودش باشه،چی میشه موقع کارنامه سبز؟ منظورم اینه که راحته تغییر دانشگاه از دولتی شهر دور به پردیس شهر خودش؟ممکنه وقتی کارنامه سبز میاد به خاطر پر شدن ظرفیت پردیس نشه انتقالی گرفت؟ اصن از دولتی به پردیس میشه رفت؟
      Thanks a lot

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن