خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از انتخاب رشته ی خود راضی بودید؟

رأی دهندگان
    141. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله راضی بودم و ادامه تحصیل میدهم

59 41.84%
    • خیر راضی نبودم و سال 98 کنکور میدهم

37 26.24%
    • خیر راضی نبودم و کنکور نمیدهم

45 31.91%
    صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 73 از 73
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      عدم ثبت نام و یا انصراف که باعث محرومیت میشه ، بخاطر دانشگاه مربوطه نیست ، خود سازمان سنجش هست که محرومت میکنه
      شما وقتی دولتی روزانه قبول میشی ، جای خیلی از افرادی که ارزو داشتن قبول بشن رو میگیری ، حالا چ ثبت نام نکنی چه بکنی و انصراف بدی ، جفتش جایگاه یه نفرو گرفتی و ول کردی الکی ، اگر کسی قصد شرکت توی کنکور سال دیگه رو داشته باشه کلا نباید روزانه رو بزنه حداقل ، در هر صورت محروم میشه سال آینده وحید جان
      اتفاقا مجد قوانین رو مرور کردم چون شما گفتی ، دیدم نه ثبت نام نکردن تاثیری نداره
      پیام به سنجش ارسال کردن ، معتبر تراز صحبت با معاونای اموزشی دانشگاه هست ،( یا تماس با سنجش ) ، چون شما اونجا هم بری بهت میگن محرومی و این سنجش هست باید از حرومیت درت بیاره ، دانشگاه کار ای نیست .
      البته میتوانن کنکور بدن ولی تا قبل 30 بهمن انصراف بدن ، و سال اینده حق انتخاب رشته توی دانشگاه های سراسری رو ندارن
      شاید این خبری که میگی مربوط به کنکور کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته باشه یا مثلا ارشد ... توی سراسری که من چنین چیزی ندیدم تا حالا
      در هر صورت من همون اموزش دانشگاه رو باز بهتر میدونم
      حالا رفتی دانشگاه به عینه برات ثابت میشه
      هر چی هم قانون میاد چه امروز چه فردا چه وبده نبوده نیست هست همشو برات میگن / البته برای دانشجوها / اگر دانش اموزی که همون سنجش کارتو راه میندازه
      منظور من در مورد وضعیت دانشجو ها هستش نه دانش اموز
      گفتم که به چشمم خورده حالا نگفتم صد در صد تو قوانین دفترچه بوده / میتونسته تو سایتی یا کانالی یا ... بوده باشه .
      چـیـزِ قـآبـلِ گـفـتـنـی نـیـسـتـ...

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asie67 نمایش پست ها
      اگه ثبتنام کنیم بعد جواب سنجش بیاد که با رفع محرومیت موافقین باید چکارکنیم؟انصراف بدیم؟
      آخه من همه تیکهارو زدم هم رفع محرومیت هم تغییر دوره هم اولویت بعدی آخه اولویت بعدش ظرفیت مازاده که بتونم دوباره کنکور بدم
      نه دیگه اگر دانشجو باشی دیگه باید دو سال یا همون سه ترم حداقل بگذره از تحصیلت به گمونم تا بتونی انصراف بدی و محروم نشی
      وگرنه با انصراف از روزانه اونم ترم اول و دوم دیگه قطعا محرومی

3. Top | #63
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه ثبتنام کنیم بعد جواب سنجش بیاد که با رفع محرومیت موافقین باید چکارکنیم؟انصراف بدیم؟
      آخه من همه تیکهارو زدم هم رفع محرومیت هم تغییر دوره هم اولویت بعدی آخه اولویت بعدش ظرفیت مازاده که بتونم دوباره کنکور بدم
      بله اگر رفع محرومیت شدی ، انصراف میدی
      انصراف هم جریمه داره ، البته دوره روزانه جریمه اش درصورتی که سال آینده مجدد توی روزانه قبول بشی ، لازم نیست بدی ، اگر ار روزانه قبول نشی ، معادل شبانه جریمه باید بدی ، جریمه اش فکر میکنم 1ونیم برابر شهریه ثابت هست.
      اول شما کار اشتباهی کردی همه تیک ها رو ردی ، دوما اگر شما مازاد قبول بشی ، و انصراف بدی ، مجبوری تمام شهریه های ثابت ترم های باقی مونده رو پرداخت کنی تا بتوانی انصراف بدی ، ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان جریمه انصرافش سنگین هست ، مثلا اگر شهریه ثابت 1 میلیون هست ، 8 ترم برای کارشناسی هست میشه 8 میلیون جریمه انصرافش .
      البته مثال زدم یک میلیون رو . مثلا شهریه ثابت پزشکی ، امسال 1میلیون و 600 تومن بود ، 14 ترم هم هست 14ضربدر 1600000 میشه.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #64
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid Bm نمایش پست ها
      در هر صورت من همون اموزش دانشگاه رو باز بهتر میدونم
      حالا رفتی دانشگاه به عینه برات ثابت میشه
      هر چی هم قانون میاد چه امروز چه فردا چه وبده نبوده نیست هست همشو برات میگن / البته برای دانشجوها / اگر دانش اموزی که همون سنجش کارتو راه میندازه
      منظور من در مورد وضعیت دانشجو ها هستش نه دانش اموز
      گفتم که به چشمم خورده حالا نگفتم صد در صد تو قوانین دفترچه بوده / میتونسته تو سایتی یا کانالی یا ... بوده باشه .
      من دانش آموز نیستم وحید جان ، من معماری خوندم توی دانشگاه ! یه عمر دانشجو بودیم ، این طور سوالات ، منبعش سازمان سنجش هست ، دانشگاه ربطی بهش نداره و اینطوری وقت داوطلب هدر میره ، سازمان کنکور و محرومیت و یا عم محرومیت ، سازمان سنجش هست ، دانشگاه محیط اموزشی هست فقط ، درسته جواب بهت میدن ، اما کاری از دستشون بر نمیاد ، البته جوابایی جز جوابایی ک من دادم نمیدن قطعا ...
      |

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من دانش آموز نیستم وحید جان ، من معماری خوندم توی دانشگاه ! یه عمر دانشجو بودیم ، این طور سوالات ، منبعش سازمان سنجش هست ، دانشگاه ربطی بهش نداره و اینطوری وقت داوطلب هدر میره ، سازمان کنکور و محرومیت و یا عم محرومیت ، سازمان سنجش هست ، دانشگاه محیط اموزشی هست فقط ، درسته جواب بهت میدن ، اما کاری از دستشون بر نمیاد ، البته جوابایی جز جوابایی ک من دادم نمیدن قطعا ...
      حالا تو 24 ساعته زنگ بزن سنجش
      منم بر حسب تجربه م یه راهنمایی کردم ایینارو و نگفتم هم به سنجش زنگ نزنین
      اما این ها ک شهر خودشون پذیرفته شدن وقتی هدر نمیده با زنگ زدن هم که وقت هدر نمیشه . ولی این قوانین سنجش رو اون ها هم میدونن لحظه به لحظه ش رو
      چون پیرو همین قوانین دانشجو جذب میکنن یا انصرافش رو قبول میکنن و یا مدارک میدن بهش که ببره دانشگاه دومش و ...
      مثال بارزش دوست خود من که دانشجو بود و خواست انصراف بده
      از سنجش پرسیدیم اصن نگفت چی به چیه و گفت محرومی
      رفتیم اموزش دانشکده گفتن محرومی پسر جان
      ولی نا امید شده بود
      من گفتم بریم اموزش کل
      به زور بردمش گفتن محروم نمیشی ترم پنج هستی و میتونی کنکور هم بدی
      اگر پذیرفته بشی سراسری مدارکت رایگان برات ارسال میشه دانشگاه دوم و واحد ها هم مجانی تطبیق میخوره اگر خواستی
      اگر ازاد قبول بشی مدارکت رو میدیم مجانی اما واحد هات هزینه داره اگر بخای ببری
      بعد نظام وظیفه ش رسید
      زنگ زدیم نیرو انتظامی نظام وظیفه پرسیدیم گفت محروم میشی و باید بیای خدمت و بعد بری مجدد کنکور
      سنجش هم همین رو گقت گفت محروم میشی
      ولی اموزش یک برگه داد و گفت ببر واحد نظام وظیفه دانشگاه امضا کنه و بفرسته برات تا یک سال خدمت سربازی نمیری بعد انصراف
      حالا خودشون باز میدونن دیگه هر کاری میکنن
      ویرایش توسط Vahid Bm : 04 مهر 1397 در ساعت 16:05

6. Top | #66
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid Bm نمایش پست ها
      حالا تو 24 ساعته زنگ بزن سنجش
      منم بر حسب تجربه م یه راهنمایی کردم ایینارو و نگفتم هم به سنجش زنگ نزنین
      اما این ها ک شهر خودشون پذیرفته شدن وقتی هدر نمیده با زنگ زدن هم که وقت هدر نمیشه . ولی این قوانین سنجش رو اون ها هم میدونن لحظه به لحظه ش رو
      چون پیرو همین قوانین دانشجو جذب میکنن یا انصرافش رو قبول میکنن و یا مدارک میدن بهش که ببره دانشگاه دومش و ...
      حالا خودشون میدونن دیگه هر کاری میکنن
      اونی که شهر خودش قبول شده اره خب میره میپرسه ، منظور من این بود کسی که یه شهر دور قبول شده ، زمانی که بخواد بگذاره و بره شهر دیگه و کلی هزینه کنه و سوال بپرسه و برگرده ، یه تماس میگیره ، یا یه پیام ارسال میکنه ، نمیدونم شما پیام ارسال کردی به سنجش یا نه اما پیام ها رو یک روزه جواب میدن ، توی تماس گاهی درد سر داره ولی خب اگر جواب بدن که معمولا هم میدن ، اونم زیاد طول نمیکشه
      به هر حال مرسی از اینکه تجربیات گهر بار و کهن خویش را در اختیار ما گذاشتی دلاور ، امیدوارم که از شما ، کوهی تجربه ، استفاده کنیم
      |

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من به سنجش پیام دادم و همینهارو گفتم الان ۳روزه رفته کارشناسی جواب منو نمیده
      چکار کنم

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله اگر رفع محرومیت شدی ، انصراف میدی
      انصراف هم جریمه داره ، البته دوره روزانه جریمه اش درصورتی که سال آینده مجدد توی روزانه قبول بشی ، لازم نیست بدی ، اگر ار روزانه قبول نشی ، معادل شبانه جریمه باید بدی ، جریمه اش فکر میکنم 1ونیم برابر شهریه ثابت هست.
      اول شما کار اشتباهی کردی همه تیک ها رو ردی ، دوما اگر شما مازاد قبول بشی ، و انصراف بدی ، مجبوری تمام شهریه های ثابت ترم های باقی مونده رو پرداخت کنی تا بتوانی انصراف بدی ، ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان جریمه انصرافش سنگین هست ، مثلا اگر شهریه ثابت 1 میلیون هست ، 8 ترم برای کارشناسی هست میشه 8 میلیون جریمه انصرافش .
      البته مثال زدم یک میلیون رو . مثلا شهریه ثابت پزشکی ، امسال 1میلیون و 600 تومن بود ، 14 ترم هم هست 14ضربدر 1600000 میشه.
      خب من الان روزانه ثبتنام میکنم و اگه اولویت بعد که مازاده قبول بشم اصلا ثبتنام نمیکنم اینجوری بازم باید جریمه بدم؟؟؟
      مشکل اساسی اینه من بینایی سنجی روزانه ام و اولویت بعد مازاد همین بینایی هست یعنی کل مدارک دست همون دانشگاه و گروه آموزشی هست

9. Top | #69
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من به سنجش پیام دادم و همینهارو گفتم الان ۳روزه رفته کارشناسی جواب منو نمیده
      چکار کنم
      تماس بگیر ، حضوری برو اگر امکانش رو داری ، جواب اون پیام رو هم میدن بالاخره ، رفع محرومیت زمان میبره ، دکمه نداره که طرف فوری بزنه خخخ
      دوحالت داره یا مینویسه موافقت شد یا مینویسه نشد ، 50-50 هست
      |

10. Top | #70
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب من الان روزانه ثبتنام میکنم و اگه اولویت بعد که مازاده قبول بشم اصلا ثبتنام نمیکنم اینجوری بازم باید جریمه بدم؟؟؟
      مشکل اساسی اینه من بینایی سنجی روزانه ام و اولویت بعد مازاد همین بینایی هست یعنی کل مدارک دست همون دانشگاه و گروه آموزشی هست
      والا تا جایی ک من اطلاع دارم ، انصراف از ظرفیت مازاد یا پردیس خودگردان جریمه اش سنگین هست ، حالا اگر شما الویت بعدیت رو قبول کنن ، اینی ک هستی رو کنسل میکنن و یکی دیگه جاتو میگیره ، اگر دومی هم نخوای بری کلا به جفت انتخابت لگد زدی ، درمورد جریمه اش که قبل ثبت نام باید بدی یا نه ، راستش اطلاعاتی ندارم ، ولی خب عدم ثبت نام ، به منظور همون انصراف هست ، برای این موضوع شما یک پیام به سنجش بفرست بگو من ظرفیت مازاد قبول بشم اگر ثبت نام نکنم باید جریمه انصراف رو پرداخت کنم یا نه ...
      بعدشم چه کاری بوده شما روزانه بینایی قبول شدی بعد اومدی گفتی مازادشو میخوام؟پولت زیادیه؟خخخخ
      مدارک دست هر کجا هست مهم نیتس گر جای دیگه قبول بشی ، پست میکنن دانشگاه دومی ، یا بهت میدن ببری اونجا
      |

11. Top | #71
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      _Up_
      |

12. Top | #72
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب ، میفرمودید ( ینی در نظر سنجی شرکت کنید )
      |

13. Top | #73
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteWitch نمایش پست ها
      خب ، میفرمودید ( ینی در نظر سنجی شرکت کنید )
      یادی از تاپیک قدیمی خودت کردی

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن