خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

سوال درمورد سربازی

سلام من متولد 13 شهریور 79 هستم الان باید برم معافیت بگیرم یا وقتی رفتم دانشگاه کنکور 97 امتحان دادم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KingMehdi79 نمایش پست ها
      سلام من متولد 13 شهریور 79 هستم الان باید برم معافیت بگیرم یا وقتی رفتم دانشگاه کنکور 97 امتحان دادم
      اگه امسال میری دانشگاه که هیچ
      ولی اگه می خوای 98 کنکور بدی و97 کنکور اولت بوده،بستگی به این داره که خرداد فارغ التحصیل شدی یا شهریور.
      ویرایش توسط reza2018 : 19 شهریور 1397 در ساعت 22:10

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      ولی اگه می خوای 98 کنکور بدی و97 کنکور اولت بوده،بستگی به این داره که خرداد فارغ التحصیل شدی یا شهریور.
      امسال میرم دانشگاه پس مشکلی نداره؟

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      اگه فارغ التحصیل خرداد باشیم، میشه بگید کاری باید بکنیم یا نه؟ چون منم دقیقا همین شرایطو دارم و احتمالا پشت بمونم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا جایی که من می دونم خیر

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GOD LIKE نمایش پست ها
      اگه فارغ التحصیل خرداد باشیم، میشه بگید کاری باید بکنیم یا نه؟ چون منم دقیقا همین شرایطو دارم و احتمالا پشت بمونم
      اگه خرداد فارغ التحصیل شدی خیر لازم نیست کاری بکنی....جهت اطمینان حتما از نظام وظیفه شهرتون بپرس.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه مشکلی نداری
      موقع ثبت نام دانشگاه یه نامه بهت میده ببری پلیس+10 که معافیت تحصیلی بگیری برای کارشناسی هم 5 سال معافیت تحصیلی میدن

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام...راستیاتش هر چی بیشتر این تایپک هارو میخونم گیجتر میشم ..من متولد16 شهریور79 هستم ..از تو گفته ها و شنیده ها فهمیدم که ت 31 شهریور 98 معافی دارمحالا یکی میگه باید بری +10 ومعافیت بگیری ...یکی میگه نیاز به هیچ کاری نیست بشین درس بخون خودکار تا یه سال وقت برای معرفی کردن داری که تا اون وقت کنکور دادی....یکی منو مثل لامپ روشن کنه...میخام یه سال دیگه بمونم واسه کنکوذ98...و97 اولین کنکورم بوذ...چیکار کنم////>؟؟/؟ سپاس

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed99 نمایش پست ها
      سلام...راستیاتش هر چی بیشتر این تایپک هارو میخونم گیجتر میشم ..من متولد16 شهریور79 هستم ..از تو گفته ها و شنیده ها فهمیدم که ت 31 شهریور 98 معافی دارمحالا یکی میگه باید بری +10 ومعافیت بگیری ...یکی میگه نیاز به هیچ کاری نیست بشین درس بخون خودکار تا یه سال وقت برای معرفی کردن داری که تا اون وقت کنکور دادی....یکی منو مثل لامپ روشن کنه...میخام یه سال دیگه بمونم واسه کنکوذ98...و97 اولین کنکورم بوذ...چیکار کنم////>؟؟/؟ سپاس
      شما یک زنگ به نظام وظیفه شهرت بزن یا حضوری برو خیالت کاملا راحت شه.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed99 نمایش پست ها
      ایشون میخوان امسال برن دانشگاه شذایطشون فرق میکنه
      شما راحت پشت کنکورتو بخون
      برای اینم که مطمئن بشی تو سایت نظام وظیفه همه چیو توضیح داده بخون
      سازمان وظیفه عمومی ناجا - درخواست معافیت تحصیلی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام..امروز رفتم+10 گفت درست تموم شده و متولد کی هستی گفتم 6 79 بعدش گفت فارغ التحصیل خردادی تا خرداد98 وقت داری ..بعدش بیا دفترچه پست کن تا سربازیت و بعدش برو دانشگاه سال دیگه...ازش که پرسیدم معافیت تحصیلی بگیرم گفت نه.. یه دوستی یه جای دیگه گفته بود که معافیت بگیرید قبل اتمام تابستان..چه وضعشه خدایی واسه جوون مملکت..یا کنکور یا سربازی یا ...

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان مراحل ثبت نام پیام نور رو میشه بگید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن