خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question ایا میشود با انصراف از رشته متمرکز سال بعد متمرکز قبول شد؟

ایا میشود با انصراف از رشته متمرکز سال بعد متمرکز قبول شد؟
      یا نشدنیست؟
      فیزیو زدم احتمالش هست ولی میخوام بمونم واسه دندون!
      اگه بیاد میشه با انصراف دادن سال بعد روزانه قبول شم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باید صبر کنی ببینی سنجش چنین اجازه ای میده یا نه، پارسال ک اگه زود اقدام میکردن میشد امسال فعلا چیزی تو سایت نیس تا ببینیم بعد نتایج چی میشه
      ویرایش توسط 76farshad : 19 شهریور 1397 در ساعت 23:22

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ، در صورتی انتخاب رشته ی دانشگاه دولتی روزانه و قبول شدن
      اگر بخواید سال بعد مجدد کنکور بدید ، حق انتخاب رشته در دانشگاه دولتی روزانه رو ندارید حتی اگر انصراف بدین
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فک کنم پارسال گذاشتن این اتفاق بیفته .. نمونش رفیق خودم .. ولی امسالو نمیدونم ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه دولتی قبول بشی روزانه سال بعد محرومی اما سال بعدترش میتونی
      تو جزو اونایی هستی که باید دعا کنی سراسری روزانه قبول نشی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      یه سوال من می خواستم بپرسم شاید به موضوع بی ربط باشه اگه تربیت معلم قبول شم سال ۹۸ میتونم پردیس برم
      با فرض اینکه خسارت تربیت معلم رو بدم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      یه سوال من می خواستم بپرسم شاید به موضوع بی ربط باشه اگه تربیت معلم قبول شم سال ۹۸ میتونم پردیس برم
      با فرض اینکه خسارت تربیت معلم رو بدم
      اره میشه ولی خسارتش فک کنم زیاده!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 76farshad نمایش پست ها
      اره میشه ولی خسارتش فک کنم زیاده!
      چقدره ؟۲۰ میلیون هست یا بیشتره
      اگه پزشکی بیارم به نظرم ارزش داره
      شاید ۹۹ کنکور بدم بلکه روزانه بشه

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چقدره ؟۲۰ میلیون هست یا بیشتره
      اگه پزشکی بیارم به نظرم ارزش داره
      شاید ۹۹ کنکور بدم بلکه روزانه بشه
      20میلیون پول بدی ، بعدش 1 سال کنکور بدی 7 سال درس بخوانی 2 سال بری طرح ، ده سال دیگه بشی یه دکتر عمومی ( یه دکتر عمومی با سابقه +8 سال ، داره 7 میلیون حقوق میگیره! فقط پزشکای خانواده توی شاخه عمومی حقوقشون بالا هست ک اونم دوره داره و آزمون و الکی نیست ، خب بشین همین تربیت معلمت رو بخوان 5 سال دیگه ماهی 5 تومن داری ... والا
      |

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      20میلیون پول بدی ، بعدش 1 سال کنکور بدی 7 سال درس بخوانی 2 سال بری طرح ، ده سال دیگه بشی یه دکتر عمومی ( یه دکتر عمومی با سابقه +8 سال ، داره 7 میلیون حقوق میگیره! فقط پزشکای خانواده توی شاخه عمومی حقوقشون بالا هست ک اونم دوره داره و آزمون و الکی نیست ، خب بشین همین تربیت معلمت رو بخوان 5 سال دیگه ماهی 5 تومن داری ... والا
      پرستیژ معلم بیشتره یا پزشک
      بعدشم طرف میره مجارستان پزشکی بخونه کلی به دلار خرج می کنه تا همون عمومی که شما می گین بشه
      بعدشم مگه همه چی به پوله من عاشق خود پزشکیم دوست دارم عمرمو تو‌رشته ای بزارم که بهش علاقه دارم علاقم به کار بالین هست می خواستم پرستاری بزنم که نذاشتن بزنم حالا هم تلاشم اینه که رتبم به پزشکی بخوره اینجوری دیگه به خودم بدهکار نیست

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پرستیژ معلم بیشتره یا پزشک
      بعدشم طرف میره مجارستان پزشکی بخونه کلی به دلار خرج می کنه تا همون عمومی که شما می گین بشه
      بعدشم مگه همه چی به پوله من عاشق خود پزشکیم دوست دارم عمرمو تو‌رشته ای بزارم که بهش علاقه دارم علاقم به کار بالین هست می خواستم پرستاری بزنم که نذاشتن بزنم حالا هم تلاشم اینه که رتبم به پزشکی بخوره اینجوری دیگه به خودم بدهکار نیست
      هر شغل و کاری اعتبار خودش رو داره ، پزشک با معلم فرقی نداره هر کدوم توی جایگاه خودش ، جسارت نباشه ولی این علاقه نیست ، شما اولین کلمه ای که استفاده کردی پرستیژ که یعنی "اسم پزشک" واستون مهمه
      به هرحال موفق باشی ، روزانه 10 ساعت درس بخوانید و تلاش کنید حتما قبول میشین ، چرا نشه ، خواستن توانستن است
      ولی خواهشا قبل از ورود یه تحقیقی از همین دانشجوهایی که اینجا هستن بکنید ، سختی راهش رو بپرسید ، آزموناشو بپرسید ( پیش کارورزی - علوم پایه) ، خلاصه از اینکه بعداز طرح ممکنه اصلا توی عمومی کار گیرت نیاد که بخوای به پرستیژش توجه کنی ، پسرعموی من شاغل داخل یکی از بخش های بیمارستانهای شیراز هست ، نام نمیبرم کدوم بیمارستان ، گفت امسال 400 نفر پزشک عمومی اومدن اسم نوشتن که اگ یه نفر خالی شد ، بیان جاش ، این فقط یک بیمارستان بود ... پس خلاصه سبک و سنگین بکنید بعد تصمیم بگیرید ، یک معلم شاغل و راضی ، بهتراز یک دکتر هست که یک عمر تلاش کرده و دروس سنگینی رو پاس کرده ، شب ها بی خوابی کشیده بخاطر امتحانات و شیفت هایی که بهش پول هم ندادن و آخرش اونی نمیشه که میخواسته ، یک پزشک فقط درآمد نداره ، عوارض و مالیات همین پرستیژ رو هم پرداخت میکنه ، البته تا جایی ک من میدونم به پزشک های عمومی مجوز مطب نمیدن ، نهایت توی بیمارستانی درمانگاهی جایی اگر خالی بود استخدام میکنن ، دیگه اکثرا شده پزشک خانواده ...
      اینارو نگفتم خدایی نکرده پشیمون بشی از پزشکی ها ، نه ، آدم باید برای هدفش تلاش کنه فقط ان شالله که تلاش ، اختصاص پیدانکنه به دیدن جلوی چشم ، به دور دست هم گاهی باید نگاه کرد
      پیشاپیش موفق باشی خانم دکتر
      |

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مادر من با بیست وهشت سال سابقه معلمی ماهی دو و شصد حقوق میگیره پنج تومن کجا بود؟؟؟؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bozorgvar aziz نمایش پست ها
      مادر من با بیست وهشت سال سابقه معلمی ماهی دو و شصد حقوق میگیره پنج تومن کجا بود؟؟؟؟؟؟
      به مدرک هم بستگی داره. دبیر روانشناسی ما میگفت با فوق لیسانس و بالای 20 سال سابقه 3 و خورده ای میگیره.

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bozorgvar aziz نمایش پست ها
      اول به مدرک تحصیلی بستگی داره ، دوم دبیری میتوانه درآمد بالای 20 میلیون تومن داشته باشه ، فقط کلاس های مدرسه نیست که ، کسی ک سواد داشته باشه کلاس های خصوصی برگزار میکنه ، هزینه هاشم ک ماشالا خداتومن هست ، یه دبیرفیزیک توی همین ایران ، برای کنکور میتوانه حداقل ماهی 20 میلیون فقط ازیک کلاس دو ساعته در روز داشته باشه !
      |

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن