خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      دو سه نفر هستن که حسابی نه تنها انجمن بلکه حتی اعتقادات مردمو به مسخره گرفتن ، متاسفم برای جامعه علوم پزشکی یا نظام مهندسی که تو قراره واردش بشی.
      دقیقا
      این اواخر چندنفر هستن که انجمنو به گند کشیدن
      متاسفانه درو پیکر نداره انجمن!مدیرا فقط بلدن کلمه ی ت ل گرا م رو ستاره بزنن!
      بحث درسی تواین انجمن=5%
      حاشیه و چرتو پرت و اسپم=95%
      یکم نظارت بد نیست مدیران گرامی

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
      دقیقا
      این اواخر چندنفر هستن که انجمنو به گند کشیدن
      متاسفانه درو پیکر نداره انجمن!مدیرا فقط بلدن کلمه ی ت ل گرا م رو ستاره بزنن!
      بحث درسی تواین انجمن=5%
      حاشیه و چرتو پرت و اسپم=95%
      یکم نظارت بد نیست مدیران گرامی

من به ورودیای جدید و اعضای در حال حاضر فقط پیشنهاد میکنم ازینجا برن و دیگه نیان چون اینجا فقط تبدیل شده به حاشیه و وقت گذرونی بیخود. منم میام از سر بیکاریه فعلا و اینکه امسال دلم میخواست دینمو ادا کنم به بچه ها تا اونجا ک ممکنه کمک کنم.
      حسابی زده تو جاده خاکی. سال ۹۴ کجا و الان کجا...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1900 نمایش پست ها
      حالا یه نفر اومد یه چیزی گفت و رفت. خوشم میاد بقیه دارن چرت و پرتای اونو نقد و بررسی میکنن.

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه من جای ادمین فروم بودم استارتر تاپیک رو سه هفته بن میکردم
      آخه چه ربطی داره ؟؟؟
      این حجم از تاپیک های زرد بی سابقست

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یعنی شماها عالین : ))))))
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Ghost نمایش پست ها
      اگه من جای ادمین فروم بودم استارتر تاپیک رو سه هفته بن میکردم
      آخه چه ربطی داره ؟؟؟
      این حجم از تاپیک های زرد بی سابقست
      چرا بن کنن
      همچین افرادی تا وقتی هستن با تاپیکای بیهوده و به جون هم انداختن بقیه باعث فعالیت بیشتر فروم میشن
      خوششون هم میاد تازه
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

7. Top | #37
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پس من بزرگم الان
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      هروقت جواب داشتی ولی ندادی یعنی بزرگ شدی

8. Top | #38
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش قبل95 با بعد 95 چه فرقی کرده؟من تاپیک دیدم مال قبل95 هست از این تایپیک هم چرت تره
      من به ورودیای جدید و اعضای در حال حاضر فقط پیشنهاد میکنم ازینجا برن و دیگه نیان چون اینجا فقط تبدیل شده به حاشیه و وقت گذرونی بیخود. منم میام از سر بیکاریه فعلا و اینکه امسال دلم میخواست دینمو ادا کنم به بچه ها تا اونجا ک ممکنه کمک کنم.
      حسابی زده تو جاده خاکی. سال ۹۴ کجا و الان کجا...

9. Top | #39
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر گردی گردو نیست هر 17 ساله ای بزرگ نیست
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      منم17سالمه

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      داداش قبل95 با بعد 95 چه فرقی کرده؟من تاپیک دیدم مال قبل95 هست از این تایپیک هم چرت تره
      به نظرم خیلی ساده نگاه کردی داداش قطعا اونوقتاهم تاپیک چرت وپرت بوده ولی نه به حد الان ... کلی تاپیک بود که بچه ها سوال درسی میپرسیدن رفع اشکال میکردن. چار تا تاپیک نخاله هم بینشون پیدا میشد...
      الان نصف تاپیکا درباره تاثیر معدله و ده مدل کمپین و اعتراض به زمین و زمان
      ۳۰ درصدم اعتراض به انواع مدل سهمیه یا کمپین برای حذف و اضافه سهمیه !
      تک و توک یسری هم میشه دید واقعا درباره برنامه ریزی درسی یا مشکل علمی سوال پرسیده.

11. Top | #41
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انصافا اخری راست میگی...خودمم قبول دارم بیشتر تایپیک هام چرته ولی از90 درصد اینا بهتره چون حداقل درسی هست....الان ببین تو 10 تای اول چندتا درسی هست....هرچی تایپیک رسی میبینی فقط نوشتن اپ که نره محو بشه هیچکس هم جواب نمیده جز تعداد اندکی
      به نظرم خیلی ساده نگاه کردی داداش قطعا اونوقتاهم تاپیک چرت وپرت بوده ولی نه به حد الان ... کلی تاپیک بود که بچه ها سوال درسی میپرسیدن رفع اشکال میکردن. چار تا تاپیک نخاله هم بینشون پیدا میشد...
      تک و توک یسری هم میشه دید واقعا درباره برنامه ریزی درسی یا مشکل علمی سوال پرسیده.

12. Top | #42
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از 10 تای اول 3تا درسیه

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سوال بهتر نداشتین واقعا؟

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      از اون قسمت که نوشتید «یا با برنامه ریزی دقیق خللی وارد نمی‌کند» مشخصه که دنبال راهنمایی و پاسخ گرفتن نیستید و نرفتن میتونه بیشتر از رفتن براتون مسئله ایجاد کنه. به هر حال توصیه من اینه که اگر همونطور که میشه حدس زد انسان معتقدی هستید چند شب شرکت کنید، احتمالا اگر شرکت نکنید درگیری ذهنی براتون ایجاد میکنه. با توجه به اینکه به نظر معتقد هستید، من هم توصیه ام اینه که شرکت کنید تا به قول یکی از دوستان از نظر روحی شارژ بشید. با چند شب و 1-2 ساعت مشکلی پیش نمیاد، به جز این موضوع بهانه هایی که در طول کنکور برای درس نخوندن سر راهتون وجود داره خیلی بیشتر هست.
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      دوستان با توجه به ایام محرم ایا هیعت رفتن به درس لطمه وارد میکند و یا با برنامه ریزی دقیق خللی وارد نمیکند د
      اعتقادات..اداب رسوم..چیزایی هستن ک باااااااید براشون ارزش قائل شد...حتی اگ قبول نداشته باشیم
      من کاری به اسلام و اعتقادات اسلامی ندارم..چون بنظرم اسلام فقد برنامه زندگیه...(ینی برای هرکاری ی دلیل گذاشته...ک بنفعته ک انجام بدی...روزه ی نوع...نماز-جدا از کلماتی ک میگیم-بروی سلامتی بدن تاثیر میذاره...و چیزایی هس ک اثبات شده ازنظر علمی...ولی خب چون قبلا همون جور ک تو دینی خوندیم سطح اگاهی مردم پایین بوده میگفتن فقد حرررامه...گناه داره...فلان و بهمان...)
      نه ی مذهب....(اعتقاد من اینه)
      ولی خب...حالا محرم...ببینید بی دین ترین فرد در اسلام هم ی ارادت خاصی داره به امام حسین...!و فک میکنم دیگ استانه تحمل..صبر..بخشش..معرفت و انصاف..فروتنی ایشون زبون زده همه باشه!من با عزاداری این بند و بساط مخالف نیستم....چون هدف یادآوری رشادت های امام حسینه...اما اینققققققد مورد اول :بحث علم و عزاداریو دسته زنی و سینه زنیو نذری"سین...سین(مخفف حسین حسین)"طبل هایی ک دل ادم میلزونه ....پر رنگ شده ک قطعا از هدف جا موندیم..مثه متشرع ها رفتار میکنیم...ک ظاهر رو خوووب نگه میداریم...و در باطن اندکی از رنگ و بوی حسینی نمی بریم...و کاشش ازون طبل ها توی بطن و زندگی روزمره مون داشتم ک هر وخ از کردار حسینی...دور شدیم ..مارو بلزونه!!!
      بنظر من...اگ اینقد برای این ماه ارزش قائلی ک حاضرید ک میخاید برای یک ماااااااااااه ی برنامه ویژه بریزید،
      ی کاره دیگ کنید....تصمیمی حسینی بگیرید...برای جهادی حسینی...برای رسیدن به چیزی ک میخاد...تا بخاطر امام حسین بیمار هارو بی چشم داشت معاینه و درمان کنید(اگ هدف پزشکی باشه)....به این میگن دیدگاه حسینی...!!!
      اگ بخایم یکم منطقی صحبت کنیم...ی ماه برای امام حسین بریم صب تا شب...شب تا صب...به بقیه شربت بدیم(گنـــــــــــد بزنیم به خیابونا..درحین ثواب کردن کباب هم بشیم..وآه رفته گرای بنده خدارو هم دربیاریم)..غذا بدیم...ک چی بشه؟!ک کمکی کرده باشیم ب نیت ایشون(چه نیتی ک به دیگری زحمت بدیم ک ی نفر دیگ خوشحال بشه )...یا اینک یک سال کردار و گفتار و رفتار حسینی داشته باشیم..!!کدوم منطق حرف اولو میزنه؟
      بخدا اگ خود ایشونم بود...یک سالو قبول میکرد...اون زمان های قدیم زمان عزاداری و نوحه زنی و..این چیزا بوده..بخاطر اینک سطح اگاهی مردم پایین بوده...و فک میکردن محرم ینی همین...اما الان واقعا قضیه فرق میکنه..کاش بجای همه اینکار ها......
      "از بچگی میگفتند اگ نماز نخونی..اگ روزه نگیری خدا کورت میکنه..اگ موهات دیده بشه از ی تار مو اویزوت میکنه...این خزعبلاتی ک میبافتند و مارو میترسسوندن...کاااش مارو هم ی ذره میترسوندن اگ شجاعت نداشته باشی..اگ صبر نداشته باشی...فلان کارت میکنن...میبرنت جهنم....
      واقعا ک االان دارم فک میکنم...اگ اینارو بمن میگفتن خیلی هم خوشحال بودم...چون زندگی و زندگی کردن نیاز به شجاعت داره..برای پریدن و گگذشتن از موانعش باید شهامت..و صبر داشته باشی...نه حجاب نه روزه و نماز..."
      داشتم میگفتم..کاش بجای همه اینکارا..میگفتن مجبووورید ک ی ماه صبوور باشی..باااااااااااید مشکلاتو تحمل کنی و هیچی نگی!ببینی همه چیز جلوی چشمات داره ناابوود میشه و چیزی برای از دست دادن نداری ولی ادامه بدی ..بگن باید ی ماه..شهامت داشته باشید....ی ماه اخلاق حسینی داشته باشید....تا حداقل استانه ماهم در این موارد یکم زیاد بشه!!!
      انصافا چقد خووب میشد!
      قبل از بقیه هم به خودم میگم اینارو..و هر سال به این ماه ک میرسم..مسلک حسینی رو برای خودم یادداوری میکنم...
      من خونم رنگین تر از دیگران نیس(و ادم متعصب و مذهبی به هیچ وجه نیستم...ولی اینو میدونم ک باید به همه چیز حتی چیزایی ک قبولش نداریم با نگاه درست نکاه کنیم!!اونوقته ک همه چیز معنا پیدا میکنه برات..!)خودمم واقعا بعضی اوقات میزنم تو جاده خاکی...و دورر میشم از همه چیی... حتی از خوودم...
      ویرایش توسط qazl : 24 شهریور 1397 در ساعت 09:52

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن