خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ایراداتی در ساختار انجمن

با سلام.
      من چند مشکل در کار با انجمن دارم.
      اول این که هیچکس را نمی توانم تشکر کنم و پیغامی مبنی بر خرابی سایت نمایش داده می شود.
      همچنین نمی توانم پیام های کاربران در پایین صفحات را بخوانم،صفحه خودکار رفرش می شود و به بالای صفحه می رود.
      همچنین من اصلا نمی توانم درون اکانتم بمانم.
      فرضا یه تاپیک ده صفحه ای هست،وقتی صفحه نه را میزنم،بالای صفحه نوشته می شود که وارد اکانت خود شوید و یا مرا درون اکانت یه فرد دیگر نمایش می دهد.
      untitled.png
      مشکل دیگر این که از پیام هایی که می فرستم معمولا دو تا ارسال می شود در حالی که یک بار گزینه ارسال موضوع را میزنم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قالب انجمنت رو عوض کن
      شاید درست شد
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      قالب انجمنت رو عوض کن
      شاید درست شد
      قالب رو میزنم الد استایل دوباره همین قالب جدید رو نشون میده
      من موندم با وجود این مشکلات چطور رنک 700 الکسا رو این انجمن بدست اورده؟؟
      بقیه هم این مشکل رو دارن انگار فقط مال من نیست

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قبلا ی همچین مشکلی برای اونایی ک با نت ایرانسل میومدن بود بعد حل شد اپراتورت چیه؟
      الان منم پستی ارسال کنم پست ارسال میشه ولی بعدش وارد صفحه اخطار میشه ک فاصله بین دو ارسال باید حداقل 10 ثانیه باشه!
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من ایرانسل دارم

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadcccc نمایش پست ها
      با سلام.
      اول این که هیچکس را نمی توانم تشکر کنم و پیغامی مبنی بر خرابی سایت نمایش داده می شود.
      همچنین نمی توانم پیام های کاربران در پایین صفحات را بخوانم،صفحه خودکار رفرش می شود و به بالای صفحه می رود.
      فرضا یه تاپیک ده صفحه ای هست،وقتی صفحه نه را میزنم،بالای صفحه نوشته می شود که وارد اکانت خود شوید و یا مرا درون اکانت یه فرد دیگر نمایش می دهد.
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.png
مشاهده: 49
حجم: 22.8 کیلو بایت
      مشکل دیگر این که از پیام هایی که می فرستم معمولا دو تا ارسال می شود در حالی که یک بار گزینه ارسال موضوع را میزنم.
      سلام
      من زمانی که با گوشی میام گه گاه این مشکل برام پیش میاد که مثلا انگار اکانت شخص دیگه ایه ولی خب من نمیتونم وارد اون اکانت بشم و صرفا فقط بالای صفحه این موضوع نمایش داده میشه یا مثلا صفحه سریع رفرش میشه. ولی زمانی که با لپ تاپ میام مشکلی نیست و فقط اون دو بار ارسال شدن پست اتفاق میفته که اون رو هم زمانی اخطار 10 ثانیه ای اومد، اگر دکمه برگشت رو بزنین مشکل حل میشه و پست فقط یه بار میاد.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      سلام
      من زمانی که با گوشی میام گه گاه این مشکل برام پیش میاد که مثلا انگار اکانت شخص دیگه ایه ولی خب من نمیتونم وارد اون اکانت بشم و صرفا فقط بالای صفحه این موضوع نمایش داده میشه یا مثلا صفحه سریع رفرش میشه. ولی زمانی که با لپ تاپ میام مشکلی نیست و فقط اون دو بار ارسال شدن پست اتفاق میفته که اون رو هم زمانی اخطار 10 ثانیه ای اومد، اگر دکمه برگشت رو بزنین مشکل حل میشه و پست فقط یه بار میاد.
      من با کامپیوتر میام
      انجمن به شدت غیر قابل تحمله!
      همشم تقصیر کد های جاوا اسکریپتی هست که اضافه کردن تا صفحه خودکار رفرش بشه.
      من الان نمیتونم هیچ پیامی توی این انجمن که مربوط به لحظه شماری تا امدن نتایج کنکور هست رو ببینم
      روی صفحه 224 برام گیر کرده پیام جدیدم نشون نمیده
      فکرم نمی کنم این سایت چیزی به اسم مدیریت داشته باشه
      و الا حلش می کردن
      طوری که شما حتی با گوشی هم بیای اون مشکلی که گفتی ایجاد نشه

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من با کامپیوتر میام
      من الان نمیتونم هیچ پیامی توی این انجمن که مربوط به لحظه شماری تا امدن نتایج کنکور هست رو ببینم
      و الا حلش می کردن
      حق با شماست
      مشکل باید حل بشه ولی خب شما تقریبا اولین کسی هستین که این موضوع رو مطرح کرده. برای بقیه مثل من احتمالا دائمی نبوده که ایرادی نگرفتن
      مدیریت رو تگ کنین. قطعا توضیحاتی ارائه میشه و مشکل هم تا جای ممکن حل میشه
      تو تاپیک ( پاسخگویی به سوالات کاربران جدید ) هم مطرح کنین. سوالات و مشکلات موجود اونجا هم جواب داده میشن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من با کامپیوتر میام
      و الا حلش می کردن
      برای منم همین جوریه و مشکل قاطی شدن اکانت ها رو هم دارم
      !Fly Like A Butterfly،Sting Like A Bee

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با سلام.
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.png
مشاهده: 49
حجم: 22.8 کیلو بایت
      ممکنه مشکل از قالب انجمن باشه قالب های دیگر رو هم امتحان کن.....یک احتمال دیگه هم اینه که مشکل از سیستم تو باشه (مرورگر-اپراتور و...)با یه سیستم دیگه امتحان کن ببین حل میشن یانه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن