خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 64
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      شرایط یکسان باید باش

مگ پشت کنکوری های نظام قدیم با نظام جدید چ فرقی دارن !

کسی ک پشت کنکور 97 خونده با کسی 97 سال اولش بوده چ فرقی داشت که حالا باید 98 داشته باش ؟

درسته کتابا تغییر کرده ! ولی آدما ک تغییر نکردن !

تو کنکور تراز ملاک نه رتبه ک بخوان بیان اینکارو بکنن اینطور باش یکی میبینی با تراز بالا تو نظام قدیم قبول نشه و ازطرفی یکی با تراز پایین تو نظام جدید قبول بشه ! این میشه نا عدالتی ! گرچه تعداد نظام جدید ها زیاد ! ولی شرایط برای پشت کنکوری ها خیلی سخت ! چون همه تقریبا انگیزه دارن ! همه پشت کنکور هستن وقت آزاد زیاد دارن ! خیلی ها هم از رشته های دانشگاهی انصراف دادن و میخان شرکت کنن ! طرف رشته فیزیک خونده حالا میاد مث آب خوردن فیزیکُ میزنه و ....
      سال اولی ها تا یک ماه قبل کنکور تمام درس ها نهایی دارند
      ویرایش توسط green00boy : 19 شهریور 1397 در ساعت 19:41

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fta445 نمایش پست ها
      دوستان فك ميكنم اگه اشتباه نكنم توي دهه ٨٠ هم دو كنكور جدا برگزار شده سال دقيقش رو نميدونم
      يادم مياد قديما يكي از اقوام مي گفت ما كنكور نظام قديم بوديم سوالاي يه درس رو دير بهمون دادن و وقتمون گرفته شد(توي اون سال مثل اينكه بعضي دروس با نظام جديد مشترك و برخي بطور جداگانه طرح ميشده) و چيز بيشتري كه دهنمو مشغول كرده با رتبه ٧٠٠ اون سال هيچ دكترا حرفه اي قبول نشده
      كسي نميدونه توي اون سال سهميه بندي به چه شكل بوده واقعا برام دغدغه ذهني شده متاسفانه
      اینکه رتبه 700 چیزی قبول نشده نمیشه گفت تقصیر کنکور ! سال 94 یا 95 بود که یکی از رتبه های دو رقمی منطقه 2 اگ اشتباه نکنم هیچی قبول نشد و پشت کنکوری شد ( ب خاطر انتخاب رشته بد )

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط green00boy نمایش پست ها
      سال اول تا یک ماه قبل کنکور تمام درس ها نهایی دارند
      تو تلویزیون ک طرف اومده بود میگفت اینجوری خیلی هم برای ما بهتر ! مفهومی میخونیم اینطور برای کنکورمون هم خوب !

اگ سال اولی هستی داداش گلم بهت بگم ک رتبه برترای کنکور سال 98 ک از نظام جدیدن الان پایه رو بستن و دارن سال 12 رو پیشخوانی میکنن !

بشینین بخونین !

من اگ قبول نشدم نشدم دیگ کلی فرصت داشتم استفاده نکردم !! کار دارم همین کارمو ادامه میدم نهایتش میرم دانشگاه آزاد کسی هم دیگ تو این سن از من توقع نداره رتبه برتر بشم

ولی شما از الان دارین اشتباه قدم برمیدارین

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #34
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      شقایق خانم ، عدالت هیچوقت توی کنکور نبوده ، چه نظام جدید چه نظام قدیم ولی اینکه محدود کنن قدیمی ها رو ، این بی عدالتی رو بیشتر میکنه مخصوصا با این طرح قطعی شدن سوابق تحصیلی ، یعنی فردی ک توی نظام قدیم معدل درسش 12 شده ، اگر سوابق قطعی باشه ، رتبه اش خیلی بهتر بشه تا رشته ای که میخواد رو قبول بشه .
      توی همون نظام قدیم هم هر ساله عده ای متفرقه کنکور میدادن و پشت کنکوری حساب میشدن حالا چه کسانی ک رشتشوت همون بود چ کسانی ک غیرمرتبط بودن ، اونهاییم که سال 97 کنکور دادن بار اولشون بوده و تمام استرس های امسال شما رو تجربه کردن ، ولی مجبور بودن با تعدادزیادی پشت کنکوری 96 هم رقابت کنن! پس این نا عدالتی فقط توی 98 نبوده که بخوایم با نظام قدیم و جدید تفاوت بگذاریم توی این مورد ، هر سال کسانی ک تازه کنکور میدن استرس های خیلی زیادی تحمل میکنن چه قدیمی باشن چه جدید ، پس دلیل خوبی نیست برای اینکه پشت کنکوری ها محدود بشن
      درستش همون 50 درصد 50 درصد هست نهایت !
      تغییرات کتاب درسی بالای 35 درصد نبوده ، توی خیلی موارد کلا تغیییرات زیادی نداشتیم ، نهایت دو یا سه مبحث که اونم چیزی نیست ، این نکته رو هم در نظر بگیر که اگر سال 98 ، همین پشت کنکوری ها قبول نشن ، سال 99 خیلیاشون در خدمتتون هستن (از قدیم گفتن آش کشک خالته ، بخوری پاته نخوری پاته خخ )
      حرفتون رو قبول دارم ... اصل اینه که اگر قراره شرایطی برای کنکور در نظر گرفته بشه ، برای همه یکسان باشه .... ( خود من اگر قانون قطعی بودن معدل رو که فقط برای جدید هاست فاکتور بگیرم ، معتقدم 50 = 50 عادلانه ترین درصده)
      منتها این جریان تاثیر قطعی داره همه چیزو خراب میکنه که لازم به گفتن نیست و متاسفانه کاری هم از دست ما بر نمی یاد ...
      کاش حداقل برای این پشت کنکوری هایی که در اصل فارغ التحصیل و دارای مدرک هستن یک فکری می کردن ....
      کم نمی بینیم دانشجوی هنر که هیچ ربطی به فلان رشته نداره ، تا یه جای زندگیش کم میاره ، همه چیزو کنار میگذاره و میگه من میخوام کنکور تجربی بدم یا بقیه رشته ها ... ( البته باز هم ما نمی تونیم بگیم که اون ها اشتباه میکنن ! و .... ) این بحثو واسه این مطرح کردم که بگم همونطور که سال اولی ها جامعه بالایی دارن ، پشت کنکوری ها هم آسوده نیستن ...

متاسفانه کنکور یک چیز سطحی نیست که بشه با 4 تا قانون و تبصره اصلاحش کرد ، ریشه در اقصاد و هزار چرخه دیگه کشور داره که روز به روز حالش بدتر هم میشه ...

به هرحال من امیدوارم که این قانون تاثیر قطعی کلا لغو بشه و بعدش سهمیه ها به صورت مساوی در نظر گرفته بشه.

در مورد جریان کتاب ها هم بگم ، حذف برخی بخش ها رو نمی تونم انکار بکنم ، اما کلا حذف غیر برنامه ریزی شده ای بوده که همه رو الکی الکی گیر انداخته و مطالب گذشته رو هم پیچیده تر کرده

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بد نیست یک نگاهی هم به این پست بکنید تا مفهوم نا عدالتی رو توی کنکور بفهمید و فکر نکنید واقعا روی عدالت هست
      http://forum.konkur.in/thread63226.html#post1360005
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

6. Top | #36
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط green00boy نمایش پست ها
      سال اولی ها تا یک ماه قبل کنکور تمام درس ها نهایی دارند

اگر نظام جدید هستید ، بگم که هرچه زودتر اکانتو ببندید و برید .. این انجمن نصف بیشترش داغ کنکور دیدن ... حتی از قبولی دانشگاه آزاد هم ناامیدت میکنن

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها

حرفتون رو قبول دارم ... اصل اینه که اگر قراره شرایطی برای کنکور در نظر گرفته بشه ، برای همه یکسان باشه .... ( خود من اگر قانون قطعی بودن معدل رو که فقط برای جدید هاست فاکتور بگیرم ، معتقدم 50 = 50 عادلانه ترین درصده)
      منتها این جریان تاثیر قطعی داره همه چیزو خراب میکنه که لازم به گفتن نیست و متاسفانه کاری هم از دست ما بر نمی یاد ...
      کاش حداقل برای این پشت کنکوری هایی که در اصل فارغ التحصیل و دارای مدرک هستن یک فکری می کردن ....
      کم نمی بینیم دانشجوی هنر که هیچ ربطی به فلان رشته نداره ، تا یه جای زندگیش کم میاره ، همه چیزو کنار میگذاره و میگه من میخوام کنکور تجربی بدم یا بقیه رشته ها ... ( البته باز هم ما نمی تونیم بگیم که اون ها اشتباه میکنن ! و .... ) این بحثو واسه این مطرح کردم که بگم همونطور که سال اولی ها جامعه بالایی دارن ، پشت کنکوری ها هم آسوده نیستن ...

متاسفانه کنکور یک چیز سطحی نیست که بشه با 4 تا قانون و تبصره اصلاحش کرد ، ریشه در اقصاد و هزار چرخه دیگه کشور داره که روز به روز حالش بدتر هم میشه ...

به هرحال من امیدوارم که این قانون تاثیر قطعی کلا لغو بشه و بعدش سهمیه ها به صورت مساوی در نظر گرفته بشه.

در مورد جریان کتاب ها هم بگم ، حذف برخی بخش ها رو نمی تونم انکار بکنم ، اما کلا حذف غیر برنامه ریزی شده ای بوده که همه رو الکی الکی گیر انداخته و مطالب گذشته رو هم پیچیده تر کرده
      کسی که از رشته ی دیگه ، میاد به رشته ی تجربی و کنکور میده ، صدبرابر تلاشش بیشتراز کسی باید باشه که تجربی بوده چون تمام دروس واسش تازگی داره و نمیفهمه ، خیلی ها شاغل هستن و وقت خواندن زیاد ندارن و حتی حوصلشو ندارن ، این افراد 95 درصدشون فقط منبع درآمدی برای سازمان سنجش هستن با پول ثبت نامشون ، خیلی کم هستن کسانی که متفرقه هستن و رشته ی خوبی قبول میشن ، سختی این افراد ، بیشتراز اشخاصی هست که خود رشته ی مرتبط بودن ، به قول شما رشتشون هیچ ربطی به تجربی نداشته پس بدبخت تراز بقیه کنکوری ها اینا هستن خخ
      من هم امیدوارم سر عقل بیان و انقدر استرس به نوجوان ها و جوانانی که تصمیم میگیرن تغییر رشته بدن وارد نکنن
      دقیقا توی بهترین و حساس ترین سال های زندگی یک ادم (بین 16 تا 24 سالگی) بدترین فشار ها رو باید تحمل کرد!
      ان شالله درست بشه و زودتر اعلام کنند (هرچند با شناختی که دارم میدونم تا قبل از صدور دفترچه کنکور چیزی نمیگن)
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کی رفته جزایر قناری منو نبرد 10 یوثا

وقتی میرین منم ببرین

یکی از دوستان میگه کنکوری های 97 از خاطر جمعی رفتن جزایر قناری

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کی رفته جزایر قناری منو نبرد 10 یوثا

وقتی میرین منم ببرین

یکی از دوستان میگه کنکوری های 97 از خاطر جمعی رفتن جزایر قناری

جواد جان یادته 7،8 ماه پیش تاپیک زدم از الان میشه گفتی به جای اینکه بگی از الان میشه برو شروع کن
      از اون موقع نشد ایشالا 98 اگه فرزندان علما و اسرا بزارند یه راه باریکه ای برا ما باشه بریم بترکونیم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrnima نمایش پست ها
      جواد جان یادته 7،8 ماه پیش تاپیک زدم از الان میشه گفتی به جای اینکه بگی از الان میشه برو شروع کن
      از اون موقع نشد ایشالا 98 اگه فرزندان علما و اسرا بزارند یه راه باریکه ای برا ما باشه بریم بترکونیم
      ان شا الله ک باشد و بشه ! ههمون بزنیم بترکونیم

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

سربازی تموم شد بسلامتی؟
      97 کنکور ندادی؟

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

سربازی تموم شد بسلامتی؟
      97 کنکور ندادی؟

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سربازی تموم شد بسلامتی؟
      97 کنکور ندادی؟
      آره داداش تموم شد !

باز خداروشکر رفتم و کلکشو کندم دیگ خاطر آدم جمع واس هر کاری میخاد بکنه !

گرچه پشت کنکور موندن وقتمو تلف کرد ولی همین که باعث شد برم خدمت جای شکرش باقی وگرنه خدمت کردن تو سن بالاتر و بعد دانشگاه خیلی ت*خمی ! ینی ی آدم لیسانسُ رو مای دیپلم میگرفتیم جوجه فنگ میکردیم زور خداییش

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

آره داداش تموم شد !

باز خداروشکر رفتم و کلکشو کندم دیگ خاطر آدم جمع واس هر کاری میخاد بکنه !

گرچه پشت کنکور موندن وقتمو تلف کرد ولی همین که باعث شد برم خدمت جای شکرش باقی وگرنه خدمت کردن تو سن بالاتر و بعد دانشگاه خیلی ت*خمی ! ینی ی آدم لیسانسُ رو مای دیپلم میگرفتیم جوجه فنگ میکردیم زور خداییش
      منم تو فکرش بودم برم سربازی... منتها دیدم 98 میگن آخرین کنکور نظام قدیمه... برم 98 کنکور بدم شد برم دانشگاه نشد برم سربازی تو اون دو سال نظام جدید بخونم
      ولی بهت سخت نگذشت با دیپلم... الان اکثرا لیسانس و به بالا هستن چطور بود سربازی؟

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم تو فکرش بودم برم سربازی... منتها دیدم 98 میگن آخرین کنکور نظام قدیمه... برم 98 کنکور بدم شد برم دانشگاه نشد برم سربازی تو اون دو سال نظام جدید بخونم
      ولی بهت سخت نگذشت با دیپلم... الان اکثرا لیسانس و به بالا هستن چطور بود سربازی؟
      خدمت من خوب بود انصافا ! 7-8 ماه آخرشم که پادشاهی میکردم !

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن