خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 43 از 43
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلا نویسنده گشادی داره باسه نظام جدید ما هر پایه ایو تموم میکنیم ایشون تازه کتابو چاپ میکنن وارد یازدهم شدیم دهمشون اومد وارد دوازدهم شدیم یازدهمشون اومد
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شیمی مبتکران که خوبه
      نظیر نداره
      چـیـزِ قـآبـلِ گـفـتـنـی نـیـسـتـ...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نطام قدیمو ندیدما ولی باسه ما که من دهمشو گرفتعم خیلی باحاله اصلا حال میکنم باهاش ولی احساس میکنم خیلی کندم کل تابستون فقط دهم رو تونستم بخونم اصلا سر این قضیه انقدر اعصابم خورده که نگو موندم در ادامه چیکار میخوام بکنم یا تستایه ویتو دسا رو میزنم فقط یا میرم کتاب دیگه میگیرم که بتونم موج ازمونم کار کنم

تو یه لکه نور نشونم بده

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      نطام قدیمو ندیدما ولی باسه ما که من دهمشو گرفتعم خیلی باحاله اصلا حال میکنم باهاش ولی احساس میکنم خیلی کندم کل تابستون فقط دهم رو تونستم بخونم اصلا سر این قضیه انقدر اعصابم خورده که نگو موندم در ادامه چیکار میخوام بکنم یا تستایه ویتو دسا رو میزنم فقط یا میرم کتاب دیگه میگیرم که بتونم موج ازمونم کار کنم
      جدیدش رو نمیدونم چقدره حجمش ولی در کل حجمش خیلی زیاد هست و باید ساعات بیشتری براش بگذاری اگر این کتابرو میخوای بخوانی وگرنه یک دور هم با زور میرسی تموم کنی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلا نویسنده گشادی داره باسه نظام جدید ما هر پایه ایو تموم میکنیم ایشون تازه کتابو چاپ میکنن وارد یازدهم شدیم دهمشون اومد وارد دوازدهم شدیم یازدهمشون اومد
      اگ کتاب شیمی مبتکرانو میگی ک نویسنده اصلی این کتابا مهندس بازرگان ایران نیس !

ب جرات هم میش گفت تمام کتابای شیمی بازار ی نیم نگاهی از روی مبتکران رد شدن

اگ بازرگان ایران بود و تو جو و رقابت فعلی کنکور میبود مطمئنن چنان کتابو ویرایش میکرد ک باز تا چن سال یکه تازی کنه !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      جدیدش رو نمیدونم چقدره حجمش ولی در کل حجمش خیلی زیاد هست و باید ساعات بیشتری براش بگذاری اگر این کتابرو میخوای بخوانی وگرنه یک دور هم با زور میرسی تموم کنی
      اخه میدونی چیه وقتی من میخوام درصد شیمیم خوب شه باید اینو قبول کنم حجم مبتکران همچینم زیاد نیست از نزدیکانم دیدم کسیو که هم مبتکرانو (کامل)تموم کرد هم موج ازمون میزد اصلا اون به کنار همین امثال رفیقام هم خیلی سقبزو کامل استفاده میکنن هم گاجو خوب مطمعنا یه مشکلی از منه دییگه وقتی بقیه میتونن منم باید بتونم مگرنه نبباس توقع درصد خوبی از خودم داشته باشم

تو یه لکه نور نشونم بده

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها

اگ کتاب شیمی مبتکرانو میگی ک نویسنده اصلی این کتابا مهندس بازرگان ایران نیس !

ب جرات هم میش گفت تمام کتابای شیمی بازار ی نیم نگاهی از روی مبتکران رد شدن

اگ بازرگان ایران بود و تو جو و رقابت فعلی کنکور میبود مطمئنن چنان کتابو ویرایش میکرد ک باز تا چن سال یکه تازی کنه !
      داره کتاب دانشگاهی مینویسه همزمان از طرفی من خیلی سبزو دهم و یازدهم استفاده کردم ولی شور شوقی که این مبتکرانه میده بهم خودش خیلی خوبه باسم

تو یه لکه نور نشونم بده

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به این خاطر هست که داره روی کتاب وقت میزاره تا یه چیز درستو حسابی تالیف کنه!مگرنه بازرگان هم میتونست 1ماه بعد از انتشار نسخه نهایی کتاب درسی کتابشو وارد بازار کنه!

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      به این خاطر هست که داره روی کتاب وقت میزاره تا یه چیز درستو حسابی تالیف کنه!مگرنه بازرگان هم میتونست 1ماه بعد از انتشار نسخه نهایی کتاب درسی کتابشو وارد بازار کنه!
      اخه چه فایده به ما داره ما که نمیتونیم صبر کنیم ایشون کتاب چاپ کنه دمش گرما ولی ایشون بخاطر کیفیت کتابش برخلاف انتشاراتایه دیگه سال اولیا رو به ....گرفتن

تو یه لکه نور نشونم بده

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داره کتاب دانشگاهی مینویسه همزمان از طرفی من خیلی سبزو دهم و یازدهم استفاده کردم ولی شور شوقی که این مبتکرانه میده بهم خودش خیلی خوبه باسم
      کتابای دانشگاهیش کدوم انتشارات چاپ میشه؟!

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      کتابای دانشگاهیش کدوم انتشارات چاپ میشه؟!
      مبتکران کتاب شیمی عمومی

تو یه لکه نور نشونم بده

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      درسنامه مبتکران کامل نیست ، جوری درسنامه نوشته شده که حتما نیاز هست کتاب درسی هم خونده بشه با اینکه میتوانستن همون یک خط کتاب درسی هم بیارنش توی درسنامه ! (چون خودم خوندم درسنامه هاش رو میگم . مثلا 90 درصد رو گفته واس 10 درصدش مجبورت میکنه بری کتاب درسی رو بخوانی و همین باعث میشه حجم کتاب بیشتر و زمان صرف شده بیشتر بشه) + تست آیکیو هم تست های سختی هست بدرد کسی که ضعیف هست نمیخوره
      کتاب جامع شیمی گاج رو دیدم ، دو جلدهست ، حجمش زیاد نیست و طبق گفته هاوشنیده ها کامل هم هست ، نظرت چطوره؟
      اره میکرو خوبه.

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      اره میکرو خوبه.
      به همین نتیجه رسیدم خوشبختانه و میکروجامع میگیرم ، این مبتکران ها رو هم میفروشم یکی که باهاشون کنار میاد بخوانه
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن