خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم منبع زیست بهتره؟؟

رأی دهندگان
    33. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • نشرالگو

11 33.33%
    • میکروگاج

5 15.15%
    • آیکیو

13 39.39%
    • کانون

0 0%
    • خیلی سبز

4 12.12%
    • سایر منابع

0 0%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

زیست نشرالگو یا آیکیو؟

سلام.خسته نباشین بچه ها.من سال پیش تو کنکور نشدم اون چیزی که میخواستم و پشت کنکور شدم.زیست رو 30 زدم و منبعم نشرالگو بود و اینم بگم نشد خوب مرور کنم خیلی چیزا هم نخونده موند.دوهفته میشه شروع کردم و ایکیو رو گرفتم.درکنار هم استفاده کنم؟؟نشرالگو تکراری شده برام و از طرفی خیلیا میگن ایکیو خوب نیست و افراطیه.ممنون میشم از تجربیاتتون همراه درصد زیستتون بگین.مرسی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دقيقا سوال منم هست
      كه آيا ميشه آيكيو رو به عنوان تنها منبع استفاده كرد يا خير؟
      البته با توجه به مطالبي كه تا الان از تجربه ي بچه ها خوندم و اينكه احتمال ميدم اين دغدغه ذهني برام پيش بياد در طي سال كه نكنه الگو بهتر باشه و... تا الان تصميمم اين هست كه از آيكيو به عنوان منبع تكميلي و براي افزايش درصد در كنار الگو استفاده كنم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      زیست شناسی آی کیو گاج ، سطح سوالات سختی داره ، بدرد کسی میخوره که کل زیست رو یک دور خونده باشه و تمرین کرده باشه ، بعدش بخواد یه سری تست های سخت تر کار بکنه ، در کنکور 20 دررصد سوالات سخت هستن معمولا ، برای همین کسانی که میخوان زیست رو بالای 75 بزنن میرن ایکیو رو میخوانن که کم نیارن
      زیست شناسی نشرالگو ، کتاب خیلی خوبی هست ولی یک ایراد داره اون هم حجم زیادش هست ، هم درسنامه داره و هم تست ، اما درسنامه اش چیزی خارج از کتاب نیست همون متن کتابه تقریبا ، یعنی میشه گفت 90 درصد متن کتاب هست و 10 درصد نکته
      زیست شناسی گاج میکرو ، سطح سوالاتش در سطح خود کنکور هست ، نه سخته ، نه آسون ، درسنامه نداره ولی پاسخ نامه ی تشریحیش کامله و تک تک گزینه ها رو توضیح داده

برای درس زیست ، فکر میکنم تنها درسی هست ک منبع اصلی خود کتاب درسی هست ... آی کیو که سطحش بالا هست ، درسنامه هم نداره مثل گاج میکرو هست ولی تست های سخت ، نشر الگو هم اگر وقت داری و ازش خسته نمیشی کتاب خوبیه ، گاج هم که باید کتاب درسی رو هر مبحث بخوانی بعدش بری از توی اون تست بزنی (تک جلدی هست) ، ایکیو (2 جلدی هست) نشر الگو (4جلدی هست)
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza320 نمایش پست ها
      سلام.خسته نباشین بچه ها.من سال پیش تو کنکور نشدم اون چیزی که میخواستم و پشت کنکور شدم.زیست رو 30 زدم و منبعم نشرالگو بود و اینم بگم نشد خوب مرور کنم خیلی چیزا هم نخونده موند.دوهفته میشه شروع کردم و ایکیو رو گرفتم.درکنار هم استفاده کنم؟؟نشرالگو تکراری شده برام و از طرفی خیلیا میگن ایکیو خوب نیست و افراطیه.ممنون میشم از تجربیاتتون همراه درصد زیستتون بگین.مرسی
      فعلا با همون نشر الگو پیش برو وکمی که راه افتادی برو سراغ ایکیو......در مورد اینکه ای کیو افراطی اگه به عنوان کتاب سنجشی بهش نگاه کنی بله ولی همون طور که در مقدمه کتاب هم اورده ای کیو یک کتاب اموزشی هست نه سنجشی !

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من واقعا درصد کنکورم کم شد.وقتی این قدر روی فصل 8 پیش وقت بزاری و یک هو ببینی گلیکولیزی توش نیست شک نکن شوکه میشی.هرچند تمام شد و رفت ولی مثلا من ژنتیک واقعا حرفی برای گفتن نداشتم یعنی طبق برنامم نمیشد بخونم وقت نمیشد و قشنگ زد مارو داغون کرد .امسال برعکس پارسال که دودمانه و میوز و میتوز رو خوندم ولی اصولی بلد نبودم رو کنار نمیزارم دیگه.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از نشرالگو استفاده میکنم ...کتاب خوبیه ...همونطور که دوستمون گفت درسنامش خود متن کتاب درسیه یه سری نکات ترکیبی از فصلای قبل و بعد توی هر درسنامش هست بیشتر به درد مرور سریع میخوره نه اموزش ....در واقع سوالات زیست نشر الگو بیشتر کمکم میکنه که هر پاراگراف صفحه رو چجوری بخونم و مفهومش رو درک کنم....زیست ایکیو رو نظری ندارم چون سمتش نرفتم...توی زیست کتاب درسیه که حکمرانی میکنه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظر من نشرالگو خوبه

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درسنامه نشردريافت(عمارلو) + تست از آيكيو

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام
      1.کل فصل رو از کتاب میخونید
      2.تستای مضرب زوج +نکته نویسی
      3. دوباره کتاب رو میخونید بعدش تستای مضرب فرد رو میزنید
      4.بعدش هم مرور کتاب درسی و نکات نوشته شده
      توی کنکور هم زیاد سوالات چالشی نداره و لزومی هم نیس که حتما حتما ای کیو رو بخونید اول کل فصلا رو بخونید و تستای یک کتاب سطح متوسط(نشر یا هم میکرو تک جلدی خوبه. ولی میکرو بهتره) رو هم کامل بزنید بعدش که روی کتاب کاملا مسلط شدید اونموقع ای کیو رو بخونید . خوندن همزمان دو کتاب تست به نظرم اشفتگی ایجاد میکنه.
      این روشی که گفتم 2ماه حدودا طول میکشه بعدش ای کیو رو شروع کنید.
      برنامه ازمون چی؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرم نشر الگو از گاج آی کیو خیلی بهرته . نکاتی که توی آی کیو هستش واقعن به در نمیخورن و فقد رو نحوه ی دقیق خوندن شما تاثیر میذارن

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من کنکور۹۷ زیست ۶۶ زدم ...... متاسفانه مرور نکردم مطالب نصفه نیمه یادم بود
      برای کنوور۹۸..........آیکیو میخونم با خط ویژه و واسه تست زماندار تخته سیاه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza320 نمایش پست ها
      زیست ای کیو به عنوان منبع اول مناسب نیست

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      سلام چون پایت قویه ایکیو خوبه واست منتها واسه تست زمان دار از سوالات کانون پارسال استفاده کن.
      ?

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مهم اینه در اخر شما ازمون های جامع سنجش یا جامع هایی که کانون داره درصد بالا بزنی ...مبحثی خیلی توش درصدا بالا مهم نیست ولی اگه تسلطت تا چند ازمون رف بالا اون موقع ای کیو خوبه...نشر الگو خیلی بهتره

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      شما با جديت داري ميخوني واسه ٩٨؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن