خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

لغوجلسه شورا

در حالیکه قرار بود امروز جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو به منظور بررسی سوابق تحصیلی در کنکور 98 برگزار شود، این جلسه لغو شد و هنوز برای داوطلبان کنکور 98 مشخص نیست که سرنوشت سوابق تحصیلی در کنور 98 به صورت قطعی است یا مثبت؟

علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش هم با تایید برگزار نشدن جلسه امروز شورای سنجش و پذیرش دانشجو گفت: برای تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98 باید مطابق قانون عمل کنیم و طبق قانون مصوب مجلس قرار است، سهم سوابق تحصیلی در کنکور به صورت قطعی باشد.

وی افزود: اگر قرار باشد سهم سوابق تحصیلی به صورت مثبت اعمال شود، نمایندگان مجلس باید قانون را تغییر دهند و تا زمانی که قانون فعلی تغییر نکرده است دستگاه‌ها مکلف به اجرای آن هستند.

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      :troll (1):

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واس نظام قدیما وزیر آموزش پرورش تو تلویزیون گفت ما هنوز نگفتیم قطعی ! گفت فقط واس کسایی که امسال وارد دوره دوازدهم میشن

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      واس نظام قدیما وزیر آموزش پرورش تو تلویزیون گفت ما هنوز نگفتیم قطعی ! گفت فقط واس کسایی که امسال وارد دوره دوازدهم میشن
      اون فیلمش بود منتهی بعضی ها ساده لوح هستن و باور می کنن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راس گفته ... چون اینا خودشونم نمیدونن میخوان چیکار کنن ...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin97 نمایش پست ها
      اون فیلمش بود منتهی بعضی ها ساده لوح هستن و باور می کنن
      ببین من ساده لوح نیستم !

زمانی شما فک کنم ابتدایی درس میخوندی من درگیر همین سوابق و تاثیر و .... بودم !

تاثیر قطعی مثبت برای نظام قدیم اونم بعد از دو سال تاثیر مثبت و بدون هیچ تغییری تو برگزاری امتحانات اونم با تقلب هایی ک شد یک کار احمقانس ! گرچه اینا کار احمقانه زیاد میکنن !

ولی خودشونو دیگ بیشتر از زیر سوال نمیبرن

سال 94 که تاثیر مثبت کردن خودشون گفتن تا زمانی که امتحانات دوم سوم و پیش به صورت یکسان و نهایی برگزار نشه اضاف کردن تاثیر و قطعی کردنش مجاز نیس!

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

ببین من ساده لوح نیستم !

تاثیر قطعی مثبت برای نظام قدیم اونم بعد از دو سال تاثیر مثبت و بدون هیچ تغییری تو برگزاری امتحانات اونم با تقلب هایی ک شد یک کار احمقانس ! گرچه اینا کار احمقانه زیاد میکنن !

سال 94 که تاثیر مثبت کردن خودشون گفتن تا زمانی که امتحانات دوم سوم و پیش به صورت یکسان و نهایی برگزار نشه اضاف کردن تاثیر و قطعی کردنش مجاز نیس!
      آقای درگیر سال 94 قطعی بود نه مثبت از چیزی که آگاهی نداری پس جو هم نده

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ببین من ساده لوح نیستم !

فازت چیه؟باشه اصلا طبق حرف شما فقط نطام جدید تاثیرقطعیه....نظام جدید مگ سه پایه امتحان نهایی بوده؟اونام فقط سال دوازدهمشون نهایی هست...پس نتیجه میگیریم روی حرفای گذشتشون نمیشه حساب باز کرد وکاراحمقانه دراین حدم انجام میدن....

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام . به نظر من تا صدور دفترچه کنکورسراسری ، تمام داوطلب ها رو بازی میدن و آخرش هم میگن سوابق 30 درصد قطعی هست و مثبت نیست .
      فقط یک دست انداز جلوی این ها هست اونم اینه در کنکور 98 ، نظام قدیم هم وجود داره ، به هم دلیل احتمال ضعیفی هست تاثیر نظام قدیم رو مثبت و نظام جدید رو قطعی بکنند
      اگر هم نظام جدید هم قدیم رو مثبت قرار بدن و سال 99 بخوان قطعی قرار بدن ، داوطلبان 99 اعتراض میکنند که چرا به 98 مثبت دادید ...
      همیشه کارشون سوزوندن تر و خشک و بی عدالتی هست ، والا بنظرم کسانی که دیپلم و پیش مرتبط دارن ، بهتره اگر معدل و سوابقشون ضعیف هست به فکر ترمیم معدل و سوابقشون باشن چون سازمان های ما یک گوششون در هست یک گوش دروازه...
      احتمال مثبت شدن سوابق 40% هست ، قطعی موندنش 60% درصد ، یا خیلی بخوایم خوش بین باشیم 50-50
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      سلام . به نظر من تا صدور دفترچه کنکورسراسری ، تمام داوطلب ها رو بازی میدن و آخرش هم میگن سوابق 30 درصد قطعی هست و مثبت نیست .
      فقط یک دست انداز جلوی این ها هست اونم اینه در کنکور 98 ، نظام قدیم هم وجود داره ، به هم دلیل احتمال ضعیفی هست تاثیر نظام قدیم رو مثبت و نظام جدید رو قطعی بکنند
      اگر هم نظام جدید هم قدیم رو مثبت قرار بدن و سال 99 بخوان قطعی قرار بدن ، داوطلبان 99 اعتراض میکنند که چرا به 98 مثبت دادید ...
      همیشه کارشون سوزوندن تر و خشک و بی عدالتی هست ، والا بنظرم کسانی که دیپلم و پیش مرتبط دارن ، بهتره اگر معدل و سوابقشون ضعیف هست به فکر ترمیم معدل و سوابقشون باشن چون سازمان های ما یک گوششون در هست یک گوش دروازه...
      احتمال مثبت شدن سوابق 40% هست ، قطعی موندنش 60% درصد ، یا خیلی بخوایم خوش بین باشیم 50-50
      راستشو بخوای نمی دونم تو یکی از کجا پيدات شد اگر خودت دانشگاه می ری یا تموم کردی دانشگاه رو يه نصیحت برات دارم توی سهمیه و معدل نظر مخالف اکثریت نده که بعد همون اکثریت به ضررت عمل نکنن

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      @mohammad1397
      ملقب به علی هراتی اینستا رو بیخیال شدی؟؟ دستت درد گرفت انقدر نوشتی آری به تاثیر قطعی معدل مگه نه؟ ؟ منو که يادته؟ ؟ دوست قدیمیتم
      پ.ن: ریپورت کن متن رو بدو
      رفع اسپم: دوست قدیمی هست کلا با هم شوخی داریم

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      @mohammad1397
      ملقب به علی هراتی اینستا رو بیخیال شدی؟؟ دستت درد گرفت انقدر نوشتی آری به تاثیر قطعی معدل مگه نه؟ ؟ منو که يادته؟ ؟ دوست قدیمیتم
      پ.ن: ریپورت کن متن رو بدو
      رفع اسپم: دوست قدیمی هست کلا با هم شوخی داریم
      مسائل روحی وروانی سال کنکور خیلی مهمه حتما روانپزشک مراجعه کن چون ماجرای معدل هم تموم شه میری سراغ یه قضیه دیگه چون مشکلت کنکور نیست از روح و روانته قبلا هم گفته بودی مشکلات خانوادگی داری

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقای درگیر سال 94 قطعی بود نه مثبت از چیزی که آگاهی نداری پس جو هم نده
      بله درسته همون 95 !

اردیبهشت 95 تاثیر مثبت کردن !!

شما اگ تاثیر قطعی و چه مثبت مطمئن باشین ( مث من ) دانشگاه علی آباد کتول هم قبول نمیشین !

چون انصافانه نیس کسی ک از الان شروع کرده و داره ب دور از این بحثا درسشو میخونه با من و شمایی ک اینجا بحث میکنیم برابر باش !

حالا شما هم دانای کل

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      راستشو بخوای نمی دونم تو یکی از کجا پيدات شد اگر خودت دانشگاه می ری یا تموم کردی دانشگاه رو يه نصیحت برات دارم توی سهمیه و معدل نظر مخالف اکثریت نده که بعد همون اکثریت به ضررت عمل نکنن
      خخخ از پشت کوه اومدم اما با هلی کوپتر ... نظر مخالف نمیدم که ، اتفاقا چندین بار به سازمان سنجش گفتم که سوابق مثبت باشه ، چون عدالت وجود نداره ، شخصی که تیو فلان روستا داره درس میخوانه با استعدادهای درخشان تهران یکی نیستن که بخواد سهمیه اشون قطعی باشه
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینووو نمایش پست ها
      فازت چیه؟باشه اصلا طبق حرف شما فقط نطام جدید تاثیرقطعیه....نظام جدید مگ سه پایه امتحان نهایی بوده؟اونام فقط سال دوازدهمشون نهایی هست...پس نتیجه میگیریم روی حرفای گذشتشون نمیشه حساب باز کرد وکاراحمقانه دراین حدم انجام میدن....
      ببین شما اگ نظام جدیدی هستی که در هر صورت ضرر میکنی چ مثبت باش چ قطعی !

چون الانشم خیلیا ازت جلو زدن ! و در صورت قطعی بودنم اونا حرف بیشتر برای گفتن دارن ( توی امتحانات ) تا شما !

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن