خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

تغییر رشته از کنکور تجربی به انسانی

سلام دوستان خوبین؟
      الان این چیزی که میخوام بگم برای خودمم عجیبه
      فکرش رو نمیکردم که کارم به اینجا برسه
      ولی میخوام برم دنبال علاقم
      سومین کنکور تجربی رو دادم با شوق و امید زیاد ولی نتیجه نتیجه ی من نبود نتیجه تلاش هام نبود چون اشتباهی بودم مسیرم رو اشتباهی طی کردم
      هر چقدر میرم جلوتر بیشتر متمایلم سمت علاقم برم تا نظر مردم
      میخوام اگه امسال قبول نشدم برم کنکور انسانی بدم نمیدونم کارم درسته یا نه ....تردید دارم ولی دوست دارم انسانی رو شاید خیلی مسخره باشه ولی قبلا هم گفتم که من اگه پزشکی هم قبول شم به اونی که ادبیات تهران میخونه غبطه میخورم....بیخیال
      چطور میتونم کنکور انسانی بدم...؟
      چطور باید تغییر بدم رشتم رو...؟

راهنمایین کنین لطفا....مرسی

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      علاقه مهمترین چیزه.
      ولی خب بسنجید که چرا دوست دارید تحصیلات آکادمیک تو ادبیات داشته باشید...
      زندگی همین امروزاست که با افسوس خوردن از بین میره... برید دنبال هرچی که دوسش دارید.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      سلام دوستان خوبین؟
      الان این چیزی که میخوام بگم برای خودمم عجیبه
      فکرش رو نمیکردم که کارم به اینجا برسه
      ولی میخوام برم دنبال علاقم
      سومین کنکور تجربی رو دادم با شوق و امید زیاد ولی نتیجه نتیجه ی من نبود نتیجه تلاش هام نبود چون اشتباهی بودم مسیرم رو اشتباهی طی کردم
      هر چقدر میرم جلوتر بیشتر متمایلم سمت علاقم برم تا نظر مردم
      میخوام اگه امسال قبول نشدم برم کنکور انسانی بدم نمیدونم کارم درسته یا نه ....تردید دارم ولی دوست دارم انسانی رو شاید خیلی مسخره باشه ولی قبلا هم گفتم که من اگه پزشکی هم قبول شم به اونی که ادبیات تهران میخونه غبطه میخورم....بیخیال
      چطور میتونم کنکور انسانی بدم...؟
      چطور باید تغییر بدم رشتم رو...؟

راهنمایین کنین لطفا....مرسی
      رتبت تو تجربی چند بود اگه دوست داری بگو

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      شما برای کنکور انسانی احتیاجی به تغییر رشته ندارید اگر مدرک پیش دانشگاهی دارید.
      شرط شرکت در کنکورسراسری ( هر رشته ای ) داشتن مدرک پیش دانشگاهی (پیش هر رشته ای فرق نداره) ، کاردانی ، دیپلم 4 ساله نظام قدیم و مدارک کارشناسی به بالاتر هست! پس نیازی به تغییررشته نداری و موقع ثبت نام کنکور به جای تجربی باید انسانی رو انتخاب کنی .
      علاقه خیلی مهم هست ، وقتی شما میگی پزشکی بخوانم حسرت ادبیات رو میخورم ، ممکنه موقع آمپول زدن ، یاد شعر حافظ بیفتی و بزنی مریض بیچاره رو تسلیم عزراییل کنی ... پس با خانواده ات صحبت کن و تصمیمت رو بیان کن ، بعدش هم برو کنکور انسانی بده و اگر هیچ علاقه ای به تجربی نداری مجدد کنکور تجربی نده چون اگر بر حسب اتفاق قبول شدی مجبوری بخوانیش!!!
      البته یک نکته: برای دانشگاه ازاد اسلامی ، بعضی از رشته ها (حدود 80 درصد رشته ها) احتیاجی به کنکور نداره ، اگر خواستی ازاد بخوانی ، فردا صبح هم میتوانی بری ثبت نام کنی و جیب مبارکت رو خالی کنی.
      موفق باشی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      سلام
      شما برای کنکور انسانی احتیاجی به تغییر رشته ندارید اگر مدرک پیش دانشگاهی دارید.
      شرط شرکت در کنکورسراسری ( هر رشته ای ) داشتن مدرک پیش دانشگاهی (پیش هر رشته ای فرق نداره) ، کاردانی ، دیپلم 4 ساله نظام قدیم و مدارک کارشناسی به بالاتر هست! پس نیازی به تغییررشته نداری و موقع ثبت نام کنکور به جای تجربی باید انسانی رو انتخاب کنی .
      علاقه خیلی مهم هست ، وقتی شما میگی پزشکی بخوانم حسرت ادبیات رو میخورم ، ممکنه موقع آمپول زدن ، یاد شعر حافظ بیفتی و بزنی مریض بیچاره رو تسلیم عزراییل کنی ... پس با خانواده ات صحبت کن و تصمیمت رو بیان کن ، بعدش هم برو کنکور انسانی بده و اگر هیچ علاقه ای به تجربی نداری مجدد کنکور تجربی نده چون اگر بر حسب اتفاق قبول شدی مجبوری بخوانیش!!!
      البته یک نکته: برای دانشگاه ازاد اسلامی ، بعضی از رشته ها (حدود 80 درصد رشته ها) احتیاجی به کنکور نداره ، اگر خواستی ازاد بخوانی ، فردا صبح هم میتوانی بری ثبت نام کنی و جیب مبارکت رو خالی کنی.
      موفق باشی
      سلام خیلی ممنونم واقعا از ته دلم خندم گرفت چون من واقعا همینطورم موقع هر کاری غیر ممکنه یه بیت نگم!
      مطمئنم اگه بخونم دولتی رو میارم برای همین دلم نمیاد تو دانشگاه ازاد یا .....اون رشته ای که دوست دارم بخونم
      شما خودتون هم معماری خوندین هم پزشکی؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

سلام خیلی ممنونم واقعا از ته دلم خندم گرفت چون من واقعا همینطورم موقع هر کاری غیر ممکنه یه بیت نگم!
      مطمئنم اگه بخونم دولتی رو میارم برای همین دلم نمیاد تو دانشگاه ازاد یا .....اون رشته ای که دوست دارم بخونم
      من معماری خوندم و در شرف خوندن پزشکی ام خوشبختانه یا متاسفانه (به دلیل سختیش)
      خب پس شما کتاب های تخصصی و عمومی رشته ی انسانی رو تهیه کنید ، هم کمک اموزشی ها و هم خودشون رو و مطالعه کنید
      (عمومی انسانی کمی با بقیه عمومی ها تفاوت داره مخصوصا توی درس عربی و ادبیات )
      من اطلاعی از کنکور انسانی ندارم وگرنه بیشتر راهنمایی میکردم اما اینجا انجمن کنکور هست توی قسمت رشته ی انسانی میتوانید به جواب سوالاتتون برسید
      |

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه بخوام تغییر رشته بدم نظام قدیم محسوب میشم دیگه؟ بعد فقط یه سال برای قبولی وقت دارم ؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه بخوام تغییر رشته بدم نظام قدیم محسوب میشم دیگه؟ بعد فقط یه سال برای قبولی وقت دارم ؟
      کنکور 98 به صورت دو کنکور هست ، یکی برای دیپلم های نظام قدیم و پیش دانشگاهی ، یکی هم برای نظام جدید
      کنکور 99 به بعد ، به صورت یک کنکور هست فقط با کتاب های نظام جدید
      شما یک بار فقط فرصت نداری ، همیشه میتوانی کنکور بدی اما مجبوری منابعت رو برای کنکور99 و بعداز اون عوض کنی.
      این رو که سال 98 دیپلم های متفرقه (کسانی که دیپلم و پیش مستقیم تجربی ندارن) در کنکور تجربی (یا هررشته ای) باید کدوم سری از کتاب ها رو کنکور بدن هنوز مشخص نیست ، احتمالا توی دفترچه کنکور مشخص میشه
      |

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتاب هایی رو که آخرین بار انتشار داده شده ن رو باید کنکور بدن
      چون به کنکوری های 97(کنکور اولشون بوده)فرصت دوباره داده شده

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام
      انسانی به غیر 25 سوال ادبیات عمومی دوباره تو دفترچه تخصصی ادبیات اختصاصی داره
      که اینجور که معلومه برات میتونه شیرین باشه چون مثلا 2 تا سوالش قافیه است 5 سوالش عروض شعری و سبک شناسی نقد ادبی تاریخ ادبیات 1و2 هست
      خیلی زود میتونی تخصصی ادبیات رو هم یاد بگیری و شعراتو بر اساس قافیه و عروض و اختیارات شاعری رو یادبگیری راحت تر شعر بگی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یادم سال 93 فک کنم ی خانومی که سال قبلش کنکور تجربی داده بود و رتبش 120 هزار ( اگ اشتباه نکنم شده بود )
      اومده بود انسانی کنکور داده بود و دو یا سه رقمی آورده بود !

هیچی نمیخاد فقط باید ب جای رشته تحربی انسانیو انتخاب کنی !!!!

موفق باشی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه دوستی داشتم 96 تجربی داد شد 17000
      امسال انسانی داده شده 500 سهمیه 5 درصد نمیدونم خوبه یا نه ولی گفتم بدونید اگه خواستین آیدی تلگرامشو میدم
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی ادم بره الان دیگه خالیه
      فقط ریاضی فیزسک خوب بزن نفر 1 میشی
      اقا بریم ریاضی؟ اخه کار و بار نداره کشور ما هم دیگه خیلی صنعتیه دیگه نگووو نپرس

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      ریاضی ادم بره الان دیگه خالیه
      فقط ریاضی فیزسک خوب بزن نفر 1 میشی
      اقا بریم ریاضی؟ اخه کار و بار نداره کشور ما هم دیگه خیلی صنعتیه دیگه نگووو نپرس
      اگه بخوام براساس اینده کشور برنامه بریزم برای اینده ی خودم همین رشتم رو میمونم ولی خب با علاقه بری جلو تو کارت بهترین میشی و لذت میبری.......به هر حال مملکت به یه مهندس و یا ادبیات دان(!) نیاز داره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)