خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 79 از 79
    1. Top | #76
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      درسته تمام این ها حق الناس هست ، اما توی مجلس ما و جاهای کلیدی کشور ما ، همین بزرگواران سهمیه دار قرار دارن ، قطعا اگر شما ساز مخالف بزنی صدات به هیچ کجا نمیرسه چون نمیان بر ضد خودشون کاری بکنند وگرنه ده ها چیز مختلف وجود داره ، مثلا هر چند وقت یک بار این ها وام های چند ده میلیون تومانی با سود صفر درصد میگیرند که یک کارگر بیچاره امروز محتاج یک میلیونش هست ، مسائل و مشکلات جامعه زیاد هست و در بحث سایت کنکور و خود کنکور نیست ، این مسائل بر میگرده به شورای اسلامی و مجلس و دولت ، پست من در حد همین کنکور جلوگیری بکنه و مردم همت بکنن خیلی هنر کرده ، دایی خود بنده 5 سال از 8 سال توی جبهه بوده ، شیمیایی هست ، با زور نفس میکشه ، ولی سهمیه نداره ! یا اقوام دیگه ی من که خودشون جز همین عزیزان بودن و هستن ، اما هر لحاظی بهشون برسن ، حقشون توی محیط علمی نیست ، یک عمر به مردم آموختن علم بههتراز ثروت هست ، چندین سال هست به وضوح دارن نشون میدن که ثربوت بهتر از علم است ! برای همین هست باید قدم به قدم پیش رفت ، اگر دوست عزیزی که در تهران هست ( من تهران نیستم ) شکایتی تنظیم کنه با کمک افراد بزرگتر و با تجربه تر مثل وکلا و قدم پیش بگذاره و صدای این اعتراض به گوش ملت برسه و بدونن راهی هست ، خب یکی یکی پشت سر اون فرد حرکت میکنند ، گفتم تهران چون دیوان تهران هست و رفت و امد و پیگیری ها برای شخصی که تهران هست اسونتراز شخصی هست که جنوب کشور هست ... شخصا اگر تهران بودم ، حضوری میرفتم و پیگیری میکردم اما متاسفانه از استان فارس تا تهران حدود هزار کیلومتر فاصله هست .

شما به رای 734 دیوان عدالت اداری مراجهخ کن ، شکایت خانم مریم بهتاش!
      این هم لینکش:
      http://www.rooznamehrasmi.ir/laws/Sh...aspx?Code=1634
      بله حرفتون منطقي هست و بايد اين اعتراضو از يه جاي كوچكتر مثل سهميشون تو كنكور شروع كرد
      لينكتون هم ديدم ولي ساپورتي قانوني كه از سهميه ميشد قطعا از اين مورد نميشد!
      هر چند به نظرم شكايت از طريق ديوان عدالت كه شما ميفرمايين نتيجه نداره ولي قطعا بايد يه گروهي از بچه ها انجامش بدن!كه ميشه چندتاشون تهران باشن و چندتاشون مثل و من و شما خارج از تهران شايد بين اين بچه ها بشه كسيو پيدا كرد كه وكيل اشنا داشته باشه يا چيزاي اشناي ديگه!
      شايد اگر يه گروه تلگرامي بزنين بتونيم افرادي رو پيدا كنيم و كارمونو پيش ببريم

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thesultan نمایش پست ها
      اولا عزیز شما بهتره به جای این کارا درستو بخونی
      چون کاری نمیشه کرد
      دوما اونطوری هم که شما میگین این سهمیه نیست که هر نخاله ای بره پزشکی
      در ضمن اصلا حقی از کسی ضایع نمیشه که شما فکر کنی جای کسی رو تنگ میکنه
      چون این ظرفیتا توسط خود بنیاد خریداری میشه و برای این عزیزان کلا صندلی جدا در نظر گرفته میشه
      و هم چنین بهتره فقط به استفاده از این سهمیه فکر نکنین ببینین زندگی با ی جانباز خیلی سخت تر از اون چیزی هست که فکر میکنین
      ببخشیدا کاملاااا حرفت چرت و پرته...
      اولا بهتر نیست هر کس نون بازوی خودشو بخوره نه گشاد کنه و به بهترین جا برسه؟
      دوما دقیقا ب همین نخالگیه...دختر سهمیه ای تو ۴ ترم کلااا ۴۰واحد پاس کرده درصورتی ک باید ۸۰تا پاس میکرده
      در ضمن بنیاد غلط کرده ک ی مشت جا واسه ی مشت بی سواد در اینده قاتل رزرو کرده
      اوکی سخته بنظرت کسی ک پدر و مادرش از هم طلاق گرفتن یا تو تصادف پدر و مادرشو از دست داده یا حتی خودش معلول شده نباید مثه جانبازا سهمیه داشته باشه؟؟؟
      برید بابا جمعش کنید... کاش فقط کنکور بود...تو ازمون دستیاری هم ۳۰%ظرفیتا مال سهمیه ای هاست...ینی سالانه 1/3متخصصا هم بی سوادن...شما چجوری حاضری بری زیر دست کسی ک فرق عضله و عصب و نمیدونه... خواهشا اگه مقابله نمیکنید حداقل دفاع هم نکنید

3. Top | #78
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط < ForgotteN > نمایش پست ها
      # آزادی _ بیان
      داداش آزادی بیان که داریم خداییش بی انصاف نباشید. نکته اینجاست که آزادی بیان مهم نیست. مهم آزادی پس از بیانه؛ که متاسفانه اونو نداریم خخخ

4. Top | #79
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حاشیه رفتن کامل تاپیک

تاپیک بسته شد

سلام!

حال همه‌ی ما خوب است

ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،

که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند

با اين همه عمری اگر باقی بود

طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم

که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و

نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن