خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 79
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza T نمایش پست ها
      ببین دوست عزیز دوراه وجود داره:
      1)کار خودتو با نهایت تلاش انجام بدی..................موفقیت تضمین شدس
      2)نهایت تلاشتو واسه اعتراض انجام بدی.............شاید موفق بشی
      هر کدومو می خواهید انتخاب کنید.
      فقط آدمای تک بعدین که میتونن رو یه کار تمرکز کنن و باید بقیه کاراشونو تعطیل کنن!
      قطعا موفق نشدن من میرزا به نبودن این ظلم برای نسلای بعدی! متوجه هم هستین که تعداد این حضرات کم نمیشه و همچنین فقط تو کنکور امتیاز ندارن که بگیم خب کنکور برداشته بشه دیگه حله!
      این قولو بت میدم که ذره به ذره ای که حق من و تو رو خوردن تو همین دنیا تف میکنن بیرون!تو همین دنیا!

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بابا ما نمیگیم که سهمیه براشون نزارن بهتر اینکه براشون ظرفیت جداگانه علاوه بر ظرفیت اصلی در نظر بگیرن

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      خواهشا این بحث ها رها کنید هم به روحیه خودتون آسیب می زنید هم جماعت سهمیه دار میان میگن حقمون هست و باز بیشتر اعصابتون خورد میشه نمایندگان مجلس اکثرا خودشون و بچه هاشون سهمیه دارند و قضیه معدل و این چیزا اصلا با سهمیه قابل مقایسه نیست
      در واقع به زبان ساده با ظلم کنار بیاین
      این چه طرز فکریه؟!منم مثل شما توی همین جامعه بزرگ شدم اما هرگز چنین طرز فکری نداشته ام.بله میدونم در جامعه ی ما رواج پیدا کرده که یکی بجنگه بقیه منتظر نتیجه بشن اما تا خودمون واسه جامعمون یک قدم کوچیک بر نداریم وضعیت بهتر نمیشه .بدونید اگر سودی به کنکوری 99 برسونیم نتیجه اش بعدا به خودمون برمیگرده(مسئولین تحصیل کرده ،پرتلاش و با وجدان به جای این راهزنها خواهیم داشت و زندگیمون پیشرفت میکنه نه پسرفت) .الان هم کسی نمیگه از دیوار سنجش بریم بالا و.... این تایپیک داره میگه اگر جایگاهی دارید یا در آینده به یک جایگاهی رسیدید به فکر این مشکل هم باشید.مثلا اگر قراره معلم بشید با تربیت دانش اموز متفکر به این راه کمک میکنید کافیه 15 دقیقه از وقت کلاس رو براشون کتاب بخونید یا از مشکلات جامعه حرف بزنید تا تبدیل به یک مشت انسان بالغ گوش به فرمان نشن.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LIKELIGHT نمایش پست ها
      دوستان اگه این عکس ها صحت داشته باشه واقعا جای تعجب داره این همه تفاوت من که به شخص تازه میفهمم
      پدر بنده هم جانباز البته 15 درصد و البته من نه پشت کنکوریم و نه قصد کنکور دارم
      ولی اخ اینا دارن یکی که مثلا شیمی رو زده 70 میفرستن فلان جا و اونی که 17 درصد زده شهید بهشتی
      به نظر من دولت باید به فرزندان ایثارگران امتیازات خاص بده ولی دیگه نه اینجوری و البته این امتیازات خاص رو در جاهای دیگه بده نه کنکور مثلا تو معافیت یا مثلا تو شرایط برابر اگر پردیس هم قبول شدن (من زیاد وارد نیستم به سازو کار کنکور ولی حداقل میدونم که این حتما با این درصدا هیچ پردیسم قبول نمیشه در شرایط برابر)
      شهریه هاشونه بنیاد بده ولی چون دولت نمیخواد خرج کنه این کارو نمیکنه
      اخ یکی که 17 درصد شیمی زده فردا میخواد دکتر من و شما بشه
      این چه دکتری میخواد بشه؟؟
      دوست عزیز من با زیست 81 درصد مشخص نیست پردیس داروسازی زابل قبول شم ! ولی دوستم با زیست 11 درصد با سهمیه 25 درصدی به راحتی پزشکی روزانه میاره !!!

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      با عرض عذرخواهي و آگاهي كامل نسبت به نيت خير جنابعالي،تصور اين كه اين قانون ظالمانه و احمقانه با يه اعتراض مدني لغو بشه،بسيار خنده دار و دور از دسترسه!
      اين قانون به شدت ساپورت ميشه و همونطور كه مطلع هستين جز برنامه توسعه ششم هست!
      تنها راه متوقف كردنش چيزي جز يه تجمع وحشتناك نيست كه اون هم حرف زدن دربارش باز مضحك و خنده داره!چون اكثر بروبكس تو سال كنكور و زمان اعلام نتايج فقط به فكر مبارزه با اين قانون و بعد كه وارد دانشگاه شن به شدت بيخيال ميشن!
      ولي اون روزي كه جرئت پيدا كنيم،فراموشكار نباشيم و اين حقمونو بگيريم بهشت منه!
      سلام . بله قانون ساپورت میشه تا زمانی که صدای مردم در نیومده ، تا به حال همه ریختن توی خودشون و سکوت کردن ، فکرنمیکنم شما شنیده باشی که از وزارت علوم و تحقیقات یا دیوان عدالت اداری شکایت کرده باشه ! خود سازمان سنجش فقط برگزار کننده ی آزمون هست و به اعتراضات نمیتوانه رسیدگی کنه ، حتی خود سنجش هم تاحدودی با نبود این سهمیه ها میتوانه موافق باشه چون توی تقسیم بندی کنکوری ها به مشکل میخوره ، مجبوره کسی که لایق هست رو بگذاره کنار و به جاش کسی که نا لایق هست رو بیاره جلوتر و این باعث اعتراض به سازمان سنجش میشه.
      به هر حال اگر همه یک صدا باشن و اعتراض کنن قطعا رسیدگی میشه که جایگزینی براشون پیدا کنن
      فقط کنکور سراسری نیست عزیزم ، کنکور سراسری ،کاردانی ، کاردانی به کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکترا و حتی آزمون دستیاری ! پس فقط توی این ازمون حق خوری نیست.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برادر من يه جوري حرف ميزني گويا اين حضرات هيچ امتيازي ندارن و فقط سهميه كنكور هست كه يه امتيازي محسوب ميشه براشون!
      مدرسه مخصوص،دانشگاه شاهد،تخفيفاي تپل كتاب و آزمون،مشاوره هاي رايگان،حقوق ماهيانه به باباهاشون،الويت استخدام،الويت خوابگاه تو بعضي مناطق،الويت اخذ پروانه هاي كسب و كار مختلف،بازشنشستگي زودهنگام تر نسبت به بقيه مشاغل دولتي با گرفتن حقوق ٣٠روز و شايدم به زودي الويت زندگي با اين حضراته!
      سهميه كه گرفته بشه باز هم به ما بدهكاران!
      سعي در تطهير چهره اين افراد نكنيم،سالهاست كه شكم گنده كردن و به ريش ما ميخندن!
      من شخص گردن کلفتی نیستم که کلا این منبع رو از کشور حذف کنم یا کسی باشم که بخوام در مقابل این عزیزان وایسم ، بالاخره حق هایی دارن نسبت به عده ای دیگه ، اما کنکور که در سایت کنکور بود اعلام کردم تا هم چشم مردم باز بشه هم اگر اعتراضی دارن اعلام کنن!
      بنظرمن وقتی مدرسه ی شاهد وجود داره ، پس یک دانشگاه شاهد هم بسازن ، یا اسم یکی از دانشگاه ها رو به شاهد تغییر بدن و این عزیزان برن همونجا تحصیل کنن ، اینطوری حداقل فارغ التحصیلم ک بشن مردم میدونن سهمیه داشته ، اگر هم کسی دلش خواست دانشگاه پزشکی شیراز درس بخوانه خب مثل بقیه بدون سهمیه باید کنکور بده ، به همین سادگی ، نه حق اونا خورده یا حذف میشه ، نه حق دیگران
      |

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      یعنی هر کی پزشکی قبول نشه میره یه تاکسی میخره مسافر کشی میکنه؟ این چه طرز فکریه اخه
      مسافرکشی فقط یک مثال بود به دودلیل ! 1- خیلی از اشخاص هستن که عاشق یک رشته هستن ، پزشکی ، پرستاری ، مهندسی برق ، نفت ، هوافضا و غیره ، رشته ی دیگه ای رو دوست ندارن ، این ها چندبار کنکور میدن و بخاطر سهمیه هایی این چنینی قبول نمیشن ، اینا دو دسته تقسیم میشن اولیش میره سراغ شغل های ازاد (که الحمدالله تو کشور همینم وجود نداره) ، دومیش هم میشینه گوشه خونه غصه میخوره و به زمین و زمان فحش میده . 2- دلیل دوم این هست که شخصی باهزارزحمت قبول بشه ، تحصیل کرده ، میره برای استخدام ، همه چیز هم اوکی میشه ولی فردا بهش زنگ میزنن میگن شرمنده! (شخصا واس اقواممون پیش اومد) ، چون یک شخصی فرزند شهید بود ، اون رو با سطح علمی پایینتر استخدام کردن ، پس وقتی طرف کار گیرش نیومد مجدد باید دنبال شغل های آزاد باشه . خدایی نکرده به رانندگان تاکسی توهینی نباشه
      |

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thesultan نمایش پست ها
      اولا عزیز شما بهتره به جای این کارا درستو بخونی
      چون کاری نمیشه کرد
      دوما اونطوری هم که شما میگین این سهمیه نیست که هر نخاله ای بره پزشکی
      در ضمن اصلا حقی از کسی ضایع نمیشه که شما فکر کنی جای کسی رو تنگ میکنه
      چون این ظرفیتا توسط خود بنیاد خریداری میشه و برای این عزیزان کلا صندلی جدا در نظر گرفته میشه
      و هم چنین بهتره فقط به استفاده از این سهمیه فکر نکنین ببینین زندگی با ی جانباز خیلی سخت تر از اون چیزی هست که فکر میکنین
      من کارنامه ی واضح برای شما فرستادم که داخلش هم نمرات دبیرستان نهایی زده (که بالای 15 نشده بود) هم خود کنکور زده (که حتی یک درس بالای 50 درصد نداشت) اما دانشگاه شهید بهشتی تهران قبول شده بود ، جا داره بگم دانشگاه شهید بهشتی ، سومین دانشگاه برتر ایران هست بعداز تهران و شیراز !!! پس شخصی با این معدل قطعا نباید قبول میشد !
      جواب اولا: باورکنید همه درس میخوانن و جز درس خواندن کاری ازشون بر نمیاد ، مشکل همینجا هست که وقتی طرف شبانه روز داره درس میخوانه ، قبول نمیشه چون شخصی که دوساعت در روز بیشتر درس نخوانده از اون رد میزنه ! مثل اینکه زیر پای لاک پشت موشک وصل کنن با این سهمیه ها.
      جواب دوما: دقیقا همینجوری بود که من گفتم ، طبق اون کارنامه و هزارتا کارنامه ی دیگه که من ارسال نکردم ، شما خودت توی سایت های مختلف ببین ، حق خوری هست و یه سری نخاله وارد هررشته ای دارن میشن !
      بنیاد هیچ صندلی ای رو نمیخره دوست عزیز ، هیچ کجای دفترچه ی کنکور نوشته نشده که سهمیه ایثارگران مازاد سهمیه اصلی دانشگاه هست !!!! یعنی 30 درصد سهمیه این عزیزان - 100 درصد سهمیه واقعی میشه و 70 درصد میمونه ! پس اگر صندلی خریدنی بود جرمش سنگین تر بود !
      درمورد زندگی این بزرگوار ها هم عرض کردم ، خودش بیاد کنکور بده ، ما نامردیم اگر رتبه ی یک کنکور بشه حرفی بزنیم! اما خانواده اش دیگه نه! برای این نوع سهمیه دانشگاه و محل تحصیل جداگانه قرار بدن که حق دیگری خورده نشه یا اینکه مازاد ظرفیت دانشگاه بگیرن مثلا اگر دانشگاه ایران 250 نفر پزشکی میگیره ، 50 نفر اضافه تر فقط مخصوص ایثارگران قرار بدن ، 250 حق همگانی ، 50 نفر هم با خودشون رقابت کنن ، متاسفانه اینطور نیست ! برای همین هست که حق الناس و حق خوری هست وگرنه دوستان اعتراض نداشتن . مرسی از کامنتت
      |

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      خواهشا این بحث ها رها کنید هم به روحیه خودتون آسیب می زنید هم جماعت سهمیه دار میان میگن حقمون هست و باز بیشتر اعصابتون خورد میشه نمایندگان مجلس اکثرا خودشون و بچه هاشون سهمیه دارند و قضیه معدل و این چیزا اصلا با سهمیه قابل مقایسه نیست
      در واقع به زبان ساده با ظلم کنار بیاین
      امام حسین (ع) سخنی داره : هیهات من الذلت ! مشهور هست این حرف ! یعنی زیر بار ظلم نرید!
      بحث حقیقت هست ، تضعیف روحیه نیست چون عدالت وجود نداره ، مثال میزنم شما میرید توی صف نانوایی ، 4 نفر جلوی شما قرار داره ،طبق محاسبات حداکثر10 دقیقه ی دیگه نوبت میشه میشه ! حالا از درب پشتی نانوایی ، افرادی متفرقه میان و نون میگیرن و میرن ، 30 دقیقه گذشته و فقط یک نفر رفته جلو چون از پشت به دیگران هم نون رسیده ! آیا به نظر شما اعصابت خورد نمیشه؟ناراحت نمیشی؟ اعتراض نمیکنی؟! فکرمیکنم جوابت مثبت باشه!
      پس نمیشه سکوت کرد چون اگر سکوت کنی کنکور یک ساله رو باید چهارسال بدی! مرسی
      |

11. Top | #41
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      سلام . بله قانون ساپورت میشه تا زمانی که صدای مردم در نیومده ، تا به حال همه ریختن توی خودشون و سکوت کردن ، فکرنمیکنم شما شنیده باشی که از وزارت علوم و تحقیقات یا دیوان عدالت اداری شکایت کرده باشه ! خود سازمان سنجش فقط برگزار کننده ی آزمون هست و به اعتراضات نمیتوانه رسیدگی کنه ، حتی خود سنجش هم تاحدودی با نبود این سهمیه ها میتوانه موافق باشه چون توی تقسیم بندی کنکوری ها به مشکل میخوره ، مجبوره کسی که لایق هست رو بگذاره کنار و به جاش کسی که نا لایق هست رو بیاره جلوتر و این باعث اعتراض به سازمان سنجش میشه.
      به هر حال اگر همه یک صدا باشن و اعتراض کنن قطعا رسیدگی میشه که جایگزینی براشون پیدا کنن
      فقط کنکور سراسری نیست عزیزم ، کنکور سراسری ،کاردانی ، کاردانی به کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکترا و حتی آزمون دستیاری ! پس فقط توی این ازمون حق خوری نیست.
      قطعا موافقم بات داداش،مفت خوري حضرات حد و مرز خاصي نداره
      ولي مطمئن باش اعتراض مدني به هيچ وجه نتيجه نداره،صداي اعتراضمون فقط با يه تجمع بزرگ به گوش ميرسه
      همين چند وقت قبل يه قانون اومد تو مجلس كه قبوليشون سختر شه ولي موافقت نشد باش
      اينا سوگولياي حكومتن و با زبون نرم نميشه جلو مفت خوريشونو گرفت

12. Top | #42
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      من شخص گردن کلفتی نیستم که کلا این منبع رو از کشور حذف کنم یا کسی باشم که بخوام در مقابل این عزیزان وایسم ، بالاخره حق هایی دارن نسبت به عده ای دیگه ، اما کنکور که در سایت کنکور بود اعلام کردم تا هم چشم مردم باز بشه هم اگر اعتراضی دارن اعلام کنن!
      بنظرمن وقتی مدرسه ی شاهد وجود داره ، پس یک دانشگاه شاهد هم بسازن ، یا اسم یکی از دانشگاه ها رو به شاهد تغییر بدن و این عزیزان برن همونجا تحصیل کنن ، اینطوری حداقل فارغ التحصیلم ک بشن مردم میدونن سهمیه داشته ، اگر هم کسی دلش خواست دانشگاه پزشکی شیراز درس بخوانه خب مثل بقیه بدون سهمیه باید کنکور بده ، به همین سادگی ، نه حق اونا خورده یا حذف میشه ، نه حق دیگران
      پس مگه يه دانشگاه شاهد تهران نداريم؟!
      اصلا همينم كه ميفرمايي اشتباست!خب همون دانشگاهاي تحت عنوان شاهدم كه بخوان بزنن باس از جيب ما يني همون بيت مال استفاده كنن ديگه!
      چرا بايد اصن فرقي داشته باشن با ما؟چه برتري دارن نسبت به ما؟

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_zahra نمایش پست ها
      بابا ما نمیگیم که سهمیه براشون نزارن بهتر اینکه براشون ظرفیت جداگانه علاوه بر ظرفیت اصلی در نظر بگیرن
      بله این هم یک راه بسیار خوب هست ، وقتی این ها با سهمیه کنکور میدن ، پس فقط توی سهمیه خودشون رقابت کنند نه اینکه حق دیگیری رو بخورن و به جای صندلی یکی دیگه بشینن!
      مثلا اگر شخصی که سهمیه داره دوست داره وارد دانشگاه شهید بهشتی بشه ، دانشگاه شهید بهشتی 10 صندلی اضافه برای این افراد بگذاره ، حالا شخصی که رتبه اش توی سهمیه ی خودش زیر 20 شد (تعدادشون زیاد نیست) ، بتوانه بیاد شهید بهشتی ، نه کسی که توی کشور شده 60000 بیاد بهشتی کنار یک نفر بنشینه که رتبه کشوریش شده 1500
      |

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط آدمای تک بعدین که میتونن رو یه کار تمرکز کنن و باید بقیه کاراشونو تعطیل کنن!
      قطعا موفق نشدن من میرزا به نبودن این ظلم برای نسلای بعدی! متوجه هم هستین که تعداد این حضرات کم نمیشه و همچنین فقط تو کنکور امتیاز ندارن که بگیم خب کنکور برداشته بشه دیگه حله!
      این قولو بت میدم که ذره به ذره از که از حق من و تو رو خوردن تو همین دنیا تف میکنن بیرون!تو همین دنیا!
      من میگم برو سیاست مدار شو

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پس مگه يه دانشگاه شاهد تهران نداريم؟!
      اصلا همينم كه ميفرمايي اشتباست!خب همون دانشگاهاي تحت عنوان شاهدم كه بخوان بزنن باس از جيب ما يني همون بيت مال استفاده كنن ديگه!
      چرا بايد اصن فرقي داشته باشن با ما؟چه برتري دارن نسبت به ما؟
      نمیشه که اعتراض کنیم و بگیم کاملا بیخیال فرزندان شهدا و ایثارگران بشید ، پله پله ! اولین کسی به جواب این اعتراضات ما رو میده خود همین افراد هستن ، حق هم دارن بالاخره اگر پدران این ها نبودن الان باید به صدام میگفتیم خان دایی ( به قول فیلم اخراجی ها خخخ ) ، وقتی جلوی ورود یک فرد بی سواد در رشته ی پزشکی گرفته بشه قطعا اون فرد نمیتوانه دیگه توی بیمارستان استخدا بشه چون مدرک پزشکی نداره دیگه ، پس با یک تیر میشه خیلی از هدف ها رو زد (نه فقط پزشکی ، همه رشته ها) ... بحث تاسیس دانشگاه هم ، حدود 450هزارنفر این افراد سهمیه دار داریم که همشون توی یک دانشگاه جا نمیشن ، مثل دانشگاه ازاد ، در شهر های بزرگ حداقل دانشگاه هایی مخصوص همین ها باشه منظورم بود که حتی مدرکشون هم با بقیه فرق کنه تا تر و خشک رو بشه از هم تشخیص داد نه رتبه ی 40 کنکور فارغ التحصیل شهید بهشتی بزنه رتبه 60 هزار کنکورم بزنه شهید بهشتی
      |

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن