خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 79
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با عرض عذرخواهي و آگاهي كامل نسبت به نيت خير جنابعالي،تصور اين كه اين قانون ظالمانه و احمقانه با يه اعتراض مدني لغو بشه،بسيار خنده دار و دور از دسترسه!
      اين قانون به شدت ساپورت ميشه و همونطور كه مطلع هستين جز برنامه توسعه ششم هست!
      تنها راه متوقف كردنش چيزي جز يه تجمع وحشتناك نيست كه اون هم حرف زدن دربارش باز مضحك و خنده داره!چون اكثر بروبكس تو سال كنكور و زمان اعلام نتايج فقط به فكر مبارزه با اين قانون و بعد كه وارد دانشگاه شن به شدت بيخيال ميشن!
      ولي اون روزي كه جرئت پيدا كنيم،فراموشكار نباشيم و اين حقمونو بگيريم بهشت منه!

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      بهترین کار پیگیری از طریق دیوان عدالت اداری هست ، یعنی شما یک شکایت تنظیم کنید از این قانون و ارائه بدید به دیوان عدالت اداری تا پیگیری بکنند ، در این خصوص با کسانی که تخصص دارن توی تنظیم شکایت نامه توی اقوام یا دوستان صحبت بکن ، یک متن مودبانه با دلیل و مدرک اگر برای دیوان عدالت اداری فرستاده بشه ، مجبورن پیگیری کنند و نتیجه شکایات حدود 3 ماه طول میکشه تا پاسخ داده بشه ، به جای اینکه سهمیه داشته باشند میتوانند واسشون دانشگاه جدایی احداث کنند و داخل همون دانشگاه خودشون تحصیل کنند اگر هم دلشون خواست بیان شهید بهشتی باید مثل کسی که سهمیه نداره کنکور بدن!
      ضمنا دوست عزیز ، انتشار این پست و این خبر چون کارنامه واضح داخلشه خیلی مفید هست تا چشم و گوش مردم باز بشه و تفاوت رو حس کنند که رتبه 60 هزار کشور با رتبه 2500 کشور برابر هست!
      برادر من يه جوري حرف ميزني گويا اين حضرات هيچ امتيازي ندارن و فقط سهميه كنكور هست كه يه امتيازي محسوب ميشه براشون!
      مدرسه مخصوص،دانشگاه شاهد،تخفيفاي تپل كتاب و آزمون،مشاوره هاي رايگان،حقوق ماهيانه به باباهاشون،الويت استخدام،الويت خوابگاه تو بعضي مناطق،الويت اخذ پروانه هاي كسب و كار مختلف،بازشنشستگي زودهنگام تر نسبت به بقيه مشاغل دولتي با گرفتن حقوق ٣٠روز و شايدم به زودي الويت زندگي با اين حضراته!
      سهميه كه گرفته بشه باز هم به ما بدهكاران!
      سعي در تطهير چهره اين افراد نكنيم،سالهاست كه شكم گنده كردن و به ريش ما ميخندن!

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم همیشه برام سوال بود این همه سال این همه بی عدالتی همه هم میدونن حق خوریه واضحیه و برای خدمت رسانی به این عزیزان راه های بهتری وجود داره ولی چرا هیچکس هیچ کاری نمیکنه ؟ تا اینکه پارسال بود فک کنم تو همین انجمن سره تصویب طرح پنج درصدیا یسری چیزا دیدم که اصن جوابمو کامل گرفتم .خلاصه بگم شما برید تو مجلس و دستگاه های حکومتی نگاه کنید چند نفر خود این افراد جبه رفتن یا جانبازن ؟ بعد بیان قانون تصویب کنن که به ضرر خودشون و بچه هاشون باشه؟ سال به سال بیشترم میشه تازه تنها راهش یه چیزه که بحث راجبهش بهاش تو گونی رفتنه.نمیخوام کشش بدم ولی شاید جالب باشه براتون بدونید همین سهمیه پنج درصد هم بخاطر بچه های چن تا از نمابنده ها تصویب شده

4. Top | #19
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من خودم سهميه اي م
      ولي الحمدلله تا حالا هم ازش تو هيچ كاري استفاده نكردم؛ چون ذاتا خودم رو پا خودم وايميستم
      بقيه رو نميدونم ولي بنظرم بحث رو اين چيزا بيخوده
      شايد شماها تو اين يه فقره كنكور حقتون و خوردن ناراحتين ولي برا من ك تو خ مواقع حقمو خوردن ديگه عادي شده
      بي عدالتي فقط تو يه قشر خاص نيس فقط يكي نيس
      خ چيزا هس ك نميشه گفت
      پس بهترين كار (حداقل واسه خودم) سكوته

5. Top | #20

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داداش خیلی از شما گنده تر و خیلی از شما پیگیرتر بودن نتونستن هیچ کاری کنن.برو بشین درستو بخون به جای اینکارا.ولی قطعا با این کارا شما میتونید پزشک شید.موفق باشی.دیگه خسته شدیم هر روز به تاپیک جدید.به خدا همه میدونیم بی عدالتیه ولی مگه کاریش میشه کرد؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جواب کامنت اول: بله مربوط به کارنامه ی سال 96 هست طبق نوشته ی سایت گزینه 2
      جواب کامنت دوم: دقیقا حرف بنده هم همین هست ، شخصی با قدرت درسی ضعیف و تلاش ضعیف ، در بهترین رشته های ایران تحصیل میکنه ، فردا میشه مهندس برق ، مهندس معمار ، دکتر ، دندان پزشک ، و با جان مردم بازی میکنه ! یک کاغذ هم قاب میگیره میزنه به درب اتاقش که من فارغ التحصیل بهترین رشته در بهترین دانشگاه بودم! در همین حال شخصی با هوش بالا ، زیر بار این سهمیه ها له میشه و دستش به قله نمیرسه و میره تاکسی میخره یا یک عمر حسرت میخوره که چرا فلانی تونست دکتر بشه من که بهتر بودم نتونستم ... باید اعتراض کرد و پیگیری کرد ، مخصوصا کسانی که تهران زندگی میکنن و میتوانن به دیوان عدالت اداری دسترسی پیدا کنند . ممنون بابت توجه به پست
      یعنی هر کی پزشکی قبول نشه میره یه تاکسی میخره مسافر کشی میکنه؟ این چه طرز فکریه اخه

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جواب کامنت اول: بله مربوط به کارنامه ی سال 96 هست طبق نوشته ی سایت گزینه 2
      جواب کامنت دوم: دقیقا حرف بنده هم همین هست ، شخصی با قدرت درسی ضعیف و تلاش ضعیف ، در بهترین رشته های ایران تحصیل میکنه ، فردا میشه مهندس برق ، مهندس معمار ، دکتر ، دندان پزشک ، و با جان مردم بازی میکنه ! یک کاغذ هم قاب میگیره میزنه به درب اتاقش که من فارغ التحصیل بهترین رشته در بهترین دانشگاه بودم! در همین حال شخصی با هوش بالا ، زیر بار این سهمیه ها له میشه و دستش به قله نمیرسه و میره تاکسی میخره یا یک عمر حسرت میخوره که چرا فلانی تونست دکتر بشه من که بهتر بودم نتونستم ... باید اعتراض کرد و پیگیری کرد ، مخصوصا کسانی که تهران زندگی میکنن و میتوانن به دیوان عدالت اداری دسترسی پیدا کنند . ممنون بابت توجه به پست
      یعنی هر کی پزشکی قبول نشه میره یه تاکسی میخره مسافر کشی میکنه؟ این چه طرز فکریه اخه

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولا عزیز شما بهتره به جای این کارا درستو بخونی
      چون کاری نمیشه کرد
      دوما اونطوری هم که شما میگین این سهمیه نیست که هر نخاله ای بره پزشکی
      در ضمن اصلا حقی از کسی ضایع نمیشه که شما فکر کنی جای کسی رو تنگ میکنه
      چون این ظرفیتا توسط خود بنیاد خریداری میشه و برای این عزیزان کلا صندلی جدا در نظر گرفته میشه
      و هم چنین بهتره فقط به استفاده از این سهمیه فکر نکنین ببینین زندگی با ی جانباز خیلی سخت تر از اون چیزی هست که فکر میکنین

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خواهشا این بحث ها رها کنید هم به روحیه خودتون آسیب می زنید هم جماعت سهمیه دار میان میگن حقمون هست و باز بیشتر اعصابتون خورد میشه نمایندگان مجلس اکثرا خودشون و بچه هاشون سهمیه دارند و قضیه معدل و این چیزا اصلا با سهمیه قابل مقایسه نیست
      در واقع به زبان ساده با ظلم کنار بیاین

10. Top | #25
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thesultan نمایش پست ها
      اولا عزیز شما بهتره به جای این کارا درستو بخونی
      چون کاری نمیشه کرد
      دوما اونطوری هم که شما میگین این سهمیه نیست که هر نخاله ای بره پزشکی
      در ضمن اصلا حقی از کسی ضایع نمیشه که شما فکر کنی جای کسی رو تنگ میکنه
      چون این ظرفیتا توسط خود بنیاد خریداری میشه و برای این عزیزان کلا صندلی جدا در نظر گرفته میشه
      و هم چنین بهتره فقط به استفاده از این سهمیه فکر نکنین ببینین زندگی با ی جانباز خیلی سخت تر از اون چیزی هست که فکر میکنین
      آره بنبادم پول خرید اون صندلیا را با فعالیت های اقتصادی که داره جور میکنه!
      اون پولو داره از بیت المال خرج این مفت خورا میکنه!!!!
      هزارتا امتیاز و مزایا که دارن!
      دم کنکور هم باز یه اپتیاز دیگه!
      شکمشون منفجر نمیشه؟بازم باس پرش کرد؟چطوره هر روز ما عادیا بیایم یه سواری هم بشون بدیم؟
      ویرایش توسط Mehran1378 : 17 شهریور 1397 در ساعت 14:00

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      خواهشا این بحث ها رها کنید هم به روحیه خودتون آسیب می زنید هم جماعت سهمیه دار میان میگن حقمون هست و باز بیشتر اعصابتون خورد میشه نمایندگان مجلس اکثرا خودشون و بچه هاشون سهمیه دارند و قضیه معدل و این چیزا اصلا با سهمیه قابل مقایسه نیست
      در واقع به زبان ساده با ظلم کنار بیاین
      با ظلم کنار بیایم
      تف،نفرین و لعنت نسل آیندخ رو بخریم
      خودمون رو حقیر تر از چیزی که هستیم بکنیم!
      با این ذهنیت چرا رومون سورای نکنن؟

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      بشینید درس بخونید
      ویرایش توسط Reza T : 17 شهریور 1397 در ساعت 14:15

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza T نمایش پست ها
      بشینید درس بخونید حاشیه که میگن همیناس
      نه برادر من!
      اشتباهی داری آدرس میدی!
      در واقع بهتره بگی بشینین درستونو بخونین چون نسل ما بسیار الاغ تشریف داره و همه جورا داره سواری میده!
      دور نیست روزی که نسل آینده تف کنه رو قبرامون و بگه الاغ شرف داره به شما و بعضی اوقاتم سواری نمیده!شما که دایما یکی پشتتون نشسته!
      روزی که از الاغ بودن بیرون بیایم و هر جایی مثل سنجش که داشت ازمون سواری میگرفتو تبدیل به قبرستون کنیم...
      فق در انتظار اون روزم

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      نه برادر من!
      اشتباهی داری آدرس میدی!
      در واقع بهتره بگی بشینین درستونو بخونین چون نسل ما بسیار الاغ تشریف داره و همه جورا داره سواری میده!
      دور نیست روزی که نسل آینده تف کنه رو قبرامون و بگه الاغ شرف داره به شما و بعضی اوقاتم سواری نمیده!شما که دایما یکی پشتتون نشسته!
      روزی که از الاغ بودن بیرون بیایم و هر جایی مثل سنجش که داشت ازمون سواری میگرفتو تبدیل به قبرستون کنیم...
      فق در انتظار اون روزم
      ویرایش توسط Reza T : 17 شهریور 1397 در ساعت 14:10

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza T نمایش پست ها
      ببین دوست عزیز دوراه وجود داره:
      1)کار خودتو با نهایت تلاش انجام بدی..................موفقیت تضمین شدس
      2)نهایت تلاشتو واسه اعتراض انجام بدی.............شاید موفق بشی
      هر کدومو می خواهید انتخاب کنید.
      فقط آدمای تک بعدین که میتونن رو یه کار تمرکز کنن و باید بقیه کاراشونو تعطیل کنن!
      قطعا موفق نشدن من میرزا به نبودن این ظلم برای نسلای بعدی! متوجه هم هستین که تعداد این حضرات کم نمیشه و همچنین فقط تو کنکور امتیاز ندارن که بگیم خب کنکور برداشته بشه دیگه حله!
      این قولو بت میدم که ذره به ذره از که از حق من و تو رو خوردن تو همین دنیا تف میکنن بیرون!تو همین دنیا!

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن