خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

عدم مراجعه و انصراف یا بازگشت

سلام به همه بچه های سایت.
      من مهر پارسال پیام نور ثبت نام کردم. ترم دی مراجعه نکردم و الآن هم برای انتخاب واحد و لغو عدم مراجعه اقدام نکردم.
      چند تا سوال داشتم. اگه برم دانشگاه و انصراف بدم, تاریخ انصرافم کِی حساب میشه (واسه نظام وظیفه).
      یه نفر تو انجمن گفت اذیت میکنن و انصراف رو تایید نمی کنن تا اخراج شی و نتونی دیگه دانشگاه بری . به نظر تون راست میگه؟
      به نظر تون برم لغو عدم مراجعه بزنم یا انصراف. به لحاظ واحد درسی شرایط تایید لغو عدم مراجعه رو دارم.
      به نظر تون چی کار کنم. میخوام تاریخ انصرافم عقب بیوفته و برم دانشگاه.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ترم مهر پارسال ثبت نام کردم. بعد ترم دی و ترم مهر امسال عدم مراجعه داشتم. میخوام انصراف بدم. دو ترم عدم مراجعه داشتم.
      میخوام انصراف بدم ولی نمیخوام اخراج شم. می ترسم انصرافم رو قبول نکنن و دی ماه اخراج بشم و برم سربازی.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا آخر دی ماه باید یا انصراف داده باشم یا لغو عدم مراجعه کنم. وگرنه اخراجم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نکته ی دیگه اینه که من سیصد تومن بدهی داشتم. امروز سایت رو باز کردم دیدم شده چهارصد. یعنی این ترم رو مرخصی حساب کردن؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پاشو برو دانشگاه
      يه بهونه اي بيار توجيح كني غيبت رو

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      پاشو برو دانشگاه
      ممنون از پاسخت.
      من میخوام انصراف بدم و یک دانشگاه دیگه برم (اولین باره میخوام انصراف بدم). به نظرت ممکنه بگن انصرافت تایید نمیشه و اخراج بشم؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      پاشو برو دانشگاه
      ممنون از پاسخت.
      من میخوام انصراف بدم و یک دانشگاه دیگه برم (اولین باره میخوام انصراف بدم). به نظرت ممکنه بگن انصرافت تایید نمیشه و اخراج بشم؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نه حاجی 90 درصد دانشجو ها رو اخراج نمیکنند. براشون مرخصی رد میکنند. به غیر از این ک کارشناس و مسئول مرتبط لج بکنه باهات . هرچند همش دست خودشون هستش .

برو دانشگاه پیش کارشناست تا برات کارهات رو انجام بده.نیازی به انتخاب واحد هم نبود میتونستی شهریه ثابت ترم اول و دوم رو واریز کننی و مرخصی بگیری . الان هم میری کار های انصرافت رو انجام میدی تسویه حساب میکنی و .... . البت دقت کن وقتی دانشگاه قبول شدی برو این کار رو بکن . چون اگه انصراف بدی از الان تا یک سال دیگه فرصت داری ک خودت رو به نظام وظیفه و رفتن به سربازی و... معرفی کنی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط train نمایش پست ها
      نه حاجی 90 درصد دانشجو ها رو اخراج نمیکنند. براشون مرخصی رد میکنند. به غیر از این ک کارشناس و مسئول مرتبط لج بکنه باهات . هرچند همش دست خودشون هستش .

برو دانشگاه پیش کارشناست تا برات کارهات رو انجام بده.نیازی به انتخاب واحد هم نبود میتونستی شهریه ثابت ترم اول و دوم رو واریز کننی و مرخصی بگیری . الان هم میری کار های انصرافت رو انجام میدی تسویه حساب میکنی و .... . البت دقت کن وقتی دانشگاه قبول شدی برو این کار رو بکن . چون اگه انصراف بدی از الان تا یک سال دیگه فرصت داری ک خودت رو به نظام وظیفه و رفتن به سربازی و... معرفی کنی
      خیلی خیلی ازت ممنونم واسه کامنتی که گذاشتی.
      راستش می ترسم که برم فرم انصراف پر کنم (تو این هفته) و باهام لج کنن و انصراف رو عقب بندازن یا موافقت نکن و دی ماه اخراج بشم.
      به نظرت اینطور میشه؟
      چون از دی ماه پارسال دیگه ثبت نام و انتخاب واحد نکردم.
      چن شب پیش دیدم هشتاد تومن به بدهی م زیاد شده. یعنی ممکنه مرخصی رد کرده باشن و این پول مرخصی باشه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن