خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

کسی کتاب دبیران پرمخاطب عربی رو داره؟

سلام
      اول از همه چیز از مدیران مربوطه خواهش میکنم تاپیک رو حذف یا ادغام نکنن
      دوستان عزیزم ،
      کسی این کتاب تالیف ناصح زاده رو داره ؟ اگر دارین ( ترجیحا تر و تمیز باشه ) اعلام کنین بنده خریدارم. متاسفانه فعلا هیچ جایی گیر نمیاد

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها
      سلام
      دوستان عزیزم ،
      کسی این کتاب تالیف ناصح زاده رو داره ؟ اگر دارین ( ترجیحا تر و تمیز باشه ) اعلام کنین بنده خریدارم. متاسفانه فعلا هیچ جایی گیر نمیاد
      سلام ، میدونم واسه چی‌میخوای ، فیلماشو نگاه کردی فکر میکنی کتابش هم باشه بهتر میشه.
      ولی من پیشنهادم اینکه غزال موسوی رو بگیری بخونی و فیلمهای ناصح زاده رو ببینی !
      البته من خودم فقط چندتا قسمت از فیلم‌هاشو دیدم ، و وقتی ذهنیتم نسبت به عربی عوض شد دیگه تموم ! و فقط با کتاب غزال موسوی پیش رفتم...

نیازی به اون کتاب نیست بخدا ، بدون اون هم راحت میتونین پیش برین...
      خیالتونم از بابت این حرف راحت باشه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

سلام ، میدونم واسه چی‌میخوای ، فیلماشو نگاه کردی فکر میکنی کتابش هم باشه بهتر میشه.
      البته من خودم فقط چندتا قسمت از فیلم‌هاشو دیدم ، و وقتی ذهنیتم نسبت به عربی عوض شد دیگه تموم ! و فقط با کتاب غزال موسوی پیش رفتم...

دقیقا به همین دلیل میخوام
      اخه داداش عربیم خیلی شوته : |
      عزال موسوی رو میخونم بیشتر گیجم میکنه لامصب

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام
      دوستان عزیزم ،
      سلام.نیازی به اون کتاب نیست خودت خلاصه برداری کنه خیلی بهتره.چون همه چی رو روی تخته می نویسه فرصت کافی برای جزوه برداری هست.
      ویرایش توسط reza2018 : 15 شهریور 1397 در ساعت 12:07

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتابای دبیران پر مخاطب کتابای شاخی نیستن ک اینطور دنبالشی !

این همه کتاب خوب عربی تو بازار هست!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چطور نگاه می کنین . من نمی تونم . دکمه پلی رو میزنم یه متن لاتین میاد روی صفحه فیلم . دانلود هم کردم اصلا باز نمیشه .

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      کتابای دبیران پر مخاطب کتابای شاخی نیستن ک اینطور دنبالشی !

این همه کتاب خوب عربی تو بازار هست!
      آخه حاجی درسنامه های میلاد ناصح زاده تو اون کتابه
      جزوه نوشتنم خودش زمان زیادی میبره

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nvidia نمایش پست ها

دقیقا به همین دلیل میخوام
      اخه داداش عربیم خیلی شوته : |
      عزال موسوی رو میخونم بیشتر گیجم میکنه لامصب
      دارم بهت میگم کتابش اونقدری که فکر میکنی شاخ نیست باور من ، اصلا کتابی بهتر از عربی غزال موسوی و گاج نداریم ، غزال موسوی باز بهتره ،
      بهترین کاری که من کردم این بود که هر درسی که میخوندم چندتا تست میزدم ازش ، بعدش خلاصه برداری میکردم ،
      خلاصه برداری اینجوری بود که میومدم درسنامه رو خلاصه مینوشتم ، بعدش نکاتی که به دردم میخورد رو وارد میکردم ،
      مثلا منصوبات رو توی ۱ برگه a5 جمعش کردم.

خلاصه برداری هم بهتون گفتم چجوری بود ، حالا بعدش چیکار میکنین ؟ درسو ول نمیکنین به امون خدا بری ، دوباره هفته دیگه تستشو میزنی ، ۱۰ تا بزنی دستت میاد ، ممکنه تو هر تستی که میزنی یه نکته دستت بیاد ، ولی قرار نیست همه نکاتو بنویسی ، بعضی نکات واسه یه تست کاربرد داره ، بعضیا واسه اکثر تستا ، اونایی که واسه اکثر تستا هست رو غزال خودش تو درسنامه گفته ، اگه فقط مربوط به یک تست باشه تو همون تست گفته !
      مثلا برای پیدا کردن جمله وصفیه ، غزال همش تاکید میکنه قبل انجام هرکاری اول دنبال اسم نکره بگرد ، پس اینو حتما تو خلاصه نویسیا وارد کن که همیشه یادت بمونه ،
      یا برای مستثنی تو اکثر تستا و تو جدول آخر درسنامه میگه جمله اول فعلش منفی نباشه به هیچ وجه مستثنی منه نمیتونه محذوف باشه ! ولی اگه منفی باشه میتونه محذوف باشه و میتونه نباشه ، یا چندتا نکته دیگه....

اوایل که شروع کردم همه گغتن خلاصه بنویسین واسه بعضی درسا مثل عربی و اینا ، من گفتم ولش کن کتاب جمع‌بندی غزال موسوی هست ، ۲ ماه آخر که خلاصه نوشتم فهمیدم چی میگن ، الانم به شما میگم حتما خلاصه نویسی کنین. بعدا میفهمین چی میگم...

راستی قسمت ترجمه‌ش بعضی نکاتش خیلی خوبه ، مثلا اینکه "کل" + اسم بیاد ، بستگی به اون اسم چجوری معنی میشه ، اینا چیزایی هست که هرکسی نمیخونه ، ولی خب اگه درصد بالا میخوای باید همینایی که هرکسی حوصلش نمیگیره.

درصدم هم عربی ۷۰ شد. همچین بالا هم نشد ، ولی خب بیشترش رو مدیون همون خلاصه نویسی‌های ۲ ماه آخر منصوبات هستم.

موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

دارم بهت میگم کتابش اونقدری که فکر میکنی شاخ نیست باور من ، اصلا کتابی بهتر از عربی غزال موسوی و گاج نداریم ، غزال موسوی باز بهتره ،
      بهترین کاری که من کردم این بود که هر درسی که میخوندم چندتا تست میزدم ازش ، بعدش خلاصه برداری میکردم ،
      خلاصه برداری اینجوری بود که میومدم درسنامه رو خلاصه مینوشتم ، بعدش نکاتی که به دردم میخورد رو وارد میکردم ،

خلاصه برداری هم بهتون گفتم چجوری بود ، حالا بعدش چیکار میکنین ؟ درسو ول نمیکنین به امون خدا بری ، دوباره هفته دیگه تستشو میزنی ، ۱۰ تا بزنی دستت میاد ، ممکنه تو هر تستی که میزنی یه نکته دستت بیاد ، ولی قرار نیست همه نکاتو بنویسی ، بعضی نکات واسه یه تست کاربرد داره ، بعضیا واسه اکثر تستا ، اونایی که واسه اکثر تستا هست رو غزال خودش تو درسنامه گفته ، اگه فقط مربوط به یک تست باشه تو همون تست گفته !
      مثلا برای پیدا کردن جمله وصفیه ، غزال همش تاکید میکنه قبل انجام هرکاری اول دنبال اسم نکره بگرد ، پس اینو حتما تو خلاصه نویسیا وارد کن که همیشه یادت بمونه ،
      یا برای مستثنی تو اکثر تستا و تو جدول آخر درسنامه میگه جمله اول فعلش منفی نباشه به هیچ وجه مستثنی منه نمیتونه محذوف باشه ! ولی اگه منفی باشه میتونه محذوف باشه و میتونه نباشه ، یا چندتا نکته دیگه....

اوایل که شروع کردم همه گغتن خلاصه بنویسین واسه بعضی درسا مثل عربی و اینا ، من گفتم ولش کن کتاب جمع‌بندی غزال موسوی هست ، ۲ ماه آخر که خلاصه نوشتم فهمیدم چی میگن ، الانم به شما میگم حتما خلاصه نویسی کنین. بعدا میفهمین چی میگم...

راستی قسمت ترجمه‌ش بعضی نکاتش خیلی خوبه ، مثلا اینکه "کل" + اسم بیاد ، بستگی به اون اسم چجوری معنی میشه ، اینا چیزایی هست که هرکسی نمیخونه ، ولی خب اگه درصد بالا میخوای باید همینایی که هرکسی حوصلش نمیگیره.

درصدم هم عربی ۷۰ شد. همچین بالا هم نشد ، ولی خب بیشترش رو مدیون همون خلاصه نویسی‌های ۲ ماه آخر منصوبات هستم.

موفق باشی
      سلام....نظرت در باره عربی سفید گاج چی هست؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

موفق باشی
      دمت گرم داداش
      پس بنظرت با این مدل خوندنی که گفتی اصلا فیلم هم نگاه نکنم مشکلی پیش نمیاد ؟ چون همونطور که گفتم عربیم شوته

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دمت گرم داداش
      پس بنظرت با این مدل خوندنی که گفتی اصلا فیلم هم نگاه نکنم مشکلی پیش نمیاد ؟ چون همونطور که گفتم عربیم شوته
      داداش منم مثل خودت عربی شوت بودم
      کتابشو دارم یه سری نکات رو تو فیلما فقط میخونه نکات خیلی خوبی هستن بنظرم کتابشو پیدا کن
      من خودم چون سال بعدیم کتابش رو لازم دارم
      البته یه سری فیلم جمع بندی داشت جزوه اون کامل بود فک کنم یه مقداری رو که دیدم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام....نظرت در باره عربی سفید گاج چی هست؟
      سلام استفاده نکردم از این کتاب رضا ، نظر ‌‌‌‌*سشر میخوای در خدمتم.
      کتاب میکروشو داشتم ، و نسبت به غزال موسوی ، غزالو پسندیدم. چون روون توضیح داده و پاسخنامه تشریحی فوق‌العاده‌ای داره.

دمت گرم داداش
      نه دادا ، من خودم عربی در حد ۳۰ بودم ، در حد همون ترجمه و اینا ، چون ذهنیتم نسبت به عربی بد بود ، ناصح زاده رو دیدم چون خوب درس میداد و وسط درساش یخورده شوخی بود بهتر متوجه شدم ، فهمیدم عربی اونقدی که فک میکردم سخت نیست ، راحتم هست.
      بعدش که راه افتادم کلا با غزال رفتم جلو.

شمام سعی کن اول یخورده قبول کنی که عربی درس غیرقابل فهمی نیس. چون اگه اینجوری فکر کنی هیچوقت حوصله درس خوندن رو نداری...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باهات شرط میبندم عربیت از من بدتر نیست . حتی نمیتونم بگم ک 0ام !!!! تازه دارم راه میوفتم با فیلماش + جزوش

کتابش نیازت میشه
      من ی رفیق داشتم از روی ناصح زاده میدید . و جزوشم خرید و همه نکاتشو توش نوشت .
      منم ازش گرفتم و کپی کردم .
      الان فقط میشیینم فیلمو میبینم . بعد میرم جزوشو میخونم . اخرسرم تست بزنم از روی غزال موسوی میزنم و خلاص

اصلا تو جزوش قشنگ همه چیه فیلما رو توضیح داده و خیلی نیازه چون کلا از روی جزوه تو کلاسم درس میده

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان اگه کسی این کتاب رو داره من خریدارم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان اگه کسی این کتاب رو داره من خریدارم
      اون کتاب 5فصل داره که فصل اول کتاب در سایت الا هست(در واقع همون جزواتی که زیر فیلم ها هست)فعلا با همینا شروع کن تا عقب نیفتی....از اون جایی که همه چیز رو روی تخته مینویسه فرصت کافی برای جزوه برداری هست می تونی خودت جزوه برداری کنی.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن