خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل خوندن زیست با برنامه آزمون

سلام. من پشت کنکوریم و تابستون هیچی نخوندم. زیست هم صفر کیلومترم ابهامی که برام پیش اومده اینه که اگه بخوام از اول مهر زیست بخونم و با برنامه کانون (یا هر موسسه دیگه ای) پیش برم، مجبورم از همون اول برم سراغ زیست پیش دانشگاهی در صورتی که هنوز هیچی از پایه بلد نیستم و احتمالا تا وقتی کسی رو پایه مسلط نباشه،نمیتونه پیش بخونه.
      مثلا عایا میشه وقتی هنوز هیچی از فصل ۵ تا ۸ زیست سوم نخوندی یهو بری فصل پروتئین سازی یا ژنتیک جمعیت بخونی؟؟؟
      اگه میشه بدون تسلط روی پایه، پیش خوند ممنون میشم توضیح بدین و در غیر این صورت راهکاری برای کنار اومدن با برنامه آزمون بدین لطفا
      ویرایش توسط -SmS- : 02 خرداد 1399 در ساعت 03:39

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      راه سختی در پیش دارید اما با یه برنامه ریزی درست میتونید جمعش کنید.
      هر روز وقت بیشتری برای زیست بزارید و ترجیحا هر چه زودتر خوندن از دوم رو شروع کنید.
      موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها
      سلام. من پشت کنکوریم و تابستون هیچی نخوندم. زیست هم صفر کیلومترم ابهامی که برام پیش اومده اینه که اگه بخوام از اول مهر زیست بخونم و با برنامه کانون (یا هر موسسه دیگه ای) پیش برم، مجبورم از همون اول برم سراغ زیست پیش دانشگاهی در صورتی که هنوز هیچی از پایه بلد نیستم و فکر میکنم تا وقتی کسی رو پایه مسلط نباشه،نمیتونه پیش بخونه.
      مثلا عایا میشه وقتی هنوز هیچی از فصل ۵ تا ۸ زیست سوم نخوندی یهو بری فصل پروتئین سازی یا ژنتیک جمعیت بخونی؟؟؟
      اگه میشه بدون تسلط روی پایه، پیش خوند ممنون میشم توضیح بدین و در غیر این صورت راهکاری برای کنار اومدن با برنامه آزمون بدین لطفا

سلام
      اصلا اینکارو نکنید ! حتما باید پایه رو بخونید! خصوصا که میگید صفر هستید، باید بیشترم بخونید چون پایه اگه خراب باشه تا تهش خراب میره بالا !!! پس بهتره خوب روش کار کنید و همین وقت مونده تا مهر رو بنظرم زیست دوم رو کامل فول بخونید + بخش هایی از بخش زیست سوم ... اینکار حتمی و واجبه !
      اگر درسی دارید ک نقطه قوتتونه . مثلا ریاضیتون قویه یا شیمی یا ... وقتشو باید بزاری روی زیست ...کلا زیست درس مهمیه باید روش وقت زیادی بزارید و اینطوری هم نمیشه مشاوره بگیرید ... باید برید پیش کسی که شرایطتون رو براش کامل توضیح بدید و اونم کارش درست باشه بتونه براتون مو به مو تا روز کنکور برنامه بده ... اگه هدفتون 98 هست حتما باید برنامه درست درمونی داشته باشی وگرنه خیلی کارت سخت میشه. اما باید اینم بدونی کامل شدنیه و با برنامه میتونی موفق بشی

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو این ۱۰ ۱۵ روزی که وقت هست هم میشه دوم رو قشنگ خوند فعلا اونو بخون بعدا سوم رو بدون گیاهی و ژنتیک محاسباتی بخون اون موقع مشکلی برای خوندن فصل یک پیش نداری تا فصل ۵ که اونم تا اون موقع میتونی با یه برنامه ژنتیک رو هم بخونی ولی خب باید حتما تا شروع برنامه ی قلم باید حداقل دوم رو بخونی . یعنی نگو از مهر شروع میکنم از الان شروع کن
      و هر روز منتظرتر از دیروز

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام منم تقریبا پارسال شرایطه شما رو داشتم با برنامه قلمچی دقیق رفتم جلو .. آزمون قلمچی 60-70 میزدم و کنکور 54 زدم با اینکه یه ماه آخر کم مرور کردم و گرنه بیشترم میتونستم بزنم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام. من پشت کنکوریم و تابستون هیچی نخوندم. زیست هم صفر کیلومترم ابهامی که برام پیش اومده اینه که اگه بخوام از اول مهر زیست بخونم و با برنامه کانون (یا هر موسسه دیگه ای) پیش برم، مجبورم از همون اول برم سراغ زیست پیش دانشگاهی در صورتی که هنوز هیچی از پایه بلد نیستم و فکر میکنم تا وقتی کسی رو پایه مسلط نباشه،نمیتونه پیش بخونه.
      ژنتیک جمعیت تنها چیزیش که با ژنتیک سوم مشترک فقط اسمش...در مورد پروتعین سازی هم فصل5سوم رو بلد باشی کافیه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ژنتيك جمعيت و پروتئين سازي اونقدرام ربطي به ژنتيك سوم نداره فقط مفاهيم پايه اي ژنتيكو بلد باشي كافيه كه ميشه فصل ٥ سوم
      ولي سه فصل اول زيست دوم رو حتما حتما سعي كن تا قبل ازمونا بخوني چون پايه زيسته و با همه فصلا تركيب ميشن

به نظرم اين چند هفته ي باقي مونده رو بشين سه فصل اول زيست دوم + فصل ٥ سومو بخون ديگه فكر نميكنم مشكلي داشته باشي
      ویرایش توسط Elahe_ : 15 شهریور 1397 در ساعت 22:38

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با برنامه قلم چی از ۲۰ مهر برو جلو هیچ اتفاقی نمیفته من هم مثل تو بودم این کار رو انجام دادم عالی شد یه دفعه وسط سال بالاترین درصد ۱۰۰ هم زدم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ن مشکلی پیش نمیاد
      فقط شما باید پیش نیازای فصل ۱ پیش یعنی ۵و۶ سوم بلد باشی و فقطم کافیه رو مفاهیم همون فصل مسلط شی با دو سه دور کتاب خوندن و تست
      ۳هفته هم تا ۶ مهر وقت داری میتونی دومو بخونی بعدشم مباحث ازمون ۲۰ مهر بخون همین

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      هرچند فقط چن تا فصل پیش نیاز پیش هست اما شما از همین الان وقت دارید واسه اینکه خیلی خوب حداقل پایه دوم رو بخونید و اون چند فصلی ک پیش نیازه پیشه...حتمن حتمن سعی کنید پایه رو بخونید تا مهر
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      توی فرصتی که مونده فصل ۵ سوم رو‌ بخون واسه پروتئین سازی.کلا پیش ۱ خیلی ترکیبی نداره با پایه فکر نکنم اذیت بشی زیاد.همزمان با پیش هم پایه رو همراه آزمون کانون یا هر موسسه ای که میری جلو بخون.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      سلام
      توی فرصتی که مونده فصل ۵ سوم رو‌ بخون واسه پروتئین سازی.کلا پیش ۱ خیلی ترکیبی نداره با پایه فکر نکنم اذیت بشی زیاد.همزمان با پیش هم پایه رو همراه آزمون کانون یا هر موسسه ای که میری جلو بخون.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      اگه دقیق طبق برنامه ازمون پیش بریم مشکلی توی فصول پیش نیست ؟کلا پیشنیاز نداره؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      اگه دقیق طبق برنامه ازمون پیش بریم مشکلی توی فصول پیش نیست ؟کلا پیشنیاز نداره؟
      فصل 2 و 3 و 4 که اصلا
      فصل 6 و 7 هم همینطور
      فصل 9 و 10 و 11 هم مشکلی بر نمیخورید
      فقط فصل های 1 و 5 و 8 ممکنه مشکل براتون ایجاد کنه که پیش نیازشون فصول 5 تا 9 زیست سومه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن