خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 47 از 47
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهشا در مورد هزينه ي ثبت نام بيشتر از چيزي كه بايد پرداخت نكنيد
      مثل قلم چي نشه كه هر چقد زورشون برسه بچاپن دانش آموز رو!

الآن تماس گرفتم كه هزينه رو بپرسم
      اينام ميگن هزينه رو از شهر بپرسيد ميگم پرسيدم جهت اطمينان از عدم تخلف شعبه ميخوام مطمئن بشم
      ميگن اونا زير نظر ما كار ميكنن و رسيد ميفرستن اينجور موارد ديده نميشه
      گفتم شما به عنوان شعبه مركزي هزينه رو به شعب اعلام ميكنيد و اونام ممكنه تخلف كنن واسه همين ميخوام بدونم هزينه چقده !تو اين مملكت ميلياريد ميليارد تومن هم نه دلار داره اختلاس ميشه شما كه يه موسسه هستين
      در نهايت به اينكه هزينه ي شهرهاي مختلف ،متفاوت هستن اشاره كردم و با كمي بگو مگو ي قانوني بهم گفتم كه هزينه ي هر آزمون42هزار تومن هس كه شعبه هاي مختلف بر اساس خدمات اضافه اي كه ميدن ميتونن بيشتر هم نرخ بزنن!ديگه تشكر كردم و خداحافظ گفتم
      ولي خواهشا زير بار هزينه ي اضافي و اجباري اي كه نياز نداريد نريد
      نه مشاوره نه كتاب اجباري هيچ كودوم كمك كننده نيست فقط اتلاف اون پول پدر و مادر عزيزتون هس كه با كلي زحمت بدست آوردن بيايد آينده سازاي خوبي باشيم و از همين الآن جلو دزدي هاي كوچك و بزرگ رو بگيريم و نذاريم وضعمون از اين بدتر بشه
      بد نيست اينجام يه مطالعه كنيد
      تخلف دسته جمعي در قلم چي!

در نهايت از استارتر ميخوام لينك اين پست رو توي پست اولشون بذارن تا در مورد هزينه اطلاع رساني بشه كه هزينه ي آزمون بدون خدمات جانبي 42 تومن به ازاي هر آزمون هس و اجبار به خدمات اضافه هم نيست و حتما اين مورد رو سفت و سخت پيگيري كنيد مطمئن باشيد نتيجه ميده
      چون گاج با ورود كنكورياي نظام جديد گويا ميخواد آزموناي خودشو به كرسي بنشونه و نهايت سعيشو ميكنه تا دانش آموز رو راضي نگه داره كه واسه آزمون هم اول باشه
      پس اگه سفت و سخت پافشاري كنيد كه فقط آزمون ميخوايد و هيچ خدمات اضافه اي رو به اجبار نميخوايد قطعا هم خودتون سود كردين وهم راه رو براي آيندگان باز ميذاريد پس بيايد به هم خيانت نكنيم!

2. Top | #47
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون...
      نمایندگی ما به ازای 3 آزمون از من 248 یا 268 گرفت خیلی جالب بود ...
      احتمالا بقیه پول اضافه رو برای خدمات جانبی مسخره اش میگیره ...
      مثل این که محل ازمون توی یک دانشگاه مهندسیه ... هر 2 هفته همایش الکی برگذار میکنه و چند تا مشاور کاملا بی سواد داره که قبل از همایش سری به کانال های مشاورین میزنن و هرچی دیدن رو برای ما هم بازگو میکنن

برای جامعه ای متاسفم که تنها منبع درآمدش سوء استفاده از داوطلبین کنکوره.

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن