خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      گاج: سوالات زیست با نکته های خوب )همین طور فیزیک و شیمی و ریاضی و حتی حسابان!(---عمومی های خوب مثلا عربی زبان E و ادبیات سخت و دینی ----97-96 فقط گاج رفتم وسنجش جامع قلم چی(96ـ95):سوالات زیست عجیب --سوالات فیزیک که بعضی آزمونا خیلی سادس و بعضی آزمون ها یکی دوبار باید روش تستی بری (خیلی سخت ) ریاضی خوب (همون کنکوره یه سری چیزاش رو تغییر داده که خودش نباشه) شیمی فضایی ---زبان E فضایی ---- ادبیات که بعضی جاها شبیه کنکور میومد ---دینی شبیه کنکور شاید سخت تر از آن----عربی خوب (نوسانی) و در کل بانک خیلی زیادی از تست که واسه پشت کنکوریا خوبه (ممکنه بعضی جاها سولا خب باشه بعضی بد بستگی به طراح آزمون داره که چه سوالاتی را برای شما انتخاب کنه که معمولا زمستان سوالات خیلی کم و زیاد نداره ولی دوران جمع بندی هی مدلش عوض میشه که برای سنجش سواده در کل شما چون سال آخرتونه مثلا قلم چی برید گاج و گزینه دو هم در طول هفته حل کنید سنجش هم----(اینقدر زیاد میشه وقت کم میارید)----------مهم ترین بخش اینه که همه نکات رو بفهمیید (حتی اگه یه آزمون شرکت کنید)---------بازم پیشناد من گاجه ب شرطی که بخواید پیشرفت کنید(با برنامش بتونید بخونید------اگه نرسید اصلا خوب نیست) مثلا میگن زیست گاج شبیه کنکور بود یا شیمیش حالا اگ شما کتابای گاج هم نداشته باشید خودش بهترین سوالات رو جدا کرده آورد واسه آزمون (نه همش) -----برای ب برنامه رسیدن نباید کمال گرا باشید------کتابای آبی قلم چی هم خوبن ولی تستای کنکور و سنجش رو کامل داشته باشید خلی بهتره(آزمون یار دانش آموز یک بار مصرفه احتمالا) ----
      ویرایش توسط shams12 : 15 شهریور 1397 در ساعت 12:17

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alibirjand1999 نمایش پست ها
      سلام به همه عزیزان وقتتون بخیر
      عزیزان همین اول بگم که من براکنکور ۹۷ هر دو آزمون گاج و قلمچی رو شرکت کردم،و امسال بدون شک میخواستم برم کانون،تا این که برنامه آزمون های گاج رو تو این انجمن دیدم،واقعا یه برنامه مناسب و معقول برای فارغ التحصیل ها بود و به نظرم مرور های بعد از عیدش،عالیه و هیچ جا همچین مروری نداره(مخصوصا اون سه جمع بندی گام به گام که لعنتی عالی بود)در کل خواستم بگم بیاید یبار متفاوت باشیم و دنبال بقیه مردم راه نیوفتیم بریم کانون چون همه میرن اونجا؛یبارم که شده یه تصمیم بهتر بگیریم
      انصافا سوالای گاج خیلی خوبه،من خودم آزمون گاج دادم پارسال(بامیانگین۶۰درصد اختصاصی و ۷۰درصد عمومی ترازم ۷۰۰۰بود)درکل مزایای آزمون های گاج کم نیست،همین که یه پاسخنامه فوق العاده تشریحی داره که خیلی توپه،همین که پاسخنامه رو بعد ازمون بهت میدن،همین که حاشیه هاش کمه،همین که کتابی زوری بهت نمیدن،همین که قیمتش کمتره،درکل مزایای کمی نداره و درکل به نظرم از قلمچی خیلی بهتره

امیدوارم تصمیم درست بگیریم
      سلام
      من برنامه گاجو بررسی کردم خب برنامه خوبی بود اما حس میکنم واسه کسی مناسب تره که پایه قوی داشته باشه و اینکه من بعد از عیدشو نپسندیدم..امااا برنامه قبل عیدش خیلی خوب بود یجورایی منو شگفت زده کرد توقع نداشتممرورای خوب!! البته ی کوچو نقص داشت ک خب منطقیه هیچ کدوم از ازمونها بدون نقص نیستن...ولی به طور کلی من باز قلم رو ترجیح میدم
      کلن کسی که واقعن بخاد درس بخونه و کم کاری نکنه با جفت برنامه قلم و گاج میتونه به نتیجه خوبی برسه
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

یکی از کاربرهای قدیمی انجمن امروز بهم گفت در آخرین آزمون تابستون در پایه دوازدهم
      تعداد شرکت کننده های قلمچی 38 هزار نفر بوده
      و تعداد شرکت کننده های گاج 1200 نفر بوده
      راست و دروغش پای خودش اما اگه راست و دقیق گفته باشه
      و این اختلاف فاحش در آزمونهای مهر به بعد هم وجود داشته باشه
      به نظرم اشتباه بزرگیه ثبت نام در آزمون های گاج
      ببخشين شما خودتون پشت كنكورى هستيد؟ رشتتون چيه؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام امید وارم برنامه ی گاج بعضی از داوطلب ها رو دچار اشتباه نکنه!!!
      برنامه گاج خیلی عالیه اما برای کسی که سال قبل خوب خونده و بنا به دلایلی مونده پشت کنکور!! دوستانی که سال قبل نمیتونستند برنامه ی دو هفته ای کانون رو جمع کنند (به خصوص دوستان فارغ التحصیل) که خب حجم کمی هم داشت لطفا خیال بافی نکنند واقعا کار سختیه که هم فصل 5 زیست پیش رو بخوای کار کنی و هم کل کتاب دوم دبیرستان رو
      لطفا با چشم و گوش باز تصمیم بگیرید شما یک بار بیشتر فرصت ندارید برنامه گاج عالیه ولی نه برای همه
      همه دوست دارن درس ها قبل از عید تموم بشه ولی به چه قیمتی به قیمت ناقص خوندن؟! من پیشنهاد میکنم دوستانی که سال های قبل هیچی نخوندن با برنامه کانون پیش برن یا حداقل گزینه دو که سه هفته وقت داده گاج داره احساسات بچه هارو تحریک میکنه با این نقشه که همه ی بچه ها آرزشونو که قبل از عید تموم میکنم بعدشم هی مرور و میرم رتبه یک میشم
      لطفا یکم منظقی فکر کنید شمایی که نتونستید سال قبل برنامه کانون رو که تا آخر اردیبهشت درس ها رو جمع میکرد تو یک بازه دو هفته ای جمع بکنید یکم منطقی باشید لطفا
      شاید خیلیا از این حرفم ناراحت بشن ولی لطفا منطقی باشید چون شما یک بار بیشتر فرصت ندارید کمیت مهم نیست قبل از عید تموم کردن مهم نیست مهم کیفیت مطالعه است...
      لطفا به عواقب این برنامه هم فکر کنید!
      اما دوستانی که سال قبل واقعا عالی خوندن ولی متاسفانه دلایلی غیر درسی باعث شد که نتیجه نگیرن این برنامه برای اونا عالیه!! البته بازهم فکر کنن که میتونن حجم بالای مطالب رو در دوهفته جمع کنند یا نه
      امید وارم همه ی کنکوری ها موفق بشن حالا با هر برنامه ای
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این جامعه آماری هم معظلیه واسه خودش
      حالا دوستان بزارید برنامه نهایی قلم چی بیاد بعد تصمیم بگیرید
      راستی کسی خبر نداره برنامه فارغ التحصیل پیش ریاضی اومده یا نه ؟

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هم کانون و هم گاج برنامه های خوبی دارن و با هر دو میشه نتیجه گرفت پس حالا باید به یه سری معیارهای دیگه هم توجه کرد ...
      کانون جامعه آماری بالاتری داره یا گاج رو اصلا کاری ندارم ولی به نظر من این خیلی مهمه که حریف قدر تو کانون زیاده ! این مسئله برای من به شخصه خیلی مهمه ( اگر شما آزمون بدید و یه رتبه ی خوب با تلاش کم بدست بیارید بهتره یا برعکس ؟ درسته کانون بعضا رتبه هاش زیاد میاد ولی از روی تراز میشه فهمید چیکار کردید ! )
      سوالات گاج سال پیش رو پیدا نکردم که بخوام نظر بدم ولی سوالات کانون واقعا خوبه و یه سری نکات خیلی خوبی بهت یاد میده و یه سری سوال با ایده های ناب داره ! و قرار نیست همه ی سوالات یه آزمون با بودجه بندی کم استاندارد باشه و از همین سوالات فضایی هم خیلی مطالب رو میشه یاد گرفت
      ولی امکانات گاج مثل این که بیشتره !
      در مورد پشتیبان های کانون هم باید بگم که هم خوبی داره و هم بدی و در کل نمیشه جزو مشکلات کانون حساب کرد
      در آخر هم بگم که همه ی جوانب رو در نظر بگیرید و انتخاب کنید نه فقط برنامه ی راهبردی رو چون برنامه های هر دو خوبن در کل حالا یکی با قلم بیشتر حال میکنه یکی با گاج

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      پست اول چقدر طولانیه باو !
      تو دو خط خلاصش کن بره ببینیم اوضاع از چه قراره
      من طبق نظر مشاور از هر 4 آزمون قلم گزینه سنجش و گاج ، آزمون های بدرد بخورش رو دادم و تجربه لازم رو دارم ولی حس خوندن پست اول رو ندارم

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      هدف از خوندن آزمون دادنه و هدف از آزمون دادن سنجش خودمون به نظرتون اینکه سوالاش استاندارد باشه کافی نیست ؟؟؟ کسی اگر بخواد بخونه الان داره میخونه و پیگیر این چیزا نیست ک کجایک ۱۲۰۰نفر داوطلب داره اون یکی ۳۰هزار تا من میرم گاج چون دوستام و آشنایام اللخصوص مشاورم گاج آزمون دادن و اتفاقا از رتبه های ۲ رقمی تا زیر ۵۰۰اوردن و تنها پیشنهادشون واسه آزمون دادن اینه ک شما درصد ۲۰یا ۶۰الانتو برسون به ۱۰۰ و مطمئن باشین رسیدن به ۱۰۰ تو گاج تلاش بیشتری میخواد از قلم چی

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jerjis نمایش پست ها
      هدف از خوندن آزمون دادنه و هدف از آزمون دادن سنجش خودمون به نظرتون اینکه سوالاش استاندارد باشه کافی نیست ؟؟؟ کسی اگر بخواد بخونه الان داره میخونه و پیگیر این چیزا نیست ک کجایک ۱۲۰۰نفر داوطلب داره اون یکی ۳۰هزار تا من میرم گاج چون دوستام و آشنایام اللخصوص مشاورم گاج آزمون دادن و اتفاقا از رتبه های ۲ رقمی تا زیر ۵۰۰اوردن و تنها پیشنهادشون واسه آزمون دادن اینه ک شما درصد ۲۰یا ۶۰الانتو برسون به ۱۰۰ و مطمئن باشین رسیدن به ۱۰۰ تو گاج تلاش بیشتری میخواد از قلم چی
      رتبه های برتر گاج هم 100 میزدن اگه سخت تر بود چرا هیچ کدوم رتبه 1 نشدن ؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      سلام امید وارم برنامه ی گاج بعضی از داوطلب ها رو دچار اشتباه نکنه!!!
      برنامه گاج خیلی عالیه اما برای کسی که سال قبل خوب خونده و بنا به دلایلی مونده پشت کنکور!! دوستانی که سال قبل نمیتونستند برنامه ی دو هفته ای کانون رو جمع کنند (به خصوص دوستان فارغ التحصیل) که خب حجم کمی هم داشت لطفا خیال بافی نکنند واقعا کار سختیه که هم فصل 5 زیست پیش رو بخوای کار کنی و هم کل کتاب دوم دبیرستان رو
      لطفا با چشم و گوش باز تصمیم بگیرید شما یک بار بیشتر فرصت ندارید برنامه گاج عالیه ولی نه برای همه
      شما رو قبول دارم ولی فکر میکنم برنامه رو به صورت کامل بررسی نکردید.
      توی زیست در هر آزمون تقریبا از هر سال 2 فصل آورده...
      و هر آزمون به جز فصلای جدید که کار میکنه خواسته مروری هم از گذشته داشته باشه... برای هرکی که خواست...
      قلم چی هم تقریبا همینه که. هر آزمون هر سال 2 یا سه فصل جدید رو کار میکنه..
      به نظرم با این خورد خورد اومدن جلو مروری کم گذشته میشه پیشرفت کرد...
      قرار نیست از اول مرور ها ما رو به صد درصد تسلط برسونه...
      ته تهش قراره با هشتاد درصد تسلط نتیجه بگیریم.
      اینکه محکم بگیم این بده یا خوب درست نیست.
      من واقعا برنامه زیست قلم چی رو سنگین تر میبینم...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انصافا زیست قلمچی سنگین تره توبرنامه نیمسال اول

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام ب همه من موندم بچه ها چرا انقدر سر این چیز ها گیرن؟؟ بخدا برنامه قلمچی یا گاج مناسب هیچ کس نیست تمام این برنامه ها باید شخصی سازی بشن این یک طرح کلی برای یک برنامست. تنها خوبیه ازمون دادن برا فارغ التحصیل ها همین نظم رو کارشونه . همین که الکی ول نگردن صبح ها دیر بلند نشن و کلا پایبند باشن حالا ی فارغ التحصیل که رتبه امسالش 100k هستش خب اگه با ی برنامه فشرده بره جلو خب مشخصه کم میاره حالا یکی که امسال 1500 شده و پزشکی نیورده اگر با یه برنامه باز بره جلو شاید سال بعد همینم نیاره از طرف دیگ ممکنه یک فارغ التحصیل درسش ب قدری خوب باشه که خیلی زود بخواد درس ها رو تموم کنه ( چون به هر حال بلد بوده و خونده ) وقتی یکی تو وقت دو هفته ای که قلمچی داره تو یک هفته همه رو میبنده خب الان این با برنامه قلم جلو بره براش ضرره

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      شما رو قبول دارم ولی فکر میکنم برنامه رو به صورت کامل بررسی نکردید.
      توی زیست در هر آزمون تقریبا از هر سال 2 فصل آورده...
      و هر آزمون به جز فصلای جدید که کار میکنه خواسته مروری هم از گذشته داشته باشه... برای هرکی که خواست...
      قلم چی هم تقریبا همینه که. هر آزمون هر سال 2 یا سه فصل جدید رو کار میکنه..
      به نظرم با این خورد خورد اومدن جلو مروری کم گذشته میشه پیشرفت کرد...
      قرار نیست از اول مرور ها ما رو به صد درصد تسلط برسونه...
      ته تهش قراره با هشتاد درصد تسلط نتیجه بگیریم.
      اینکه محکم بگیم این بده یا خوب درست نیست.
      من واقعا برنامه زیست قلم چی رو سنگین تر میبینم...
      حرف شما درسته ولی فقط زیست نیست...! وقتی قراره همه ی درس ها تا قبل از عید تموم بشه برنامه خیلی سنگین میشه...
      اگر یه موقعی اتفاقی بیفته و دانش آموز نتونه تو یه بازه ی زمانی درس بخونه اینکه جبرانیش میره حداقل دوتا آزمون دیگه یا میره برای دوران مرور آخر سر این یکم بی منطقه
      من خودم به شخصه خیلی این برنامه رو دوست دارم اما اینکه بخوام برای همه ی فارغ التحصیلا توصیه بکنم نه! چون میدونم بعضی از دوستان پارسال مطالب کمتری در دو هفته رو نتوستن جمع کنن چطور میخوان حجم بالا رو با کیفیت و با تست زیاد در دو هفته جمع کنند؟!
      فقط امیدوارم همه ی دوستان احساسات رو بذارن کنار من نمیگم برنامه ی قلمچی خیلی عالیه خیلی توپه خیلی ... خیلی ... اما میگم که برای دانش آموزایی که نمیتونن تو دو هفته مطالب زیاد رو با کیفیت بخونن مناسبه ....
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sidmeier نمایش پست ها
      سلام ب همه من موندم بچه ها چرا انقدر سر این چیز ها گیرن؟؟ بخدا برنامه قلمچی یا گاج مناسب هیچ کس نیست تمام این برنامه ها باید شخصی سازی بشن این یک طرح کلی برای یک برنامست. تنها خوبیه ازمون دادن برا فارغ التحصیل ها همین نظم رو کارشونه . همین که الکی ول نگردن صبح ها دیر بلند نشن و کلا پایبند باشن حالا ی فارغ التحصیل که رتبه امسالش 100k هستش خب اگه با ی برنامه فشرده بره جلو خب مشخصه کم میاره حالا یکی که امسال 1500 شده و پزشکی نیورده اگر با یه برنامه باز بره جلو شاید سال بعد همینم نیاره از طرف دیگ ممکنه یک فارغ التحصیل درسش ب قدری خوب باشه که خیلی زود بخواد درس ها رو تموم کنه ( چون به هر حال بلد بوده و خونده ) وقتی یکی تو وقت دو هفته ای که قلمچی داره تو یک هفته همه رو میبنده خب الان این با برنامه قلم جلو بره براش ضرره
      دقیقا باهات موافقم منم حرفم همینه
      گاج داره احساسات بچه ها رو تحریک میکنه...!
      نه گاج و نه قلمچی برنامش برای همه مفید نیست باید همش شخصی سازی بشه
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      دقیقا باهات موافقم منم حرفم همینه
      گاج داره احساسات بچه ها رو تحریک میکنه...!
      نه گاج و نه قلمچی برنامش برای همه مفید نیست باید همش شخصی سازی بشه
      اره واقعا از اون پول هایی که ب رتبه های 1 دادنو تبلیغ هایی که توی تلوزیون می کنن و ... حالا ما شاید ب عنوان فارغ التحصیل تجربه داشته باشیم و گول نخوریم اما دهم و یازدهم و ... حتمن جذب این شو ها میشن والا منم دوم دبیرستان بودم می خواستم کنکور اسان است بخرم چون پول نداشتم نخریدم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن