خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پرستاری یا رشته های تعهدی؟

دوستان سوالی که ذهنم رو درگیر کرده این هست که بین پزشکی تعهدی به طور مثال و پرستاری که مدرک کارشناسی ارشدش رو گرفته باشه،اختلاف درامد در چه حد هست؟
      مطمئنا میدونید درس های پرستاری با وجود سخت بودن باز هم از پزشکی بسیار آسان تره و 6 ساله هم به مدرک کارشناسی ارشدش میشه رسید ولی پزشکی تعهدی 8 سال طول میکشه.
      میخوام بدونم اختلاف درامدشون بالاست؟ در حدی هست که کسی ریسک پزشکی تعهدی و تا 40 سالگی تعهد گذراندن را بیارزه که تحمل کنه یا خیر؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadcccc نمایش پست ها
      دوستان سوالی که ذهنم رو درگیر کرده این هست که بین پزشکی تعهدی به طور مثال و پرستاری که مدرک کارشناسی ارشدش رو گرفته باشه،اختلاف درامد در چه حد هست؟
      مطمئنا میدونید درس های پرستاری با وجود سخت بودن باز هم از پزشکی بسیار آسان تره و 6 ساله هم به مدرک کارشناسی ارشدش میشه رسید ولی پزشکی تعهدی 8 سال طول میکشه.
      میخوام بدونم اختلاف درامدشون بالاست؟ در حدی هست که کسی ریسک پزشکی تعهدی و تا 40 سالگی تعهد گذراندن را بیارزه که تحمل کنه یا خیر؟
      حقوق یه پزشک عمومی 5تومنه و حقوق یه پرستار تو مراکز عمومی 4 تومنه فکر کنم از نظر حقوق تفاوت چندانی نیس
      اما مسلما پرستیژ یه پزشک بالاتر از یه پرستاره
      اما یه تعهدی یه جورایی مثل یه برده اس
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      حقوق یه پزشک عمومی 5تومنه و حقوق یه پرستار تو مراکز عمومی 4 تومنه فکر کنم از نظر حقوق تفاوت چندانی نیس
      اما مسلما پرستیژ یه پزشک بالاتر از یه پرستاره
      اما یه تعهدی یه جورایی مثل یه برده اس
      پزشک عمومی کی گفت 5 تومنه؟؟ ؟!!!!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      برای کلا ن شهر ها است ///درآمد رشته های مختلف علوم پزشکی بستگی به بسیاری از پارامتر ها از جمله شهر-تبحر-ساعت کار و...دارد.اما می توان درآمدی تقریبی برای رشته های مختلف در نظر گرفت.رقم های نوشته شده در پست زیر برای کلان شهر ها می باشدرشته هایی با درآمد 30 میلیون به بالا در ماه(بالا 30 میلیون می تواند به بی نهایت هم میل کند!):جراحان و فوق تخصص های پزشکی-اغلب تخصص های پزشکی-متخصصین دندانپزشکی-داروساز عمومی به شرط تاسیس داروخانه-دکتری علوم آزمایشگاهی به شرط تاسیس آزمایشگاه

رشته هایی با درآمد 20-30 میلیون در ماه:دندانپزشک عمومی-متخصصین داروسازی به شرط هیئت علمی بودن و بدون داروخانه

رشته هایی با درآمد 15-20 میلیون در ماه:فیزیوتراپی به شرط تاسیس کلینیک-دکتری پرستاری به شرط مترونی یا هیئت علمی بودن-دکتری علوم آزمایشگاهی به شرط مسئول فنی و هیئت علمی بودن

رشته هایی با درآمد 10-15 میلیون در ماه:پزشک عمومی-متخصصین دامپزشکی به شرط هیئت علمی بودن-کارشناسان بینایی سنجی به شرط تاسیس کلینیک شخصی و مرکز فروش عینک های طبی-دکتری و متخصصین تغذیه به شرط هیئت علمی بودن-پرستاران سوپروایزر یا مترون با ساعت کار بالا-

رشته هایی با درآمد 5-10 میلیون در ماه:داروساز عمومی به عنوان مسئول فنی-کارشناس یا ارشد یا دکتری فیزیوتراپ به عنوان مسئول فنی-بینایی سنج فقط با کلینیک شخصی-پرستار با ساعت کار بالا-گفتار درمانی و کاردرمانی به شرط تاسیس مراکز مربوطه-متخصص دامپزشکی

رشته های با درامد 1.5 الی5 میلیون:دامپزشک عمومی-کارشناسی و ارشد تغذیه-پرستاری با ساعات کار متوسط و کم-علوم آزمایشگاهی-مامایی-گفتار درمانی-کاردرمانی-اتاق عمل-هوشبری و کاردانی پروتز دندانی و فوریت های پزشکی و...
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 76farshad نمایش پست ها
      پزشک عمومی کی گفت 5 تومنه؟؟ ؟!!!!
      داداش وقتی یه نفر تعهدی میشه فقط میتونه توی درمانگاه ها و بیمارستان های دولتی کار کنه و نمیتونه واسه خودش مطب بزنه
      حقوق یه پزشک عمومی استخدامی 5 تومنه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      برای کلا ن شهر ها است ///درآمد رشته های مختلف علوم پزشکی بستگی به بسیاری از پارامتر ها از جمله شهر-تبحر-ساعت کار و...دارد.اما می توان درآمدی تقریبی برای رشته های مختلف در نظر گرفت.رقم های نوشته شده در پست زیر برای کلان شهر ها می باشدرشته هایی با درآمد 30 میلیون به بالا در ماه(بالا 30 میلیون می تواند به بی نهایت هم میل کند!):جراحان و فوق تخصص های پزشکی-اغلب تخصص های پزشکی-متخصصین دندانپزشکی-داروساز عمومی به شرط تاسیس داروخانه-دکتری علوم آزمایشگاهی به شرط تاسیس آزمایشگاه

رشته هایی با درآمد 20-30 میلیون در ماه:دندانپزشک عمومی-متخصصین داروسازی به شرط هیئت علمی بودن و بدون داروخانه

رشته هایی با درآمد 15-20 میلیون در ماه:فیزیوتراپی به شرط تاسیس کلینیک-دکتری پرستاری به شرط مترونی یا هیئت علمی بودن-دکتری علوم آزمایشگاهی به شرط مسئول فنی و هیئت علمی بودن

رشته هایی با درآمد 10-15 میلیون در ماه:پزشک عمومی-متخصصین دامپزشکی به شرط هیئت علمی بودن-کارشناسان بینایی سنجی به شرط تاسیس کلینیک شخصی و مرکز فروش عینک های طبی-دکتری و متخصصین تغذیه به شرط هیئت علمی بودن-پرستاران سوپروایزر یا مترون با ساعت کار بالا-

رشته هایی با درآمد 5-10 میلیون در ماه:داروساز عمومی به عنوان مسئول فنی-کارشناس یا ارشد یا دکتری فیزیوتراپ به عنوان مسئول فنی-بینایی سنج فقط با کلینیک شخصی-پرستار با ساعت کار بالا-گفتار درمانی و کاردرمانی به شرط تاسیس مراکز مربوطه-متخصص دامپزشکی

رشته های با درامد 1.5 الی5 میلیون:دامپزشک عمومی-کارشناسی و ارشد تغذیه-پرستاری با ساعات کار متوسط و کم-علوم آزمایشگاهی-مامایی-گفتار درمانی-کاردرمانی-اتاق عمل-هوشبری و کاردانی پروتز دندانی و فوریت های پزشکی و...
      سلام
      این اماری که دادید واقعا درست هست؟

پرستار با ساعت کار بالا = 5-10 میلیون!!!!!
      پرستاری با ساعات کار متوسط و کم= 1.5 الی 5میلیون
      پرستاران سوپروایزر یا مترون با ساعت کار بالا=10 -15میلیون
      دکتری پرستاری به شرط مترونی یا هیئت علمی بودن= 15-20 میلیون
      پزشک عمومی=10-15میلیون

هر چند شما درامد پزشیک تعهدی رو نگفتید ولی اگر چیزی که می گید درست باشه پس بعضی پرستار ها ممکنه درامد بالاتر از پزشک عمومی داشته باشند.واقعا ممکنه؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام
      این اماری که دادید واقعا درست هست؟

پرستار با ساعت کار بالا = 5-10 میلیون!!!!!
      پرستاری با ساعات کار متوسط و کم= 1.5 الی 5میلیون
      پرستاران سوپروایزر یا مترون با ساعت کار بالا=10 -15میلیون
      دکتری پرستاری به شرط مترونی یا هیئت علمی بودن= 15-20 میلیون
      پزشک عمومی=10-15میلیون

هر چند شما درامد پزشیک تعهدی رو نگفتید ولی اگر چیزی که می گید درست باشه پس بعضی پرستار ها ممکنه درامد بالاتر از پزشک عمومی داشته باشند.واقعا ممکنه؟
      عزیز اول هم گفتم کلان شهر ها /مثلا عصب کشی در تهران 1.5 میلیون تومان است اما در شهر های کوچک 200 هزار تومان /در ثانی عضو هیئت علمی بودن ومهارت ومکان و.. که گفته شد نیز دخیل است مثلا پرستار با مراقبت های خصوصی پول خوبی در می اورند
      برای انکس
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شهر کوچیک بلند شو برو دنبال مجوز برای مطب پزشکی عمومی بهت میخندن
      درآمد بیمارستان میلاد تهران وعرفان و ..........رو به پای شهرستان نزارین خواهر دوستم هر روز به جز یک روز در هفته مرکز استان و یکی از شهرستان ها کشیک میده پرستاری میگه نهایتا 2.5 میدن تازه از کارانه هم خبری نیست یه جوری ضرب میکنید که آدم دوست داره دخل و خرجشو بده دست شما
      در ضمن 20 درصد فارغ التحصیلان هم جذب بدنه دولتی میشن 80 درصد ول معطل ن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      تا اونجایی که من اطلاع دارم همه چی به کنار درامد بعضی از دکترا اندازه یه بانک هست
      با تشکر

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با تشکر از مطلبتون
      مرسی

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

کی میگه اگه یه پرستار عضو هیئت علمی باشه حقوق اش 15الی 20 تومنه
      6 تومن واسه یه دانشیار پرستاری به زور میدن ، درآمد سوپروایزور از هیئت علمی دانشگاه بیشتره
      این آمار رو از کجا در میاری

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      کی میگه اگه یه پرستار عضو هیئت علمی باشه حقوق اش 15الی 20 تومنه
      6 تومن واسه یه دانشیار پرستاری به زور میدن ، درآمد سوپروایزور از هیئت علمی دانشگاه بیشتره
      این آمار رو از کجا در میاری
      اول من هیئت علمی را فقط برای پرستاری نگفتم در ثانی برای 3 مین بار می گم این امار برای کلان شهر ها است وبسته به مهارت -هیئت علمی -محل کار -شهرت -و../که خیلیا / فرق می کنه حقوق ودست مزد کمیتی پیوسته است وبرای همه نمی توان یک جور گفت یک پرستار شهر کوچک 2.5 در میاره یکی هم دکترا می گیره 15 تومان در میاره / تاکید می کنم دوباره حقوق ودست مزد کمیتی پیوسته است وبسته به شرایط و... می تواند خیلی فرق کند وسلام/
      برای انکس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)