خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 73 از 73
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosen نمایش پست ها
      ببین پسرجون یه بار ریپلای کردی جواب دادم دیگه ولی مثل اینکه بخش فهمیدن کلا از کار افتاده.
      باید یاد بگیری وقتی یه چیزی اشتباه و غلطه حتی اگر به نفع و یا ضررت هم باشه قبول کنی.
      به این میگن درک، فهم و شعور. خب حالا فرق یک انسان با گوسفند در چیه؟ آفرین! در همین فهمیدن دیگه.
      خب حالا شما اگر بیای بزنی زیر حقیقت بگی نه این نیست اونه بخوای نخواهی بهت میگن گوسفند.
      میبینی پسرجون، گوسفند بودن یا نبودن دست خود ماست. منتها ما دوست داریم گوسفند باشیم.

مثلا من میگم سهمیه نباید باشه چون خون هیچکسی از بقیه رنگی تر نیست. منتها شما بخش فهمیدنت از کار افتاده و گوسفندبازی درمیاری به من میگی عقده دارم.
      این یعنی خودت دوست داری گوسفند باشی.

فکر نکنم بفهمی ولی سعی کن از درک و شعوری که خدا بهت داده استفاده کن. گوسفند نباش و هی ریپلای نکن.
      مث اينكه واقعا ادب نداري پايين بودن فرهنگ كشورمون يكي به خاطر مسئولان يكي هم به خاطر افراد بي شعوري مثل شما كه حتي جواب عذر خواهي رو با فحش ميدي تو هر جور مختاري فك كني و خودتم ميگي گوسفندم ولي به بقيه گوسفند بودنتو به رخ نكش

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      یعنی در این حد باعث سوزشت شدم؟
      یه سهمیه ای که سطح علم و سوادش انقدر پایینه که حتی
      با استفاده از سهمیه هم نتونسته هیچ جا قبول بشه
      چجوری ممکنه باعث سوزش من بشه ؟؟
      یکی بیاد این حرف رو بزنه که یه رشته دانشگاه خوبی قبول شده باشه , نه تو

تاحالا به این موضوع فکر کرده بودی که چقدر داغونی که حتی با سهمیه هم نتونستی جایی قبول شی ؟
      اگه فکر نکرده بودی امروز فرصت خوبی داری برای فکر کردن بهش
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

3. Top | #63
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

یه سهمیه ای که سطح علم و سوادش انقدر پایینه که حتی
      با استفاده از سهمیه هم نتونسته هیچ جا قبول بشه
      چجوری ممکنه باعث سوزش من بشه ؟؟
      یکی بیاد این حرف رو بزنه که یه رشته دانشگاه خوبی قبول شده باشه , نه تو

تاحالا به این موضوع فکر کرده بودی که چقدر داغونی که حتی با سهمیه هم نتونستی جایی قبول شی ؟
      اگه فکر نکرده بودی امروز فرصت خوبی داری برای فکر کردن بهش
      طرز فکر منوتو خیلی باهم فرق داره با سهمیه امسال شاید میتونستم پزشکی شهر خودمون قبول شم رتبه زیرگروه ۱=۸۱۹
      اما من ادم کمال طلبیم و این قصه ادامه دارد بازم میگم هر وقت به مرز قبولی رسیدی بیا بگو حقتو خوردم بیشتر از اینم در حدی نمیبینمت بخوام جوابتو بدم..

4. Top | #64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      طرز فکر منوتو خیلی باهم فرق داره با سهمیه امسال شاید میتونستم پزشکی شهر خودمون قبول شم رتبه زیرگروه ۱=۸۱۹
      اما من ادم کمال طلبیم و این قصه ادامه دارد بازم میگم هر وقت به مرز قبولی رسیدی بیا بگو حقتو خوردم بیشتر از اینم در حدی نمیبینمت بخوام جوابتو بدم..
      @arshaa
      خخخخخخخخ
      یه جوری میگی 819 زیر گروه 1 هر کی ندونه فکر می کنه واقعا رتبه خوبی آوردی
      الان کارنامه رتبه 814 سال پیش زیر گروه 1 تو سهمیه 25 درصدی رو میزارم دوستان متوجه بشن:
      814-1.png
      814-2.png

رتبه ی کشوریت در بهترین حالت بالای 40 هزار هستش رتبه ی منطقه من توی منطقه 3 زیر گروه 1 3489 بود که خیلی از درصدام تقریبا میشه گفت دو برابر تو میشد حالا بی خودی زر اضافی نزن مفت خور لا-شی

ویرایش توسط _ Joker _ : 18 شهریور 1397 در ساعت 13:54

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      تو حتی چشمت رو وا نکردی ببینی من چه رشته ای و کجا درس خوندم
      اونوقت میگی به مرز قبولی برسم ؟
      میزان آی کیو یه سهمیه ای رو الان با دوخط کامنت نوشتن مشخص کردی
      یعنی در این حد داغونید ...
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من یکی خودم اگه سهمیه میداشتم. در قضیه رو میذاشتم و صداشم در نمیاوردم.
      نه بیام جار بزنم که من سهمیه دارم و حق شمارو خوردم که عقده ای بودن خودمو به همه نشون بدم. بعدشم بگم چند سال پشت کنکوری ام و هنوز موفق نشدم و اسکول بودن خودمو به رخ بکشم

7. Top | #67
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unlucky نمایش پست ها
      من یکی خودم اگه سهمیه میداشتم. در قضیه رو میذاشتم و صداشم در نمیاوردم.
      نه بیام جار بزنم که من سهمیه دارم و حق شمارو خوردم که عقده ای بودن خودمو به همه نشون بدم. بعدشم بگم چند سال پشت کنکوری ام و هنوز موفق نشدم و اسکول بودن خودمو به رخ بکشم
      این همون قضیه ای که میگه دهن مردمو نمیشه بست

8. Top | #68
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

پس درسته میگن که سواد شعور نمیاره با دیدن امثال تو میشه به این قضیه ایمان اورد
      خیلی داری میسوزی ...

9. Top | #69
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

10. Top | #70
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی داری میسوزی ...
      @arshaa
      اون پست و کارنامه ای که گذاشتم رو ببین
      بعدا دقت کن که چقدر گیجی که با سهمیه هم نتونستی قبول شی
      در کل سادیسم داری بهت قول میدم ممکنه بتونی پزشکی یا هر رشته ای که بخوای رو با سهمیه قبول شی ولی آخر سر هیچ چی نمی شی نهایتش یه دکتره دره پیت که میره فضولات مریضا رو پاک می کنه و سوند بهشون وصل می کنه
      اگه واقعا عرضه شو داری بیا بدون سهمیه کنکور بده بینیم چند چندی سر 50 میلیون باهات شرط میبندم که بدون سهمیه زیر 10 هزار منطقه هم نمی تونی بیاری
      ویرایش توسط _ Joker _ : 18 شهریور 1397 در ساعت 14:00

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

به نظر من این سهمیه ایی ها بی وجدان هستن. درسته این قانون ناعادلانه رو مجلس تصویب کرده ولی کاملا اختیاریه یعنی مثلا منی که سهمیه دارم میتونم ازش استفاده نکنم کسی مجبورم نکرده که حتما استفاده کنم ولی اگه استفاده میکنم دارم آگاهانه حق یه عده ای رو پایمال میکنم و این یعنی شرف، وجدان و انسانیت رو باهم دارم از دست میدم و با حیوان هیچ فرقی ندارم.

و بی خود هم نیست مردم از سهمیه یی ها متنفر هستن. من به شخصه به این افراد میگم زالو که با مکیدن خون افراد بالیاقت بالا میان. آخرش هم هیچی نمیشن حالا شاید سواد داشته باشن ولی شعور ندارن.

آدم‌ها ، اول جوان‌ها را باوجود این‌که هم‌دیگر را دوست ندارند ، به‌عقد ِ هم درمی‌آورند و بعد از این‌که آن‌ها نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند ،
      تعجب می‌کنند ...
      آخر چطور می‌توان با کسی زندگی کرد بدون این‌که عاشق‌اش بود ؟

لئو تولستوی

ویرایش توسط hosen : 18 شهریور 1397 در ساعت 14:40

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      خیلی داری میسوزی ...
      یه بار بهت گفتم کسی باید در مورد سوختن حرف بزنه که یه رشته دانشگاه خوبی حداقل قبول شده باشه
      نه تو که انقدر داغونی که حتی با سهمیه هم هیچ خراب شده ای نتونستی قبول بشی تاحالا
      زین پس دوغتو بنوش تا ببینیم در آینده چی پیش میاد
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

13. Top | #73
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تاپیک بسته

به اندازه کافی به حاشیه کشیده شد

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن