خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 123
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation درآمد دندانپزشکان

سلام
      دوستان من تاپیک مشابهی در این زمینه پیدا نکردم گفتم سوالم رو بپرسم شاید دوستان اطلاع داشته باشن:
      1) اگه فردی دندانپزشکی عمومی رو تموم کنه و بخواد مطب باز کنه اگه مثلا توی شهر تبریز یا استان های مشابه توی مرکز شهر یه مطب اجاره کنه ( هزینه اجاره ماهانه 3 الی 5 میلیون ) اگه همه ی هزینه هاش اعمم از هزینه دستیار دندانپزشک + هزینه اجاره مطب + هزینه آب و برق و گاز و تلفن + هزینه سرویس ماهانه یونیت + هزینه مواد اولیه لازم برای درمان بیمار رو از کل درآمد ماهانه کسر کنیم خالص دریافتیش به طور میانگین در ماه چطور خواهد بود؟
      2) اگه همین دندانپزشک بخواد یکی از تخصص های دندانپزشکی ( ترجیحا پولسازترینش ) یعنی :

• متخصص ارتودنسی (ارتودنتیست )
      • متخصص درمان ریشه (اندودانتیست )
      • متخصص بیماری های دهان و تشخیص
      • متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت ( پروستودانتیست )
      • متخصص دندانپزشکی کودکان
      • متخصص رادیولوژی دهان فک و صورت
      • متخصص جراحی صورت و دهان و فک
      • متخصص جراحی لثه و ایمپلنت ( پریودانتیست )
      • متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
      • متخصص آسیب شناسی دهان ، فک و صورت ( پاتولوژیست دهان ودندان )

رو هم کنارش بگیره بعد تخصص با در نظر گرفتن هزینه های گفته شده تو سوال قبل خالص دریافتیش به طور میانگین در ماه چقدر خواهد بود؟
      پ.ن 1 : اینم در نظر بگیرین که تبلیغات هوشمند توی اینستاگرام ( توی پیج شاخ های مجازی ) و تلگرام ( توی کانال های مشهور مثل گیز میزو... ) هم از قبل انجام شده باشه.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آمار دقیقی هیچ جا از درآمدشون نیست ولی شنیدم جراحی صورت و دهان و فک بهترین تخصصشه که درآمدشون تو سال به دو میلیارد یا بیشتر از اون هم میرسه.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ Joker _ نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من تاپیک مشابهی در این زمینه پیدا نکردم گفتم سوالم رو بپرسم شاید دوستان اطلاع داشته باشن:
      1) اگه فردی دندانپزشکی عمومی رو تموم کنه و بخواد مطب باز کنه اگه مثلا توی شهر تبریز یا استان های مشابه توی مرکز شهر یه مطب اجاره کنه ( هزینه اجاره ماهانه 3 الی 5 میلیون ) اگه همه ی هزینه هاش اعمم از هزینه دستیار دندانپزشک + هزینه اجاره مطب + هزینه آب و برق و گاز و تلفن + هزینه سرویس ماهانه یونیت + هزینه مواد اولیه لازم برای درمان بیمار رو از کل درآمد ماهانه کسر کنیم خالص دریافتیش به طور میانگین در ماه چطور خواهد بود؟
      2) اگه همین دندانپزشک بخواد یکی از تخصص های دندانپزشکی ( ترجیحا پولسازترینش ) یعنی :

• متخصص ارتودنسی (ارتودنتیست )
      • متخصص درمان ریشه (اندودانتیست )
      • متخصص بیماری های دهان و تشخیص
      • متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت ( پروستودانتیست )
      • متخصص دندانپزشکی کودکان
      • متخصص رادیولوژی دهان فک و صورت
      • متخصص جراحی صورت و دهان و فک
      • متخصص جراحی لثه و ایمپلنت ( پریودانتیست )
      • متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
      • متخصص آسیب شناسی دهان ، فک و صورت ( پاتولوژیست دهان ودندان )

رو هم کنارش بگیره بعد تخصص با در نظر گرفتن هزینه های گفته شده تو سوال قبل خالص دریافتیش به طور میانگین در ماه چقدر خواهد بود؟
      پ.ن 1 : اینم در نظر بگیرین که تبلیغات هوشمند توی اینستاگرام ( توی پیج شاخ های مجازی ) و تلگرام ( توی کانال های مشهور مثل گیز میزو... ) هم از قبل انجام شده باشه.
      سلام من صحبت م نقل قول از یکی از دندان پزشک های شهرمونه (شهرستان استان کرمانشاه)
      ایشون تنها دندان پزشکی هستن که کار ارتودنسی انجام میدن و حدودا ده تا دندان پزشک دیگه شهرمون داره و جمعیت ش هم حدود 40000 نفره
      در یه همچین محیطی و با این شرایط ایشون ماهی بین 30 تا 40 میلیون ( به قول خودشون) درامد دارن
      البته حدود 10 ساله دارن کار میکنن و تا حدودی شناخته شده هستند
      درامد شما بستگی به منطقه ای که کار میکنین (محروم باشه یا نه و جمعیت ش) تخصص ی که دارید(ارتودنسی مثلا) و سابقه کاری شما داره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کاملا بستگی داره ب این ک کارش چقد خوب باشه و چقد مردم بشناسنش ولی اونا ک معروفن تو ی شهری مث تهران ماهی صدتومن حداقل رو میشه با ی حساب سرانگشتی تخمین زد!
      درکل من زیاد اشنایی ندارم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      به احترام اینکه تگ شدم نظرم رو میگم وگرنه این مدل تاپیک ها اصلا جواب قطعی نداره

من دندانپزشک عمومی میشناسم با ماهی حداقل پنجاه میلیون درآمد
      دندانپزشک عمومی دیگه ای میشناسم که از بس مریض نداشت مطبش رو بست و الان فقط تو بیمارستام میلاد کار میکنه
      متخصص اورتو میشناسم با ماهی 400 میلیون تومن درآمد
      و متخصص اورتو میشناسم که واسه جذب مریض اقساط یک ساله میبنده اما نهایت ماهی ده میلیون درآمدشه
      متخصص جراحی فک میشناسم با ماهی بیش از 500 میلیون تومن درآمد

همه جورش هست و اصن نمیشه درآمد ثابتی براش در نظر گرفت
      مهمترین عامل مهارت دندانپزشک در کارش هست که باعث پیشرفت و معروف شدن و درآمد بالاش میشه
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولش که باید فقط تو درمانگاه ها و کلینیک ها کار کنی تا کمی معروف شی
      الان یه دونه عصب کشی + ترمیم قیمت دولتی اش 400 هزاره که اگه مطب خودت باشه 600 میگیری که ماهی فقط ده تا داشته باشی میشه 6 میلیون حالا هزینه ارتودنسی و دندون کشیدن و ایمپلنت و.... بماند
      اگه معروف باشی و قیمتت توی مطب خودت کمی منصفانه باشه ماهی حداقل 20 تومن درآمد داری
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی ک میخاد بره دندون پزشکی بخونه اولین عاملش باید علاقه باشه
      ولی در جواب باید گفت همش ب شانس بستگی داره
      توی شهر ما دندون پزشک سر شناس کلا سه تا بیشتر نیس
      ولی توی مقایسه در امد یکیشون ک متخصص ارتو هس درامدش خیلی بالاس
      در حدی ک هم تو مرکز استان ی مطب داره و هم 2تا کلینیک زده خودش
      کلن بستگی داره چقد کارت خوب باشه دیگه
      البته اینی ک من گفتم کارش اصلن خوب نیست الکی بجای دندون خراب میزنه ی دندون دیگه رو درست میکنه و طرف مجبور میشه بازم بره پیشش
      دوست خودم رفت پیشش ارتو فقط 6 سال دندوناش تو ارتودنسی بود اخرشم کارش ب عصب کشی رسید

8. Top | #8
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دندانپزشكي هم وجود داره ك دخلش با خرجش نميخونه
      ولي دندانپزشكي هم هس ك روزي ١٠ يا ٢٠ تومن پول درمياره

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      از نگاه کلی پولساز ترین رشته تجربی هست. ولی اگه نگاه جزئی داشته باشیم تو همه حرفه ها و رشته ها هم آدم های بسیار موفق و هم آدمای شکست خورده وجود داره.
      موردی که باید توجه داشته باشی اینه که تو این رشته باید علاقه داشته باشی چون حرفه ی خاصیه و تنوع کمی هم در فعالیت شغلیشون هست.
      ممنون بابت تگ

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این سوال داداش این شرف و قدرت کاری یک فرد هست که چقدر خون خوار باشه چقدر کار بلد
      حرص گرفته دکتری رو
      ولی همین شهر خودمون هست داخل مطب عصب کشی میکنه 350 با این که تخصص از کشور خارجی حتی داره و خیلی هم کارش عالیه
      ولی براش لبخند مریض مهمه نه پول

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      روزی اگر فقط 10 تا دندون عصب کشی کنه هر دندون 400 تومن و کار دیگه ای هم انجام نده.میشه روزی 4 تومن و ماهیی 120میلیون تومن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      روزی اگر فقط 10 تا دندون عصب کشی کنه هر دندون 400 تومن و کار دیگه ای هم انجام نده.میشه روزی 4 تومن و ماهیی 120میلیون تومن
      داداش از اون 400 تومن هزینه های خیلی زیادی باید کسر بشه همش که برا خودش نمی مونه

13. Top | #13

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ولا درآمدشون خوبه.ولی خب الان تو شهر ما همه دندانسازها هم دندانپزشکی میکنن ولا.قشنگ همه قیمتهارو شکوندن.و اینکه دندانپزشک های خارج رفته هم زیاد شده که خیلی خیلی پر شده.
      خود شهر کوچک ما قبلا خیلی کم دندانپزشک داشت الان فک کنم ۳۰ تایی شده باشن.که برای یه شهر ۴۰هزار نفری خیلیه.ولی با این حال هم وضعشون خوبهممنون بابت تگ

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      در مورد شهرستان ها اطلاعی ندارم اما در تهران 90% مطب های دندانپزشکی پنج شنبه ها تعطیلن
      و 99% مطب های دندانپزشکی جمعه ها تعطیلن
      پس 30 روز در ماه کار نمیکنن بلکه حدود 22 روز کار میکنن
      ساعت کار مطب ها معمولا بین ساعات 2 بعد از ظهر تا 8 شب هست ( اکثرن صبح ها تعطیلن )
      یعنی 6 ساعت کار میکنن اما بعضی هاشون هم 8 ساعت کار میکنن
      هر عصب کشی حدود 1 ساعت زمان میبره و اینجوری نیست که بتونن روزی 10 تا عصب کشی کنن

راستی خوش به حالتون که با 400 عصب کشی میکنن براتون
      پدر بنده همین چند هفته پیش عصب کشی کرد 1.5 میلیون کارت کشید

کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

ویرایش توسط Adolf_Hitler : 13 شهریور 1397 در ساعت 23:01

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      امروز رفتم فروشگاه شهروند همه ریخته بودن کرور کرور دستمال کاغذی و پوشک بچه میگرفتن چون خییییلییی گرون شده
      طرف با لکسوس اومده بود پوشک بچه بار میزد شده ۱۷۰ تومن
      دلار شده ۱۵ تومن
      این شرایط برای همه یکسانه دندون پزشکم باشی این شرایط واسه تو هم هست بنابراین دندون پزشک شدن چیزیو عوض نمیکنه
      درامد دندون پزشک هر چقدرم که باشه ثانیه به ثانیه داره ارزشش با کم شدن ارزش پول ملی کمتر میشه
      پیشنهاد من به همه؛
      نیاید تجربی برید ریاضی راحت از این کشور مهاجرت کنید اعصابتونو با این ملت خورد نکنید

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن