خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 123
    1. Top | #106
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      چند تو رو با هم نمیشه ریپلای کرد ولی
      دندانپزشکی هم برعکس افکار شما اینطور نیست که لوازم و وسایلش رو شاباش بدن
      -درآمدشون فرق داره ولی دوستان فک میکنن امروز قبول شدن فردا میتونن مطب بزنن پس فرداش هم روزی 1000 تا مشتری براشون میاد
      اواتر جنگ تا 15 سال پیش اوج سازندگی بوده و به طبع مهندسا پارو میکردن وگرنه خل نبودن که برن کنکور ریاضی بدن
      خب پس شما هم فکر می کنی میری مهندس میشی اپلای می کنی میری اونطرف دور سرت میچرخن کاملا در اشتباهی چون از یه کشور جهان سوم اومدی تو رو آدم حساب نمی کنن و ازت بیگاری می کشن و در بهترین حالت اگه بورسیه بشی ماهی 500 دلار بهت میدن
      خب برادر من همه ی شغلا سختی دارن اگه بخوایم سختی ها و مشکلات رو در نظر بگیریم همون بهتر که از اول خودکشی کنیم راحت بریم اون دنیا بغل حوری موری ها عشق و حال کنیم
      در کل حرفای شما تا حدودی درسته ولی میشه گفت بیشترش اشتباه محضه منم نمیگم دندون پزشک پول پارو میکنه ولی میگم درآمدش از بیشتر( بالای 80 درصد مردم ایران ) بالاتر خواهد بود

2. Top | #107
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ Joker _ نمایش پست ها
      خب پس شما هم فکر می کنی میری مهندس میشی اپلای می کنی میری اونطرف دور سرت میچرخن کاملا در اشتباهی چون از یه کشور جهان سوم اومدی تو رو آدم حساب نمی کنن و ازت بیگاری می کشن و در بهترین حالت اگه بورسیه بشی ماهی 500 دلار بهت میدن
      خب برادر من همه ی شغلا سختی دارن اگه بخوایم سختی ها و مشکلات رو در نظر بگیریم همون بهتر که از اول خودکشی کنیم راحت بریم اون دنیا بغل حوری موری ها عشق و حال کنیم
      در کل حرفای شما تا حدودی درسته ولی میشه گفت بیشترش اشتباه محضه منم نمیگم دندون پزشک پول پارو میکنه ولی میگم درآمدش از بیشتر( بالای 80 درصد مردم ایران ) بالاتر خواهد بود
      درآمد دندونپزشک رو من میگم خیلیا توش اغراق دارن میکنن که میگن ماهی 120 میلیون و 50 میلیون و.......... این حرف تا حدود زیادی اغراق آمیزه
      من نمیگم دندونپزشکا پول در نمیآرن من میگم به همون اندازه که دندونپزشکا دارن درمیارن وکیل/سر دفتر/مکانیک/وب مستر/تبلیغات سایت پر بازدید/حیطه کنکور/و و و صد ها شغل دیگه هم هست
      وکیل متوسط روبه بالا بابت رفتن روی پرونده و نظر دادن 2 میلیون تومن پول میگیره در صورتی که براش نیم ساعت هم کار نداره یا اصلا خودش نمیخونه و شرح اون رو زیر دستش که تازه کاره براش مینویسه

3. Top | #108
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درآمد دندونپزشک رو من میگم خیلیا توش اغراق دارن میکنن که میگن ماهی 120 میلیون و 50 میلیون و.......... این حرف تا حدود زیادی اغراق آمیزه
      من نمیگم دندونپزشکا پول در نمیآرن من میگم به همون اندازه که دندونپزشکا دارن درمیارن وکیل/سر دفتر/مکانیک/وب مستر/تبلیغات سایت پر بازدید/حیطه کنکور/و و و صد ها شغل دیگه هم هست
      وکیل متوسط روبه بالا بابت رفتن روی پرونده و نظر دادن 2 میلیون تومن پول میگیره در صورتی که براش نیم ساعت هم کار نداره یا اصلا خودش نمیخونه و شرح اون رو زیر دستش که تازه کاره براش مینویسه
      خب شما اینو در نظر نمی گیری که درآمدی که یه دندانپزشک معمولی داره همون درآمد رو تو یه شغل دیگه یه وکیل عالی مکانیک عالی و سردفتردار عالی میتونه داشته باشه نه یه وکیل معمولی

4. Top | #109
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب شما اینو در نظر نمی گیری که درآمدی که یه دندانپزشک معمولی داره همون درآمد رو تو یه شغل دیگه یه وکیل عالی مکانیک عالی و سردفتردار عالی میتونه داشته باشه نه یه وکیل معمولی
      گفتم متوسط رو به بالا یا نه همون متوسط نه که عالی
      وکیل های عالی پرونده زیر چند میلیارد قبول نمیکنن
      وکیل بدرد نخور بابت گرفتن احکام تعزیری و تعلیقی .......تومن از طرف میگیرن

5. Top | #110
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گفتم متوسط رو به بالا یا نه همون متوسط نه که عالی
      وکیل های عالی پرونده زیر چند میلیارد قبول نمیکنن
      وکیل بدرد نخور بابت گرفتن احکام تعزیری و تعلیقی .......تومن از طرف میگیرن

خخخخ
      چند میلیارد؟
      خخخخخ
      شما خودت هم اینو باور نداری برادر من درسته وکیل داریم پرونده چند صد میلیونی می گیره اونم تازه به تعداد انگشتای دو دستم نمیرسه ولی دیگه پرونده چند میلیاردی رو توی ایران شاید در سال 3-4 نفر هم نتونن بگیرن اونم وکلای با سابقه بالای 20 سال و مشهور بسیاری از وکلا با همین درآمد معمولی زندگی می کنن در ضمن شما فقط سود خالص طرف رو در نظر می گیری وکلا هم مالیات دارن هزینه دفتر دارن منشی دارن و هزار تا کوفت دیگه در حالت کلی کسی که بخواد تو ایران بمونه دو تا راه حل داره : 1 یا باید بره سراغ رشته های علوم پزشکی 2 ) یا باید خودش رو بچسبونه به نظام و با خا*یه مالی و اینا بتونه به درآمد بالا برسه ( مثل همین قاضی ها و داستان ها و .... ) اگه هم طرف کلا بخواد از ایران بره که قضیش فرق می کنه حرفای شما بیشتر تو اون ور آب صادقه و تو این ور آب باید واقعیت رو دید
      خب یه مقایسه ای بکنیم:
      تو ایران:
      تعداد دندان پزشکایی که وضعشون خوبه بیشتره یا تعداد مکانیکایی
      که وضعشون خوبه؟
      تعداد دندون پزشکایی که وضعشون خوبه بیشتر یا وکلایی که وضعشون خوبه؟
      تعداد دندون پزشکایی که وضعشون خوبه بیشتره یا مهندسایی
      که وضعشون خوبه؟
      و هزار و یک سوال دیگه و پاسخ به این سوال رو همه با یکم استدلال خودشون می تونن درک کنن نیازی به پاسخ من نیست همه میدونیم که تو هر رشته ای یه سری بیکار داریم که این تعداد بیکارا توی رشته های علوم پزشکی بسیار بسیار کمتر از رشته های دیگس بیشتر حرفای شما در دو حالت درسته : 1 ) پدر پولدار داشته باشی 2 ) بخوای بری اون ور آب

6. Top | #111
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مثل اینکه خبر نداری هر پرونده مالی به ازای کل پول 10 درصد به وکیل میرسه
      اگه 1 میلیارد باشه 100 میلیون
      اگه 100 باشه 10 میلیون
      هر شهری هم به تعداد دندان پزشک بلکه دوبرابرش وکیل هست
      وکیل بی زبون وخنگ مثل دندانپزشک ماسمال کار و بی هنره
      در مقابل حتی حتی ماهی یه پرونده هم طلاق داشته باشه یه مهریه بخواد بگیره دندان پزشک رو به آدم حساب نمیکنه دیگه

7. Top | #112
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مثل اینکه خبر نداری هر پرونده مالی به ازای کل پول 10 درصد به وکیل میرسه
      اگه 1 میلیارد باشه 100 میلیون
      اگه 100 باشه 10 میلیون
      هر شهری هم به تعداد دندان پزشک بلکه دوبرابرش وکیل هست
      وکیل بی زبون وخنگ مثل دندانپزشک ماسمال کار و بی هنره
      در مقابل حتی حتی ماهی یه پرونده هم طلاق داشته باشه یه مهریه بخواد بگیره دندان پزشک رو به آدم حساب نمیکنه دیگه
      اینجوری که شما دارین توضیح میدین دندون پزشک و پزشک خلاصه علوم پزشکی دارن از گشنگی میمیرن و فقط وکیل و مکانیک و مهندس و ... دارن پول پارو می کنن

8. Top | #113
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا شما قبول شو و بخون تا اخر، حتما پولش خوبه.

9. Top | #114
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان من تاپیک مشابهی در این زمینه پیدا نکردم گفتم سوالم رو بپرسم شاید دوستان اطلاع داشته باشن:
      1) اگه فردی دندانپزشکی عمومی رو تموم کنه و بخواد مطب باز کنه اگه مثلا توی شهر تبریز یا استان های مشابه توی مرکز شهر یه مطب اجاره کنه ( هزینه اجاره ماهانه 3 الی 5 میلیون ) اگه همه ی هزینه هاش اعمم از هزینه دستیار دندانپزشک + هزینه اجاره مطب + هزینه آب و برق و گاز و تلفن + هزینه سرویس ماهانه یونیت + هزینه مواد اولیه لازم برای درمان بیمار رو از کل درآمد ماهانه کسر کنیم خالص دریافتیش به طور میانگین در ماه چطور خواهد بود؟
      2) اگه همین دندانپزشک بخواد یکی از تخصص های دندانپزشکی ( ترجیحا پولسازترینش ) یعنی :

• متخصص ارتودنسی (ارتودنتیست )
      • متخصص درمان ریشه (اندودانتیست )
      • متخصص بیماری های دهان و تشخیص
      • متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت ( پروستودانتیست )
      • متخصص دندانپزشکی کودکان
      • متخصص رادیولوژی دهان فک و صورت
      • متخصص جراحی صورت و دهان و فک
      • متخصص جراحی لثه و ایمپلنت ( پریودانتیست )
      • متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
      • متخصص آسیب شناسی دهان ، فک و صورت ( پاتولوژیست دهان ودندان )

رو هم کنارش بگیره بعد تخصص با در نظر گرفتن هزینه های گفته شده تو سوال قبل خالص دریافتیش به طور میانگین در ماه چقدر خواهد بود؟
      پ.ن 1 : اینم در نظر بگیرین که تبلیغات هوشمند توی اینستاگرام ( توی پیج شاخ های مجازی ) و تلگرام ( توی کانال های مشهور مثل گیز میزو... ) هم از قبل انجام شده باشه.
      سلام خدمت شما دوست پولدوست عزیز
      سوالت رو نمیشه اصلا جوابی واسش داد اخه یه سری فاکتورا تاثیرگذارن ، مثل سابقه کار و مشهوریت و غیره ، حالا بگذریم
      سوال اول:
      یه دندون پزشک تازه فارغ التحصیل شده ، بهش مجوز زدن مطب معمولا نمیدن توی شهرهای بزرگ ، باید از مناطق محروم یا شهرهای کوچیک سابقه جمع کنن ، حالا دندون راحت تر هست ، پزشکی قوانین خشک تری داره ، در کل به فرض هم که مطب بزنه ، با کسر هزینه ها ، بسته به نوع کارش و ساابقه و مشهوریتش ، بین 5 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان ، البته درآمد های بالارم داریما ولی خب طرف 20ساله مثلا سابقه داره دیگه و همه میشناسنش و همه اونو به دیگران هم معرفی میکنن و با بیمارستان های خصوصی یا حتی گاهی دولتی قراردادی کار میکنن و ممکنه بالای 100 میلیون تومان باشه ، ولی خب نه واس یه فرد مبتدی و تازه کار.
      سوال دوم:
      هر تخصص ، درامد خاص خودشو داره بسته به نوع بیمارانی که داره ، از عمومی بیشتر هست قطعا ، ولی خب یه سری شغلا نمیشه براشون حداقل یا حداکثری مشخص کرد ، خیلی فاکتورا تاثیرگذارن توی این رقم ها ، شاید حداقل 10 و حداکثر X باشه ، البته یه حداکثری هم داره...
      یه قانونی پزشکی داره ، نمیدونم دندونم داره یا نه ، اونم اینه ک دانشجوی پزشکی ، چه عمومی چه تخصص ، حق شاغل بودن همزمان رو نداره توی زمینه رشته ی خودش !
      دندان پزشکی مثل قبل دیگه جایی نداره واقعا ، چون هم دست روی دست زیاد شده ، هم وضعیت مالی مردم کم هست ، اخه واس یه پر کردن دندون 200 هزارتومان هزینه میشه ، اونم واس ساده ترین ماده اش ، خب طرف میره دندون رو با 20 تومن میکشه ... یا ترمیم دندان بالای 2 میلیون در میاد ، طرف میگیه با این هزینه گرون ، مصنوعی بذارم سنگینترم
      از ما نصیحت ، اگر به عشق پول میری جلو ، واس رشته های درمانی ، حداقل 15 سال سابقه کار نیاز داری تا جا بیفتی ، هم دستت روان بشه ، هم مردم باهات آشنا بشن ، پس یعنی تا 40 سالگی ، خبری از پپول زیاد نیست... رشته های دیگه هم به هدف پول هستن ، درکل کار درستی نیست ، انسان رو به چشم یه ابزار واس پول دراوردن نگاه کرد ، درمان و طبابت ، چه دندان چه پزشک ، حرمت داره ، نه لذت
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

10. Top | #115
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نظرات بعضي عزيزان خنده داره واقعا
      تز هاي تخيلي ميدن كه هيچ شباهتي با واقعيت نداره
      اميدوارم اين واسه همه جا بيوفته
      براي پول تلاش كردن عيب نييييييستتتت
      عيب پول خواستن بدون تلاش است
      ویرایش توسط Ebrahim999 : 05 دی 1397 در ساعت 02:50

11. Top | #116
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من که یک لحظه فکر می کنم صبح تا شب باید یکنواخت بشینی و کمرت خشک شه !
      بعدش گند دهان مردم رو درست کنی
      اههه
      نونش حلالش باشه باو

12. Top | #117
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از اونجایی که من هر مطبی برم سر انگشتی درامدشو حساب میکنم
      دندان پزشک شهرستان ما که شهرستان کوچیکی هم هست حدودا ماهی 15تومن داشت

13. Top | #118
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چه استانی هست؟

14. Top | #119
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان من تاپیک مشابهی در این زمینه پیدا نکردم گفتم سوالم رو بپرسم شاید دوستان اطلاع داشته باشن:
      1) اگه فردی دندانپزشکی عمومی رو تموم کنه و بخواد مطب باز کنه اگه مثلا توی شهر تبریز یا استان های مشابه توی مرکز شهر یه مطب اجاره کنه ( هزینه اجاره ماهانه 3 الی 5 میلیون ) اگه همه ی هزینه هاش اعمم از هزینه دستیار دندانپزشک + هزینه اجاره مطب + هزینه آب و برق و گاز و تلفن + هزینه سرویس ماهانه یونیت + هزینه مواد اولیه لازم برای درمان بیمار رو از کل درآمد ماهانه کسر کنیم خالص دریافتیش به طور میانگین در ماه چطور خواهد بود؟
      2) اگه همین دندانپزشک بخواد یکی از تخصص های دندانپزشکی ( ترجیحا پولسازترینش ) یعنی :

• متخصص ارتودنسی (ارتودنتیست )
      • متخصص درمان ریشه (اندودانتیست )
      • متخصص بیماری های دهان و تشخیص
      • متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت ( پروستودانتیست )
      • متخصص دندانپزشکی کودکان
      • متخصص رادیولوژی دهان فک و صورت
      • متخصص جراحی صورت و دهان و فک
      • متخصص جراحی لثه و ایمپلنت ( پریودانتیست )
      • متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
      • متخصص آسیب شناسی دهان ، فک و صورت ( پاتولوژیست دهان ودندان )

رو هم کنارش بگیره بعد تخصص با در نظر گرفتن هزینه های گفته شده تو سوال قبل خالص دریافتیش به طور میانگین در ماه چقدر خواهد بود؟
      پ.ن 1 : اینم در نظر بگیرین که تبلیغات هوشمند توی اینستاگرام ( توی پیج شاخ های مجازی ) و تلگرام ( توی کانال های مشهور مثل گیز میزو... ) هم از قبل انجام شده باشه.
      تازه فارغ التحصیلان همان طوری که دوستان گفتند تو شهرهای بزرگ امتیاز مطب راحت نمی دن ولی من اکثر دوستان دنددانپزشکم درصدی توی کلینیک یا مطب کار می کردن. درصدی هم بهشون می دن معمولا بین 40-50% هست. دندان پزشکی رشته فرسایشی هم می تونه باشه بعد چند سال گردن و کمر و شونه ها رو خیلی درگیر میکنه
      کلا رشته هایی که حاصل زحمت خودت باشه و حقوق ساعتی نداشته باشن سقف خاصی براشون نمی شه تعیین کرد

15. Top | #120
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      توی شهرما یه دندانپزشک هست که دست برقضا زنشم دندانپزشکه اینا ماهی باهم حدود30میلیون درمیارن لامصبا نمیدونم این همه پول رو تو این ده سال که کار کردن چیکار میکنن)))))
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن