خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 123
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

با فرض چرت بودن این عکس دلیل اینکه منو ریپلای کردید رو متوجه نشدم
      دارید میگید چون این عکس چرته پس بچه های تجربی اجازه دارن توهین کنن به ریاضی ها ؟؟
      نه فقط تو جمله اخرتون مطالب عکس رو تایید کردین به همین علت ریپلای کردم این ی طرز فکر غلط تو ریاضیاست متاسفانه. یکی از بچه های مدرسه می گف شما پزشکا برید امریکا از گشنگی می میرید از سر همین حرفا بود که اصن رفتم تحقیق کردم ببینم واقعا ی همچین گپی بین پزشکا و مهندس ها وجود داره یا نه که دیدم به طور میانگین درامد پزشک بالاتر بود به خاطر طول تحصیل البته فاکتور های دیگه هم ممکنه باشه مثلا تو استرالیا پزشک ها روزی 5 ساعت کار می کنن و ...

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دندون پزشکا که درآمد فوق العاده ای دارن...
      ولی یه صحبت داشتم...
      تورو خدا به دندون پزشکی به چشم پول سازی نگاه نکنید..
      دهان مردم موتور ماشین نیست که به چشم چال مکانیکی بهش نگاه بشه!
      واقعا اگر عاشق دندون پزشکی هستید وارد این شغل بشید...
      که همیشه سلامت آدمها براتون مهم باشه نه پول...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      دندون پزشکا که درآمد فوق العاده ای دارن...
      ولی یه صحبت داشتم...
      تورو خدا به دندون پزشکی به چشم پول سازی نگاه نکنید..
      دهان مردم موتور ماشین نیست که به چشم چال مکانیکی بهش نگاه بشه!
      واقعا اگر عاشق دندون پزشکی هستید وارد این شغل بشید...
      که همیشه سلامت آدمها براتون مهم باشه نه پول...
      کاش تعدا انسان هایی با تفکرات شما بیشتر و بیشتر میشد...افسوس که تعدا کمی از افراد مثه شما فکر می کنن
      BRAVO

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sidmeier نمایش پست ها
      نه فقط تو جمله اخرتون مطالب عکس رو تایید کردین به همین علت ریپلای کردم این ی طرز فکر غلط تو ریاضیاست متاسفانه. یکی از بچه های مدرسه می گف شما پزشکا برید امریکا از گشنگی می میرید از سر همین حرفا بود که اصن رفتم تحقیق کردم ببینم واقعا ی همچین گپی بین پزشکا و مهندس ها وجود داره یا نه که دیدم به طور میانگین درامد پزشک بالاتر بود به خاطر طول تحصیل البته فاکتور های دیگه هم ممکنه باشه مثلا تو استرالیا پزشک ها روزی 5 ساعت کار می کنن و ...
      بله حق با شماست , متاسفانه بدون تحقیق اون عکس رو تایید کردم

These are the 25 best-paying jobs in America in 2018

کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

بله حق با شماست , متاسفانه بدون تحقیق اون عکس رو تایید کردم

These are the 25 best-paying jobs in America in 2018

اگر دقت کرده باشین همش تخصص های پزشکیه ( تا مورد 10 مورد 11 هم ب علوم پزشکی مربوطه ) که اونم گفتم فقط به دلیل بالا بودن زمان اگر به این دسته افراد رسیدگی نشه بدون شک نظام سلامتشون به خطر میوفته کی حال داره تا35 سالگی تخصص بگیره بعدش ببینه حقوقش با ی مهندس 22 ساله یکیه . این موضوع نظام سلامت انقدر مهمه براشون که کافیه بری ببینی چه مراحلی باید طی بشه تا به عنوان یک پزشک بپذیرنت

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مثلا میخواید بگید که شما عشق خدمت به مردم دارید خداکنه که اینجور باشه اما تجربه بهم ثابت کرده ازبیشتر اینجور ادما باید دوری کرد

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اگر دقت کرده باشین همش تخصص های پزشکیه ( تا مورد 10 مورد 11 هم ب علوم پزشکی مربوطه ) که اونم گفتم فقط به دلیل بالا بودن زمان اگر به این دسته افراد رسیدگی نشه بدون شک نظام سلامتشون به خطر میوفته کی حال داره تا35 سالگی تخصص بگیره بعدش ببینه حقوقش با ی مهندس 22 ساله یکیه . این موضوع نظام سلامت انقدر مهمه براشون که کافیه بری ببینی چه مراحلی باید طی بشه تا به عنوان یک پزشک بپذیرنت
      بله اما این گپی که اینجا هست اصلا در این حد اونجا نیست
      پزشک ها اونجا نهایت دو سه برابر مهندس ها درآمد دارن که اونم به قول شما بابت گذر عمرشون هست
      اما اینجا تفاوت حداقل 50 برابری وجود داره بین درآمد اکثر مهندس ها با اکثر پزشک ها
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

پزشک ها اونجا نهایت دو سه برابر مهندس ها درآمد دارن که اونم به قول شما بابت گذر عمرشون هست
      اما اینجا تفاوت حداقل 50 برابری وجود داره بین درآمد اکثر مهندس ها با اکثر پزشک ها
      گفتم در این صورت باید در کشورو گل بگیرن ......

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

پزشکی احتمالا همه جا خوبه تازه شاید هرچقدر کشور بدبخت ترباشه اوصاشون بهتر باشه.اما اوصاع رشته های مهندسیه که تعیین کننده قدرت وسطح پیشرفت دانش وتکنولوزی هرکشوریه.

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گفتم در این صورت باید در کشورو گل بگیرن ......
      مهندس جان درست میگن توی کشور های پیشرفته نهایت درآمد پزشکا 2-3 برابر مهندس هست که اونم به خاطر گذرعمرشون هست
      حالا شما رو به اندیشیدن به تصویر زیر دعوت می کنم
      12.png

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ Joker _ نمایش پست ها
      مهندس جان درست میگن توی کشور های پیشرفته نهایت درآمد پزشکا 2-3 برابر مهندس هست که اونم به خاطر گذرعمرشون هست
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 12.png
مشاهده: 143
حجم: 18.2 کیلو بایت

من نمی فهمم به کجاش اندیشه کنم

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نمی فهمم به کجاش اندیشه کنم
      خب شما یه تحقیقی در مورد درآمد پزشک و دندانپزشک توی کشورهای اروپایی بکنی می بینی درآمدشون حداکثر 2-3 برابر فرق می کنه با مهندسی نه مثل ایران 100 و گاهی 200 برابر فرق داره در کل پزشک و مهندس اونجا فرقی ندارن مهم اینه کاری که می کنی درست انجام بدی درآمد بیشتر پزشکا ها هم به خاطر اینه که یکم بیشتر عمرشون رو تو راه علم گذاشتن
      ویرایش توسط _ Joker _ : 14 شهریور 1397 در ساعت 01:39

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ Joker _ نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 12.png
مشاهده: 143
حجم: 18.2 کیلو بایت
      پس به طول تحصیل ربطی نداره،چون یه نرس یا یه تکنسین رادیولوژی و ...هم 4 سال درس میخونن ولی درامدشون متوسط 50-60 هزار دلار در ساله.واسه همینه میگن مهندسیا رو بهشون بها میدن چون سایر دوره های لیسانس درامدی به مراتب کمتر از مهندسیا دارن هر چند جزء کادر درمانی هم محسوب بشن.

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه یه مقدار پول داشتن یه دقیقه هم اینجا نمیموندم شاید اونجاهم ادم های پولداری نشیم اما ارامش داریم چیزی که هیچ کجای اینجا پیدا نمیشه

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      پس به طول تحصیل ربطی نداره،چون یه نرس یا یه تکنسین رادیولوژی و ...هم 4 سال درس میخونن ولی درامدشون متوسط 50-60 هزار دلار در ساله.واسه همینه میگن مهندسیا رو بهشون بها میدن چون سایر دوره های لیسانس درامدی به مراتب کمتر از مهندسیا دارن هر چند جزء کادر درمانی هم محسوب بشن.
      نمی تونیم بگیم ربطی نداره و مهندس یعنی کی و یعنی چی الان یکی با لیسانس میشه مهندس و با فوق هم میشه مهندس تازه من دکترای رشته های مهندسی رو هم دیدم مهندس میگن نه دکتر خب ساعت کاریشون چقدره خطر شغلشون چقدره و ... یکی از فاکتوراش زمانه اما تو مهندسی و تخصص پزشکی این فاکتور خیلی تاثیر داره چون زیاده

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن